Forma w lidze
IFK Varnamo w tabeli
12. miejsce / 29 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 29 punktów
Strata do 3. miejsca: 16 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
15:18 bramki
1,15 gola/mecz
18 pkt
19:29 bramki
1,46 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy IFK Varnamo
Wartość drużyny: 2,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Finlandia | 23 | napastnik | 26 | 400 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 4 asyst | Szwecja | 19 | pomocnik | 12 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1042 minut | Szwecja | 34 | pomocnik | 12 | 750 tys. € |
Przewidywany skład IFK Varnamo 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



IFK Varnamo w tabeli Superettan (Szwecja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 58 |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 48 |
| ··· | |||||||
11
|
ljungSKile SK
|
26 | 7 | 8 | 11 | 34:37 | 29 |
12
|
IFK Varnamo
|
26 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | 29 |
13
|
Norrby IF
|
26 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | 27 |
Wyniki IFK Varnamo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
IFK Varnamo
1
Falkenbergs FF
2
Superettan (Szwecja), 26. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Oddevold
1
IFK Varnamo
2
Superettan (Szwecja), 25. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
IFK Varnamo
1
Osters IF
3
Superettan (Szwecja), 24. kolejka
|
Terminarz IFK Varnamo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
GIF Sundsvall
IFK Varnamo
Superettan (Szwecja), 27. kolejka
|
|
|
24 Paź 13:00
|
IFK Varnamo
Sandviken
Superettan (Szwecja), 28. kolejka
|
|
|
01 Lis 15:00
|
Norrby IF
IFK Varnamo
Superettan (Szwecja), 29. kolejka
|
Ostatnie transfery IFK Varnamo
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
wypożyczenie | |
| 29 Sie 2026 |
|
Polska | – | za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
wypożyczenie |
IFK Varnamo to klub piłkarski z Szwecji występujący w Superettan (Szwecja). Swoim domowym obiektem jest Finnvedsvallen, który może pomieścić 5 070 widzów. Zespół prowadzi Kim Bergstrand. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Szwecji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez IFK Varnamo?
Klub piłkarski IFK Varnamo zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szwecji oraz Mistrzostwo 3. ligi Szwecji (Södra).
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski IFK Varnamo w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do IFK Varnamo trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 200 tys. €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 215 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Logi Hrafn Robertsson z Istry 1961 za 200 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mohammad Al Salkhadi do Damac za 215 tys. €.
Które miejsce zajmuje IFK Varnamo w tabeli Superettan (Szwecja)?
IFK Varnamo zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) z dorobkiem 29 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego IFK Norrkoping wynosi 29 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:47, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład IFK Varnamo?
W wyjściowym ustawieniu IFK Varnamo między słupkami staje H. Keto, a linię obrony najczęściej tworzą A. Motaraghebjafarpour, J. Rapp, Z. Ravik oraz A. Bjornstrom. W środku pola grają Hugo Mella Andersson, C. Johansson, B. Zulovic oraz A. Ljungberg, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Antonsson, V. Claesson. Trener Kim Bergstrand ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superettan (Szwecja) i pucharach.
Kiedy IFK Varnamo gra następny mecz?
Najbliższy mecz IFK Varnamo to spotkanie z GIF Sundsvall, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie NP3 Arena w ramach Superettan (Szwecja) (27. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz IFK Varnamo?
Ostatni mecz IFK Varnamo to porażka z Falkenbergs FF 1:2 w Superettan (Szwecja), 11 października 2026. Bramki zdobyli Borgstrom, Andersson Mella oraz Borgstrom. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma IFK Varnamo w tym sezonie?
Bilans IFK Varnamo w tym sezonie to 26 meczów i wynik 8-5-13 przy 34 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz IFK Varnamo w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra IFK Varnamo w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań IFK Varnamo
IFK Varnamo terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Superettan (Szwecja), 27. kolejka
|
NP3 Arena Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 13:00
|
Superettan (Szwecja), 28. kolejka
|
Finnvedsvallen U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Lis 15:00
|
Superettan (Szwecja), 29. kolejka
|
Borås Arena Wyjazd | Łatwy | |
|
07 Lis 15:00
|
Superettan (Szwecja), 30. kolejka
|
Finnvedsvallen U siebie | Trudny |
Kiedy IFK Varnamo gra następny mecz?
Najbliższy mecz IFK Varnamo to spotkanie z GIF Sundsvall, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie NP3 Arena w ramach Superettan (Szwecja) (27. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki IFK Varnamo w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub IFK Varnamo w sezonie 2026.
Forma i bramki IFK Varnamo w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
IFK Varnamo wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Superettan (Szwecja), 26. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 4/10 | 0/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 25. kolejka
|
1:2 | 4-3-3 | 5/15 | 0/0 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 24. kolejka
|
1:3 | 4-4-2 | 11/14 | 1/1 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 23. kolejka
|
2:4 | 4-2-3-1 | 8/12 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 22. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 12/20 | 0/0 | |
|
29 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 21. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 5/10 | 4/5 | |
|
24 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 20. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 4/9 | 1/4 | |
|
19 Sie Koniec
|
Puchar Szwecji, finał
|
1:3 | – | 5/8 | 0/0 | |
|
16 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 19. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 2/8 | 2/4 | |
|
11 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 18. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 1/10 | 0/1 |
IFK Varnamo ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 29 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 15 z 26 meczów, ze średnią 0,67 punktu. W pozostałych ustawieniach IFK Varnamo zdobywa 1,73 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz IFK Varnamo?
Ostatni mecz IFK Varnamo to porażka z Falkenbergs FF 1:2 w Superettan (Szwecja), 11 października 2026. Bramki zdobyli Borgstrom, Andersson Mella oraz Borgstrom. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
IFK Varnamo – tabela Superettan (Szwecja)
Jakie miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) zajmuje IFK Varnamo w sezonie 2026.
Miejsce IFK Varnamo w tabeli Superettan (Szwecja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 36 | 58 | |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 14 | 48 | |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 11 | 45 | |
4
|
Ostersunds FK
|
26 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | 9 | 44 | |
5
|
Landskrona BoIS
|
26 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | 14 | 43 | |
6
|
Oddevold
|
26 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | 6 | 39 | |
7
|
Osters IF
|
26 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | -2 | 36 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | -4 | 36 | |
9
|
Sandviken
|
26 | 9 | 7 | 10 | 43:38 | 5 | 34 | |
10
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 30 | |
11
|
ljungSKile SK
|
26 | 7 | 8 | 11 | 34:37 | -3 | 29 | |
12
|
IFK Varnamo
|
26 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | -13 | 29 | |
13
|
Norrby IF
|
26 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | -5 | 27 | |
14
|
IK Brage
|
26 | 6 | 8 | 12 | 41:48 | -7 | 26 | |
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | -12 | 25 | |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | -38 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 36 | 58 | |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 14 | 48 | |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 11 | 45 | |
4
|
Ostersunds FK
|
26 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | 9 | 44 | |
5
|
Landskrona BoIS
|
26 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | 14 | 43 | |
6
|
Oddevold
|
26 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | 6 | 39 | |
7
|
Osters IF
|
26 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | -2 | 36 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | -4 | 36 | |
9
|
Sandviken
|
26 | 9 | 7 | 10 | 43:38 | 5 | 34 | |
10
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 30 | |
11
|
ljungSKile SK
|
26 | 7 | 8 | 11 | 34:37 | -3 | 29 | |
12
|
IFK Varnamo
|
26 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | -13 | 29 | |
13
|
Norrby IF
|
26 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | -5 | 27 | |
14
|
IK Brage
|
26 | 6 | 8 | 12 | 41:48 | -7 | 26 | |
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | -12 | 25 | |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | -38 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IFK Norrkoping
|
13 | 8 | 3 | 2 | 28:8 | 20 | 27 | |
| 2 |
Ostersunds FK
|
13 | 7 | 5 | 1 | 18:12 | 6 | 26 | |
| 3 |
Falkenbergs FF
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:13 | 7 | 25 | |
| 4 |
Varbergs BoIS FC
|
13 | 8 | 1 | 4 | 23:16 | 7 | 25 | |
| 5 |
Osters IF
|
13 | 7 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 22 | |
| 6 |
Sandviken
|
13 | 6 | 3 | 4 | 27:20 | 7 | 21 | |
| 7 |
Landskrona BoIS
|
13 | 5 | 5 | 3 | 20:14 | 6 | 20 | |
| 8 |
Oddevold
|
13 | 5 | 4 | 4 | 20:16 | 4 | 19 | |
| 9 |
Assyriska FF
|
13 | 5 | 4 | 4 | 23:25 | -2 | 19 | |
| 10 |
Norrby IF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 17 | |
| 11 |
Helsingborg
|
13 | 4 | 4 | 5 | 19:20 | -1 | 16 | |
| 12 |
ljungSKile SK
|
13 | 5 | 1 | 7 | 16:19 | -3 | 16 | |
| 13 |
IK Brage
|
13 | 3 | 5 | 5 | 25:25 | 0 | 14 | |
| 14 |
Orebro SK
|
13 | 3 | 5 | 5 | 11:16 | -5 | 14 | |
| 15 |
GIF Sundsvall
|
13 | 4 | 1 | 8 | 14:28 | -14 | 13 | |
| 16 |
IFK Varnamo
|
13 | 2 | 5 | 6 | 15:18 | -3 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IFK Norrkoping
|
13 | 10 | 1 | 2 | 24:8 | 16 | 31 | |
| 2 |
Falkenbergs FF
|
13 | 7 | 2 | 4 | 28:21 | 7 | 23 | |
| 3 |
Landskrona BoIS
|
13 | 7 | 2 | 4 | 22:14 | 8 | 23 | |
| 4 |
Varbergs BoIS FC
|
13 | 5 | 5 | 3 | 22:18 | 4 | 20 | |
| 5 |
Oddevold
|
13 | 5 | 5 | 3 | 20:18 | 2 | 20 | |
| 6 |
Ostersunds FK
|
13 | 4 | 6 | 3 | 16:13 | 3 | 18 | |
| 7 |
IFK Varnamo
|
13 | 6 | 0 | 7 | 19:29 | -10 | 18 | |
| 8 |
Assyriska FF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 15:17 | -2 | 17 | |
| 9 |
Osters IF
|
13 | 4 | 2 | 7 | 20:24 | -4 | 14 | |
| 10 |
Helsingborg
|
13 | 4 | 2 | 7 | 17:27 | -10 | 14 | |
| 11 |
Sandviken
|
13 | 3 | 4 | 6 | 16:18 | -2 | 13 | |
| 12 |
ljungSKile SK
|
13 | 2 | 7 | 4 | 18:18 | 0 | 13 | |
| 13 |
IK Brage
|
13 | 3 | 3 | 7 | 16:23 | -7 | 12 | |
| 14 |
Orebro SK
|
13 | 2 | 5 | 6 | 17:24 | -7 | 11 | |
| 15 |
Norrby IF
|
13 | 1 | 7 | 5 | 10:16 | -6 | 10 | |
| 16 |
GIF Sundsvall
|
13 | 2 | 0 | 11 | 5:29 | -24 | 6 |
Które miejsce zajmuje IFK Varnamo w tabeli Superettan (Szwecja)?
IFK Varnamo zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) z dorobkiem 29 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego IFK Norrkoping wynosi 29 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:47, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki IFK Varnamo w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki IFK Varnamo na tle ligi w sezonie 2026.
IFK Varnamo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 3,9
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,81
- Czyste konta 15%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy IFK Varnamo
-
Kai Meriluoto 7
-
Marcus Antonsson 6
-
Viktor Claesson 6
-
Axel Bjornstrom 3
-
Hugo Andersson 3
-
Logi Hrafn Robertsson 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki IFK Varnamo i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres IFK Varnamo to 61–75 minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu GIF Sundsvall - IFK Varnamo Po przerwie pada 71% bramek IFK Varnamo.Przebieg meczu IFK Varnamo i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 6-4-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 2-0-13 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-2-0 |
| Remis do przerwy | 10 | 3-3-4 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 1-0-9 |
Gdy IFK Varnamo otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla IFK Varnamo
100% bramek IFK Varnamo pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
IFK Varnamo zdobywa w sezonie średnio 1,12 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie IFK Varnamo
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów IFK Varnamo, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
IFK Varnamo wygra mecz GIF Sundsvall - IFK Varnamo IFK Varnamo przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach IFK Varnamo
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 77%
- Powyżej 2,5 62%
- Powyżej 3,5 42%
- Powyżej 4,5 23%
- Powyżej 5,5 12%
W 62% meczów IFK Varnamo padają co najmniej trzy bramki, a w 62% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu GIF Sundsvall - IFK Varnamo Powyżej 2,5 bramki padło w 62% meczów IFK Varnamo.IFK Varnamo – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
IFK Varnamo fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla IFK Varnamo, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie IFK Varnamo zdobywa 0,85 punktu na mecz wobec 1,38 na wyjeździe.
IFK Varnamo wygra mecz GIF Sundsvall - IFK Varnamo IFK Varnamo zdobywa u siebie 28% możliwych punktów, na wyjeździe 46%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach IFK Varnamo ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 71% goli IFK Varnamo, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 26 meczów.
IFK Varnamo wygra drugą połowę meczu GIF Sundsvall - IFK Varnamo Drugą połowę IFK Varnamo wygrywał w 7 z 26 meczów.IFK Varnamo – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,4
IFK Varnamo oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu GIF Sundsvall - IFK Varnamo IFK Varnamo oddaje 9,7 strzałów na mecz.IFK Varnamo – posiadanie piłki
- U siebie 50,2%
- Na wyjeździe 48,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 26
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 26 meczów. Średnio IFK Varnamo utrzymuje przy piłce 49,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
IFK Varnamo wygra mecz GIF Sundsvall - IFK Varnamo IFK Varnamo utrzymuje średnio 49,3% posiadania piłki.IFK Varnamo – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
IFK Varnamo wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
IFK Varnamo – czyste konta
- U siebie 2 z 13
- Na wyjeździe 2 z 13
- Stracone / mecz 1,81
- Bez straty do przerwy 54%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 46%
Czyste konto IFK Varnamo to 15% meczów sezonu (4 z 26), z czego 2 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu GIF Sundsvall - IFK Varnamo Czyste konto IFK Varnamo zachowuje w 15% meczów.IFK Varnamo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 35%
- Rożne u siebie / mecz 6,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
IFK Varnamo wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
IFK Varnamo – kartki
- Żółte kartki 33
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 19%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 27%
IFK Varnamo ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale IFK Varnamo – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
IFK Varnamo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 0-3-6 | 0,33 | 1,00 | 2,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 11 | 6-0-5 | 1,64 | 1,45 | 1,55 |
| Dołu tabeli (12–16) | 6 | 2-2-2 | 1,33 | 1,50 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz IFK Varnamo zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
IFK Varnamo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,23 1,08 | 1,46 1,31 | 1,54 2,08 |
|
11.
|
1,23 1,00 | 1,23 1,38 | 1,46 1,38 |
|
12.
|
0,85 1,38 | 1,15 1,46 | 1,38 2,23 |
|
13.
|
1,31 0,77 | 1,54 0,77 | 1,46 1,23 |
|
14.
|
1,08 0,92 | 1,92 1,23 | 1,92 1,77 |
Ciekawe rekordy w meczach IFK Varnamo
Skrajne wyniki i osiągnięcia IFK Varnamo w tym sezonie
- Najwyższa wygrana IFK Varnamo - GIF Sundsvall 3:0 Superettan (Szwecja), 14.04.2026
- Najwyższa porażka IFK Norrkoping - IFK Varnamo 6:0 Superettan (Szwecja), 4.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek IFK Norrkoping - IFK Varnamo 6:0, Superettan (Szwecja), 4.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 8. minuta Antonsson, IFK Varnamo - Landskrona BoIS 1:1, Superettan (Szwecja), 24.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Zulovic, ljungSKile SK - IFK Varnamo 0:1, Superettan (Szwecja), 29.08.2026
Jakie statystyki ma IFK Varnamo w tym sezonie?
Bilans IFK Varnamo w tym sezonie to 26 meczów i wynik 8-5-13 przy 34 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
IFK Varnamo – zawodnicy
Jak wygląda kadra IFK Varnamo w sezonie 2026.
Przewidywany skład IFK Varnamo 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra IFK Varnamo
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
28 | Szwecja | 225 tys. € | 71 tys. € | 25 | 96% | 0 | 2 | 627' | 4 | 0 | |||||||
| 9 |
|
23 | Finlandia | 400 tys. € | 81 tys. € | 26 | 100% | 7 | 0 | 564' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
35 | Szwecja | 325 tys. € | 202 tys. € | 26 | 100% | 6 | 1 | 601' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
19 | Szwecja | 75 tys. € | 35 tys. € | 21 | 81% | 0 | 0 | 310' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
19 | Szwecja | 50 tys. € | 31 tys. € | 12 | 46% | 1 | 4 | 570' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
34 | Szwecja | 750 tys. € | – | 12 | 46% | 6 | 1 | 1 042' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
21 | Szwecja | 250 tys. € | 63 tys. € | 5 | 19% | 1 | 1 | 316' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
20 | Szwecja | 100 tys. € | 52 tys. € | 5 | 19% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | Nigeria | 250 tys. € | 303 tys. € | 19 | 73% | 0 | 0 | 144' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
34 | Szwecja | 225 tys. € | 152 tys. € | 7 | 27% | 1 | 3 | 419' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
24 | Gwinea | – | – | 15 | 58% | 0 | 0 | 209' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
19 | Szwecja | – | – | 11 | 42% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
18 | Szwecja | – | – | 20 | 77% | 2 | 0 | 19' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
25 | Szwecja | 125 tys. € | – | 23 | 88% | 0 | 2 | 1 009' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
|
25 | Szwecja | 175 tys. € | 71 tys. € | 25 | 96% | 1 | 0 | 227' | 5 | 0 | |||||||
| 3 |
|
31 | Szwecja | 150 tys. € | 202 tys. € | 26 | 100% | 3 | 3 | 445' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Szwecja | 175 tys. € | 116 tys. € | 18 | 69% | 0 | 0 | 618' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Szwecja | 350 tys. € | 202 tys. € | 19 | 73% | 3 | 0 | 630' | 3 | 0 | |||||||
| 13 |
|
20 | Szwecja | 125 tys. € | 53 tys. € | 26 | 100% | 0 | 2 | 305' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
23 | Szwecja | 275 tys. € | 74 tys. € | 11 | 42% | 0 | 2 | 976' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
20 | Szwecja | – | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
22 | Islandia | 250 tys. € | – | 17 | 65% | 3 | 0 | 613' | 4 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
20 | Szwecja | – | 20 tys. € | 7 | 27% | 0 | 0 | 520' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
|
19 | Litwa | – | – | 3 | 12% | 0 | 0 | 99' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Finlandia | 375 tys. € | 121 tys. € | 25 | 96% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
20 | Szwecja | – | 100 tys. € | 6 | 23% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry IFK Varnamo
4,7 mln €
śr. 179 tys. € / zawodnika
Ile IFK Varnamo wydaje na pensje
2 mln € rocznie
śr. 75 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Szwecja (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy IFK Varnamo w sezonie 2026
IFK Varnamo wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry IFK Varnamo
Jak wygląda skład IFK Varnamo?
W wyjściowym ustawieniu IFK Varnamo między słupkami staje H. Keto, a linię obrony najczęściej tworzą A. Motaraghebjafarpour, J. Rapp, Z. Ravik oraz A. Bjornstrom. W środku pola grają Hugo Mella Andersson, C. Johansson, B. Zulovic oraz A. Ljungberg, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Antonsson, V. Claesson. Trener Kim Bergstrand ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superettan (Szwecja) i pucharach.
IFK Varnamo – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub IFK Varnamo w sezonie 2026.
IFK Varnamo transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Szwecja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Sie 2026 |
|
Polska | 23 | – | za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Szwecja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Szwecja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
|
Szwecja | 20 | – | za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Szwecja | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 06 Lip 2026 |
|
Szwecja | 34 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Szwecja | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Syria | 23 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery IFK Varnamo
IFK Varnamo bilans transferowy
- +15 tys. € 2026
- +2,8 mln € 2025
- +1,7 mln € 2024
- 0 € 2023
- -500 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii IFK Varnamo
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski IFK Varnamo w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do IFK Varnamo trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 200 tys. €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 215 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Logi Hrafn Robertsson z Istry 1961 za 200 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mohammad Al Salkhadi do Damac za 215 tys. €.
IFK Varnamo – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski IFK Varnamo? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez IFK Varnamo?
Klub piłkarski IFK Varnamo zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szwecji oraz Mistrzostwo 3. ligi Szwecji (Södra).