Forma w lidze
Sandviken w tabeli
9. miejsce / 34 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 24 punkty
Strata do 3. miejsca: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
21 pkt
27:20 bramki
2,08 gola/mecz
13 pkt
16:18 bramki
1,23 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Sandviken
Wartość drużyny: 2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 16 bramek | Austria | 23 | napastnik | 24 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 7 asyst | Szwecja | 26 | pomocnik | 26 | 450 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1965 minut | Szwecja | 20 | pomocnik | 25 | 300 tys. € |
Skład podstawowy Sandviken 4-2-3-1


Sandviken w tabeli Superettan (Szwecja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 58 |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 48 |
| ··· | |||||||
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | 36 |
9
|
Sandviken
|
26 | 9 | 7 | 10 | 43:38 | 34 |
10
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | 30 |
Wyniki Sandviken
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Landskrona BoIS
3
Sandviken
2
Superettan (Szwecja), 26. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Sandviken
4
Orebro SK
2
Superettan (Szwecja), 25. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
IK Brage
1
Sandviken
1
Superettan (Szwecja), 24. kolejka
|
Terminarz Sandviken
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 15:00
|
Sandviken
Ostersunds FK
Superettan (Szwecja), 27. kolejka
|
|
|
24 Paź 13:00
|
IFK Varnamo
Sandviken
Superettan (Szwecja), 28. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Falkenbergs FF
Sandviken
Superettan (Szwecja), 29. kolejka
|
Ostatnie transfery Sandviken
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
za darmo | |
| 06 Mar 2026 |
![]() |
Norwegia |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lut 2026 |
|
Szwecja |
|
nieujawniona |
Sandviken to klub piłkarski z Szwecji występujący w Superettan (Szwecja). Swoim domowym obiektem jest Arena Jernvallen, który może pomieścić 4 783 widzów. Zespół prowadzi Thomas Lagerlof. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2 miliony euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Szwecji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sandviken?
Klub piłkarski Sandviken zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Szwecji (Norra).
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sandviken w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sandviken trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 30 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Daniel Soderberg do ODD Ballklubbu za 30 tys. €.
Które miejsce zajmuje Sandviken w tabeli Superettan (Szwecja)?
Sandviken zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) z dorobkiem 34 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego IFK Norrkoping wynosi 24 punkty, a przewaga nad 10. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 43:38, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Sandviken?
W wyjściowym ustawieniu Sandviken między słupkami staje H. Sveijer, a linię obrony najczęściej tworzą L. Tagesson, N. Harletun, W. Nilsson, C. Rogers oraz D. Bergman. W środku pola grają Mohammed Sadat Abubakari, V. Backman oraz A. Carleton, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Arvidsson, K. Bohm. Trener Thomas Lagerlof ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superettan (Szwecja) i pucharach.
Kiedy Sandviken gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sandviken to spotkanie z Ostersunds FK, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Arena Jernvallen w ramach Superettan (Szwecja) (27. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sandviken?
Ostatni mecz Sandviken to porażka z Landskroną BoIS 3:2 w Superettan (Szwecja), 10 października 2026. Bramki zdobyli Capotondi, Murbeck, Arvidsson oraz Sadat Abubakari. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sandviken w tym sezonie?
Bilans Sandviken w tym sezonie to 26 meczów i wynik 9-7-10 przy 43 zdobytych bramkach i 38 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sandviken w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Sandviken w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Sandviken
Sandviken terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 15:00
|
Superettan (Szwecja), 27. kolejka
|
Arena Jernvallen U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 13:00
|
Superettan (Szwecja), 28. kolejka
|
Finnvedsvallen Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 17:00
|
Superettan (Szwecja), 29. kolejka
|
Falcon Alkoholfri Arena Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 15:00
|
Superettan (Szwecja), 30. kolejka
|
Arena Jernvallen U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Sandviken gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sandviken to spotkanie z Ostersunds FK, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Arena Jernvallen w ramach Superettan (Szwecja) (27. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Sandviken w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Sandviken w sezonie 2026.
Forma i bramki Sandviken w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sandviken wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Superettan (Szwecja), 26. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 2/9 | 2/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 25. kolejka
|
4:2 | 4-1-3-2 | 7/13 | 5/6 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 24. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 7/10 | 0/3 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 23. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 7/11 | 1/1 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 22. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 4/8 | 1/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 21. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/7 | 3/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 20. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 6/11 | 0/2 | |
|
18 Sie Koniec
|
Puchar Szwecji, finał
|
0:2 | – | 4/11 | 0/1 | |
|
15 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 19. kolejka
|
1:4 | 4-3-3 | 1/7 | 2/2 | |
|
09 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 18. kolejka
|
0:1 | 4-3-3 | 4/16 | 1/3 |
Sandviken ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 10 z 26 meczów, ze średnią 0,90 punktu. W pozostałych ustawieniach Sandviken zdobywa 1,56 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sandviken?
Ostatni mecz Sandviken to porażka z Landskroną BoIS 3:2 w Superettan (Szwecja), 10 października 2026. Bramki zdobyli Capotondi, Murbeck, Arvidsson oraz Sadat Abubakari. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sandviken – tabela Superettan (Szwecja)
Jakie miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) zajmuje Sandviken w sezonie 2026.
Miejsce Sandviken w tabeli Superettan (Szwecja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 36 | 58 | |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 14 | 48 | |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 11 | 45 | |
4
|
Ostersunds FK
|
26 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | 9 | 44 | |
5
|
Landskrona BoIS
|
26 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | 14 | 43 | |
6
|
Oddevold
|
26 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | 6 | 39 | |
7
|
Osters IF
|
26 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | -2 | 36 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | -4 | 36 | |
9
|
Sandviken
|
26 | 9 | 7 | 10 | 43:38 | 5 | 34 | |
10
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 30 | |
11
|
ljungSKile SK
|
26 | 7 | 8 | 11 | 34:37 | -3 | 29 | |
12
|
IFK Varnamo
|
26 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | -13 | 29 | |
13
|
Norrby IF
|
26 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | -5 | 27 | |
14
|
IK Brage
|
26 | 6 | 8 | 12 | 41:48 | -7 | 26 | |
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | -12 | 25 | |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | -38 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 36 | 58 | |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 14 | 48 | |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 11 | 45 | |
4
|
Ostersunds FK
|
26 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | 9 | 44 | |
5
|
Landskrona BoIS
|
26 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | 14 | 43 | |
6
|
Oddevold
|
26 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | 6 | 39 | |
7
|
Osters IF
|
26 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | -2 | 36 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | -4 | 36 | |
9
|
Sandviken
|
26 | 9 | 7 | 10 | 43:38 | 5 | 34 | |
10
|
ljungSKile SK
|
27 | 8 | 8 | 11 | 36:37 | -1 | 32 | |
11
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 30 | |
12
|
IFK Varnamo
|
26 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | -13 | 29 | |
13
|
Norrby IF
|
26 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | -5 | 27 | |
14
|
IK Brage
|
27 | 6 | 8 | 13 | 41:50 | -9 | 26 | |
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | -12 | 25 | |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | -38 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IFK Norrkoping
|
13 | 8 | 3 | 2 | 28:8 | 20 | 27 | |
| 2 |
Ostersunds FK
|
13 | 7 | 5 | 1 | 18:12 | 6 | 26 | |
| 3 |
Falkenbergs FF
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:13 | 7 | 25 | |
| 4 |
Varbergs BoIS FC
|
13 | 8 | 1 | 4 | 23:16 | 7 | 25 | |
| 5 |
Osters IF
|
13 | 7 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 22 | |
| 6 |
Sandviken
|
13 | 6 | 3 | 4 | 27:20 | 7 | 21 | |
| 7 |
Landskrona BoIS
|
13 | 5 | 5 | 3 | 20:14 | 6 | 20 | |
| 8 |
Oddevold
|
13 | 5 | 4 | 4 | 20:16 | 4 | 19 | |
| 9 |
Assyriska FF
|
13 | 5 | 4 | 4 | 23:25 | -2 | 19 | |
| 10 |
Norrby IF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 17 | |
| 11 |
Helsingborg
|
13 | 4 | 4 | 5 | 19:20 | -1 | 16 | |
| 12 |
ljungSKile SK
|
13 | 5 | 1 | 7 | 16:19 | -3 | 16 | |
| 13 |
IK Brage
|
13 | 3 | 5 | 5 | 25:25 | 0 | 14 | |
| 14 |
Orebro SK
|
13 | 3 | 5 | 5 | 11:16 | -5 | 14 | |
| 15 |
GIF Sundsvall
|
13 | 4 | 1 | 8 | 14:28 | -14 | 13 | |
| 16 |
IFK Varnamo
|
13 | 2 | 5 | 6 | 15:18 | -3 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IFK Norrkoping
|
13 | 10 | 1 | 2 | 24:8 | 16 | 31 | |
| 2 |
Falkenbergs FF
|
13 | 7 | 2 | 4 | 28:21 | 7 | 23 | |
| 3 |
Landskrona BoIS
|
13 | 7 | 2 | 4 | 22:14 | 8 | 23 | |
| 4 |
Varbergs BoIS FC
|
13 | 5 | 5 | 3 | 22:18 | 4 | 20 | |
| 5 |
Oddevold
|
13 | 5 | 5 | 3 | 20:18 | 2 | 20 | |
| 6 |
Ostersunds FK
|
13 | 4 | 6 | 3 | 16:13 | 3 | 18 | |
| 7 |
IFK Varnamo
|
13 | 6 | 0 | 7 | 19:29 | -10 | 18 | |
| 8 |
Assyriska FF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 15:17 | -2 | 17 | |
| 9 |
Osters IF
|
13 | 4 | 2 | 7 | 20:24 | -4 | 14 | |
| 10 |
Helsingborg
|
13 | 4 | 2 | 7 | 17:27 | -10 | 14 | |
| 11 |
Sandviken
|
13 | 3 | 4 | 6 | 16:18 | -2 | 13 | |
| 12 |
ljungSKile SK
|
13 | 2 | 7 | 4 | 18:18 | 0 | 13 | |
| 13 |
IK Brage
|
13 | 3 | 3 | 7 | 16:23 | -7 | 12 | |
| 14 |
Orebro SK
|
13 | 2 | 5 | 6 | 17:24 | -7 | 11 | |
| 15 |
Norrby IF
|
13 | 1 | 7 | 5 | 10:16 | -6 | 10 | |
| 16 |
GIF Sundsvall
|
13 | 2 | 0 | 11 | 5:29 | -24 | 6 |
Które miejsce zajmuje Sandviken w tabeli Superettan (Szwecja)?
Sandviken zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) z dorobkiem 34 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego IFK Norrkoping wynosi 24 punkty, a przewaga nad 10. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 43:38, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Sandviken w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Sandviken na tle ligi w sezonie 2026.
Sandviken na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,46
- Czyste konta 19%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Sandviken
-
Christian Wagner 16
-
Johan Arvidsson 6
-
Linus Tagesson 4

-
Mohammed Sadat Abubakari 3
-
Alan Carleton 3
-
Karl Bohm 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki Sandviken i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sandviken to 76–90+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 9 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sandviken - Ostersunds FK Po przerwie pada 49% bramek Sandviken.Przebieg meczu Sandviken i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 8-4-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 1-3-9 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 7-1-0 |
| Remis do przerwy | 8 | 1-2-5 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 1-4-5 |
Gdy Sandviken otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Sandviken
91% bramek Sandviken pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sandviken zdobywa w sezonie średnio 1,31 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Sandviken
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Sandviken, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Sandviken wygra mecz Sandviken - Ostersunds FK Sandviken przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Sandviken
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 77%
- Powyżej 2,5 58%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 27%
- Powyżej 5,5 12%
W 58% meczów Sandviken padają co najmniej trzy bramki, a w 62% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sandviken - Ostersunds FK Powyżej 2,5 bramki padło w 58% meczów Sandviken.Sandviken – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Sandviken fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sandviken, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sandviken zdobywa 1,62 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Sandviken wygra mecz Sandviken - Ostersunds FK Sandviken zdobywa u siebie 54% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Sandviken ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 49% goli Sandviken, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 26 meczów.
Sandviken wygra drugą połowę meczu Sandviken - Ostersunds FK Drugą połowę Sandviken wygrywał w 12 z 26 meczów.Sandviken – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 5,2
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 6,0
Sandviken oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sandviken - Ostersunds FK Sandviken oddaje 10,0 strzałów na mecz.Sandviken – posiadanie piłki
- U siebie 56,7%
- Na wyjeździe 51,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 12 z 26
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 12 z 26 meczów. Średnio Sandviken utrzymuje przy piłce 54,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Sandviken wygra mecz Sandviken - Ostersunds FK Sandviken utrzymuje średnio 54,2% posiadania piłki.Sandviken – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Sandviken wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Sandviken – czyste konta
- U siebie 2 z 13
- Na wyjeździe 3 z 13
- Stracone / mecz 1,46
- Bez straty do przerwy 35%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Sandviken to 19% meczów sezonu (5 z 26), z czego 2 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Sandviken - Ostersunds FK Czyste konto Sandviken zachowuje w 19% meczów.Sandviken – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 81%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Sandviken wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 81% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Sandviken - Ostersunds FK Powyżej 8,5 rożnego padło w 81% meczów Sandviken.Sandviken – kartki
- Żółte kartki 38
- Pow. 3,5 kartki w meczu 23%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 8%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 19%
Sandviken ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Sandviken – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Sandviken według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 2-1-5 | 0,88 | 1,38 | 2,13 |
| Środka tabeli (6–11) | 9 | 3-2-4 | 1,22 | 1,33 | 1,22 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 4-4-1 | 1,78 | 2,22 | 1,11 |
Najwięcej punktów na mecz Sandviken zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Sandviken na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,69 1,08 | 1,38 1,54 | 1,23 1,85 |
|
8.
|
1,46 1,31 | 1,77 1,15 | 1,92 1,31 |
|
9.
|
1,62 1,00 | 2,08 1,23 | 1,54 1,38 |
|
10.
|
1,23 1,08 | 1,46 1,31 | 1,54 2,08 |
|
11.
|
1,23 1,00 | 1,23 1,38 | 1,46 1,38 |
Ciekawe rekordy w meczach Sandviken
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sandviken w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sandviken - GIF Sundsvall 5:0 Superettan (Szwecja), 1.08.2026
- Najwyższa porażka IFK Norrkoping - Sandviken 3:0 Superettan (Szwecja), 19.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Sandviken - Falkenbergs FF 4:2, Superettan (Szwecja), 9.06.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Wagner, Sandviken - Norrby IF 2:2, Superettan (Szwecja), 2.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Thellsson, Ostersunds FK - Sandviken 2:1, Superettan (Szwecja), 17.05.2026
Jakie statystyki ma Sandviken w tym sezonie?
Bilans Sandviken w tym sezonie to 26 meczów i wynik 9-7-10 przy 43 zdobytych bramkach i 38 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sandviken – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sandviken w sezonie 2026.
Skład podstawowy Sandviken 4-2-3-1


Kontuzje w kadrze Sandviken
-
Otto Lindell Bramkarz Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 66 dniopuszczone: 10 meczów
-
Adam Kiani Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 68 dniopuszczone: 10 meczów
Kadra Sandviken
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
31 | Szwecja | 275 tys. € | – | 22 | 85% | 3 | 2 | 234' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
23 | Austria | 700 tys. € | – | 24 | 92% | 16 | 0 | 611' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
22 | Szwecja | 100 tys. € | – | 1 | 4% | 1 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
26 | Szwecja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
22 | Szwecja | – | – | 3 | 12% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Szwecja | 150 tys. € | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Szwecja | 450 tys. € | – | 26 | 100% | 6 | 7 | 489' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Szwecja | 150 tys. € | – | 17 | 65% | 2 | 1 | 71' | 2 | 0 | |||||||
| 12 |
|
21 | USA | 275 tys. € | – | 23 | 88% | 3 | 6 | 384' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Szwecja | 125 tys. € | – | 22 | 85% | 0 | 2 | 218' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
20 | Szwecja | 300 tys. € | – | 25 | 96% | 1 | 3 | 1 965' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
22 | Szwecja | 100 tys. € | 30 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
20 | Norwegia | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
20 | Szwecja | – | – | 17 | 65% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
29 | Szwecja | 200 tys. € | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
20 | Szwecja | 275 tys. € | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
21 | Szwecja | – | – | 18 | 69% | 0 | 1 | 42' | 0 | 1 | |||||||
| 16 |
|
27 | Ghana | 150 tys. € | – | 26 | 100% | 3 | 1 | 314' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Szwecja | 350 tys. € | – | 5 | 19% | 0 | 0 | 304' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
23 | Szwecja | – | – | 16 | 62% | 1 | 0 | 1 355' | 4 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Szwecja | 200 tys. € | – | 7 | 27% | 0 | 0 | 230' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
23 | Szwecja | 225 tys. € | – | 25 | 96% | 1 | 0 | 452' | 3 | 0 | |||||||
| 25 |
|
18 | – | – | 17 | 65% | 0 | 0 | 1 285' | 1 | 0 | ||||||||
| 26 |
![]() |
24 | Szwecja | 450 tys. € | – | 25 | 96% | 4 | 7 | 586' | 2 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Szwecja | 175 tys. € | 19 tys. € | 25 | 96% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
24 | Szwecja | 250 tys. € | – | 19 | 73% | 0 | 0 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 71 |
![]() |
19 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Sandviken
4,9 mln €
śr. 181 tys. € / zawodnika
Ile Sandviken wydaje na pensje
49 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Szwecja (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sandviken w sezonie 2026
Sandviken wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Sandviken
Jak wygląda skład Sandviken?
W wyjściowym ustawieniu Sandviken między słupkami staje H. Sveijer, a linię obrony najczęściej tworzą L. Tagesson, N. Harletun, W. Nilsson, C. Rogers oraz D. Bergman. W środku pola grają Mohammed Sadat Abubakari, V. Backman oraz A. Carleton, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Arvidsson, K. Bohm. Trener Thomas Lagerlof ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superettan (Szwecja) i pucharach.
Sandviken – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sandviken w sezonie 2026.
Sandviken transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Szwecja | 29 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Szwecja | 22 |
|
za darmo | |
| 06 Mar 2026 |
![]() |
Norwegia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lut 2026 |
|
Szwecja | 22 |
|
nieujawniona | |
| 25 Lut 2026 |
![]() |
Szwecja | 20 |
|
nieujawniona | |
| 24 Lut 2026 |
![]() |
Szwecja | 26 |
|
nieujawniona | |
| 11 Lut 2026 |
|
Kanada | 22 |
|
za darmo | |
| 29 Sty 2026 |
|
Szwecja | 27 |
|
za darmo | |
| 29 Sty 2026 |
|
Szwecja | 29 |
|
30 tys. € | |
| 28 Sty 2026 |
|
Austria | 23 |
|
nieujawniona |
Kluczowe transfery Sandviken
Sandviken bilans transferowy
- +30 tys. € 2026
- +980 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +40 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Sandviken
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sandviken w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sandviken trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 30 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Daniel Soderberg do ODD Ballklubbu za 30 tys. €.
Sandviken – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Sandviken? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sandviken?
Klub piłkarski Sandviken zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Szwecji (Norra).