Forma w lidze
Falkenbergs FF w tabeli
2. miejsce / 48 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 10 punktów
Przewaga nad 4. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
25 pkt
20:13 bramki
1,54 gola/mecz
23 pkt
28:21 bramki
2,15 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Falkenbergs FF
Wartość drużyny: 3,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 4 bramek | Nigeria | 28 | pomocnik | 25 | 350 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 6 asyst | Szwecja | 26 | napastnik | 26 | 500 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 625 minut | Szwecja | 25 | obrońca | 26 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Falkenbergs FF 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Falkenbergs FF w tabeli Superettan (Szwecja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 58 |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 48 |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 45 |
4
|
Ostersunds FK
|
26 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | 44 |
5
|
Landskrona BoIS
|
26 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | 43 |
Wyniki Falkenbergs FF
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
IFK Varnamo
1
Falkenbergs FF
2
Superettan (Szwecja), 26. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Falkenbergs FF
0
Ostersunds FK
0
Superettan (Szwecja), 25. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
ljungSKile SK
0
Falkenbergs FF
2
Superettan (Szwecja), 24. kolejka
|
Terminarz Falkenbergs FF
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Falkenbergs FF
Landskrona BoIS
Superettan (Szwecja), 27. kolejka
|
|
|
26 Paź 19:05
|
Orebro SK
Falkenbergs FF
Superettan (Szwecja), 28. kolejka
|
|
|
01 Lis 15:00
|
Falkenbergs FF
Sandviken
Superettan (Szwecja), 29. kolejka
|
Ostatnie transfery Falkenbergs FF
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2026 |
|
Szwecja | – | za darmo | |
| 02 Cze 2026 |
|
Szwecja | – | za darmo | |
| 05 Maj 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
wypożyczenie | |
| 15 Lut 2026 |
|
Francja |
|
za darmo |
Falkenbergs FF to klub piłkarski z Szwecji występujący w Superettan (Szwecja). Swoim domowym obiektem jest Falcon Alkoholfri Arena, który może pomieścić 6 214 widzów. Zespół prowadzi Christoffer Andersson. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Falkenbergs FF?
Klub piłkarski Falkenbergs FF zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szwecji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Falkenbergs FF w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Falkenbergs FF trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 300 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Viktor Ekblom do Tromsø za 300 tys. €.
Które miejsce zajmuje Falkenbergs FF w tabeli Superettan (Szwecja)?
Falkenbergs FF zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) z dorobkiem 48 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego IFK Norrkoping wynosi 10 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 48:34, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Falkenbergs FF?
W wyjściowym ustawieniu Falkenbergs FF między słupkami staje A. Andersson, a linię obrony najczęściej tworzą L. Borgstrom, T. Stalheden, A. Salo oraz A. Rupia-Ellis. W środku pola grają A. Miftari, M. Nilsson, W. Videhult oraz H. Kallstrom, a za skuteczność w ataku odpowiadają Aguda Godwin, E. Mohammed. Trener Christoffer Andersson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superettan (Szwecja) i pucharach.
Kiedy Falkenbergs FF gra następny mecz?
Najbliższy mecz Falkenbergs FF to spotkanie z Landskroną BoIS, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Falcon Alkoholfri Arena w ramach Superettan (Szwecja) (27. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Falkenbergs FF?
Ostatni mecz Falkenbergs FF to wygrana z IFK Varnamo 1:2 w Superettan (Szwecja), 11 października 2026. Bramki zdobyli Borgstrom, Andersson Mella oraz Borgstrom. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Falkenbergs FF w tym sezonie?
Bilans Falkenbergs FF w tym sezonie to 26 meczów i wynik 14-6-6 przy 48 zdobytych bramkach i 34 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Falkenbergs FF w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Falkenbergs FF w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Falkenbergs FF
Falkenbergs FF terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Superettan (Szwecja), 27. kolejka
|
Falcon Alkoholfri Arena U siebie | Trudny | |
|
26 Paź 19:05
|
Superettan (Szwecja), 28. kolejka
|
Behrn Arena Wyjazd | Łatwy | |
|
01 Lis 15:00
|
Superettan (Szwecja), 29. kolejka
|
Falcon Alkoholfri Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 15:00
|
Superettan (Szwecja), 30. kolejka
|
Olympia Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Falkenbergs FF gra następny mecz?
Najbliższy mecz Falkenbergs FF to spotkanie z Landskroną BoIS, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Falcon Alkoholfri Arena w ramach Superettan (Szwecja) (27. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Falkenbergs FF w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Falkenbergs FF w sezonie 2026.
Forma i bramki Falkenbergs FF w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Falkenbergs FF wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Superettan (Szwecja), 26. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 6/10 | 3/3 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 25. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 5/14 | 0/0 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 24. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 2/7 | 1/2 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 23. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 4/16 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 22. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 4/7 | 0/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 21. kolejka
|
4:1 | 4-4-2 | 4/8 | 1/2 | |
|
24 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 20. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 5/12 | 0/2 | |
|
18 Sie Karne
|
Puchar Szwecji, finał
|
2:2 | – | 11/16 | 1/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 19. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 5/10 | 0/2 | |
|
08 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 18. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 1/9 | 3/4 |
Falkenbergs FF ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 19 z 26 meczów, ze średnią 1,84 punktu. W pozostałych ustawieniach Falkenbergs FF zdobywa 1,86 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Falkenbergs FF?
Ostatni mecz Falkenbergs FF to wygrana z IFK Varnamo 1:2 w Superettan (Szwecja), 11 października 2026. Bramki zdobyli Borgstrom, Andersson Mella oraz Borgstrom. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Falkenbergs FF – tabela Superettan (Szwecja)
Jakie miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) zajmuje Falkenbergs FF w sezonie 2026.
Miejsce Falkenbergs FF w tabeli Superettan (Szwecja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 36 | 58 | |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 14 | 48 | |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 11 | 45 | |
4
|
Ostersunds FK
|
26 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | 9 | 44 | |
5
|
Landskrona BoIS
|
26 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | 14 | 43 | |
6
|
Oddevold
|
26 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | 6 | 39 | |
7
|
Osters IF
|
26 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | -2 | 36 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | -4 | 36 | |
9
|
Sandviken
|
26 | 9 | 7 | 10 | 43:38 | 5 | 34 | |
10
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 30 | |
11
|
ljungSKile SK
|
26 | 7 | 8 | 11 | 34:37 | -3 | 29 | |
12
|
IFK Varnamo
|
26 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | -13 | 29 | |
13
|
Norrby IF
|
26 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | -5 | 27 | |
14
|
IK Brage
|
26 | 6 | 8 | 12 | 41:48 | -7 | 26 | |
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | -12 | 25 | |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | -38 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 36 | 58 | |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 14 | 48 | |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 11 | 45 | |
4
|
Ostersunds FK
|
26 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | 9 | 44 | |
5
|
Landskrona BoIS
|
26 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | 14 | 43 | |
6
|
Oddevold
|
26 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | 6 | 39 | |
7
|
Osters IF
|
26 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | -2 | 36 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | -4 | 36 | |
9
|
Sandviken
|
26 | 9 | 7 | 10 | 43:38 | 5 | 34 | |
10
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 30 | |
11
|
ljungSKile SK
|
26 | 7 | 8 | 11 | 34:37 | -3 | 29 | |
12
|
IFK Varnamo
|
26 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | -13 | 29 | |
13
|
Norrby IF
|
26 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | -5 | 27 | |
14
|
IK Brage
|
26 | 6 | 8 | 12 | 41:48 | -7 | 26 | |
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | -12 | 25 | |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | -38 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IFK Norrkoping
|
13 | 8 | 3 | 2 | 28:8 | 20 | 27 | |
| 2 |
Ostersunds FK
|
13 | 7 | 5 | 1 | 18:12 | 6 | 26 | |
| 3 |
Falkenbergs FF
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:13 | 7 | 25 | |
| 4 |
Varbergs BoIS FC
|
13 | 8 | 1 | 4 | 23:16 | 7 | 25 | |
| 5 |
Osters IF
|
13 | 7 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 22 | |
| 6 |
Sandviken
|
13 | 6 | 3 | 4 | 27:20 | 7 | 21 | |
| 7 |
Landskrona BoIS
|
13 | 5 | 5 | 3 | 20:14 | 6 | 20 | |
| 8 |
Oddevold
|
13 | 5 | 4 | 4 | 20:16 | 4 | 19 | |
| 9 |
Assyriska FF
|
13 | 5 | 4 | 4 | 23:25 | -2 | 19 | |
| 10 |
Norrby IF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 17 | |
| 11 |
Helsingborg
|
13 | 4 | 4 | 5 | 19:20 | -1 | 16 | |
| 12 |
ljungSKile SK
|
13 | 5 | 1 | 7 | 16:19 | -3 | 16 | |
| 13 |
IK Brage
|
13 | 3 | 5 | 5 | 25:25 | 0 | 14 | |
| 14 |
Orebro SK
|
13 | 3 | 5 | 5 | 11:16 | -5 | 14 | |
| 15 |
GIF Sundsvall
|
13 | 4 | 1 | 8 | 14:28 | -14 | 13 | |
| 16 |
IFK Varnamo
|
13 | 2 | 5 | 6 | 15:18 | -3 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IFK Norrkoping
|
13 | 10 | 1 | 2 | 24:8 | 16 | 31 | |
| 2 |
Falkenbergs FF
|
13 | 7 | 2 | 4 | 28:21 | 7 | 23 | |
| 3 |
Landskrona BoIS
|
13 | 7 | 2 | 4 | 22:14 | 8 | 23 | |
| 4 |
Varbergs BoIS FC
|
13 | 5 | 5 | 3 | 22:18 | 4 | 20 | |
| 5 |
Oddevold
|
13 | 5 | 5 | 3 | 20:18 | 2 | 20 | |
| 6 |
Ostersunds FK
|
13 | 4 | 6 | 3 | 16:13 | 3 | 18 | |
| 7 |
IFK Varnamo
|
13 | 6 | 0 | 7 | 19:29 | -10 | 18 | |
| 8 |
Assyriska FF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 15:17 | -2 | 17 | |
| 9 |
Osters IF
|
13 | 4 | 2 | 7 | 20:24 | -4 | 14 | |
| 10 |
Helsingborg
|
13 | 4 | 2 | 7 | 17:27 | -10 | 14 | |
| 11 |
Sandviken
|
13 | 3 | 4 | 6 | 16:18 | -2 | 13 | |
| 12 |
ljungSKile SK
|
13 | 2 | 7 | 4 | 18:18 | 0 | 13 | |
| 13 |
IK Brage
|
13 | 3 | 3 | 7 | 16:23 | -7 | 12 | |
| 14 |
Orebro SK
|
13 | 2 | 5 | 6 | 17:24 | -7 | 11 | |
| 15 |
Norrby IF
|
13 | 1 | 7 | 5 | 10:16 | -6 | 10 | |
| 16 |
GIF Sundsvall
|
13 | 2 | 0 | 11 | 5:29 | -24 | 6 |
Które miejsce zajmuje Falkenbergs FF w tabeli Superettan (Szwecja)?
Falkenbergs FF zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) z dorobkiem 48 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego IFK Norrkoping wynosi 10 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 48:34, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Falkenbergs FF w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Falkenbergs FF na tle ligi w sezonie 2026.
Falkenbergs FF na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,9
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,31
- Czyste konta 19%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Falkenbergs FF
-
Aguda Godwin 4

-
Oskar Lindberg 3

-
Elias Mohammad 3

-
Tim Stalheden 2
-
Hugo Komano 2
-
Hampus Kallstrom 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Falkenbergs FF i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Falkenbergs FF to 46–60 minuta, w której padło 12 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 9 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Falkenbergs FF - Landskrona BoIS Po przerwie pada 57% bramek Falkenbergs FF.Przebieg meczu Falkenbergs FF i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 15 | 12-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 1-3-5 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 7-1-0 |
| Remis do przerwy | 11 | 6-3-2 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 1-2-4 |
Gdy Falkenbergs FF otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 12 razy na 15 takich meczów.
Jak padają bramki dla Falkenbergs FF
89% bramek Falkenbergs FF pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Falkenbergs FF zdobywa w sezonie średnio 1,85 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Falkenbergs FF
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Falkenbergs FF, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Falkenbergs FF wygra mecz Falkenbergs FF - Landskrona BoIS Falkenbergs FF nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Falkenbergs FF
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 69%
- Powyżej 3,5 35%
- Powyżej 4,5 19%
- Powyżej 5,5 8%
W 69% meczów Falkenbergs FF padają co najmniej trzy bramki, a w 77% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Falkenbergs FF - Landskrona BoIS Powyżej 2,5 bramki padło w 69% meczów Falkenbergs FF.Falkenbergs FF – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Falkenbergs FF fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Falkenbergs FF, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Falkenbergs FF zdobywa 1,92 punktu na mecz wobec 1,77 na wyjeździe.
Falkenbergs FF wygra mecz Falkenbergs FF - Landskrona BoIS Falkenbergs FF zdobywa u siebie 64% możliwych punktów, na wyjeździe 59%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Falkenbergs FF ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Falkenbergs FF, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 15 z 26 meczów.
Falkenbergs FF wygra drugą połowę meczu Falkenbergs FF - Landskrona BoIS Drugą połowę Falkenbergs FF wygrywał w 15 z 26 meczów.Falkenbergs FF – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,4
Falkenbergs FF oddaje 9,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Falkenbergs FF - Landskrona BoIS Falkenbergs FF oddaje 9,9 strzałów na mecz.Falkenbergs FF – posiadanie piłki
- U siebie 49,1%
- Na wyjeździe 51,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 25
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 25
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 25 meczów. Średnio Falkenbergs FF utrzymuje przy piłce 50,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Falkenbergs FF wygra mecz Falkenbergs FF - Landskrona BoIS Falkenbergs FF utrzymuje średnio 50,4% posiadania piłki.Falkenbergs FF – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Falkenbergs FF wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Falkenbergs FF – czyste konta
- U siebie 4 z 13
- Na wyjeździe 1 z 13
- Stracone / mecz 1,31
- Bez straty do przerwy 58%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 35%
Czyste konto Falkenbergs FF to 19% meczów sezonu (5 z 26), z czego 4 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Falkenbergs FF - Landskrona BoIS Czyste konto Falkenbergs FF zachowuje w 19% meczów.Falkenbergs FF – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 36%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Falkenbergs FF wykonuje średnio 4,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Falkenbergs FF – kartki
- Żółte kartki 27
- Pow. 3,5 kartki w meczu 12%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 4%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 32%
Falkenbergs FF ogląda średnio 1,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Falkenbergs FF – 1,2. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Falkenbergs FF według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 2-2-3 | 1,14 | 1,00 | 1,43 |
| Środka tabeli (6–11) | 10 | 5-2-3 | 1,70 | 2,00 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 7-2-0 | 2,56 | 2,33 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Falkenbergs FF zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Falkenbergs FF na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,08 2,38 | 2,15 1,85 | 0,62 0,62 |
|
2.
|
1,92 1,77 | 1,54 2,15 | 1,00 1,62 |
|
3.
|
1,92 1,54 | 1,77 1,69 | 1,23 1,38 |
|
4.
|
2,00 1,38 | 1,38 1,23 | 0,92 1,00 |
|
5.
|
1,54 1,77 | 1,54 1,69 | 1,08 1,08 |
Ciekawe rekordy w meczach Falkenbergs FF
Skrajne wyniki i osiągnięcia Falkenbergs FF w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Assyriska FF - Falkenbergs FF 1:4 Superettan (Szwecja), 17.05.2026
- Najwyższa porażka Falkenbergs FF - Varbergs BoIS FC 0:3 Superettan (Szwecja), 13.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Sandviken - Falkenbergs FF 4:2, Superettan (Szwecja), 9.06.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Borgstrom, Osters IF - Falkenbergs FF 1:3, Superettan (Szwecja), 21.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Borgstrom, Ostersunds FK - Falkenbergs FF 2:2, Superettan (Szwecja), 9.05.2026
Jakie statystyki ma Falkenbergs FF w tym sezonie?
Bilans Falkenbergs FF w tym sezonie to 26 meczów i wynik 14-6-6 przy 48 zdobytych bramkach i 34 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Falkenbergs FF – zawodnicy
Jak wygląda kadra Falkenbergs FF w sezonie 2026.
Przewidywany skład Falkenbergs FF 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kadra Falkenbergs FF
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
23 | Szwecja | 225 tys. € | – | 26 | 100% | 3 | 6 | 272' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Szwecja | 150 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 241' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
26 | Szwecja | 500 tys. € | – | 26 | 100% | 3 | 6 | 617' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
20 | Szwecja | 50 tys. € | – | 26 | 100% | 1 | 1 | 62' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
26 | Francja | 150 tys. € | 303 tys. € | 21 | 81% | 2 | 0 | 518' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
![]() |
23 | Szwecja | 450 tys. € | – | 2 | 8% | 2 | 1 | 164' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 150 tys. € | – | 23 | 88% | 1 | 0 | 259' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
– | – | – | 7 | 27% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 24 |
![]() |
– | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 25 |
|
18 | Szwecja | – | – | 18 | 69% | 0 | 0 | 52' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
26 | Szwecja | 450 tys. € | – | 25 | 96% | 1 | 3 | 618' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
28 | Nigeria | 350 tys. € | – | 25 | 96% | 4 | 1 | 559' | 4 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
26 | Szwecja | 700 tys. € | – | 26 | 100% | 2 | 0 | 525' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
26 | Szwecja | 250 tys. € | – | 2 | 8% | 0 | 0 | 125' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Szwecja | 100 tys. € | – | 17 | 65% | 0 | 0 | 95' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
25 | Szwecja | 200 tys. € | – | 26 | 100% | 1 | 3 | 625' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Szwecja | 400 tys. € | – | 22 | 85% | 1 | 2 | 528' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
21 | Szwecja | – | – | 8 | 31% | 0 | 1 | 490' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Kosowo | 75 tys. € | 32 tys. € | 21 | 81% | 0 | 0 | 15' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | Szwecja | 450 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 1 | 503' | 1 | 1 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
29 | Szwecja | 350 tys. € | – | 2 | 8% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
22 | Szwecja | – | – | 18 | 69% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
41 | Liban | – | – | 4 | 15% | 0 | 0 | 81' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Falkenbergs FF
5 mln €
śr. 208 tys. € / zawodnika
Ile Falkenbergs FF wydaje na pensje
335 tys. € rocznie
śr. 14 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Szwecja (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Falkenbergs FF w sezonie 2026
Falkenbergs FF wycena zawodników



Struktura wieku i wartości kadry Falkenbergs FF
Jak wygląda skład Falkenbergs FF?
W wyjściowym ustawieniu Falkenbergs FF między słupkami staje A. Andersson, a linię obrony najczęściej tworzą L. Borgstrom, T. Stalheden, A. Salo oraz A. Rupia-Ellis. W środku pola grają A. Miftari, M. Nilsson, W. Videhult oraz H. Kallstrom, a za skuteczność w ataku odpowiadają Aguda Godwin, E. Mohammed. Trener Christoffer Andersson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superettan (Szwecja) i pucharach.
Falkenbergs FF – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Falkenbergs FF w sezonie 2026.
Falkenbergs FF transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2026 |
|
Szwecja | 29 | – | za darmo | |
| 02 Cze 2026 |
|
Szwecja | 29 | – | za darmo | |
| 05 Maj 2026 |
![]() |
Szwecja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Lut 2026 |
|
Francja | 26 |
|
za darmo | |
| 09 Lut 2026 |
|
Szwecja | 24 |
|
nieujawniona | |
| 04 Lut 2026 |
|
Szwecja | 28 |
|
300 tys. € | |
| 29 Sty 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 24 | – | za darmo | |
| 28 Sty 2026 |
![]() |
Szwecja | 23 | – | za darmo | |
| 28 Sty 2026 |
![]() |
Kosowo | 22 |
|
za darmo | |
| 28 Sty 2026 |
|
Szwecja | 20 |
![]() |
nieujawniona |
Kluczowe transfery Falkenbergs FF
Falkenbergs FF bilans transferowy
- +300 tys. € 2026
Rekordy transferowe w historii Falkenbergs FF
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Falkenbergs FF w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Falkenbergs FF trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 300 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Viktor Ekblom do Tromsø za 300 tys. €.
Falkenbergs FF – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Falkenbergs FF? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Falkenbergs FF?
Klub piłkarski Falkenbergs FF zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szwecji.