Forma w lidze
Ostersunds FK w tabeli
4. miejsce / 44 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do 3. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez porażki
2 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
26 pkt
18:12 bramki
1,38 gola/mecz
18 pkt
16:13 bramki
1,23 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Ostersundów FK
Wartość drużyny: 3,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Szwecja | 27 | pomocnik | 26 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Szwecja | 27 | pomocnik | 26 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2171 minut | Bośnia | 26 | pomocnik | 25 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Ostersundów FK 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Ostersunds FK w tabeli Superettan (Szwecja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 58 |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 48 |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 45 |
4
|
Ostersunds FK
|
26 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | 44 |
5
|
Landskrona BoIS
|
26 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | 43 |
Wyniki Ostersundów FK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Ostersunds FK
1
Varbergs BoIS FC
1
Superettan (Szwecja), 26. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Falkenbergs FF
0
Ostersunds FK
0
Superettan (Szwecja), 25. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Ostersunds FK
1
Helsingborg
0
Superettan (Szwecja), 24. kolejka
|
Terminarz Ostersundów FK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Sandviken
Ostersunds FK
Superettan (Szwecja), 27. kolejka
|
|
|
24 Paź 13:00
|
Ostersunds FK
Assyriska FF
Superettan (Szwecja), 28. kolejka
|
|
|
01 Lis 15:00
|
IFK Norrkoping
Ostersunds FK
Superettan (Szwecja), 29. kolejka
|
Ostatnie transfery Ostersundów FK
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Nigeria |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Armenia |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
|
Szwecja |
|
za darmo |
Ostersunds FK to klub piłkarski z Szwecji występujący w Superettan (Szwecja). Swoim domowym obiektem jest Jämtkraft Arena, który może pomieścić 8 466 widzów. Zespół prowadzi Nemanja Miljanovic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Szwecji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Ostersundów FK?
Klub piłkarski Ostersunds FK zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Szwecji oraz Mistrzostwo 3. ligi Szwecji (Norra).
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ostersunds FK w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Ostersundów FK trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 25 tys. €, a klub opuściło 15 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Curtis Edwards z Gateshead za 25 tys. €.
Które miejsce zajmuje Ostersunds FK w tabeli Superettan (Szwecja)?
Ostersunds FK zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) z dorobkiem 44 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego IFK Norrkoping wynosi 14 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:25, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Ostersundów FK?
W wyjściowym ustawieniu Ostersundów FK między słupkami staje R. Forsell, a linię obrony najczęściej tworzą D. Widgren, S. Anyanwu oraz H. Azzi. W środku pola grają S. Marklund, C. Edwards, A. Begić oraz E. Ozkan, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Odenlind, J. Ali oraz A. Stensrud. Trener Nemanja Miljanovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superettan (Szwecja) i pucharach.
Kiedy Ostersunds FK gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ostersundów FK to spotkanie z Sandviken, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Arena Jernvallen w ramach Superettan (Szwecja) (27. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ostersundów FK?
Ostatni mecz Ostersundów FK to remis z Varbergs BoIS FC 1:1 w Superettan (Szwecja), 10 października 2026. Bramki zdobyli Vidjeskog, Adjoumani. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ostersunds FK w tym sezonie?
Bilans Ostersundów FK w tym sezonie to 26 meczów i wynik 11-11-4 przy 34 zdobytych bramkach i 25 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ostersundów FK w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Ostersunds FK w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Ostersundów FK
Ostersunds FK terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Superettan (Szwecja), 27. kolejka
|
Arena Jernvallen Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 13:00
|
Superettan (Szwecja), 28. kolejka
|
Jämtkraft Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Lis 15:00
|
Superettan (Szwecja), 29. kolejka
|
PlatinumCars Arena Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 15:00
|
Superettan (Szwecja), 30. kolejka
|
Jämtkraft Arena U siebie | Trudny |
Kiedy Ostersunds FK gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ostersundów FK to spotkanie z Sandviken, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Arena Jernvallen w ramach Superettan (Szwecja) (27. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Ostersundów FK w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Ostersunds FK w sezonie 2026.
Forma i bramki Ostersundów FK w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ostersunds FK wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Superettan (Szwecja), 26. kolejka
|
1:1 | 3-4-3 | 0/0 | 0/1 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 25. kolejka
|
0:0 | 3-5-2 | 9/14 | 0/0 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 24. kolejka
|
1:0 | 5-4-1 | 7/11 | 0/1 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 23. kolejka
|
1:1 | 5-4-1 | 14/16 | 1/2 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 22. kolejka
|
0:1 | 3-4-3 | 1/3 | 2/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 21. kolejka
|
1:1 | 3-4-3 | 3/7 | 1/2 | |
|
24 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 20. kolejka
|
0:0 | 4-5-1 | 10/15 | 2/2 | |
|
20 Sie Koniec
|
Puchar Szwecji, finał
|
1:2 | – | 3/8 | 2/6 | |
|
16 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 19. kolejka
|
1:1 | 5-3-2 | 6/8 | 2/4 | |
|
07 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 18. kolejka
|
1:0 | 5-3-2 | 5/6 | 1/4 |
Ostersunds FK ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 9 z 26 meczów, ze średnią 1,22 punktu. W pozostałych ustawieniach Ostersunds FK zdobywa 1,94 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ostersundów FK?
Ostatni mecz Ostersundów FK to remis z Varbergs BoIS FC 1:1 w Superettan (Szwecja), 10 października 2026. Bramki zdobyli Vidjeskog, Adjoumani. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ostersunds FK – tabela Superettan (Szwecja)
Jakie miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) zajmuje Ostersunds FK w sezonie 2026.
Miejsce Ostersundów FK w tabeli Superettan (Szwecja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 36 | 58 | |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 14 | 48 | |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 11 | 45 | |
4
|
Ostersunds FK
|
26 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | 9 | 44 | |
5
|
Landskrona BoIS
|
26 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | 14 | 43 | |
6
|
Oddevold
|
26 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | 6 | 39 | |
7
|
Osters IF
|
26 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | -2 | 36 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | -4 | 36 | |
9
|
Sandviken
|
26 | 9 | 7 | 10 | 43:38 | 5 | 34 | |
10
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 30 | |
11
|
ljungSKile SK
|
26 | 7 | 8 | 11 | 34:37 | -3 | 29 | |
12
|
IFK Varnamo
|
26 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | -13 | 29 | |
13
|
Norrby IF
|
26 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | -5 | 27 | |
14
|
IK Brage
|
26 | 6 | 8 | 12 | 41:48 | -7 | 26 | |
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | -12 | 25 | |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | -38 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 36 | 58 | |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 14 | 48 | |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 11 | 45 | |
4
|
Ostersunds FK
|
26 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | 9 | 44 | |
5
|
Landskrona BoIS
|
26 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | 14 | 43 | |
6
|
Oddevold
|
26 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | 6 | 39 | |
7
|
Osters IF
|
26 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | -2 | 36 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | -4 | 36 | |
9
|
Sandviken
|
26 | 9 | 7 | 10 | 43:38 | 5 | 34 | |
10
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 30 | |
11
|
ljungSKile SK
|
26 | 7 | 8 | 11 | 34:37 | -3 | 29 | |
12
|
IFK Varnamo
|
26 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | -13 | 29 | |
13
|
Norrby IF
|
26 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | -5 | 27 | |
14
|
IK Brage
|
26 | 6 | 8 | 12 | 41:48 | -7 | 26 | |
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | -12 | 25 | |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | -38 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IFK Norrkoping
|
13 | 8 | 3 | 2 | 28:8 | 20 | 27 | |
| 2 |
Ostersunds FK
|
13 | 7 | 5 | 1 | 18:12 | 6 | 26 | |
| 3 |
Falkenbergs FF
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:13 | 7 | 25 | |
| 4 |
Varbergs BoIS FC
|
13 | 8 | 1 | 4 | 23:16 | 7 | 25 | |
| 5 |
Osters IF
|
13 | 7 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 22 | |
| 6 |
Sandviken
|
13 | 6 | 3 | 4 | 27:20 | 7 | 21 | |
| 7 |
Landskrona BoIS
|
13 | 5 | 5 | 3 | 20:14 | 6 | 20 | |
| 8 |
Oddevold
|
13 | 5 | 4 | 4 | 20:16 | 4 | 19 | |
| 9 |
Assyriska FF
|
13 | 5 | 4 | 4 | 23:25 | -2 | 19 | |
| 10 |
Norrby IF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 17 | |
| 11 |
Helsingborg
|
13 | 4 | 4 | 5 | 19:20 | -1 | 16 | |
| 12 |
ljungSKile SK
|
13 | 5 | 1 | 7 | 16:19 | -3 | 16 | |
| 13 |
IK Brage
|
13 | 3 | 5 | 5 | 25:25 | 0 | 14 | |
| 14 |
Orebro SK
|
13 | 3 | 5 | 5 | 11:16 | -5 | 14 | |
| 15 |
GIF Sundsvall
|
13 | 4 | 1 | 8 | 14:28 | -14 | 13 | |
| 16 |
IFK Varnamo
|
13 | 2 | 5 | 6 | 15:18 | -3 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IFK Norrkoping
|
13 | 10 | 1 | 2 | 24:8 | 16 | 31 | |
| 2 |
Falkenbergs FF
|
13 | 7 | 2 | 4 | 28:21 | 7 | 23 | |
| 3 |
Landskrona BoIS
|
13 | 7 | 2 | 4 | 22:14 | 8 | 23 | |
| 4 |
Varbergs BoIS FC
|
13 | 5 | 5 | 3 | 22:18 | 4 | 20 | |
| 5 |
Oddevold
|
13 | 5 | 5 | 3 | 20:18 | 2 | 20 | |
| 6 |
Ostersunds FK
|
13 | 4 | 6 | 3 | 16:13 | 3 | 18 | |
| 7 |
IFK Varnamo
|
13 | 6 | 0 | 7 | 19:29 | -10 | 18 | |
| 8 |
Assyriska FF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 15:17 | -2 | 17 | |
| 9 |
Osters IF
|
13 | 4 | 2 | 7 | 20:24 | -4 | 14 | |
| 10 |
Helsingborg
|
13 | 4 | 2 | 7 | 17:27 | -10 | 14 | |
| 11 |
Sandviken
|
13 | 3 | 4 | 6 | 16:18 | -2 | 13 | |
| 12 |
ljungSKile SK
|
13 | 2 | 7 | 4 | 18:18 | 0 | 13 | |
| 13 |
IK Brage
|
13 | 3 | 3 | 7 | 16:23 | -7 | 12 | |
| 14 |
Orebro SK
|
13 | 2 | 5 | 6 | 17:24 | -7 | 11 | |
| 15 |
Norrby IF
|
13 | 1 | 7 | 5 | 10:16 | -6 | 10 | |
| 16 |
GIF Sundsvall
|
13 | 2 | 0 | 11 | 5:29 | -24 | 6 |
Które miejsce zajmuje Ostersunds FK w tabeli Superettan (Szwecja)?
Ostersunds FK zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) z dorobkiem 44 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego IFK Norrkoping wynosi 14 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:25, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Ostersundów FK w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Ostersundów FK na tle ligi w sezonie 2026.
Ostersunds FK na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 3,7
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,96
- Czyste konta 31%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Ostersundów FK
-
Simon Marklund 6
-
Curtis Edwards 5
-
Amar Begic 5
-
Mario Palomino 3
-
Yannick Adjoumani 3

-
Emil Ozkan 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Ostersundów FK i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ostersundów FK to 76–90+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sandviken - Ostersunds FK Po przerwie pada 68% bramek Ostersundów FK.Przebieg meczu Ostersundów FK i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 15 | 11-4-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 0-5-4 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-2-0 |
| Remis do przerwy | 12 | 6-5-1 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 1-4-3 |
Gdy Ostersunds FK otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 15 takich meczów.
Jak padają bramki dla Ostersundów FK
91% bramek Ostersundów FK pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ostersunds FK zdobywa w sezonie średnio 1,69 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Ostersundów FK
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 10 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Ostersundów FK, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Ostersunds FK wygra mecz Sandviken - Ostersunds FK Ostersunds FK nie przegrywa od 10 meczów.Bramki w meczach Ostersundów FK
- Powyżej 0,5 92%
- Powyżej 1,5 69%
- Powyżej 2,5 31%
- Powyżej 3,5 19%
- Powyżej 4,5 12%
- Powyżej 5,5 4%
W 31% meczów Ostersundów FK padają co najmniej trzy bramki, a w 58% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sandviken - Ostersunds FK Powyżej 2,5 bramki padło w 31% meczów Ostersundów FK.Ostersunds FK – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Ostersunds FK fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ostersundów FK, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ostersunds FK zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,38 na wyjeździe.
Ostersunds FK wygra mecz Sandviken - Ostersunds FK Ostersunds FK zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 46%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Ostersundów FK ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 68% goli Ostersundów FK, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 13 z 26 meczów.
Ostersunds FK wygra drugą połowę meczu Sandviken - Ostersunds FK Drugą połowę Ostersunds FK wygrywał w 13 z 26 meczów.Ostersunds FK – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 6,1
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,4
Ostersunds FK oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sandviken - Ostersunds FK Ostersunds FK oddaje 9,7 strzałów na mecz.Ostersunds FK – posiadanie piłki
- U siebie 57,1%
- Na wyjeździe 52,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 12 z 26
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 12 z 26 meczów. Średnio Ostersunds FK utrzymuje przy piłce 54,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Ostersunds FK wygra mecz Sandviken - Ostersunds FK Ostersunds FK utrzymuje średnio 54,9% posiadania piłki.Ostersunds FK – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Ostersunds FK wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Ostersunds FK – czyste konta
- U siebie 5 z 13
- Na wyjeździe 3 z 13
- Stracone / mecz 0,96
- Bez straty do przerwy 62%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 27%
Czyste konto Ostersundów FK to 31% meczów sezonu (8 z 26), z czego 5 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Sandviken - Ostersunds FK Czyste konto Ostersunds FK zachowuje w 31% meczów.Ostersunds FK – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 77%
- Pow. 8,5 w meczu 58%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 6,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,6
Ostersunds FK wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 58% spotkań.
Ostersunds FK – kartki
- Żółte kartki 35
- Pow. 3,5 kartki w meczu 35%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 4%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 19%
Ostersunds FK ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Ostersundów FK – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Ostersunds FK według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 2-4-1 | 1,43 | 1,14 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 9 | 3-3-3 | 1,33 | 0,78 | 0,78 |
| Dołu tabeli (12–16) | 10 | 6-4-0 | 2,20 | 1,90 | 1,10 |
Najwięcej punktów na mecz Ostersunds FK zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Ostersunds FK na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
1,92 1,77 | 1,54 2,15 | 1,00 1,62 |
|
3.
|
1,92 1,54 | 1,77 1,69 | 1,23 1,38 |
|
4.
|
2,00 1,38 | 1,38 1,23 | 0,92 1,00 |
|
5.
|
1,54 1,77 | 1,54 1,69 | 1,08 1,08 |
|
6.
|
1,46 1,54 | 1,54 1,54 | 1,23 1,38 |
Ciekawe rekordy w meczach Ostersundów FK
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ostersundów FK w tym sezonie
- Najwyższa wygrana IK Brage - Ostersunds FK 2:4 Superettan (Szwecja), 13.05.2026
- Najwyższa porażka Ostersunds FK - IFK Norrkoping 0:2 Superettan (Szwecja), 21.06.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek IK Brage - Ostersunds FK 2:4, Superettan (Szwecja), 13.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 8. minuta Ostersunds FK - Orebro SK 3:2, Superettan (Szwecja), 31.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Sarkis Navassardian, IK Brage - Ostersunds FK 2:4, Superettan (Szwecja), 13.05.2026
Jakie statystyki ma Ostersunds FK w tym sezonie?
Bilans Ostersundów FK w tym sezonie to 26 meczów i wynik 11-11-4 przy 34 zdobytych bramkach i 25 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ostersunds FK – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ostersundów FK w sezonie 2026.
Przewidywany skład Ostersundów FK 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kontuzje w kadrze Ostersundów FK
-
Nebiyou Perry Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 167 dniopuszczone: 6 meczów
Kadra Ostersundów FK
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
24 | Norwegia | 250 tys. € | – | 25 | 96% | 2 | 0 | 503' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
20 | Hiszpania | – | – | 25 | 96% | 3 | 1 | 707' | 3 | 0 | |||||||
| 22 |
|
27 | Szwecja | 175 tys. € | 73 tys. € | 11 | 42% | 2 | 0 | 701' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
19 | Szwecja | – | – | 18 | 69% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
21 | Niemcy | 175 tys. € | – | 16 | 62% | 0 | 1 | 78' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
19 | Szwecja | – | – | 8 | 31% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
20 | Szwecja | 100 tys. € | – | 23 | 88% | 0 | 0 | 0' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Hiszpania | 400 tys. € | 98 tys. € | 5 | 19% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
27 | USA | 150 tys. € | 60 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
22 | Szwecja | – | – | 10 | 38% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
23 | Szwecja | 275 tys. € | 19 tys. € | 26 | 100% | 2 | 2 | 487' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Szwecja | 700 tys. € | – | 26 | 100% | 6 | 6 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
26 | Bośnia | 300 tys. € | – | 25 | 96% | 5 | 3 | 2 171' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
32 | Anglia | 75 tys. € | 153 tys. € | 25 | 96% | 5 | 1 | 581' | 5 | 0 | |||||||
| 21 |
|
23 | – | – | 21 | 81% | 0 | 1 | 78' | 0 | 0 | ||||||||
| 27 |
|
25 | Szwecja | 275 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 3 | 623' | 3 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
22 | Francja | 300 tys. € | – | 24 | 92% | 0 | 1 | 1 918' | 6 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
24 | Szwecja | 50 tys. € | – | 15 | 58% | 1 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
26 | Nigeria | 400 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 1 | 630' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Szwecja | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
32 | Szwecja | 275 tys. € | 132 tys. € | 25 | 96% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
23 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 600 tys. € | – | 24 | 92% | 3 | 2 | 622' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
27 | Dania | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
24 | Szwecja | 125 tys. € | 29 tys. € | 26 | 100% | 0 | 0 | 360' | 2 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
23 | Islandia | 350 tys. € | 30 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
24 | Szwecja | 325 tys. € | 73 tys. € | 11 | 42% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
24 | Szwecja | 50 tys. € | – | 14 | 54% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
|
24 | Norwegia | 100 tys. € | 71 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Ostersundów FK
6 mln €
śr. 213 tys. € / zawodnika
Ile Ostersunds FK wydaje na pensje
738 tys. € rocznie
śr. 26 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Szwecja (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ostersundów FK w sezonie 2026
Ostersunds FK wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Ostersundów FK
Jak wygląda skład Ostersundów FK?
W wyjściowym ustawieniu Ostersundów FK między słupkami staje R. Forsell, a linię obrony najczęściej tworzą D. Widgren, S. Anyanwu oraz H. Azzi. W środku pola grają S. Marklund, C. Edwards, A. Begić oraz E. Ozkan, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Odenlind, J. Ali oraz A. Stensrud. Trener Nemanja Miljanovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superettan (Szwecja) i pucharach.
Ostersunds FK – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ostersunds FK w sezonie 2026.
Ostersunds FK transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 25 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Nigeria | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Armenia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
|
Szwecja | 24 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Szwecja | 29 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Szwecja | 27 |
|
za darmo | |
| 26 Mar 2026 |
![]() |
Dania | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Mar 2026 |
![]() |
Francja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Mar 2026 |
|
Szwecja | 26 |
|
za darmo | |
| 09 Mar 2026 |
|
Szwecja | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Ostersundów FK
Ostersunds FK bilans transferowy
- -25 tys. € 2026
- +200 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Ostersundów FK
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ostersunds FK w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Ostersundów FK trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 25 tys. €, a klub opuściło 15 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Curtis Edwards z Gateshead za 25 tys. €.
Ostersunds FK – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Ostersunds FK? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Ostersundów FK?
Klub piłkarski Ostersunds FK zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Szwecji oraz Mistrzostwo 3. ligi Szwecji (Norra).