Curtis Edwards jest piłkarzem występującym obecnie w Ostersunds FK. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Curtis Edwards
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Curtis Edwards w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Curtis Edwards wyglądają następująco: 28 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Curtis Edwards oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Curtis Edwards w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Curtis Edwards rozegrał w barwach Ostersundów FK w Pucharze Szwecji 1 mecz, w Superettan (Szwecja) 28 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 29 razy i spędził na boisku łącznie 671 minut. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Curtis Edwards
Pierwszy transfer Curtis Edwards w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Gateshead do Ostersundów FK za 25 tysięcy euro.
Jakie trofea zdobył Curtis Edwards?
Curtis Edwards ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Curtis Edwards?
Curtis Edwards najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Curtis Edwards?
Wycena 32-letniego Curtis Edwards według stanu na wrzesień 2026 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Curtis Edwards?
Curtis Edwards urodził się 12 stycznia 1994 w Middlesbrough w Anglii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Curtis Edwards – statystyki
Szczegółowe statystyki Curtis Edwards w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ostersunds FK. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Curtis Edwards vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Curtis Edwards w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Curtis Edwards wyglądają następująco: 28 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Curtis Edwards oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Curtis Edwards – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Curtis Edwards w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
20 Sty
Koniec
|
National League, 28. kolejka
|
2:1 | 30' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Sty
Koniec
|
National League, 27. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
03 Sty
Koniec
|
National League, 26. kolejka
|
3:1 | 25' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Gru
Koniec
|
National League, 25. kolejka
|
2:0 | 16' | 0 | 0 | – | – | ||
|
26 Gru
Koniec
|
National League, 24. kolejka
|
0:3 | 66' | 0 | 0 | – | – | ||
|
21 Gru
Koniec
|
National League, 23. kolejka
|
1:3 | 35' | 0 | 0 | – | – | ||
|
13 Gru
Koniec
|
FA Trophy (Anglia), 1/64 finału
|
0:3 | 21' | 0 | 0 | – | – | ||
|
07 Gru
Koniec
|
FA Cup (Anglia), 1/128 finału
|
0:2 | 61' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
22 Lis
Koniec
|
National League, 20. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Lis
Koniec
|
National League, 19. kolejka
|
3:1 | 79' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Curtis Edwards w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Curtis Edwards rozegrał w barwach Ostersundów FK w Pucharze Szwecji 1 mecz, w Superettan (Szwecja) 28 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 29 razy i spędził na boisku łącznie 671 minut. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Curtis Edwards – transfery
W trakcie kariery Curtis Edwards zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 25 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ostersunds FK 2026 – obecnie
-
Gateshead 2025 – 2026
-
Notts County 2024 – 2025
-
Woking 2024 – 2024
-
Stabaek 2022 – 2024
-
Djurgardens IF 2019 – 2022
-
Ostersunds FK 2016 – 2019
-
Ytterhogdals IK 2014 – 2016

-
Darlington 1883 2013 – 2014
-
Middlesbrough U23 2012 – 2013

-
Middlesbrough U18 do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Curtis Edwards
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 21.02.2026 |
|
25 tys. € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 04.09.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 28.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 12.02.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 22.07.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 11.09.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Curtis Edwards
Pierwszy transfer Curtis Edwards w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Gateshead do Ostersundów FK za 25 tysięcy euro.
Curtis Edwards – forma
W ostatnich 5 meczach Curtis Edwards zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 5 porażek. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Curtis Edwards i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
20 Sty
Koniec
|
Hartlepool United
2
Gateshead
1
National League, 28. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Gateshead
0
Rochdale
2
National League, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Tamworth
3
Gateshead
1
National League, 26. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Gru
Koniec
|
Scunthorpe United
2
Gateshead
0
National League, 25. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Gru
Koniec
|
Gateshead
0
Carlisle United
3
National League, 24. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Gateshead
1
Eastleigh
3
National League, 23. kolejka
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Gateshead
0
Morecambe FC
3
FA Trophy (Anglia), 1/64 finału
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Gateshead
0
Walsall
2
FA Cup (Anglia), 1/128 finału
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Gateshead
0
Boreham Wood
3
National League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lis
Koniec
|
Forest Green Rovers
3
Gateshead
1
National League, 19. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Gateshead
0
Solihull Moors
2
National League, 18. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
York City
4
Gateshead
0
National League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
AFC Wimbledon
0
Gateshead
2
FA Cup (Anglia), finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Gateshead
2
Truro City
2
National League, 16. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Brackley Town
0
Gateshead
0
National League, 15. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Gateshead
1
Boston United
3
National League, 14. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Morecambe FC
2
Gateshead
5
National League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Braintree
1
Gateshead
2
National League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Gateshead
0
Hartlepool United
1
National League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Gateshead
1
FC Halifax Town
2
National League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Wealdstone
2
Gateshead
2
National League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Woking
5
Gateshead
0
National League, 8. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Notts County
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Notts County
1
Salford City
2
League Two, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
Newport County
1
Notts County
1
League Two, 1. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Harrogate Town
1
Notts County
3
League Two, 45. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Notts County
1
Salford City
3
League Two, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Colchester United
1
Notts County
0
League Two, 41. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Notts County
3
Milton Keynes Dons
0
League Two, 40. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Grimsby Town
0
Notts County
2
League Two, 26. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
AFC Wimbledon
2
Notts County
0
League Two, 36. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Notts County
1
Barrow
2
League Two, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Gillingham FC
1
Notts County
2
League Two, 30. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Notts County
2
Accrington Stanley
0
League Two, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Swindon Town
1
Notts County
2
League Two, 4. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Notts County
4
Grimsby Town
1
League Two, 3. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sie
Karne
|
Shrewsbury Town
(4)
3
Notts County
(3)
3
Puchar Ligi Angielskiej, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Tranmere Rovers
0
Notts County
0
League Two, 1. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Haugesund
3
Stabaek
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Stabaek
2
Sandefjord
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Valerenga
0
Stabaek
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Stabaek
0
Bodo/Glimt
4
Eliteserien (Norwegia)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Stabaek
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Stabaek
5
Ham-Kam
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Stabaek
0
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
68'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Stabaek
0
Brann
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Strømsgodset
2
Stabaek
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
06 Sie
Koniec
|
ODD Ballklubb
4
Stabaek
0
Eliteserien (Norwegia)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Stabaek
0
Molde
1
Eliteserien (Norwegia)
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Ham-Kam
3
Stabaek
2
Eliteserien (Norwegia)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Stabaek
0
Viking
1
Eliteserien (Norwegia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Sandefjord
0
Stabaek
0
Eliteserien (Norwegia)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Stabaek
0
Strømsgodset
1
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Tromsø
2
Stabaek
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Stabaek
2
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Brann
4
Stabaek
1
Eliteserien (Norwegia)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Stabaek
1
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Molde
2
Stabaek
3
Eliteserien (Norwegia)
|
27'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Stabaek
3
Haugesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
84'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Stabaek
0
ODD Ballklubb
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Mar
Karne
|
Stabaek
(9)
1
Molde
(8)
1
Puchar Norwegii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Sandnes ULF
2
Stabaek
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Stabaek
3
Ranheim
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Stabaek
4
Asane
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Stabaek
5
Start
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Stabaek
1
Brann
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sie
Koniec
|
Fredrikstad
2
Stabaek
4
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Stabaek
2
Skeid
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Cze
Koniec
|
Stabaek
0
Fredrikstad
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
Raufoss
0
Stabaek
4
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Stabaek
1
Grorud
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Ranheim
0
Stabaek
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Stabaek
0
Sandnes ULF
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
IFK Norrkoping
1
Djurgardens IF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Orebro SK
0
Djurgardens IF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Djurgardens IF
0
Elfsborg
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
AIK Stockholm
1
Djurgardens IF
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Karlslund
0
Djurgardens IF
4
Puchar Szwecji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lip
Koniec
|
Djurgardens IF
5
IK Sirius Fotboll
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Djurgardens IF
0
IFK Goteborg
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Degerfors IF
2
Djurgardens IF
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Djurgardens IF
3
Malmo
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Elfsborg
0
Djurgardens IF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Djurgardens IF
0
Hammarby FF
1
Puchar Szwecji
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Djurgardens IF
0
AIK Stockholm
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Djurgardens IF
3
Malmo
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Djurgardens IF
1
IFK Norrkoping
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
58'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Orebro SK
0
Djurgardens IF
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Varbergs BoIS FC
1
Djurgardens IF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Djurgardens IF
0
Ostersunds FK
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
IFK Goteborg
1
Djurgardens IF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Koniec
|
Djurgardens IF
2
Helsingborg
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
Malmo
1
Djurgardens IF
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
IFK Norrkoping
3
Djurgardens IF
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
35'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
IFK Goteborg
0
Djurgardens IF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Djurgardens IF
1
Hammarby FF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Djurgardens IF
1
Falkenbergs FF
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Djurgardens IF
2
Helsingborg
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
AIK Stockholm
1
Djurgardens IF
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
98'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Ostersunds FK
0
Malmo
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Ostersunds FK
2
IFK Norrkoping
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Lip
Koniec
|
IK Sirius Fotboll
1
Ostersunds FK
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Ostersunds FK
1
GIF Sundsvall
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Ostersunds FK
1
Orebro SK
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
AFC Eskilstuna
0
Ostersunds FK
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Ostersunds FK
1
Elfsborg
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Ostersunds FK
3
Falkenbergs FF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Ostersunds FK
3
Hammarby FF
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Trelleborgs FF
0
Ostersunds FK
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
BK Hacken
2
Ostersunds FK
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Ostersunds FK
3
![]()
Dalkurd FF
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Djurgardens IF
0
Ostersunds FK
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Ostersunds FK
3
IF Brommapojkarna
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Ostersunds FK
2
Malmo
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Ostersunds FK
0
Arsenal
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Hertha BSC
1
Ostersunds FK
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Ostersunds FK
3
Orebro SK
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Ostersunds FK
0
BK Hacken
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Kalmar FF
2
Ostersunds FK
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
IK Sirius Fotboll
0
Ostersunds FK
5
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
06 Sie
Koniec
|
GIF Sundsvall
1
Ostersunds FK
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Djurgardens IF
3
Ostersunds FK
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
35'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Ostersunds FK
1
Jonkopings Sodra
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Lip
Koniec
|
AIK Stockholm
2
Ostersunds FK
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Ostersunds FK
3
GIF Sundsvall
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Maj
Koniec
|
BK Hacken
0
Ostersunds FK
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Ostersunds FK
0
IK Sirius Fotboll
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Elfsborg
4
Ostersunds FK
4
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Orebro SK
2
Ostersunds FK
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Ostersunds FK
1
IFK Norrkoping
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Halmstads BK
1
Ostersunds FK
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
29'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Ostersunds FK
2
Gefle IF
4
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Ostersunds FK
2
Hammarby FF
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
30'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 |
Podsumowanie formy Curtis Edwards
W ostatnich 10 meczach Curtis Edwards ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.07, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.07.
W jakiej formie jest Curtis Edwards?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Curtis Edwards – zarobki
Curtis Edwards gra w Ostersunds FK na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 153 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Curtis Edwards w Ostersunds FK (2024/25)
| Rocznie | 153 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 419 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Curtis Edwards w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
153 tys. € |
| 2023 |
|
96 tys. € |
Curtis Edwards – trofea
W trakcie kariery Curtis Edwards zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Curtis Edwards
Jakie trofea zdobył Curtis Edwards?
Curtis Edwards zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Djurgardens IF — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Szwecji — 1 raz.
Curtis Edwards – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Curtis Edwards wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Curtis Edwards na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Curtis Edwards
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 17.09.2026 | 32 |
|
75 tys. € |
| 28.06.2026 | 32 |
|
75 tys. € |
| 29.03.2026 | 32 |
|
25 tys. € |
| 04.09.2025 | 31 |
|
0 € |
| 29.06.2025 | 31 |
|
75 tys. € |
| 29.12.2024 | 30 |
|
75 tys. € |
| 06.03.2024 | 30 |
|
0 € |
| 14.12.2023 | 29 |
|
250 tys. € |
| 28.06.2023 | 29 |
|
300 tys. € |
| 08.12.2022 | 28 |
|
250 tys. € |
| 30.06.2022 | 28 |
|
300 tys. € |
| 16.12.2021 | 27 |
|
300 tys. € |
| 16.09.2021 | 27 |
|
350 tys. € |
| 08.06.2021 | 27 |
|
450 tys. € |
| 09.12.2020 | 26 |
|
500 tys. € |
| 04.08.2020 | 26 |
|
500 tys. € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
725 tys. € |
| 19.11.2019 | 25 |
|
900 tys. € |
| 27.06.2019 | 25 |
|
800 tys. € |
| 15.01.2019 | 25 |
|
900 tys. € |
| 19.06.2018 | 24 |
|
800 tys. € |
| 16.11.2017 | 23 |
|
700 tys. € |
| 19.06.2017 | 23 |
|
400 tys. € |
| 10.12.2016 | 22 |
|
200 tys. € |
| 14.08.2016 | 22 |
|
75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Curtis Edwards?
Wycena Curtis Edwards wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery Curtis Edwards wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 0 €.