Forma w lidze
GIF Sundsvall w tabeli
16. miejsce / 19 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 39 punktów
Strata do bezpiecznego 12. miejsca: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
14:28 bramki
1,08 gola/mecz
6 pkt
5:29 bramki
0,38 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy GIF Sundsvall
Wartość drużyny: 500 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Szwecja | 21 | pomocnik | 17 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Szwecja | 21 | pomocnik | 15 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1569 minut | Szwecja | 18 | obrońca | 24 | – |
Przewidywany skład GIF Sundsvall 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




GIF Sundsvall w tabeli Superettan (Szwecja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 58 |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 48 |
| ··· | |||||||
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | 25 |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | 19 |
Wyniki GIF Sundsvall
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
IFK Norrkoping
4
GIF Sundsvall
0
Superettan (Szwecja), 26. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
GIF Sundsvall
3
ljungSKile SK
2
Superettan (Szwecja), 25. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Landskrona BoIS
4
GIF Sundsvall
0
Superettan (Szwecja), 24. kolejka
|
Terminarz GIF Sundsvall
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
GIF Sundsvall
IFK Varnamo
Superettan (Szwecja), 27. kolejka
|
|
|
23 Paź 19:00
|
Oddevold
GIF Sundsvall
Superettan (Szwecja), 28. kolejka
|
|
|
31 Paź 15:00
|
Assyriska FF
GIF Sundsvall
Superettan (Szwecja), 29. kolejka
|
Ostatnie transfery GIF Sundsvall
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lip 2026 |
|
Szwecja |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Szwecja |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Szwecja |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
wypożyczenie |
GIF Sundsvall to klub piłkarski z Szwecji występujący w Superettan (Szwecja). Swoim domowym obiektem jest NP3 Arena, który może pomieścić 8 034 widzów. Zespół prowadzi Per Joar Hansen. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 500 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski GIF Sundsvall w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do GIF Sundsvall trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 185 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Yaqub Finey do Excelsioru za 185 tys. €.
Które miejsce zajmuje GIF Sundsvall w tabeli Superettan (Szwecja)?
GIF Sundsvall zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) z dorobkiem 19 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego IFK Norrkoping wynosi 39 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:57, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład GIF Sundsvall?
W wyjściowym ustawieniu GIF Sundsvall między słupkami staje J. Olsson, a linię obrony najczęściej tworzą E. Carrick, L. Forsberg, J. Hedenquist oraz A. Atlee Manneh. W środku pola grają E. Hansson, L. Navik, A. Demirol oraz E. Gojani, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Kagayama, S. Ekong. Trener Per Joar Hansen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superettan (Szwecja) i pucharach.
Kiedy GIF Sundsvall gra następny mecz?
Najbliższy mecz GIF Sundsvall to spotkanie z IFK Varnamo, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie NP3 Arena w ramach Superettan (Szwecja) (27. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz GIF Sundsvall?
Ostatni mecz GIF Sundsvall to porażka z IFK Norrkoping 4:0 w Superettan (Szwecja), 13 października 2026. Bramki zdobyli Lee Nelson, Nyman, Bronner oraz Nyman. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma GIF Sundsvall w tym sezonie?
Bilans GIF Sundsvall w tym sezonie to 26 meczów i wynik 6-1-19 przy 19 zdobytych bramkach i 57 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 40%, a oddaje 8,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz GIF Sundsvall w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra GIF Sundsvall w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań GIF Sundsvall
GIF Sundsvall terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Superettan (Szwecja), 27. kolejka
|
NP3 Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
23 Paź 19:00
|
Superettan (Szwecja), 28. kolejka
|
Fridhemsvallen Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 15:00
|
Superettan (Szwecja), 29. kolejka
|
Södertälje Fotbollsarena Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 15:00
|
Superettan (Szwecja), 30. kolejka
|
NP3 Arena U siebie | Trudny |
Kiedy GIF Sundsvall gra następny mecz?
Najbliższy mecz GIF Sundsvall to spotkanie z IFK Varnamo, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie NP3 Arena w ramach Superettan (Szwecja) (27. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki GIF Sundsvall w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub GIF Sundsvall w sezonie 2026.
Forma i bramki GIF Sundsvall w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
GIF Sundsvall wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Superettan (Szwecja), 26. kolejka
|
4:0 | 4-4-2 | 1/9 | 2/2 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 25. kolejka
|
3:2 | 4-4-2 | 5/7 | 0/1 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 24. kolejka
|
4:0 | 4-5-1 | 2/11 | 0/0 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 23. kolejka
|
0:3 | 4-4-2 | 1/8 | 2/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 22. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 5/11 | 1/2 | |
|
31 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 21. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 9/15 | 2/3 | |
|
25 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 20. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 9/10 | 4/7 | |
|
19 Sie Koniec
|
![]() Puchar Szwecji, finał
|
1:0 | – | 5/10 | 1/1 | |
|
15 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 19. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 6/11 | 1/4 | |
|
07 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 18. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 1/6 | 3/4 |
GIF Sundsvall ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 27 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 23 z 26 meczów, ze średnią 0,83 punktu. W pozostałych ustawieniach GIF Sundsvall zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz GIF Sundsvall?
Ostatni mecz GIF Sundsvall to porażka z IFK Norrkoping 4:0 w Superettan (Szwecja), 13 października 2026. Bramki zdobyli Lee Nelson, Nyman, Bronner oraz Nyman. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
GIF Sundsvall – tabela Superettan (Szwecja)
Jakie miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) zajmuje GIF Sundsvall w sezonie 2026.
Miejsce GIF Sundsvall w tabeli Superettan (Szwecja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 36 | 58 | |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 14 | 48 | |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 11 | 45 | |
4
|
Ostersunds FK
|
26 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | 9 | 44 | |
5
|
Landskrona BoIS
|
26 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | 14 | 43 | |
6
|
Oddevold
|
26 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | 6 | 39 | |
7
|
Osters IF
|
26 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | -2 | 36 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | -4 | 36 | |
9
|
Sandviken
|
26 | 9 | 7 | 10 | 43:38 | 5 | 34 | |
10
|
ljungSKile SK
|
27 | 8 | 8 | 11 | 36:37 | -1 | 32 | |
11
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 30 | |
12
|
IFK Varnamo
|
26 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | -13 | 29 | |
13
|
Norrby IF
|
26 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | -5 | 27 | |
14
|
IK Brage
|
27 | 6 | 8 | 13 | 41:50 | -9 | 26 | |
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | -12 | 25 | |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | -38 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 36 | 58 | |
2
|
Falkenbergs FF
|
27 | 14 | 7 | 6 | 48:34 | 14 | 49 | |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 11 | 45 | |
4
|
Ostersunds FK
|
27 | 11 | 12 | 4 | 34:25 | 9 | 45 | |
5
|
Landskrona BoIS
|
27 | 12 | 8 | 7 | 42:28 | 14 | 44 | |
6
|
Oddevold
|
26 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | 6 | 39 | |
7
|
Osters IF
|
26 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | -2 | 36 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | -4 | 36 | |
9
|
Sandviken
|
27 | 9 | 8 | 10 | 43:38 | 5 | 35 | |
10
|
ljungSKile SK
|
27 | 8 | 8 | 11 | 36:37 | -1 | 32 | |
11
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 30 | |
12
|
IFK Varnamo
|
26 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | -13 | 29 | |
13
|
Norrby IF
|
26 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | -5 | 27 | |
14
|
IK Brage
|
27 | 6 | 8 | 13 | 41:50 | -9 | 26 | |
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | -12 | 25 | |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | -38 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IFK Norrkoping
|
13 | 8 | 3 | 2 | 28:8 | 20 | 27 | |
| 2 |
Ostersunds FK
|
13 | 7 | 5 | 1 | 18:12 | 6 | 26 | |
| 3 |
Falkenbergs FF
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:13 | 7 | 25 | |
| 4 |
Varbergs BoIS FC
|
13 | 8 | 1 | 4 | 23:16 | 7 | 25 | |
| 5 |
Osters IF
|
13 | 7 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 22 | |
| 6 |
Sandviken
|
13 | 6 | 3 | 4 | 27:20 | 7 | 21 | |
| 7 |
Landskrona BoIS
|
13 | 5 | 5 | 3 | 20:14 | 6 | 20 | |
| 8 |
Oddevold
|
13 | 5 | 4 | 4 | 20:16 | 4 | 19 | |
| 9 |
Assyriska FF
|
13 | 5 | 4 | 4 | 23:25 | -2 | 19 | |
| 10 |
ljungSKile SK
|
14 | 6 | 1 | 7 | 18:19 | -1 | 19 | |
| 11 |
Norrby IF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 17 | |
| 12 |
Helsingborg
|
13 | 4 | 4 | 5 | 19:20 | -1 | 16 | |
| 13 |
IK Brage
|
13 | 3 | 5 | 5 | 25:25 | 0 | 14 | |
| 14 |
Orebro SK
|
13 | 3 | 5 | 5 | 11:16 | -5 | 14 | |
| 15 |
GIF Sundsvall
|
13 | 4 | 1 | 8 | 14:28 | -14 | 13 | |
| 16 |
IFK Varnamo
|
13 | 2 | 5 | 6 | 15:18 | -3 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IFK Norrkoping
|
13 | 10 | 1 | 2 | 24:8 | 16 | 31 | |
| 2 |
Falkenbergs FF
|
13 | 7 | 2 | 4 | 28:21 | 7 | 23 | |
| 3 |
Landskrona BoIS
|
13 | 7 | 2 | 4 | 22:14 | 8 | 23 | |
| 4 |
Varbergs BoIS FC
|
13 | 5 | 5 | 3 | 22:18 | 4 | 20 | |
| 5 |
Oddevold
|
13 | 5 | 5 | 3 | 20:18 | 2 | 20 | |
| 6 |
Ostersunds FK
|
13 | 4 | 6 | 3 | 16:13 | 3 | 18 | |
| 7 |
IFK Varnamo
|
13 | 6 | 0 | 7 | 19:29 | -10 | 18 | |
| 8 |
Assyriska FF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 15:17 | -2 | 17 | |
| 9 |
Osters IF
|
13 | 4 | 2 | 7 | 20:24 | -4 | 14 | |
| 10 |
Helsingborg
|
13 | 4 | 2 | 7 | 17:27 | -10 | 14 | |
| 11 |
Sandviken
|
13 | 3 | 4 | 6 | 16:18 | -2 | 13 | |
| 12 |
ljungSKile SK
|
13 | 2 | 7 | 4 | 18:18 | 0 | 13 | |
| 13 |
IK Brage
|
14 | 3 | 3 | 8 | 16:25 | -9 | 12 | |
| 14 |
Orebro SK
|
13 | 2 | 5 | 6 | 17:24 | -7 | 11 | |
| 15 |
Norrby IF
|
13 | 1 | 7 | 5 | 10:16 | -6 | 10 | |
| 16 |
GIF Sundsvall
|
13 | 2 | 0 | 11 | 5:29 | -24 | 6 |
Które miejsce zajmuje GIF Sundsvall w tabeli Superettan (Szwecja)?
GIF Sundsvall zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) z dorobkiem 19 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego IFK Norrkoping wynosi 39 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:57, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki GIF Sundsvall w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki GIF Sundsvall na tle ligi w sezonie 2026.
GIF Sundsvall na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,5
- Strzały celne / mecz 3,2
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,19
- Czyste konta 12%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy GIF Sundsvall
-
Elvis Hansson 3

-
H. Aviander 3
-
Suwaibou Kebbeh 3

-
Yaqub Finey 2
-
Shalom Ekong 2

-
Eron Gojani 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki GIF Sundsvall i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres GIF Sundsvall to 76–90+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu GIF Sundsvall - IFK Varnamo Po przerwie pada 74% bramek GIF Sundsvall.Przebieg meczu GIF Sundsvall i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 21 | 2-1-18 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 8 | 1-1-6 |
| Przegrywał do przerwy | 15 | 2-0-13 |
Gdy GIF Sundsvall otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla GIF Sundsvall
89% bramek GIF Sundsvall pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
GIF Sundsvall zdobywa w sezonie średnio 0,73 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie GIF Sundsvall
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów GIF Sundsvall, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
GIF Sundsvall wygra mecz GIF Sundsvall - IFK Varnamo GIF Sundsvall przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach GIF Sundsvall
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 69%
- Powyżej 2,5 62%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 15%
- Powyżej 5,5 4%
W 62% meczów GIF Sundsvall padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu GIF Sundsvall - IFK Varnamo Powyżej 2,5 bramki padło w 62% meczów GIF Sundsvall.GIF Sundsvall – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
GIF Sundsvall fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla GIF Sundsvall, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie GIF Sundsvall zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,46 na wyjeździe.
GIF Sundsvall wygra mecz GIF Sundsvall - IFK Varnamo GIF Sundsvall zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 15%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach GIF Sundsvall ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 74% goli GIF Sundsvall, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 26 meczów.
GIF Sundsvall wygra drugą połowę meczu GIF Sundsvall - IFK Varnamo Drugą połowę GIF Sundsvall wygrywał w 3 z 26 meczów.GIF Sundsvall – strzały
- Celne / mecz 3,2
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,7
GIF Sundsvall oddaje 8,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu GIF Sundsvall - IFK Varnamo GIF Sundsvall oddaje 8,5 strzałów na mecz.GIF Sundsvall – posiadanie piłki
- U siebie 41,2%
- Na wyjeździe 39,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 26
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 26 meczów. Średnio GIF Sundsvall utrzymuje przy piłce 40,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
GIF Sundsvall wygra mecz GIF Sundsvall - IFK Varnamo GIF Sundsvall utrzymuje średnio 40,4% posiadania piłki.GIF Sundsvall – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
GIF Sundsvall wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
GIF Sundsvall – czyste konta
- U siebie 1 z 13
- Na wyjeździe 2 z 13
- Stracone / mecz 2,19
- Bez straty do przerwy 35%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 62%
Czyste konto GIF Sundsvall to 12% meczów sezonu (3 z 26), z czego 1 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu GIF Sundsvall - IFK Varnamo Czyste konto GIF Sundsvall zachowuje w 12% meczów.GIF Sundsvall – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 54%
- Rożne u siebie / mecz 4,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
GIF Sundsvall wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu GIF Sundsvall - IFK Varnamo Powyżej 8,5 rożnego padło w 73% meczów GIF Sundsvall.GIF Sundsvall – kartki
- Żółte kartki 40
- Pow. 3,5 kartki w meczu 27%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 15%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 19%
GIF Sundsvall ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale GIF Sundsvall – 1,2.
GIF Sundsvall według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 1-0-8 | 0,33 | 0,44 | 2,11 |
| Środka tabeli (6–11) | 10 | 2-1-7 | 0,70 | 1,00 | 2,70 |
| Dołu tabeli (12–16) | 7 | 3-0-4 | 1,29 | 0,71 | 1,57 |
Najwięcej punktów na mecz GIF Sundsvall zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
GIF Sundsvall na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,85 1,38 | 1,15 1,46 | 1,38 2,23 |
|
13.
|
1,31 0,77 | 1,54 0,77 | 1,46 1,23 |
|
14.
|
1,08 0,86 | 1,92 1,14 | 1,92 1,79 |
|
15.
|
1,08 0,85 | 0,85 1,31 | 1,23 1,85 |
|
16.
|
1,00 0,46 | 1,08 0,38 | 2,15 2,23 |
Ciekawe rekordy w meczach GIF Sundsvall
Skrajne wyniki i osiągnięcia GIF Sundsvall w tym sezonie
- Najwyższa wygrana GIF Sundsvall - Assyriska FF 3:2 Superettan (Szwecja), 6.04.2026
- Najwyższa porażka Sandviken - GIF Sundsvall 5:0 Superettan (Szwecja), 1.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Helsingborg - GIF Sundsvall 5:2, Superettan (Szwecja), 21.06.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Gojani, GIF Sundsvall - Norrby IF 1:0, Superettan (Szwecja), 31.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Hansson, GIF Sundsvall - Helsingborg 1:1, Superettan (Szwecja), 15.08.2026
Jakie statystyki ma GIF Sundsvall w tym sezonie?
Bilans GIF Sundsvall w tym sezonie to 26 meczów i wynik 6-1-19 przy 19 zdobytych bramkach i 57 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 40%, a oddaje 8,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
GIF Sundsvall – zawodnicy
Jak wygląda kadra GIF Sundsvall w sezonie 2026.
Przewidywany skład GIF Sundsvall 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra GIF Sundsvall
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
26 | Szwecja | 275 tys. € | 115 tys. € | 6 | 23% | 0 | 0 | 368' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Japonia | 200 tys. € | – | 20 | 77% | 0 | 1 | 26' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
19 | Gambia | – | – | 13 | 50% | 3 | 1 | 1 033' | 3 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
22 | Szwecja | 125 tys. € | 31 tys. € | 12 | 46% | 2 | 1 | 969' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
20 | Szwecja | – | – | 17 | 65% | 1 | 0 | 618' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
28 | Hiszpania | 175 tys. € | – | 24 | 92% | 0 | 0 | 397' | 5 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Tajwan | 225 tys. € | – | 14 | 54% | 0 | 1 | 493' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
19 | Szwecja | – | – | 4 | 15% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Szwecja | 200 tys. € | 380 tys. € | 10 | 38% | 0 | 0 | 654' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
21 | Szwecja | – | – | 17 | 65% | 3 | 0 | 591' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
19 | Albania | 75 tys. € | 40 tys. € | 11 | 42% | 2 | 2 | 789' | 3 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Szwecja | 50 tys. € | – | 24 | 92% | 0 | 0 | 146' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Szwecja | 50 tys. € | – | 10 | 38% | 0 | 0 | 741' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
21 | Szwecja | 500 tys. € | – | 15 | 58% | 3 | 2 | 540' | 5 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
21 | Szwecja | – | – | 4 | 15% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
28 | Szwecja | 125 tys. € | – | 20 | 77% | 0 | 0 | 219' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
19 | Szwecja | – | – | 17 | 65% | 0 | 0 | 228' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
18 | Szwecja | – | – | 17 | 65% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Szwecja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
23 | Szwecja | – | – | 18 | 69% | 1 | 0 | 1 005' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
18 | Szwecja | – | – | 24 | 92% | 1 | 0 | 1 569' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Szwecja | 150 tys. € | – | 18 | 69% | 0 | 0 | 295' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
20 | Szwecja | – | – | 24 | 92% | 0 | 1 | 419' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
26 | Finlandia | 75 tys. € | – | 14 | 54% | 0 | 0 | 358' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
26 | Szwecja | 50 tys. € | – | 14 | 54% | 0 | 0 | 26' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
23 | Szwecja | 225 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
21 | Ghana | – | – | 14 | 54% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
21 | Szwecja | 75 tys. € | – | 12 | 46% | 0 | 0 | 387' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
32 | Szwecja | 250 tys. € | 29 tys. € | 24 | 92% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
22 | Szwecja | – | – | 9 | 35% | 0 | 0 | 195' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
20 | Szwecja | – | – | 2 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry GIF Sundsvall
2,9 mln €
śr. 91 tys. € / zawodnika
Ile GIF Sundsvall wydaje na pensje
595 tys. € rocznie
śr. 19 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Szwecja (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy GIF Sundsvall w sezonie 2026
GIF Sundsvall wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry GIF Sundsvall
Jak wygląda skład GIF Sundsvall?
W wyjściowym ustawieniu GIF Sundsvall między słupkami staje J. Olsson, a linię obrony najczęściej tworzą E. Carrick, L. Forsberg, J. Hedenquist oraz A. Atlee Manneh. W środku pola grają E. Hansson, L. Navik, A. Demirol oraz E. Gojani, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Kagayama, S. Ekong. Trener Per Joar Hansen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superettan (Szwecja) i pucharach.
GIF Sundsvall – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub GIF Sundsvall w sezonie 2026.
GIF Sundsvall transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lip 2026 |
|
Szwecja | 24 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Szwecja | 22 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Szwecja | 26 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Albania | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Szwecja | 23 |
|
185 tys. € | |
| 24 Mar 2026 |
|
Szwecja | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Lut 2026 |
![]() |
Szwecja | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Lut 2026 |
|
USA | 25 |
|
za darmo | |
| 28 Sty 2026 |
|
Szwecja | 25 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery GIF Sundsvall
GIF Sundsvall bilans transferowy
- +185 tys. € 2026
- +180 tys. € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- -75 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii GIF Sundsvall

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski GIF Sundsvall w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do GIF Sundsvall trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 185 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Yaqub Finey do Excelsioru za 185 tys. €.