Rewan Amin
pomocnik #5Rewan Amin jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Rewan Amin
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Rewan Amin w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Rewan Amin wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.15, a skuteczność strzałów to 0,0%. Rewan Amin oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Rewan Amin w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Rewan Amin rozegrał w barwach Al Shorta w AFC Champions League Elite 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 219 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Rewan Amin
Pierwszy transfer Rewan Amin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Dalkurd FF do Ostersundów FK za 527,5 tysiąca euro.
Czy Rewan Amin ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Rewan Amin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rewan Amin to uraz z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 312 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Rewan Amin?
Rewan Amin ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Eredivisie U21 — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Rewan Amin?
Rewan Amin najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Rewan Amin?
Wycena 30-letniego Rewan Amin według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Rewan Amin?
Rewan Amin urodził się 8 stycznia 1996 w Duhok w Iraku. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Rewan Amin – statystyki
Szczegółowe statystyki Rewan Amin w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al Shorta. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Rewan Amin
Atak
Obrona
Podania Rewan Amin
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Rewan Amin w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Rewan Amin wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.15, a skuteczność strzałów to 0,0%. Rewan Amin oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Rewan Amin – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Rewan Amin w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Rewan Amin
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11 2025 |
AFC Champions League Elite, 5. runda
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 03.11 2025 |
AFC Champions League Elite, 4. runda
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 20.10 2025 |
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
1:4 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 29.09 2025 |
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
2:0 | 7' | 0 | 0 | – | |||
| 15.09 2025 |
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
1:1 | 32' | 0 | 0 | – | |||
| 01.10 2022 |
![]() Superettan (Szwecja)
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2022 |
![]() Superettan (Szwecja)
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 21.08 2022 |
![]() Superettan (Szwecja)
|
4:2 | 46' | 0 | 0 | – | |||
| 13.08 2022 |
![]() Superettan (Szwecja)
|
1:2 | 15' | 0 | 0 | – | |||
| 05.11 2018 |
Allsvenskan (Szwecja)
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Rewan Amin w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Rewan Amin rozegrał w barwach Al Shorta w AFC Champions League Elite 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 219 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Rewan Amin – transfery
W trakcie kariery Rewan Amin zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 528 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Duhok SC 2026 – obecnie

-
Al Shorta 2024 – 2026
-
Duhok SC 2023 – 2024

-
Dalkurd FF 2022 – 2023

-
Ostersunds FK 2018 – 2022
-
Dalkurd FF 2017 – 2018

-
Heerenveen 2015 – 2017
-
Heerenveen SC U19 2013 – 2015

-
Heerenveense Boys Youth 2007 – 2013

-
LAC Frisia 1883 Youth do 2007

Historia transferów Rewan Amin
Pierwszy transfer Rewan Amin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Dalkurd FF do Ostersundów FK za 527,5 tysiąca euro.
Rewan Amin – forma
W ostatnich 5 meczach Rewan Amin zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,44. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Rewan Amin 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.44.
W ostatnich 10 meczach Rewan Amin 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.51.
W jakiej formie jest Rewan Amin?
Rewan Amin jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.44 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.15). Jego dyspozycja rośnie.
Rewan Amin – zarobki
Rewan Amin gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 79 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Rewan Amin – kontuzje
W trakcie kariery Rewan Amin zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 26 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Rewan Amin
-
Uraz
22.08.20 – 29.06.21 (312 dni)
Ostersunds FK opuszczone: 26 meczów
Czy Rewan Amin ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Rewan Amin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rewan Amin to uraz z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 312 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Rewan Amin – trofea
W trakcie kariery Rewan Amin zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Rewan Amin?
Rewan Amin zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Al Shorta — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Eredivisie U21 — 2 razy.
Rewan Amin – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Rewan Amin wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Rewan Amin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Rewan Amin?
Wycena Rewan Amin wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Rewan Amin wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 0 €.