Forma w lidze
IF Brommapojkarna w tabeli
11. miejsce / 30 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 24 punkty
Strata do 3. miejsca: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
15:13 bramki
1,36 gola/mecz
15 pkt
21:28 bramki
1,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy IF Brommapojkarny
Wartość drużyny: 2,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 8 bramek | Dania | 24 | napastnik | 19 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Dania | 24 | napastnik | 19 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,19 średnia ocena | Dania | 24 | napastnik | 19 | 800 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2070 minut | Dania | 23 | obrońca | 23 | 650 tys. € |
Przewidywany skład IF Brommapojkarny 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




IF Brommapojkarna w tabeli Allsvenskan
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IK Sirius Fotboll
|
23 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | 54 |
2
|
Djurgardens IF
|
23 | 14 | 2 | 7 | 48:21 | 44 |
| ··· | |||||||
10
|
GAIS
|
23 | 8 | 6 | 9 | 28:21 | 30 |
11
|
IF Brommapojkarna
|
23 | 8 | 6 | 9 | 36:41 | 30 |
12
|
Mjallby AIF
|
23 | 5 | 8 | 10 | 28:39 | 23 |
Wyniki IF Brommapojkarny
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
AIK Stockholm
5
IF Brommapojkarna
6
Allsvenskan (Szwecja), 23. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
IF Brommapojkarna
0
IFK Goteborg
1
Allsvenskan (Szwecja), 22. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Hammarby FF
3
IF Brommapojkarna
1
Allsvenskan (Szwecja), 21. kolejka
|
Terminarz IF Brommapojkarny
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 19:00
|
IF Brommapojkarna
Djurgardens IF
Allsvenskan (Szwecja), 24. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:30
|
Kalmar FF
IF Brommapojkarna
Allsvenskan (Szwecja), 25. kolejka
|
|
|
28 Paź 19:00
|
IF Brommapojkarna
BK Hacken
Allsvenskan (Szwecja), 26. kolejka
|
Ostatnie transfery IF Brommapojkarny
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
wypożyczenie | |
| 29 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
![]() |
za darmo |
IF Brommapojkarna to klub piłkarski z Szwecji występujący w Allsvenskan (Szwecja). Swoim domowym obiektem jest Grimsta IP, który może pomieścić 7 350 widzów. Zespół prowadzi Ulf Kristiansson. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez IF Brommapojkarnę?
Klub piłkarski IF Brommapojkarna zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szwecji oraz Mistrzostwo 3. ligi Szwecji (Norra).
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski IF Brommapojkarna w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do IF Brommapojkarny trafiło 16 zawodników za łączną kwotę 900 tys. €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 10,1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Obilor Okeke z Hammarby FF za 500 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ezekiel Kwame Alladoh do Philadelphia Union za 3,9 mln €.
Które miejsce zajmuje IF Brommapojkarna w tabeli Allsvenskan?
IF Brommapojkarna zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Allsvenskan z dorobkiem 30 punktów po 23 kolejkach. Strata do prowadzącego IK Sirius Fotboll wynosi 24 punkty, a przewaga nad 12. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 36:41, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład IF Brommapojkarny?
W wyjściowym ustawieniu IF Brommapojkarny między słupkami staje L. Cavallius, a linię obrony najczęściej tworzą R. Orqvist, J. Simpson, A. Troelsen oraz O. Zanden. W środku pola grają W. Odefalk, S. Strand, K. Barslund oraz M. Hansen, a za skuteczność w ataku odpowiadają O. Berg, K. Sever. Trener Ulf Kristiansson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Allsvenskan (Szwecja) i pucharach.
Kiedy IF Brommapojkarna gra następny mecz?
Najbliższy mecz IF Brommapojkarny to spotkanie z Djurgardens IF, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Grimsta IP w ramach Allsvenskan (24. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz IF Brommapojkarny?
Ostatni mecz IF Brommapojkarny to wygrana z AIK-em Stockholm 5:6 w Allsvenskan, 10 października 2026. Bramki zdobyli Strand, Ali, Sever, Odefalk, Sever, Kurochkin, Ayari, Gustafsson, Gustafsson, Hove oraz Hansen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma IF Brommapojkarna w tym sezonie?
Bilans IF Brommapojkarny w tym sezonie to 23 mecze i wynik 8-6-9 przy 36 zdobytych bramkach i 41 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz IF Brommapojkarny w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra IF Brommapojkarna w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań IF Brommapojkarny
IF Brommapojkarna terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 19:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 24. kolejka
|
Grimsta IP U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 17:30
|
Allsvenskan (Szwecja), 25. kolejka
|
Guldfågeln Arena Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Paź 19:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 26. kolejka
|
Grimsta IP U siebie | Trudny | |
|
01 Lis 16:30
|
Allsvenskan (Szwecja), 27. kolejka
|
Hitachi Energy Arena Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 28. kolejka
|
Grimsta IP U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Lis 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 29. kolejka
|
Grimsta IP U siebie | Łatwy | |
|
29 Lis 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 30. kolejka
|
Eleda Stadion Wyjazd | Trudny |
Kiedy IF Brommapojkarna gra następny mecz?
Najbliższy mecz IF Brommapojkarny to spotkanie z Djurgardens IF, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Grimsta IP w ramach Allsvenskan (24. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki IF Brommapojkarny w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub IF Brommapojkarna w sezonie 2026.
Forma i bramki IF Brommapojkarny w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
IF Brommapojkarna wyniki
IF Brommapojkarna ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 10 z 23 meczów, ze średnią 1,50 punktu. W pozostałych ustawieniach IF Brommapojkarna zdobywa 1,15 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz IF Brommapojkarny?
Ostatni mecz IF Brommapojkarny to wygrana z AIK-em Stockholm 5:6 w Allsvenskan, 10 października 2026. Bramki zdobyli Strand, Ali, Sever, Odefalk, Sever, Kurochkin, Ayari, Gustafsson, Gustafsson, Hove oraz Hansen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
IF Brommapojkarna – tabela Allsvenskan (Szwecja)
Jakie miejsce w tabeli Allsvenskan (Szwecja) zajmuje IF Brommapojkarna w sezonie 2026.
Miejsce IF Brommapojkarny w tabeli Allsvenskan
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IK Sirius Fotboll
|
23 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | 25 | 54 | |
2
|
Djurgardens IF
|
23 | 14 | 2 | 7 | 48:21 | 27 | 44 | |
3
|
Hammarby FF
|
23 | 13 | 4 | 6 | 49:21 | 28 | 43 | |
4
|
Elfsborg
|
23 | 11 | 7 | 5 | 35:22 | 13 | 40 | |
5
|
BK Hacken
|
23 | 10 | 9 | 4 | 42:30 | 12 | 39 | |
6
|
Malmo
|
23 | 11 | 3 | 9 | 38:33 | 5 | 36 | |
7
|
Vasteras SK
|
23 | 10 | 5 | 8 | 34:36 | -2 | 35 | |
8
|
IFK Goteborg
|
23 | 10 | 5 | 8 | 32:41 | -9 | 35 | |
9
|
AIK Stockholm
|
23 | 9 | 6 | 8 | 36:40 | -4 | 33 | |
10
|
GAIS
|
23 | 8 | 6 | 9 | 28:21 | 7 | 30 | |
11
|
IF Brommapojkarna
|
23 | 8 | 6 | 9 | 36:41 | -5 | 30 | |
12
|
Mjallby AIF
|
23 | 5 | 8 | 10 | 28:39 | -11 | 23 | |
13
|
Degerfors IF
|
23 | 5 | 5 | 13 | 20:35 | -15 | 20 | |
14
|
Kalmar FF
|
23 | 5 | 4 | 14 | 21:37 | -16 | 19 | |
15
|
Orgryte IS
|
23 | 3 | 6 | 14 | 25:52 | -27 | 15 | |
16
|
Halmstads BK
|
23 | 3 | 5 | 15 | 16:44 | -28 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IK Sirius Fotboll
|
23 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | 25 | 54 | |
2
|
Djurgardens IF
|
23 | 14 | 2 | 7 | 48:21 | 27 | 44 | |
3
|
Hammarby FF
|
23 | 13 | 4 | 6 | 49:21 | 28 | 43 | |
4
|
Elfsborg
|
23 | 11 | 7 | 5 | 35:22 | 13 | 40 | |
5
|
BK Hacken
|
23 | 10 | 9 | 4 | 42:30 | 12 | 39 | |
6
|
Malmo
|
23 | 11 | 3 | 9 | 38:33 | 5 | 36 | |
7
|
Vasteras SK
|
23 | 10 | 5 | 8 | 34:36 | -2 | 35 | |
8
|
IFK Goteborg
|
23 | 10 | 5 | 8 | 32:41 | -9 | 35 | |
9
|
AIK Stockholm
|
23 | 9 | 6 | 8 | 36:40 | -4 | 33 | |
10
|
GAIS
|
23 | 8 | 6 | 9 | 28:21 | 7 | 30 | |
11
|
IF Brommapojkarna
|
23 | 8 | 6 | 9 | 36:41 | -5 | 30 | |
12
|
Mjallby AIF
|
23 | 5 | 8 | 10 | 28:39 | -11 | 23 | |
13
|
Degerfors IF
|
23 | 5 | 5 | 13 | 20:35 | -15 | 20 | |
14
|
Kalmar FF
|
23 | 5 | 4 | 14 | 21:37 | -16 | 19 | |
15
|
Orgryte IS
|
23 | 3 | 6 | 14 | 25:52 | -27 | 15 | |
16
|
Halmstads BK
|
23 | 3 | 5 | 15 | 16:44 | -28 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hammarby FF
|
12 | 9 | 1 | 2 | 34:7 | 27 | 28 | |
| 2 |
Elfsborg
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:9 | 12 | 24 | |
| 3 |
IK Sirius Fotboll
|
11 | 7 | 2 | 2 | 25:15 | 10 | 23 | |
| 4 |
IFK Goteborg
|
12 | 6 | 3 | 3 | 16:13 | 3 | 21 | |
| 5 |
BK Hacken
|
12 | 5 | 5 | 2 | 21:18 | 3 | 20 | |
| 6 |
Djurgardens IF
|
12 | 6 | 1 | 5 | 30:14 | 16 | 19 | |
| 7 |
GAIS
|
12 | 5 | 4 | 3 | 16:5 | 11 | 19 | |
| 8 |
Kalmar FF
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:17 | -3 | 17 | |
| 9 |
Malmo
|
12 | 5 | 1 | 6 | 25:20 | 5 | 16 | |
| 10 |
Vasteras SK
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:13 | 4 | 16 | |
| 11 |
IF Brommapojkarna
|
11 | 4 | 3 | 4 | 15:13 | 2 | 15 | |
| 12 |
AIK Stockholm
|
11 | 4 | 1 | 6 | 17:25 | -8 | 13 | |
| 13 |
Mjallby AIF
|
12 | 3 | 2 | 7 | 12:19 | -7 | 11 | |
| 14 |
Degerfors IF
|
11 | 3 | 2 | 6 | 11:15 | -4 | 11 | |
| 15 |
Halmstads BK
|
11 | 3 | 2 | 6 | 9:18 | -9 | 11 | |
| 16 |
Orgryte IS
|
11 | 1 | 6 | 4 | 17:20 | -3 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IK Sirius Fotboll
|
12 | 10 | 1 | 1 | 28:13 | 15 | 31 | |
| 2 |
Djurgardens IF
|
11 | 8 | 1 | 2 | 18:7 | 11 | 25 | |
| 3 |
Malmo
|
11 | 6 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 20 | |
| 4 |
AIK Stockholm
|
12 | 5 | 5 | 2 | 19:15 | 4 | 20 | |
| 5 |
BK Hacken
|
11 | 5 | 4 | 2 | 21:12 | 9 | 19 | |
| 6 |
Vasteras SK
|
12 | 6 | 1 | 5 | 17:23 | -6 | 19 | |
| 7 |
Elfsborg
|
11 | 4 | 4 | 3 | 14:13 | 1 | 16 | |
| 8 |
Hammarby FF
|
11 | 4 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 15 | |
| 9 |
IF Brommapojkarna
|
12 | 4 | 3 | 5 | 21:28 | -7 | 15 | |
| 10 |
IFK Goteborg
|
11 | 4 | 2 | 5 | 16:28 | -12 | 14 | |
| 11 |
Mjallby AIF
|
11 | 2 | 6 | 3 | 16:20 | -4 | 12 | |
| 12 |
GAIS
|
11 | 3 | 2 | 6 | 12:16 | -4 | 11 | |
| 13 |
Degerfors IF
|
12 | 2 | 3 | 7 | 9:20 | -11 | 9 | |
| 14 |
Orgryte IS
|
12 | 2 | 0 | 10 | 8:32 | -24 | 6 | |
| 15 |
Halmstads BK
|
12 | 0 | 3 | 9 | 7:26 | -19 | 3 | |
| 16 |
Kalmar FF
|
12 | 0 | 2 | 10 | 7:20 | -13 | 2 |
Które miejsce zajmuje IF Brommapojkarna w tabeli Allsvenskan?
IF Brommapojkarna zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Allsvenskan z dorobkiem 30 punktów po 23 kolejkach. Strata do prowadzącego IK Sirius Fotboll wynosi 24 punkty, a przewaga nad 12. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 36:41, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki IF Brommapojkarny w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki IF Brommapojkarny na tle ligi w sezonie 2026.
IF Brommapojkarna na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,7
- Strzały celne / mecz 3,7
- Asysty / mecz 1,13
- Udane dryblingi / mecz 6,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,78
- Czyste konta 9%
- Odbiory / mecz 15,2
- Przechwyty / mecz 9,2
- Wybicia / mecz 26,8
- Zablokowane strzały / mecz 3,8
Strzelcy IF Brommapojkarny
Rozkład bramek w czasie
Bramki IF Brommapojkarny i rywali według minuty w ostatnich 23 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres IF Brommapojkarny to 76–90+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 9 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu IF Brommapojkarna - Djurgardens IF Po przerwie pada 67% bramek IF Brommapojkarny.Przebieg meczu IF Brommapojkarny i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 8-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 0-3-9 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-2-0 |
| Remis do przerwy | 13 | 4-4-5 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy IF Brommapojkarna otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla IF Brommapojkarny
92% bramek IF Brommapojkarny pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
IF Brommapojkarna zdobywa w sezonie średnio 1,30 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie IF Brommapojkarny
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów IF Brommapojkarny, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
IF Brommapojkarna wygra mecz IF Brommapojkarna - Djurgardens IF IF Brommapojkarna nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach IF Brommapojkarny
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 74%
- Powyżej 3,5 39%
- Powyżej 4,5 4%
- Powyżej 5,5 4%
W 74% meczów IF Brommapojkarny padają co najmniej trzy bramki, a w 74% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu IF Brommapojkarna - Djurgardens IF Powyżej 2,5 bramki padło w 74% meczów IF Brommapojkarny.IF Brommapojkarna – faule i karne
- Faule / mecz 10,2
- Faule rywali / mecz 12,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
IF Brommapojkarna fauluje średnio 10,2 razy na mecz, a wymusza 12,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla IF Brommapojkarny, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu IF Brommapojkarna - Djurgardens IF IF Brommapojkarna popełnia 10,2 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie IF Brommapojkarna zdobywa 1,36 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
IF Brommapojkarna wygra mecz IF Brommapojkarna - Djurgardens IF IF Brommapojkarna zdobywa u siebie 45% możliwych punktów, na wyjeździe 42%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 23 meczach IF Brommapojkarny ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli IF Brommapojkarny, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 23 meczów.
IF Brommapojkarna wygra drugą połowę meczu IF Brommapojkarna - Djurgardens IF Drugą połowę IF Brommapojkarna wygrywał w 6 z 23 meczów.IF Brommapojkarna – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 3,9
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 4,9
IF Brommapojkarna oddaje 7,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu IF Brommapojkarna - Djurgardens IF IF Brommapojkarna oddaje 7,7 strzałów na mecz.IF Brommapojkarna – posiadanie piłki
- U siebie 47,7%
- Na wyjeździe 44,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 23
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 23
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 23 meczów. Średnio IF Brommapojkarna utrzymuje przy piłce 46,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
IF Brommapojkarna wygra mecz IF Brommapojkarna - Djurgardens IF IF Brommapojkarna utrzymuje średnio 46,0% posiadania piłki.IF Brommapojkarna – podania
- Kluczowe / mecz 8,4
- Dośrodkowania / mecz 13,7
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 42%
IF Brommapojkarna wymienia średnio 466 podań na mecz przy celności 84%, z czego 8,4 to podania kluczowe.
IF Brommapojkarna – czyste konta
- U siebie 2 z 11
- Na wyjeździe 0 z 12
- Stracone / mecz 1,78
- Bez straty do przerwy 65%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 57%
Czyste konto IF Brommapojkarny to 9% meczów sezonu (2 z 23), z czego 2 w 11 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu IF Brommapojkarna - Djurgardens IF Czyste konto IF Brommapojkarna zachowuje w 9% meczów.IF Brommapojkarna – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 87%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 57%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
IF Brommapojkarna wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu IF Brommapojkarna - Djurgardens IF Powyżej 8,5 rożnego padło w 70% meczów IF Brommapojkarny.IF Brommapojkarna – kartki
- Żółte kartki 32
- Pow. 3,5 kartki w meczu 35%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 9%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 30%
IF Brommapojkarna ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale IF Brommapojkarny – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Powyżej 3,5 kartki w meczu IF Brommapojkarna - Djurgardens IF IF Brommapojkarna ogląda średnio 1,4 żółtych kartek na mecz.IF Brommapojkarna według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 2-3-3 | 1,13 | 1,38 | 1,75 |
| Środka tabeli (6–11) | 8 | 1-2-5 | 0,63 | 1,50 | 2,38 |
| Dołu tabeli (12–16) | 7 | 5-1-1 | 2,29 | 1,86 | 1,14 |
Najwięcej punktów na mecz IF Brommapojkarna zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
IF Brommapojkarna na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,18 1,67 | 1,55 1,58 | 2,27 1,25 |
|
10.
|
1,58 1,00 | 1,33 1,09 | 0,42 1,45 |
|
11.
|
1,36 1,25 | 1,36 1,75 | 1,18 2,33 |
|
12.
|
0,92 1,09 | 1,00 1,45 | 1,58 1,82 |
|
13.
|
1,00 0,75 | 1,00 0,75 | 1,36 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach IF Brommapojkarny
Skrajne wyniki i osiągnięcia IF Brommapojkarny w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Halmstads BK - IF Brommapojkarna 1:3 Allsvenskan (Szwecja), 4.05.2026
- Najwyższa porażka GAIS - IF Brommapojkarna 4:0 Allsvenskan (Szwecja), 31.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 11 bramek AIK Stockholm - IF Brommapojkarna 5:6, Allsvenskan (Szwecja), 10.10.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Hansen, Degerfors IF - IF Brommapojkarna 2:2, Allsvenskan (Szwecja), 31.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+9 minuta Hansen, AIK Stockholm - IF Brommapojkarna 5:6, Allsvenskan (Szwecja), 10.10.2026
Jakie statystyki ma IF Brommapojkarna w tym sezonie?
Bilans IF Brommapojkarny w tym sezonie to 23 mecze i wynik 8-6-9 przy 36 zdobytych bramkach i 41 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
IF Brommapojkarna – zawodnicy
Jak wygląda kadra IF Brommapojkarny w sezonie 2026.
Przewidywany skład IF Brommapojkarny 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra IF Brommapojkarny
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
24 | Dania | 800 tys. € | 270 tys. € | 19 | 83% | 8 | 6 | 1 659' | 4 | 3 | |||||||
| 34 |
![]() |
19 | Szwecja | 200 tys. € | 31 tys. € | 15 | 65% | 1 | 1 | 719' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
20 | Turcja | 125 tys. € | 31 tys. € | 17 | 74% | 3 | 3 | 542' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Norwegia | 400 tys. € | 95 tys. € | 15 | 65% | 1 | 0 | 564' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Szwecja | 300 tys. € | 73 tys. € | 18 | 78% | 3 | 2 | 485' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
18 | Nigeria | – | – | 11 | 48% | 0 | 0 | 89' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
20 | Ghana | 200 tys. € | 42 tys. € | 3 | 13% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
18 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
27 | Dania | 1,8 mln € | 420 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
![]() |
19 | Nigeria | 100 tys. € | 31 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
33 | Norwegia | 300 tys. € | 349 tys. € | 17 | 74% | 3 | 5 | 1 390' | 3 | 0 | |||||||
| 20 |
|
21 | Szwecja | 700 tys. € | 61 tys. € | 8 | 35% | 1 | 1 | 616' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
26 | Szwecja | 1 mln € | 127 tys. € | 3 | 13% | 0 | 0 | 183' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
22 | Szwecja | 1 mln € | 125 tys. € | 21 | 91% | 3 | 0 | 996' | 4 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Szwecja | 175 tys. € | 83 tys. € | 19 | 83% | 0 | 1 | 957' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
20 | Szwecja | 300 tys. € | 52 tys. € | 21 | 91% | 0 | 1 | 686' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
23 | Tunezja | 250 tys. € | – | 12 | 52% | 0 | 0 | 294' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
34 | Gabon | 125 tys. € | 208 tys. € | 15 | 65% | 0 | 0 | 113' | 2 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
18 | Szwecja | 150 tys. € | – | 11 | 48% | 0 | 0 | 129' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
23 | Szwecja | – | 48 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
23 | Dania | 650 tys. € | – | 23 | 100% | 3 | 0 | 2 070' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Szwecja | 700 tys. € | 270 tys. € | 23 | 100% | 1 | 4 | 2 053' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
33 | Szwecja | 125 tys. € | 270 tys. € | 21 | 91% | 3 | 0 | 1 696' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
|
22 | Dania | 600 tys. € | 73 tys. € | 22 | 96% | 1 | 0 | 1 601' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Szwecja | 350 tys. € | – | 20 | 87% | 0 | 0 | 1 309' | 4 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
20 | Szwecja | 25 tys. € | 31 tys. € | 2 | 9% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
18 | Szwecja | 100 tys. € | 31 tys. € | 16 | 70% | 0 | 0 | 38' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
19 | Ghana | 150 tys. € | 31 tys. € | 5 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
21 | Szwecja | 550 tys. € | 42 tys. € | 22 | 96% | 0 | 1 | 1 958' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
|
33 | Szwecja | 150 tys. € | 208 tys. € | 23 | 100% | 0 | 0 | 112' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
18 | Szwecja | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry IF Brommapojkarny
11,3 mln €
śr. 365 tys. € / zawodnika
Ile IF Brommapojkarna wydaje na pensje
3 mln € rocznie
śr. 97 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Szwecja (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy IF Brommapojkarny w sezonie 2026
IF Brommapojkarna wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry IF Brommapojkarny
Jak wygląda skład IF Brommapojkarny?
W wyjściowym ustawieniu IF Brommapojkarny między słupkami staje L. Cavallius, a linię obrony najczęściej tworzą R. Orqvist, J. Simpson, A. Troelsen oraz O. Zanden. W środku pola grają W. Odefalk, S. Strand, K. Barslund oraz M. Hansen, a za skuteczność w ataku odpowiadają O. Berg, K. Sever. Trener Ulf Kristiansson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Allsvenskan (Szwecja) i pucharach.
IF Brommapojkarna – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub IF Brommapojkarna w sezonie 2026.
IF Brommapojkarna transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
|
Szwecja | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Sie 2026 |
|
Szwecja | 26 |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 19 |
|
3,5 mln € | |
| 16 Lip 2026 |
|
Islandia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Lip 2026 |
|
Tunezja | 23 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Szwecja | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Dania | 24 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery IF Brommapojkarny
IF Brommapojkarna bilans transferowy
- +9,2 mln € 2026
- +5 mln € 2025
- +2,3 mln € 2024
- +2,1 mln € 2023
- +600 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii IF Brommapojkarny
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski IF Brommapojkarna w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do IF Brommapojkarny trafiło 16 zawodników za łączną kwotę 900 tys. €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 10,1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Obilor Okeke z Hammarby FF za 500 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ezekiel Kwame Alladoh do Philadelphia Union za 3,9 mln €.
IF Brommapojkarna – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski IF Brommapojkarna? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez IF Brommapojkarnę?
Klub piłkarski IF Brommapojkarna zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szwecji oraz Mistrzostwo 3. ligi Szwecji (Norra).