Forma w lidze
IK Sirius Fotboll w tabeli
1. miejsce / 54 punkty Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 10 punktów
Przewaga nad 4. miejscem: 14 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 zwycięstwa z rzędu
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
23 pkt
25:15 bramki
2,27 gola/mecz
31 pkt
28:13 bramki
2,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy IK Sirius Fotboll
Wartość drużyny: 17,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 15 bramek | Szkocja | 22 | napastnik | 15 | 7 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Szwecja | 23 | pomocnik | 23 | 6 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,75 średnia ocena | Szkocja | 22 | napastnik | 15 | 7 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2070 minut | Szwecja | 23 | bramkarz | 23 | 600 tys. € |
Przewidywany skład IK Sirius Fotboll 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


IK Sirius Fotboll w tabeli Allsvenskan
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IK Sirius Fotboll
|
23 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | 54 |
2
|
Djurgardens IF
|
23 | 14 | 2 | 7 | 48:21 | 44 |
3
|
Hammarby FF
|
23 | 13 | 4 | 6 | 49:21 | 43 |
4
|
Elfsborg
|
23 | 11 | 7 | 5 | 35:22 | 40 |
5
|
BK Hacken
|
23 | 10 | 9 | 4 | 42:30 | 39 |
Wyniki IK Sirius Fotboll
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
GAIS
0
IK Sirius Fotboll
1
Allsvenskan (Szwecja), 23. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Orgryte IS
1
IK Sirius Fotboll
2
Allsvenskan (Szwecja), 22. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
IK Sirius Fotboll
2
Degerfors IF
0
Allsvenskan (Szwecja), 21. kolejka
|
Terminarz IK Sirius Fotboll
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
IK Sirius Fotboll
Elfsborg
Allsvenskan (Szwecja), 24. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:00
|
IK Sirius Fotboll
AIK Stockholm
Allsvenskan (Szwecja), 25. kolejka
|
|
|
29 Paź 18:30
|
Hammarby FF
IK Sirius Fotboll
Allsvenskan (Szwecja), 26. kolejka
|
Ostatnie transfery IK Sirius Fotboll
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
|
Gruzja |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
wypożyczenie |
IK Sirius Fotboll to klub piłkarski z Szwecji występujący w Allsvenskan (Szwecja). Swoim domowym obiektem jest Studenternas IP, który może pomieścić 10 522 widzów. Zespół prowadzi Andreas Engelmark. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 17,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Szwecji.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski IK Sirius Fotboll w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do IK Sirius Fotboll trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 2,1 mln €, a klub opuściło 18 piłkarzy, co przyniosło 9,9 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Mohamed Soumah z KAA Gent II za 1 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Robbie Ure do Sevilli za 6,5 mln €.
Które miejsce zajmuje IK Sirius Fotboll w tabeli Allsvenskan?
IK Sirius Fotboll zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Allsvenskan z dorobkiem 54 punktów po 23 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 53:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład IK Sirius Fotboll?
W wyjściowym ustawieniu IK Sirius Fotboll między słupkami staje D. Celic, a linię obrony najczęściej tworzą H. Castegren, M. Soumah, T. Anker oraz O. Krusnell. W środku pola grają Z. Vancsa, M. Heier, V. Svensson, C. Nilden oraz I. Bjerkebo, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Uneken. Trener Andreas Engelmark ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Allsvenskan (Szwecja) i pucharach.
Kiedy IK Sirius Fotboll gra następny mecz?
Najbliższy mecz IK Sirius Fotboll to spotkanie z Elfsborgiem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Studenternas IP w ramach Allsvenskan (24. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz IK Sirius Fotboll?
Ostatni mecz IK Sirius Fotboll to wygrana z GAIS-em 0:1 w Allsvenskan, 10 października 2026. Bramkę zdobył Bjerkebo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma IK Sirius Fotboll w tym sezonie?
Bilans IK Sirius Fotboll w tym sezonie to 23 mecze i wynik 17-3-3 przy 53 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz IK Sirius Fotboll w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra IK Sirius Fotboll w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań IK Sirius Fotboll
IK Sirius Fotboll terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 24. kolejka
|
Studenternas IP U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 25. kolejka
|
Studenternas IP U siebie | Umiarkowany | |
|
29 Paź 18:30
|
Allsvenskan (Szwecja), 26. kolejka
|
Tele2 Arena Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 27. kolejka
|
Studenternas IP U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 28. kolejka
|
Guldfågeln Arena Wyjazd | Łatwy | |
|
22 Lis 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 29. kolejka
|
Studenternas IP U siebie | Trudny | |
|
29 Lis 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 30. kolejka
|
Gamla Ullevi Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy IK Sirius Fotboll gra następny mecz?
Najbliższy mecz IK Sirius Fotboll to spotkanie z Elfsborgiem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Studenternas IP w ramach Allsvenskan (24. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki IK Sirius Fotboll w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub IK Sirius Fotboll w sezonie 2026.
Forma i bramki IK Sirius Fotboll w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
IK Sirius Fotboll wyniki
IK Sirius Fotboll ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 16 z 23 meczów, ze średnią 2,38 punktu. W pozostałych ustawieniach IK Sirius Fotboll zdobywa 2,29 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz IK Sirius Fotboll?
Ostatni mecz IK Sirius Fotboll to wygrana z GAIS-em 0:1 w Allsvenskan, 10 października 2026. Bramkę zdobył Bjerkebo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
IK Sirius Fotboll – tabela Allsvenskan (Szwecja)
Jakie miejsce w tabeli Allsvenskan (Szwecja) zajmuje IK Sirius Fotboll w sezonie 2026.
Miejsce IK Sirius Fotboll w tabeli Allsvenskan
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IK Sirius Fotboll
|
23 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | 25 | 54 | |
2
|
Djurgardens IF
|
23 | 14 | 2 | 7 | 48:21 | 27 | 44 | |
3
|
Hammarby FF
|
23 | 13 | 4 | 6 | 49:21 | 28 | 43 | |
4
|
Elfsborg
|
23 | 11 | 7 | 5 | 35:22 | 13 | 40 | |
5
|
BK Hacken
|
23 | 10 | 9 | 4 | 42:30 | 12 | 39 | |
6
|
Malmo
|
23 | 11 | 3 | 9 | 38:33 | 5 | 36 | |
7
|
Vasteras SK
|
23 | 10 | 5 | 8 | 34:36 | -2 | 35 | |
8
|
IFK Goteborg
|
23 | 10 | 5 | 8 | 32:41 | -9 | 35 | |
9
|
AIK Stockholm
|
23 | 9 | 6 | 8 | 36:40 | -4 | 33 | |
10
|
GAIS
|
23 | 8 | 6 | 9 | 28:21 | 7 | 30 | |
11
|
IF Brommapojkarna
|
23 | 8 | 6 | 9 | 36:41 | -5 | 30 | |
12
|
Mjallby AIF
|
23 | 5 | 8 | 10 | 28:39 | -11 | 23 | |
13
|
Degerfors IF
|
23 | 5 | 5 | 13 | 20:35 | -15 | 20 | |
14
|
Kalmar FF
|
23 | 5 | 4 | 14 | 21:37 | -16 | 19 | |
15
|
Orgryte IS
|
23 | 3 | 6 | 14 | 25:52 | -27 | 15 | |
16
|
Halmstads BK
|
23 | 3 | 5 | 15 | 16:44 | -28 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IK Sirius Fotboll
|
23 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | 25 | 54 | |
2
|
Djurgardens IF
|
23 | 14 | 2 | 7 | 48:21 | 27 | 44 | |
3
|
Hammarby FF
|
23 | 13 | 4 | 6 | 49:21 | 28 | 43 | |
4
|
Elfsborg
|
23 | 11 | 7 | 5 | 35:22 | 13 | 40 | |
5
|
BK Hacken
|
23 | 10 | 9 | 4 | 42:30 | 12 | 39 | |
6
|
Malmo
|
23 | 11 | 3 | 9 | 38:33 | 5 | 36 | |
7
|
Vasteras SK
|
23 | 10 | 5 | 8 | 34:36 | -2 | 35 | |
8
|
IFK Goteborg
|
23 | 10 | 5 | 8 | 32:41 | -9 | 35 | |
9
|
AIK Stockholm
|
23 | 9 | 6 | 8 | 36:40 | -4 | 33 | |
10
|
GAIS
|
23 | 8 | 6 | 9 | 28:21 | 7 | 30 | |
11
|
IF Brommapojkarna
|
23 | 8 | 6 | 9 | 36:41 | -5 | 30 | |
12
|
Mjallby AIF
|
23 | 5 | 8 | 10 | 28:39 | -11 | 23 | |
13
|
Degerfors IF
|
23 | 5 | 5 | 13 | 20:35 | -15 | 20 | |
14
|
Kalmar FF
|
23 | 5 | 4 | 14 | 21:37 | -16 | 19 | |
15
|
Orgryte IS
|
23 | 3 | 6 | 14 | 25:52 | -27 | 15 | |
16
|
Halmstads BK
|
23 | 3 | 5 | 15 | 16:44 | -28 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hammarby FF
|
12 | 9 | 1 | 2 | 34:7 | 27 | 28 | |
| 2 |
Elfsborg
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:9 | 12 | 24 | |
| 3 |
IK Sirius Fotboll
|
11 | 7 | 2 | 2 | 25:15 | 10 | 23 | |
| 4 |
IFK Goteborg
|
12 | 6 | 3 | 3 | 16:13 | 3 | 21 | |
| 5 |
BK Hacken
|
12 | 5 | 5 | 2 | 21:18 | 3 | 20 | |
| 6 |
Djurgardens IF
|
12 | 6 | 1 | 5 | 30:14 | 16 | 19 | |
| 7 |
GAIS
|
12 | 5 | 4 | 3 | 16:5 | 11 | 19 | |
| 8 |
Kalmar FF
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:17 | -3 | 17 | |
| 9 |
Malmo
|
12 | 5 | 1 | 6 | 25:20 | 5 | 16 | |
| 10 |
Vasteras SK
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:13 | 4 | 16 | |
| 11 |
IF Brommapojkarna
|
11 | 4 | 3 | 4 | 15:13 | 2 | 15 | |
| 12 |
AIK Stockholm
|
11 | 4 | 1 | 6 | 17:25 | -8 | 13 | |
| 13 |
Mjallby AIF
|
12 | 3 | 2 | 7 | 12:19 | -7 | 11 | |
| 14 |
Degerfors IF
|
11 | 3 | 2 | 6 | 11:15 | -4 | 11 | |
| 15 |
Halmstads BK
|
11 | 3 | 2 | 6 | 9:18 | -9 | 11 | |
| 16 |
Orgryte IS
|
11 | 1 | 6 | 4 | 17:20 | -3 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IK Sirius Fotboll
|
12 | 10 | 1 | 1 | 28:13 | 15 | 31 | |
| 2 |
Djurgardens IF
|
11 | 8 | 1 | 2 | 18:7 | 11 | 25 | |
| 3 |
Malmo
|
11 | 6 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 20 | |
| 4 |
AIK Stockholm
|
12 | 5 | 5 | 2 | 19:15 | 4 | 20 | |
| 5 |
BK Hacken
|
11 | 5 | 4 | 2 | 21:12 | 9 | 19 | |
| 6 |
Vasteras SK
|
12 | 6 | 1 | 5 | 17:23 | -6 | 19 | |
| 7 |
Elfsborg
|
11 | 4 | 4 | 3 | 14:13 | 1 | 16 | |
| 8 |
Hammarby FF
|
11 | 4 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 15 | |
| 9 |
IF Brommapojkarna
|
12 | 4 | 3 | 5 | 21:28 | -7 | 15 | |
| 10 |
IFK Goteborg
|
11 | 4 | 2 | 5 | 16:28 | -12 | 14 | |
| 11 |
Mjallby AIF
|
11 | 2 | 6 | 3 | 16:20 | -4 | 12 | |
| 12 |
GAIS
|
11 | 3 | 2 | 6 | 12:16 | -4 | 11 | |
| 13 |
Degerfors IF
|
12 | 2 | 3 | 7 | 9:20 | -11 | 9 | |
| 14 |
Orgryte IS
|
12 | 2 | 0 | 10 | 8:32 | -24 | 6 | |
| 15 |
Halmstads BK
|
12 | 0 | 3 | 9 | 7:26 | -19 | 3 | |
| 16 |
Kalmar FF
|
12 | 0 | 2 | 10 | 7:20 | -13 | 2 |
Które miejsce zajmuje IK Sirius Fotboll w tabeli Allsvenskan?
IK Sirius Fotboll zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Allsvenskan z dorobkiem 54 punktów po 23 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 53:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki IK Sirius Fotboll w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki IK Sirius Fotboll na tle ligi w sezonie 2026.
IK Sirius Fotboll na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 5,5
- Asysty / mecz 1,30
- Udane dryblingi / mecz 5,9
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,22
- Czyste konta 35%
- Odbiory / mecz 18,0
- Przechwyty / mecz 10,2
- Wybicia / mecz 24,4
- Zablokowane strzały / mecz 4,7
Strzelcy IK Sirius Fotboll
-
Robbie Ure 15
-
Isak Bjerkebo 14
-
Mohamed Soumah 4
-
Victor Svensson 3

-
Henrik Castegren 3
-
Marcus Lindberg 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki IK Sirius Fotboll i rywali według minuty w ostatnich 23 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres IK Sirius Fotboll to 31–45+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 10 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu IK Sirius Fotboll - Elfsborg Po przerwie pada 47% bramek IK Sirius Fotboll.Przebieg meczu IK Sirius Fotboll i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 18 | 15-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 2-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 14 | 12-1-1 |
| Remis do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 1-1-2 |
Gdy IK Sirius Fotboll otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 15 razy na 18 takich meczów.
Jak padają bramki dla IK Sirius Fotboll
89% bramek IK Sirius Fotboll pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
IK Sirius Fotboll zdobywa w sezonie średnio 2,35 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie IK Sirius Fotboll
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów IK Sirius Fotboll, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
IK Sirius Fotboll wygra mecz IK Sirius Fotboll - Elfsborg IK Sirius Fotboll nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach IK Sirius Fotboll
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 87%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 43%
- Powyżej 4,5 30%
- Powyżej 5,5 9%
W 70% meczów IK Sirius Fotboll padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu IK Sirius Fotboll - Elfsborg Powyżej 2,5 bramki padło w 70% meczów IK Sirius Fotboll.IK Sirius Fotboll – faule i karne
- Faule / mecz 12,1
- Faule rywali / mecz 12,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
IK Sirius Fotboll fauluje średnio 12,1 razy na mecz, a wymusza 12,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla IK Sirius Fotboll, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie IK Sirius Fotboll zdobywa 2,09 punktu na mecz wobec 2,58 na wyjeździe.
IK Sirius Fotboll wygra mecz IK Sirius Fotboll - Elfsborg IK Sirius Fotboll zdobywa u siebie 70% możliwych punktów, na wyjeździe 86%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 23 meczach IK Sirius Fotboll ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 47% goli IK Sirius Fotboll, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 23 meczów.
IK Sirius Fotboll wygra drugą połowę meczu IK Sirius Fotboll - Elfsborg Drugą połowę IK Sirius Fotboll wygrywał w 10 z 23 meczów.IK Sirius Fotboll – strzały
- Celne / mecz 5,5
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 56%
- Skuteczność (gole / strzały) 24%
- Strzałów na gola 4,2
IK Sirius Fotboll oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 56% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu IK Sirius Fotboll - Elfsborg IK Sirius Fotboll oddaje 9,7 strzałów na mecz.IK Sirius Fotboll – posiadanie piłki
- U siebie 47,2%
- Na wyjeździe 47,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 23
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 23
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 23 meczów. Średnio IK Sirius Fotboll utrzymuje przy piłce 47,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
IK Sirius Fotboll wygra mecz IK Sirius Fotboll - Elfsborg IK Sirius Fotboll utrzymuje średnio 47,3% posiadania piłki.IK Sirius Fotboll – podania
- Kluczowe / mecz 10,3
- Dośrodkowania / mecz 17,0
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 42%
IK Sirius Fotboll wymienia średnio 444 podań na mecz przy celności 83%, z czego 10,3 to podania kluczowe.
IK Sirius Fotboll – czyste konta
- U siebie 3 z 11
- Na wyjeździe 5 z 12
- Stracone / mecz 1,22
- Bez straty do przerwy 65%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 35%
Czyste konto IK Sirius Fotboll to 35% meczów sezonu (8 z 23), z czego 3 w 11 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu IK Sirius Fotboll - Elfsborg Czyste konto IK Sirius Fotboll zachowuje w 35% meczów.IK Sirius Fotboll – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 96%
- Pow. 8,5 w meczu 87%
- Pow. 10,5 w meczu 61%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,6
IK Sirius Fotboll wykonuje średnio 5,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 87% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu IK Sirius Fotboll - Elfsborg Powyżej 8,5 rożnego padło w 87% meczów IK Sirius Fotboll.IK Sirius Fotboll – kartki
- Żółte kartki 28
- Pow. 3,5 kartki w meczu 39%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 22%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 35%
IK Sirius Fotboll ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale IK Sirius Fotboll – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
IK Sirius Fotboll według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 3-1-1 | 2,00 | 2,00 | 1,60 |
| Środka tabeli (6–11) | 10 | 8-1-1 | 2,50 | 2,20 | 0,90 |
| Dołu tabeli (12–16) | 8 | 6-1-1 | 2,38 | 2,63 | 1,38 |
Najwięcej punktów na mecz IK Sirius Fotboll zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
IK Sirius Fotboll na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,09 2,58 | 2,27 2,33 | 1,36 1,08 |
|
2.
|
1,58 2,27 | 2,50 1,64 | 1,17 0,64 |
|
3.
|
2,33 1,36 | 2,83 1,36 | 0,58 1,27 |
|
4.
|
2,00 1,45 | 1,75 1,27 | 0,75 1,18 |
|
5.
|
1,67 1,73 | 1,75 1,91 | 1,50 1,09 |
Ciekawe rekordy w meczach IK Sirius Fotboll
Skrajne wyniki i osiągnięcia IK Sirius Fotboll w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Degerfors IF - IK Sirius Fotboll 0:3 Allsvenskan (Szwecja), 4.04.2026
- Najwyższa porażka IK Sirius Fotboll - BK Hacken 0:3 Allsvenskan (Szwecja), 21.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek IK Sirius Fotboll - Mjallby AIF 4:4, Allsvenskan (Szwecja), 3.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Faqa, IK Sirius Fotboll - Degerfors IF 2:0, Allsvenskan (Szwecja), 14.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Castegren, AIK Stockholm - IK Sirius Fotboll 0:3, Allsvenskan (Szwecja), 30.05.2026
Jakie statystyki ma IK Sirius Fotboll w tym sezonie?
Bilans IK Sirius Fotboll w tym sezonie to 23 mecze i wynik 17-3-3 przy 53 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
IK Sirius Fotboll – zawodnicy
Jak wygląda kadra IK Sirius Fotboll w sezonie 2026.
Przewidywany skład IK Sirius Fotboll 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze IK Sirius Fotboll
-
Otso Liimatta Pomocnik Problemy z udem pauzuje od 38 dniopuszczone: 4 mecze
Kadra IK Sirius Fotboll
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
21 | Węgry | 400 tys. € | 250 tys. € | 5 | 22% | 0 | 1 | 297' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
19 | Szwecja | 5 mln € | 31 tys. € | 15 | 65% | 2 | 2 | 716' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
22 | Holandia | 800 tys. € | – | 5 | 22% | 1 | 0 | 282' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
20 | Nigeria | 350 tys. € | 94 tys. € | 23 | 100% | 1 | 2 | 599' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
23 | Szwecja | 6 mln € | 94 tys. € | 23 | 100% | 14 | 6 | 2 029' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Dania | 1 mln € | 73 tys. € | 22 | 96% | 2 | 4 | 1 978' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Szwecja | 2 mln € | 73 tys. € | 22 | 96% | 1 | 2 | 1 955' | 5 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
20 | Dania | 1,5 mln € | 42 tys. € | 23 | 100% | 3 | 3 | 1 442' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
19 | Szwecja | 150 tys. € | 42 tys. € | 23 | 100% | 0 | 0 | 586' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
19 | Szwecja | 2,2 mln € | 125 tys. € | 16 | 70% | 0 | 3 | 524' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
22 | Finlandia | 800 tys. € | 156 tys. € | 3 | 13% | 2 | 0 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
22 | Holandia | 300 tys. € | 62 tys. € | 13 | 57% | 0 | 0 | 165' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
19 | Szwecja | 250 tys. € | 40 tys. € | 4 | 17% | 0 | 0 | 99' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
22 | Szwecja | 700 tys. € | 70 tys. € | 11 | 48% | 0 | 0 | 35' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
23 | Gwinea | 700 tys. € | – | 19 | 83% | 4 | 0 | 1 612' | 3 | 1 | |||||||
| 5 |
|
30 | Szwecja | 500 tys. € | 187 tys. € | 21 | 91% | 3 | 0 | 1 890' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Dania | 600 tys. € | 187 tys. € | 20 | 87% | 2 | 1 | 1 790' | 3 | 0 | |||||||
| 22 |
|
27 | Szwecja | 700 tys. € | 187 tys. € | 22 | 96% | 0 | 3 | 1 943' | 4 | 0 | |||||||
| 15 |
|
32 | Szwecja | 350 tys. € | 187 tys. € | 17 | 74% | 0 | 0 | 411' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
23 | Szwecja | 300 tys. € | 31 tys. € | 23 | 100% | 1 | 0 | 661' | 1 | 0 | |||||||
| 35 |
|
18 | Szwecja | – | – | 11 | 48% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
24 | Gruzja | 450 tys. € | 63 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 34 |
|
23 | Szwecja | 600 tys. € | 31 tys. € | 23 | 100% | 0 | 0 | 2 070' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
31 | Mali | 200 tys. € | 208 tys. € | 23 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry IK Sirius Fotboll
25,9 mln €
śr. 1,1 mln € / zawodnika
Ile IK Sirius Fotboll wydaje na pensje
2,2 mln € rocznie
śr. 93 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Szwecja (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy IK Sirius Fotboll w sezonie 2026
IK Sirius Fotboll wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry IK Sirius Fotboll
Jak wygląda skład IK Sirius Fotboll?
W wyjściowym ustawieniu IK Sirius Fotboll między słupkami staje D. Celic, a linię obrony najczęściej tworzą H. Castegren, M. Soumah, T. Anker oraz O. Krusnell. W środku pola grają Z. Vancsa, M. Heier, V. Svensson, C. Nilden oraz I. Bjerkebo, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Uneken. Trener Andreas Engelmark ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Allsvenskan (Szwecja) i pucharach.
IK Sirius Fotboll – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub IK Sirius Fotboll w sezonie 2026.
IK Sirius Fotboll transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
|
Gruzja | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Sie 2026 |
|
Szwecja | 19 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Szwecja | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Szwecja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Sie 2026 |
|
Węgry | 21 |
|
400 tys. € | |
| 23 Sie 2026 |
|
Szkocja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
|
Szkocja | 22 |
|
6,5 mln € | |
| 06 Sie 2026 |
|
Finlandia | 22 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja | 19 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery IK Sirius Fotboll
IK Sirius Fotboll bilans transferowy
- +7,8 mln € 2026
- +5,4 mln € 2025
- +2,3 mln € 2024
- +780 tys. € 2023
- +800 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii IK Sirius Fotboll
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski IK Sirius Fotboll w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do IK Sirius Fotboll trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 2,1 mln €, a klub opuściło 18 piłkarzy, co przyniosło 9,9 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Mohamed Soumah z KAA Gent II za 1 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Robbie Ure do Sevilli za 6,5 mln €.