Forma w lidze
Halmstads BK w tabeli
16. miejsce / 14 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 40 punktów
Strata do bezpiecznego 13. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
9:18 bramki
0,82 gola/mecz
3 pkt
7:26 bramki
0,58 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Halmstads BK
Wartość drużyny: 2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Szwecja | 24 | napastnik | 23 | 650 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Szwecja | 23 | pomocnik | 23 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,70 średnia ocena | Francja | 23 | pomocnik | 21 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1980 minut | Szwecja | 27 | bramkarz | 23 | 400 tys. € |
Skład i oceny Halmstads BK w ostatnim meczu 4-4-2

Zmiany
- 45' O. Faraj → M. Illary
- 45' L. Arvidsson → A. Zeljkovic
- 77' R. Kaib → O. Kapsimalis
- 82' R. Ascone → M. Persson
- 82' T. Trybull → N. Maenpaa
Halmstads BK w tabeli Allsvenskan
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IK Sirius Fotboll
|
23 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | 54 |
2
|
Djurgardens IF
|
23 | 14 | 2 | 7 | 48:21 | 44 |
| ··· | |||||||
15
|
Orgryte IS
|
23 | 3 | 6 | 14 | 25:52 | 15 |
16
|
Halmstads BK
|
23 | 3 | 5 | 15 | 16:44 | 14 |
Wyniki Halmstads BK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Elfsborg
4
Halmstads BK
0
Allsvenskan (Szwecja), 23. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Halmstads BK
2
AIK Stockholm
1
Allsvenskan (Szwecja), 22. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
IFK Goteborg
2
Halmstads BK
1
Allsvenskan (Szwecja), 21. kolejka
|
Terminarz Halmstads BK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 16:30
|
Halmstads BK
Hammarby FF
Allsvenskan (Szwecja), 24. kolejka
|
|
|
23 Paź 19:00
|
Vasteras SK
Halmstads BK
Allsvenskan (Szwecja), 25. kolejka
|
|
|
28 Paź 19:00
|
Halmstads BK
Malmo
Allsvenskan (Szwecja), 26. kolejka
|
Ostatnie transfery Halmstads BK
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
|
Szwecja |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 20 Sie 2026 |
|
Niemcy |
|
za darmo |
Halmstads BK to klub piłkarski z Szwecji występujący w Allsvenskan (Szwecja). Swoim domowym obiektem jest Örjans Vall, który może pomieścić 15 500 widzów. Zespół prowadzi Stuart Baxter. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2 miliony euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Szwecji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Halmstads BK?
Klub piłkarski Halmstads BK zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Szwecji oraz Puchar Intertoto. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Szwecji oraz Puchar Szwecji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Halmstads BK w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Halmstads BK trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 360 tys. €, a klub opuściło 18 piłkarzy, co przyniosło 750 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Erko Tougjas z Flory Tallinn za 360 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Vinicius Nogueira do Ludogoretsu Razgrad za 750 tys. €.
Które miejsce zajmuje Halmstads BK w tabeli Allsvenskan?
Halmstads BK zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Allsvenskan z dorobkiem 14 punktów po 23 kolejkach. Strata do prowadzącego IK Sirius Fotboll wynosi 40 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:44, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Halmstads BK?
W wyjściowym ustawieniu Halmstads BK między słupkami staje T. Ronning, a linię obrony najczęściej tworzą A. Boman, P. Gregor, G. Wallentin oraz R. Kaib. W środku pola grają L. Arvidsson, J. Allansson, T. Trybull oraz H. Carneil, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Ascone, O. Faraj. Trener Stuart Baxter ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Allsvenskan (Szwecja) i pucharach.
Kiedy Halmstads BK gra następny mecz?
Najbliższy mecz Halmstads BK to spotkanie z Hammarby FF, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Örjans Vall w ramach Allsvenskan (24. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Halmstads BK?
Ostatni mecz Halmstads BK to porażka z Elfsborgiem 4:0 w Allsvenskan, 12 października 2026. Bramki zdobyli , Gregor (samobójcza), Ostman oraz Ostman. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Halmstads BK w tym sezonie?
Bilans Halmstads BK w tym sezonie to 23 mecze i wynik 3-5-15 przy 16 zdobytych bramkach i 44 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Halmstads BK w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Halmstads BK w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Halmstads BK
Halmstads BK terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 16:30
|
Allsvenskan (Szwecja), 24. kolejka
|
Örjans Vall U siebie | Trudny | |
|
23 Paź 19:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 25. kolejka
|
Hitachi Energy Arena Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Paź 19:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 26. kolejka
|
Örjans Vall U siebie | Trudny | |
|
01 Lis 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 27. kolejka
|
Studenternas IP Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 28. kolejka
|
Örjans Vall U siebie | Trudny | |
|
22 Lis 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 29. kolejka
|
Grimsta IP Wyjazd | Umiarkowany | |
|
29 Lis 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 30. kolejka
|
Örjans Vall U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Halmstads BK gra następny mecz?
Najbliższy mecz Halmstads BK to spotkanie z Hammarby FF, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Örjans Vall w ramach Allsvenskan (24. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Halmstads BK w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Halmstads BK w sezonie 2026.
Forma i bramki Halmstads BK w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Halmstads BK wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 23. kolejka
|
4:0 | 4-4-2 | 4/12 | 1/1 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 22. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 4/7 | 0/1 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 21. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 9/17 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 20. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 3/15 | 1/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 19. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 8/16 | 2/3 | |
|
26 Sie Koniec
|
Puchar Szwecji, finał
|
1:2 | – | 8/11 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 18. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 10/13 | 1/2 | |
|
17 Sie Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 17. kolejka
|
1:0 | 3-4-3 | 1/12 | 1/5 | |
|
09 Sie Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 16. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 7/14 | 0/1 | |
|
03 Sie Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 15. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 2/12 | 1/1 |
Halmstads BK ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 14 z 23 meczów, ze średnią 0,93 punktu. W pozostałych ustawieniach Halmstads BK zdobywa 0,11 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Halmstads BK?
Ostatni mecz Halmstads BK to porażka z Elfsborgiem 4:0 w Allsvenskan, 12 października 2026. Bramki zdobyli , Gregor (samobójcza), Ostman oraz Ostman. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Halmstads BK – tabela Allsvenskan (Szwecja)
Jakie miejsce w tabeli Allsvenskan (Szwecja) zajmuje Halmstads BK w sezonie 2026.
Miejsce Halmstads BK w tabeli Allsvenskan
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IK Sirius Fotboll
|
23 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | 25 | 54 | |
2
|
Djurgardens IF
|
23 | 14 | 2 | 7 | 48:21 | 27 | 44 | |
3
|
Hammarby FF
|
23 | 13 | 4 | 6 | 49:21 | 28 | 43 | |
4
|
Elfsborg
|
23 | 11 | 7 | 5 | 35:22 | 13 | 40 | |
5
|
BK Hacken
|
23 | 10 | 9 | 4 | 42:30 | 12 | 39 | |
6
|
Malmo
|
23 | 11 | 3 | 9 | 38:33 | 5 | 36 | |
7
|
Vasteras SK
|
23 | 10 | 5 | 8 | 34:36 | -2 | 35 | |
8
|
IFK Goteborg
|
23 | 10 | 5 | 8 | 32:41 | -9 | 35 | |
9
|
AIK Stockholm
|
23 | 9 | 6 | 8 | 36:40 | -4 | 33 | |
10
|
GAIS
|
23 | 8 | 6 | 9 | 28:21 | 7 | 30 | |
11
|
IF Brommapojkarna
|
23 | 8 | 6 | 9 | 36:41 | -5 | 30 | |
12
|
Mjallby AIF
|
23 | 5 | 8 | 10 | 28:39 | -11 | 23 | |
13
|
Degerfors IF
|
23 | 5 | 5 | 13 | 20:35 | -15 | 20 | |
14
|
Kalmar FF
|
23 | 5 | 4 | 14 | 21:37 | -16 | 19 | |
15
|
Orgryte IS
|
23 | 3 | 6 | 14 | 25:52 | -27 | 15 | |
16
|
Halmstads BK
|
23 | 3 | 5 | 15 | 16:44 | -28 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IK Sirius Fotboll
|
23 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | 25 | 54 | |
2
|
Djurgardens IF
|
23 | 14 | 2 | 7 | 48:21 | 27 | 44 | |
3
|
Hammarby FF
|
23 | 13 | 4 | 6 | 49:21 | 28 | 43 | |
4
|
Elfsborg
|
23 | 11 | 7 | 5 | 35:22 | 13 | 40 | |
5
|
BK Hacken
|
23 | 10 | 9 | 4 | 42:30 | 12 | 39 | |
6
|
Malmo
|
23 | 11 | 3 | 9 | 38:33 | 5 | 36 | |
7
|
Vasteras SK
|
23 | 10 | 5 | 8 | 34:36 | -2 | 35 | |
8
|
IFK Goteborg
|
23 | 10 | 5 | 8 | 32:41 | -9 | 35 | |
9
|
AIK Stockholm
|
23 | 9 | 6 | 8 | 36:40 | -4 | 33 | |
10
|
GAIS
|
23 | 8 | 6 | 9 | 28:21 | 7 | 30 | |
11
|
IF Brommapojkarna
|
23 | 8 | 6 | 9 | 36:41 | -5 | 30 | |
12
|
Mjallby AIF
|
23 | 5 | 8 | 10 | 28:39 | -11 | 23 | |
13
|
Degerfors IF
|
23 | 5 | 5 | 13 | 20:35 | -15 | 20 | |
14
|
Kalmar FF
|
23 | 5 | 4 | 14 | 21:37 | -16 | 19 | |
15
|
Orgryte IS
|
23 | 3 | 6 | 14 | 25:52 | -27 | 15 | |
16
|
Halmstads BK
|
23 | 3 | 5 | 15 | 16:44 | -28 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hammarby FF
|
12 | 9 | 1 | 2 | 34:7 | 27 | 28 | |
| 2 |
Elfsborg
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:9 | 12 | 24 | |
| 3 |
IK Sirius Fotboll
|
11 | 7 | 2 | 2 | 25:15 | 10 | 23 | |
| 4 |
IFK Goteborg
|
12 | 6 | 3 | 3 | 16:13 | 3 | 21 | |
| 5 |
BK Hacken
|
12 | 5 | 5 | 2 | 21:18 | 3 | 20 | |
| 6 |
Djurgardens IF
|
12 | 6 | 1 | 5 | 30:14 | 16 | 19 | |
| 7 |
GAIS
|
12 | 5 | 4 | 3 | 16:5 | 11 | 19 | |
| 8 |
Kalmar FF
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:17 | -3 | 17 | |
| 9 |
Malmo
|
12 | 5 | 1 | 6 | 25:20 | 5 | 16 | |
| 10 |
Vasteras SK
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:13 | 4 | 16 | |
| 11 |
IF Brommapojkarna
|
11 | 4 | 3 | 4 | 15:13 | 2 | 15 | |
| 12 |
AIK Stockholm
|
11 | 4 | 1 | 6 | 17:25 | -8 | 13 | |
| 13 |
Mjallby AIF
|
12 | 3 | 2 | 7 | 12:19 | -7 | 11 | |
| 14 |
Degerfors IF
|
11 | 3 | 2 | 6 | 11:15 | -4 | 11 | |
| 15 |
Halmstads BK
|
11 | 3 | 2 | 6 | 9:18 | -9 | 11 | |
| 16 |
Orgryte IS
|
11 | 1 | 6 | 4 | 17:20 | -3 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IK Sirius Fotboll
|
12 | 10 | 1 | 1 | 28:13 | 15 | 31 | |
| 2 |
Djurgardens IF
|
11 | 8 | 1 | 2 | 18:7 | 11 | 25 | |
| 3 |
Malmo
|
11 | 6 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 20 | |
| 4 |
AIK Stockholm
|
12 | 5 | 5 | 2 | 19:15 | 4 | 20 | |
| 5 |
BK Hacken
|
11 | 5 | 4 | 2 | 21:12 | 9 | 19 | |
| 6 |
Vasteras SK
|
12 | 6 | 1 | 5 | 17:23 | -6 | 19 | |
| 7 |
Elfsborg
|
11 | 4 | 4 | 3 | 14:13 | 1 | 16 | |
| 8 |
Hammarby FF
|
11 | 4 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 15 | |
| 9 |
IF Brommapojkarna
|
12 | 4 | 3 | 5 | 21:28 | -7 | 15 | |
| 10 |
IFK Goteborg
|
11 | 4 | 2 | 5 | 16:28 | -12 | 14 | |
| 11 |
Mjallby AIF
|
11 | 2 | 6 | 3 | 16:20 | -4 | 12 | |
| 12 |
GAIS
|
11 | 3 | 2 | 6 | 12:16 | -4 | 11 | |
| 13 |
Degerfors IF
|
12 | 2 | 3 | 7 | 9:20 | -11 | 9 | |
| 14 |
Orgryte IS
|
12 | 2 | 0 | 10 | 8:32 | -24 | 6 | |
| 15 |
Halmstads BK
|
12 | 0 | 3 | 9 | 7:26 | -19 | 3 | |
| 16 |
Kalmar FF
|
12 | 0 | 2 | 10 | 7:20 | -13 | 2 |
Które miejsce zajmuje Halmstads BK w tabeli Allsvenskan?
Halmstads BK zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Allsvenskan z dorobkiem 14 punktów po 23 kolejkach. Strata do prowadzącego IK Sirius Fotboll wynosi 40 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:44, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Halmstads BK w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Halmstads BK na tle ligi w sezonie 2026.
Halmstads BK na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 3,8
- Asysty / mecz 0,43
- Udane dryblingi / mecz 7,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,91
- Czyste konta 9%
- Odbiory / mecz 18,4
- Przechwyty / mecz 9,2
- Wybicia / mecz 26,7
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Halmstads BK
Rozkład bramek w czasie
Bramki Halmstads BK i rywali według minuty w ostatnich 23 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Halmstads BK to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Halmstads BK - Hammarby FF Po przerwie pada 56% bramek Halmstads BK.Przebieg meczu Halmstads BK i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 3-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 16 | 0-2-14 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Remis do przerwy | 12 | 2-3-7 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 0-0-8 |
Gdy Halmstads BK otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Halmstads BK
81% bramek Halmstads BK pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Halmstads BK zdobywa w sezonie średnio 0,61 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,80.
Aktualne serie Halmstads BK
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Halmstads BK, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Halmstads BK wygra mecz Halmstads BK - Hammarby FF Halmstads BK przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Halmstads BK
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 39%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 4%
- Powyżej 5,5 4%
W 39% meczów Halmstads BK padają co najmniej trzy bramki, a w 48% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Halmstads BK - Hammarby FF Powyżej 2,5 bramki padło w 39% meczów Halmstads BK.Halmstads BK – faule i karne
- Faule / mecz 11,8
- Faule rywali / mecz 9,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Halmstads BK fauluje średnio 11,8 razy na mecz, a wymusza 9,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Halmstads BK, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Halmstads BK zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
Halmstads BK wygra mecz Halmstads BK - Hammarby FF Halmstads BK zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 8%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 23 meczach Halmstads BK ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Halmstads BK, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 23 meczów.
Halmstads BK wygra drugą połowę meczu Halmstads BK - Hammarby FF Drugą połowę Halmstads BK wygrywał w 3 z 23 meczów.Halmstads BK – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 12,0
Halmstads BK oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 12,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Halmstads BK - Hammarby FF Halmstads BK oddaje 8,3 strzałów na mecz.Halmstads BK – posiadanie piłki
- U siebie 42,8%
- Na wyjeździe 41,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 23
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 23
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 23 meczów. Średnio Halmstads BK utrzymuje przy piłce 42,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Halmstads BK wygra mecz Halmstads BK - Hammarby FF Halmstads BK utrzymuje średnio 42,1% posiadania piłki.Halmstads BK – podania
- Kluczowe / mecz 9,7
- Dośrodkowania / mecz 15,0
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 39%
Halmstads BK wymienia średnio 398 podań na mecz przy celności 80%, z czego 9,7 to podania kluczowe.
Halmstads BK – czyste konta
- U siebie 2 z 11
- Na wyjeździe 0 z 12
- Stracone / mecz 1,91
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 61%
Czyste konto Halmstads BK to 9% meczów sezonu (2 z 23), z czego 2 w 11 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Halmstads BK - Hammarby FF Czyste konto Halmstads BK zachowuje w 9% meczów.Halmstads BK – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 87%
- Pow. 8,5 w meczu 78%
- Pow. 10,5 w meczu 57%
- Rożne u siebie / mecz 3,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Halmstads BK wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 7,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 78% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Halmstads BK - Hammarby FF Powyżej 8,5 rożnego padło w 78% meczów Halmstads BK.Halmstads BK – kartki
- Żółte kartki 30
- Pow. 3,5 kartki w meczu 35%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 17%
Halmstads BK ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Halmstads BK – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Halmstads BK według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 0-2-5 | 0,29 | 0,29 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 9 | 1-2-6 | 0,56 | 1,11 | 2,22 |
| Dołu tabeli (12–16) | 7 | 2-1-4 | 1,00 | 0,57 | 1,43 |
Najwięcej punktów na mecz Halmstads BK zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Halmstads BK na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,92 1,09 | 1,00 1,45 | 1,58 1,82 |
|
13.
|
1,00 0,75 | 1,00 0,75 | 1,36 1,67 |
|
14.
|
1,55 0,17 | 1,27 0,58 | 1,55 1,67 |
|
15.
|
0,82 0,50 | 1,55 0,67 | 1,82 2,67 |
|
16.
|
1,00 0,25 | 0,82 0,58 | 1,64 2,17 |
Ciekawe rekordy w meczach Halmstads BK
Skrajne wyniki i osiągnięcia Halmstads BK w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Halmstads BK - Orgryte IS 2:0 Allsvenskan (Szwecja), 23.05.2026
- Najwyższa porażka Elfsborg - Halmstads BK 4:0 Allsvenskan (Szwecja), 12.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Malmo - Halmstads BK 5:2, Allsvenskan (Szwecja), 30.05.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Carneil, Halmstads BK - Vasteras SK 1:3, Allsvenskan (Szwecja), 4.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Arvidsson, Halmstads BK - Kalmar FF 1:0, Allsvenskan (Szwecja), 29.08.2026
Jakie statystyki ma Halmstads BK w tym sezonie?
Bilans Halmstads BK w tym sezonie to 23 mecze i wynik 3-5-15 przy 16 zdobytych bramkach i 44 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Halmstads BK – zawodnicy
Jak wygląda kadra Halmstads BK w sezonie 2026.
Skład i oceny Halmstads BK w ostatnim meczu 4-4-2

Zmiany
- 45' O. Faraj → M. Illary
- 45' L. Arvidsson → A. Zeljkovic
- 77' R. Kaib → O. Kapsimalis
- 82' R. Ascone → M. Persson
- 82' T. Trybull → N. Maenpaa
Kadra Halmstads BK
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
24 | Szwecja | 650 tys. € | 187 tys. € | 23 | 100% | 4 | 0 | 1 387' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
28 | Szwecja | 600 tys. € | 182 tys. € | 5 | 22% | 0 | 0 | 274' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
20 | Szwecja | 500 tys. € | 42 tys. € | 23 | 100% | 1 | 1 | 586' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
19 | Szwecja | 125 tys. € | 42 tys. € | 21 | 91% | 0 | 0 | 739' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
23 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 1,5 mln € | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
20 | Szwecja | 0 € | 21 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
23 | Francja | 600 tys. € | 125 tys. € | 21 | 91% | 4 | 0 | 1 681' | 3 | 0 | |||||||
| 28 |
|
33 | Niemcy | 100 tys. € | 230 tys. € | 5 | 22% | 0 | 0 | 377' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
18 | Szwecja | 2 mln € | 10 tys. € | 20 | 87% | 2 | 1 | 1 463' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
33 | Szwecja | 175 tys. € | 125 tys. € | 23 | 100% | 0 | 1 | 1 859' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
23 | Szwecja | 225 tys. € | 94 tys. € | 23 | 100% | 2 | 2 | 1 511' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
19 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 200 tys. € | 42 tys. € | 22 | 96% | 0 | 2 | 912' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Finlandia | 200 tys. € | 125 tys. € | 20 | 87% | 0 | 0 | 561' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
24 | Szwecja | 300 tys. € | – | 23 | 100% | 0 | 0 | 340' | 2 | 0 | |||||||
| 13 |
|
20 | Szwecja | – | – | 6 | 26% | 0 | 0 | 32' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
32 | Szwecja | 200 tys. € | 94 tys. € | 14 | 61% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
22 | Szwecja | 175 tys. € | 74 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
21 | Szwecja | 25 tys. € | 21 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
– | Ghana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
24 | Szwecja | 600 tys. € | 94 tys. € | 22 | 96% | 0 | 1 | 1 924' | 1 | 1 | |||||||
| 24 |
|
29 | Tunezja | 250 tys. € | 187 tys. € | 21 | 91% | 0 | 2 | 1 666' | 6 | 0 | |||||||
| 5 |
|
32 | Dania | 300 tys. € | 125 tys. € | 22 | 96% | 0 | 0 | 1 980' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Szwecja | 350 tys. € | 125 tys. € | 21 | 91% | 0 | 0 | 1 278' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
23 | Estonia | 350 tys. € | 94 tys. € | 22 | 96% | 0 | 0 | 1 295' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Szwecja | 325 tys. € | 62 tys. € | 22 | 96% | 0 | 0 | 74' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Szwecja | 400 tys. € | 73 tys. € | 23 | 100% | 0 | 0 | 1 980' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Halmstads BK
10,2 mln €
śr. 390 tys. € / zawodnika
Ile Halmstads BK wydaje na pensje
2,3 mln € rocznie
śr. 87 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Szwecja (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Halmstads BK w sezonie 2026
Halmstads BK wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Halmstads BK
Jak wygląda skład Halmstads BK?
W wyjściowym ustawieniu Halmstads BK między słupkami staje T. Ronning, a linię obrony najczęściej tworzą A. Boman, P. Gregor, G. Wallentin oraz R. Kaib. W środku pola grają L. Arvidsson, J. Allansson, T. Trybull oraz H. Carneil, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Ascone, O. Faraj. Trener Stuart Baxter ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Allsvenskan (Szwecja) i pucharach.
Halmstads BK – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Halmstads BK w sezonie 2026.
Halmstads BK transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
|
Szwecja | 22 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 23 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 20 Sie 2026 |
|
Niemcy | 33 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Szwecja | 28 |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
|
Szwecja | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Finlandia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Ghana | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Dania | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 23 Kwi 2026 |
|
Szwecja | 33 |
![]() |
koniec kariery |
Kluczowe transfery Halmstads BK
Halmstads BK bilans transferowy
- +390 tys. € 2026
- +2,3 mln € 2025
- +950 tys. € 2024
- -200 tys. € 2023
- +50 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Halmstads BK
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Halmstads BK w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Halmstads BK trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 360 tys. €, a klub opuściło 18 piłkarzy, co przyniosło 750 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Erko Tougjas z Flory Tallinn za 360 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Vinicius Nogueira do Ludogoretsu Razgrad za 750 tys. €.
Halmstads BK – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Halmstads BK? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Halmstads BK?
Klub piłkarski Halmstads BK zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Szwecji oraz Puchar Intertoto. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Szwecji oraz Puchar Szwecji.