Hampus Finndell jest piłkarzem występującym obecnie w Jagiellonia Białystok. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Hampus Finndell
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
18:45
|
Levski Sofia
1
Jagiellonia Białystok
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy, 4. runda | |||||||
|
22 Paź
21:00
|
Jagiellonia Białystok
0
RSC Anderlecht
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Europy, 3. runda | |||||||
|
18 Paź
14:45
|
Zagłębie Lubin
1
Jagiellonia Białystok
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 11. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Hampus Finndell w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Hampus Finndell wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.65, a skuteczność strzałów to 9,1%. Hampus Finndell oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Hampus Finndell w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Hampus Finndell rozegrał w barwach Djurgardens IF w Allsvenskan 15 meczów, a w barwach Jagiellonii Białystok w Ekstraklasie 7 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 254 minuty. Średnio dawało to 48 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Hampus Finndell
Pierwszy transfer Hampus Finndell w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Djurgardens IF do Vikinga za 175 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Hampus Finndell było przejście z Djurgardens IF do Jagiellonii Białystok w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 400 tysięcy euro.
Czy Hampus Finndell ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Hampus Finndell nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Hampus Finndell to choroba z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 7 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Hampus Finndell?
Hampus Finndell ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Djurgardens IF — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Hampus Finndell?
Hampus Finndell najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Hampus Finndell?
Wycena 26-letniego Hampus Finndell według stanu na czerwiec 2026 wynosi 650 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Hampus Finndell?
Hampus Finndell urodził się 6 czerwca 2000 w Västerås w Szwecji. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Hampus Finndell - statystyki
Szczegółowe statystyki Hampus Finndell w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Jagiellonia Białystok oraz reprezentacja Szwecji U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Hampus Finndell
Hampus Finndell vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Hampus Finndell
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Hampus Finndell w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Hampus Finndell wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.65, a skuteczność strzałów to 9,1%. Hampus Finndell oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Hampus Finndell - transfery
W trakcie kariery Hampus Finndell zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 925 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Jagiellonia Białystok 2026 – obecnie
-
Djurgardens IF 2025 – 2026
-
Viking 2024 – 2025
-
Djurgardens IF 2024 – 2024
-
Eintracht Braunschweig 2024 – 2024
-
Djurgardens IF 2020 – 2024
-
Dalkurd FF 2020 – 2020

-
Djurgardens IF 2017 – 2020
-
FC Groningen Reserves 2017 – 2017

-
FC Groningen U19 2016 – 2017

-
Brommapojkarna U19 2015 – 2016
-
Brommapojkarna U17 do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Hampus Finndell
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 24.08.2026 |
|
400 tys. € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 28.01.2025 |
|
350 tys. € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 17.07.2024 |
|
175 tys. € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 31.01.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.12.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 26.01.2020 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Hampus Finndell
Pierwszy transfer Hampus Finndell w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Djurgardens IF do Vikinga za 175 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Hampus Finndell było przejście z Djurgardens IF do Jagiellonii Białystok w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 400 tysięcy euro.
Hampus Finndell - forma
W ostatnich 5 meczach Hampus Finndell zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,71. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Hampus Finndell i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
18:45
|
Levski Sofia
1
Jagiellonia Białystok
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy, 4. runda | |||||||
|
22 Paź
21:00
|
Jagiellonia Białystok
0
RSC Anderlecht
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Europy, 3. runda | |||||||
|
18 Paź
14:45
|
Zagłębie Lubin
1
Jagiellonia Białystok
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 11. kolejka | |||||||
|
15 Paź
21:00
|
Jagiellonia Białystok
3
Ararat-Armenia
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy, 2. runda | |||||||
|
10 Paź
20:15
|
Jagiellonia Białystok
1
Górnik Zabrze
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 10. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
17:30
|
Jagiellonia Białystok
1
Legia Warszawa
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 9. kolejka | |||||||
|
16 Wrz
21:00
|
Olympiakos
2
Jagiellonia Białystok
1
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Europy, 1. runda | |||||||
|
11 Wrz
20:30
|
Wisła Kraków
2
Jagiellonia Białystok
0
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 8. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
20:15
|
Jagiellonia Białystok
2
Śląsk Wrocław
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 7. kolejka | |||||||
|
03 Wrz
20:30
|
Lech Poznań
2
Jagiellonia Białystok
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 5. kolejka | |||||||
|
30 Sie
14:45
|
Raków Częstochowa
2
Jagiellonia Białystok
5
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 6. kolejka | |||||||
|
16 Sie
14:00
|
Djurgardens IF
1
AIK Stockholm
3
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Allsvenskan (Szwecja), 17. kolejka | |||||||
|
10 Sie
19:00
|
Vasteras SK
1
Djurgardens IF
0
|
87' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Allsvenskan (Szwecja), 16. kolejka | |||||||
|
03 Sie
19:00
|
Djurgardens IF
6
Vasteras SK
0
|
62' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja), 15. kolejka | |||||||
|
25 Lip
15:00
|
Degerfors IF
0
Djurgardens IF
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Allsvenskan (Szwecja), 14. kolejka | |||||||
|
20 Lip
19:00
|
Orgryte IS
0
Djurgardens IF
0
|
61' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Allsvenskan (Szwecja), 13. kolejka | |||||||
|
13 Lip
19:00
|
Djurgardens IF
3
Halmstads BK
0
|
60' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Allsvenskan (Szwecja), 12. kolejka | |||||||
|
06 Lip
19:00
|
BK Hacken
2
Djurgardens IF
4
|
74' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Allsvenskan (Szwecja), 11. kolejka | |||||||
|
18 Maj
19:00
|
Djurgardens IF
2
IK Sirius Fotboll
3
|
62' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Allsvenskan (Szwecja), 8. kolejka | |||||||
|
10 Maj
14:00
|
AIK Stockholm
2
Djurgardens IF
4
|
80' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja), 7. kolejka | |||||||
|
04 Maj
19:00
|
Djurgardens IF
6
IFK Goteborg
0
|
64' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Allsvenskan (Szwecja), 6. kolejka | |||||||
|
26 Kwi
14:00
|
Djurgardens IF
1
Hammarby FF
1
|
78' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | ||
| Allsvenskan (Szwecja), 5. kolejka | |||||||
|
22 Kwi
19:00
|
Elfsborg
2
Djurgardens IF
1
|
27' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Allsvenskan (Szwecja), 4. kolejka | |||||||
|
17 Kwi
19:00
|
Djurgardens IF
0
Malmo
1
|
75' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja), 3. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
14:00
|
Djurgardens IF
3
Kalmar FF
2
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Allsvenskan (Szwecja), 2. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:30
|
GAIS
0
Djurgardens IF
1
|
84' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Allsvenskan (Szwecja), 1. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2025
|
Djurgardens IF
8
IK Sirius Fotboll
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 25. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Malmo
0
Djurgardens IF
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 24. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2025
|
IFK Norrkoping
0
Djurgardens IF
4
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 22. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
Djurgardens IF
1
IF Brommapojkarna
0
|
64' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 21. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2025
|
Mjallby AIF
1
Djurgardens IF
1
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 20. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2025
|
AIK Stockholm
0
Djurgardens IF
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 19. kolejka | |||||||
|
03 Sie
2025
|
Djurgardens IF
1
Halmstads BK
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 18. kolejka | |||||||
|
27 Lip
2025
|
BK Hacken
1
Djurgardens IF
6
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 17. kolejka | |||||||
|
19 Lip
2025
|
Djurgardens IF
1
Elfsborg
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 16. kolejka | |||||||
|
13 Lip
2025
|
IFK Varnamo
1
Djurgardens IF
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 15. kolejka | |||||||
|
06 Lip
2025
|
Djurgardens IF
5
Degerfors IF
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 14. kolejka | |||||||
|
30 Cze
2025
|
Djurgardens IF
1
IFK Norrkoping
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 13. kolejka | |||||||
|
01 Cze
2025
|
Halmstads BK
1
Djurgardens IF
0
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 12. kolejka | |||||||
|
25 Maj
2025
|
Djurgardens IF
1
BK Hacken
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 11. kolejka | |||||||
|
19 Maj
2025
|
Elfsborg
4
Djurgardens IF
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 10. kolejka | |||||||
|
15 Maj
2025
|
Djurgardens IF
1
Mjallby AIF
3
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 9. kolejka | |||||||
|
12 Maj
2025
|
IFK Goteborg
1
Djurgardens IF
2
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 8. kolejka | |||||||
|
04 Maj
2025
|
Djurgardens IF
1
AIK Stockholm
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 7. kolejka | |||||||
|
24 Kwi
2025
|
Djurgardens IF
1
Osters IF
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 5. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
2025
|
Djurgardens IF
0
GAIS
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 4. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
2025
|
IK Sirius Fotboll
0
Djurgardens IF
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2025, 2. kolejka | |||||||
|
23 Lut
2025
|
Oddevold
2
Djurgardens IF
2
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Szwecji 2024/2025 | |||||||
|
20 Paź
2024
|
Viking
3
ODD Ballklubb
3
|
59' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eliteserien (Norwegia) 2024, 25. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2024
|
Lillestrøm
1
Viking
4
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eliteserien (Norwegia) 2024, 24. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
2024
|
Fredrikstad
3
Viking
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eliteserien (Norwegia) 2024, 23. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
2024
|
Tromsø
2
Viking
2
|
60' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eliteserien (Norwegia) 2024, 21. kolejka | |||||||
|
25 Sie
2024
|
Viking
5
Strømsgodset
2
|
76' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eliteserien (Norwegia) 2024, 20. kolejka | |||||||
|
18 Sie
2024
|
Rosenborg
2
Viking
1
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eliteserien (Norwegia) 2024, 19. kolejka | |||||||
|
28 Lip
2024
|
Viking
1
Molde
0
|
25' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eliteserien (Norwegia) 2024, 16. kolejka | |||||||
|
19 Maj
2024
|
FC Kaiserslautern
5
Eintracht Braunschweig
0
|
79' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| 2. Bundesliga 2023/2024 | |||||||
|
12 Maj
2024
|
Eintracht Braunschweig
1
SV Wehen
0
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| 2. Bundesliga 2023/2024 | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Eintracht Braunschweig
0
Hamburger SV
4
|
45' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| 2. Bundesliga 2023/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
VfL Osnabrück
0
Eintracht Braunschweig
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 2. Bundesliga 2023/2024 | |||||||
|
30 Mar
2024
|
Eintracht Braunschweig
5
SV Elversberg
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| 2. Bundesliga 2023/2024 | |||||||
|
22 Paź
2023
|
Djurgardens IF
0
Hammarby FF
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2023 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Djurgardens IF
1
Halmstads BK
0
|
68' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2023 | |||||||
|
03 Wrz
2023
|
IFK Norrkoping
0
Djurgardens IF
2
|
72' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2023 | |||||||
|
27 Sie
2023
|
Djurgardens IF
4
Degerfors IF
1
|
63' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2023 | |||||||
|
20 Sie
2023
|
Malmo
0
Djurgardens IF
0
|
80' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2023 | |||||||
|
13 Sie
2023
|
IFK Goteborg
2
Djurgardens IF
1
|
90' |
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2023 | |||||||
|
30 Lip
2023
|
Mjallby AIF
0
Djurgardens IF
1
|
33' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2023 | |||||||
|
17 Lip
2023
|
Djurgardens IF
2
Malmo
0
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2023 | |||||||
|
02 Lip
2023
|
Djurgardens IF
2
Varbergs BoIS FC
0
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2023 | |||||||
|
21 Maj
2023
|
Djurgardens IF
2
Mjallby AIF
0
|
82' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2023 | |||||||
|
14 Maj
2023
|
Hammarby FF
4
Djurgardens IF
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2023 | |||||||
|
03 Maj
2023
|
BK Hacken
4
Djurgardens IF
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2023 | |||||||
|
16 Kwi
2023
|
Halmstads BK
2
Djurgardens IF
0
|
75' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2023 | |||||||
|
09 Kwi
2023
|
IK Sirius Fotboll
0
Djurgardens IF
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
Djurgardens IF
3
IF Brommapojkarna
1
|
84' |
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (5 celnych)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2023 | |||||||
|
16 Mar
2023
|
Djurgardens IF
0
Lech Poznań
3
|
82' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Konferencji 2022/2023 | |||||||
|
12 Mar
2023
|
Djurgardens IF
(5)
2
Malmo
(3)
2
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Szwecji 2022/2023 | |||||||
|
09 Mar
2023
|
Lech Poznań
2
Djurgardens IF
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Konferencji 2022/2023 | |||||||
|
27 Paź
2022
|
Molde
2
Djurgardens IF
3
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Konferencji 2022/2023 | |||||||
|
09 Paź
2022
|
Djurgardens IF
0
BK Hacken
1
|
39' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
06 Paź
2022
|
KAA Gent
0
Djurgardens IF
1
|
84' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Konferencji 2022/2023 | |||||||
|
01 Paź
2022
|
Degerfors IF
3
Djurgardens IF
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
18 Wrz
2022
|
Djurgardens IF
3
IFK Goteborg
0
|
84' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
15 Wrz
2022
|
Djurgardens IF
3
Molde
2
|
19' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Konferencji 2022/2023 | |||||||
|
08 Wrz
2022
|
Shamrock Rovers
0
Djurgardens IF
0
|
61' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Konferencji 2022/2023 | |||||||
|
29 Sie
2022
|
Djurgardens IF
2
Elfsborg
1
|
62' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Varbergs BoIS FC
2
Djurgardens IF
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
17 Sie
2022
|
Djurgardens IF
3
APOEL
0
|
88' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2022/2023 | |||||||
|
28 Lip
2022
|
Djurgardens IF
2
Rijeka
0
|
74' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2022/2023 | |||||||
|
21 Lip
2022
|
Rijeka
1
Djurgardens IF
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Liga Konferencji 2022/2023 | |||||||
|
16 Lip
2022
|
Djurgardens IF
5
IFK Varnamo
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
26 Cze
2022
|
GIF Sundsvall
2
Djurgardens IF
5
|
59' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
22 Maj
2022
|
Kalmar FF
1
Djurgardens IF
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
16 Maj
2022
|
Djurgardens IF
4
Malmo
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
05 Maj
2022
|
Djurgardens IF
2
Helsingborg
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
30 Kwi
2022
|
Djurgardens IF
4
IK Sirius Fotboll
0
|
73' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
20 Kwi
2022
|
IFK Goteborg
1
Djurgardens IF
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.9 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
16 Kwi
2022
|
Djurgardens IF
2
IFK Norrkoping
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
10 Kwi
2022
|
Mjallby AIF
1
Djurgardens IF
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
04 Kwi
2022
|
Djurgardens IF
3
Degerfors IF
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
29 Mar
2022
|
Szwecja U-21
0
Irlandia U-21
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje 2021/2022 | |||||||
|
27 Lut
2022
|
IF Brommapojkarna
0
Djurgardens IF
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Szwecji 2021/2022 | |||||||
|
21 Lut
2022
|
Djurgardens IF
1
IK Brage
0
|
74' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Szwecji 2021/2022 | |||||||
|
28 Lis
2021
|
Djurgardens IF
2
Varbergs BoIS FC
3
|
90' |
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
22 Lis
2021
|
IFK Norrkoping
1
Djurgardens IF
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
06 Lis
2021
|
Djurgardens IF
1
Halmstads BK
0
|
90' |
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
31 Paź
2021
|
Orebro SK
0
Djurgardens IF
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
18 Paź
2021
|
Djurgardens IF
0
Elfsborg
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
03 Paź
2021
|
AIK Stockholm
1
Djurgardens IF
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Malmo
1
Djurgardens IF
1
|
64' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
12 Wrz
2021
|
Djurgardens IF
4
Hammarby FF
1
|
77' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
08 Sie
2021
|
Djurgardens IF
1
AIK Stockholm
4
|
72' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
01 Sie
2021
|
Djurgardens IF
2
BK Hacken
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
25 Lip
2021
|
Kalmar FF
0
Djurgardens IF
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
19 Lip
2021
|
Djurgardens IF
5
IK Sirius Fotboll
1
|
90' |
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
12 Lip
2021
|
Halmstads BK
0
Djurgardens IF
0
|
79' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
05 Lip
2021
|
Djurgardens IF
3
Orebro SK
0
|
80' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
23 Maj
2021
|
Djurgardens IF
0
IFK Goteborg
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
16 Maj
2021
|
Hammarby FF
2
Djurgardens IF
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
03 Maj
2021
|
Djurgardens IF
3
Malmo
1
|
87' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
25 Kwi
2021
|
Varbergs BoIS FC
1
Djurgardens IF
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.5 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
18 Kwi
2021
|
Djurgardens IF
1
IFK Norrkoping
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
04 Kwi
2021
|
Djurgardens IF
0
Hammarby FF
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Szwecji 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Dalkurd FF
0
GAIS
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
21 Lis
2020
|
Dalkurd FF
0
Trelleborgs FF
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
21 Paź
2020
|
Dalkurd FF
1
GIF Sundsvall
3
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
17 Paź
2020
|
Orgryte IS
1
Dalkurd FF
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
10 Paź
2020
|
Dalkurd FF
2
ljungSKile SK
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
26 Wrz
2020
|
Dalkurd FF
1
Akropolis IF
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
20 Wrz
2020
|
Dalkurd FF
1
IK Brage
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
16 Wrz
2020
|
Degerfors IF
2
Dalkurd FF
1
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
11 Wrz
2020
|
Dalkurd FF
0
Umeå FC
0
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
06 Wrz
2020
|
Vasteras SK
1
Dalkurd FF
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
29 Sie
2020
|
Dalkurd FF
3
Vasteras SK
2
|
91' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
24 Sie
2020
|
IK Brage
2
Dalkurd FF
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
12 Sie
2020
|
Jonkopings Sodra
2
Dalkurd FF
1
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
29 Lip
2020
|
Dalkurd FF
0
Orgryte IS
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
25 Lip
2020
|
Trelleborgs FF
4
Dalkurd FF
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
18 Lip
2020
|
ljungSKile SK
2
Dalkurd FF
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
13 Lip
2020
|
Dalkurd FF
1
Osters IF
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
08 Lip
2020
|
GAIS
2
Dalkurd FF
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
10 Sie
2019
|
Djurgardens IF
4
IK Sirius Fotboll
0
|
19' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2019 | |||||||
|
15 Maj
2019
|
Falkenbergs FF
0
Djurgardens IF
3
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2019 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Hampus Finndell ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.57, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.71.
W ostatnich 10 meczach Hampus Finndell ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.57, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 5.95.
W jakiej formie jest Hampus Finndell?
Hampus Finndell jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.71 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.65). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Hampus Finndell w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Hampus Finndell rozegrał w barwach Djurgardens IF w Allsvenskan 15 meczów, a w barwach Jagiellonii Białystok w Ekstraklasie 7 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 254 minuty. Średnio dawało to 48 minut gry na spotkanie.
Hampus Finndell - zarobki
Hampus Finndell gra w Jagiellonia Białystok na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 323 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Hampus Finndell w Jagiellonia Białystok (2026)
| Rocznie | 323 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 27 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 884 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Hampus Finndell w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
323 tys. € |
| 2025 |
|
314 tys. € |
| 2024 |
|
291 tys. € |
| 2023/24 |
|
291 tys. € |
| 2023 |
|
155 tys. € |
Hampus Finndell - kontuzje
W trakcie kariery Hampus Finndell zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Hampus Finndell
-
Choroba
07.05.21 – 13.05.21 (7 dni)
Djurgardens IF opuszczone: 2 mecze
- Uraz o nieznanym charakterze 09.04.21 – 10.04.21 (2 dni)
Czy Hampus Finndell ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Hampus Finndell nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Hampus Finndell to choroba z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 7 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Hampus Finndell - trofea
W trakcie kariery Hampus Finndell zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Hampus Finndell
Jakie trofea zdobył Hampus Finndell?
Hampus Finndell zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Djurgardens IF — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Szwecji — 1 raz.
Hampus Finndell - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Hampus Finndell wynosi obecnie 650 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Hampus Finndell na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Hampus Finndell
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 28.06.2026 | 26 |
|
650 tys. € |
| 18.11.2025 | 25 |
|
500 tys. € |
| 15.09.2025 | 25 |
|
500 tys. € |
| 17.06.2025 | 25 |
|
600 tys. € |
| 11.12.2024 | 24 |
|
600 tys. € |
| 16.09.2024 | 24 |
|
800 tys. € |
| 05.06.2024 | 24 |
|
1 mln € |
| 21.03.2024 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 07.12.2023 | 23 |
|
2 mln € |
| 26.06.2023 | 23 |
|
2 mln € |
| 13.12.2022 | 22 |
|
1,8 mln € |
| 01.09.2022 | 22 |
|
1,8 mln € |
| 23.06.2022 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 16.12.2021 | 21 |
|
1,2 mln € |
| 16.09.2021 | 21 |
|
1,2 mln € |
| 08.06.2021 | 21 |
|
750 tys. € |
| 24.10.2020 | 20 | 200 tys. € | |
| 19.11.2019 | 19 |
|
100 tys. € |
| 27.06.2019 | 19 |
|
100 tys. € |
| 15.01.2019 | 18 |
|
100 tys. € |
| 19.06.2018 | 18 |
|
75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Hampus Finndell?
Wycena Hampus Finndell wynosi obecnie 650 tys. €. W szczycie kariery Hampus Finndell wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 75 tys. €.