Forma w lidze
Kagoshima United w tabeli
2. miejsce / 23 punkty Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Przewaga nad 7. miejscem: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
9:4 bramki
1,80 gola/mecz
10 pkt
10:7 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Kagoshima United
Wartość drużyny: 1,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 4 bramek | Japonia | 27 | napastnik | 10 | 250 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 4 asyst | Japonia | 27 | napastnik | 10 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 3,65 średnia ocena | Japonia | 33 | pomocnik | 7 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Japonia | 32 | bramkarz | 10 | 50 tys. € |
Przewidywany skład Kagoshima United 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kagoshima United w tabeli J3 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ehime FC
|
10 | 7 | 2 | 1 | 24:10 | 23 |
2
|
Kagoshima United
|
10 | 7 | 2 | 1 | 19:11 | 23 |
3
|
Renofa Yamaguchi
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:7 | 20 |
4
|
Nara Club
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:16 | 20 |
5
|
Sagamihara
|
10 | 5 | 3 | 2 | 18:12 | 18 |
Wyniki Kagoshima United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Matsumoto Yamaga
1
Kagoshima United
0
J3 League (Japonia), 10. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Kagoshima United
3
Fukushima United
2
J3 League (Japonia), 9. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Kitakyushu
1
Kagoshima United
1
J3 League (Japonia), 8. kolejka
|
Terminarz Kagoshima United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 11:00
|
Kagoshima United
Ehime FC
J3 League (Japonia), 11. kolejka
|
|
|
21 Paź 12:00
|
Kagoshima United
Kochi United
J3 League (Japonia), 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 07:00
|
Osaka
Kagoshima United
J3 League (Japonia), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Kagoshima United
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 05 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia |
|
wypożyczenie |
Kagoshima United to klub piłkarski z Japonii występujący w J3 League (Japonia). Swoim domowym obiektem jest Shiranami Stadium, który może pomieścić 19 934 widzów. Zespół prowadzi Hiromasa Suguri. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,7 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kagoshima United w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Kagoshima United trafiło 19 zawodników, a klub opuściło 20 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Kagoshima United w tabeli J3 League?
Kagoshima United zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli J3 League z dorobkiem 23 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Kagoshima United?
W wyjściowym ustawieniu Kagoshima United między słupkami staje D. Sakata, a linię obrony najczęściej tworzą G. Egawa, K. Hirose, J. Ikeda oraz Y. Aoki. W środku pola grają W. Tanaka, K. Yoshio, K. Fujimura oraz R. Saga, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Kawamura, R. Arita. Trener Hiromasa Suguri ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J3 League (Japonia) i pucharach.
Kiedy Kagoshima United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kagoshima United to spotkanie z Ehime FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 11:00 na obiekcie Shiranami Stadium w ramach J3 League (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kagoshima United?
Ostatni mecz Kagoshima United to porażka z Matsumoto Yamaga 1:0 w J3 League, 11 października 2026. Bramkę zdobył Taguchi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kagoshima United w tym sezonie?
Bilans Kagoshima United w tym sezonie to 10 meczów i wynik 7-2-1 przy 19 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 12,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kagoshima United w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Kagoshima United w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Kagoshima United
Kagoshima United terminarz
Kiedy Kagoshima United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kagoshima United to spotkanie z Ehime FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 11:00 na obiekcie Shiranami Stadium w ramach J3 League (11. kolejka).
Wyniki Kagoshima United w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Kagoshima United w sezonie 2026.
Forma i bramki Kagoshima United w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Kagoshima United wyniki
Kagoshima United ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 9 z 10 meczów, ze średnią 2,22 punktu. W pozostałych ustawieniach Kagoshima United zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kagoshima United?
Ostatni mecz Kagoshima United to porażka z Matsumoto Yamaga 1:0 w J3 League, 11 października 2026. Bramkę zdobył Taguchi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kagoshima United – tabela J3 League (Japonia)
Jakie miejsce w tabeli J3 League (Japonia) zajmuje Kagoshima United w sezonie 2026.
Miejsce Kagoshima United w tabeli J3 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ehime FC
|
10 | 7 | 2 | 1 | 24:10 | 14 | 23 | |
2
|
Kagoshima United
|
10 | 7 | 2 | 1 | 19:11 | 8 | 23 | |
3
|
Renofa Yamaguchi
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:7 | 7 | 20 | |
4
|
Nara Club
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:16 | 5 | 20 | |
5
|
Sagamihara
|
10 | 5 | 3 | 2 | 18:12 | 6 | 18 | |
6
|
Osaka
|
10 | 4 | 5 | 1 | 18:9 | 9 | 17 | |
7
|
Kanazawa
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:14 | 3 | 14 | |
8
|
Roasso Kumamoto
|
10 | 3 | 5 | 2 | 7:6 | 1 | 14 | |
9
|
Biwako Shiga
|
10 | 4 | 2 | 4 | 16:16 | 0 | 14 | |
10
|
Parceiro Nagano
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:14 | 0 | 14 | |
11
|
FC Gifu
|
9 | 4 | 1 | 4 | 19:10 | 9 | 13 | |
12
|
Gainare Tottori
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:18 | -6 | 13 | |
13
|
Matsumoto Yamaga
|
10 | 2 | 5 | 3 | 9:11 | -2 | 11 | |
14
|
FC Ryukyu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:14 | -3 | 11 | |
15
|
Tochigi SC
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:15 | -4 | 10 | |
16
|
Kitakyushu
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:18 | -6 | 10 | |
17
|
Thespakusatsu Gunma
|
10 | 3 | 0 | 7 | 10:19 | -9 | 9 | |
18
|
Fukushima United
|
10 | 2 | 2 | 6 | 20:25 | -5 | 8 | |
19
|
Kamatamare Sanuki
|
10 | 1 | 2 | 7 | 12:20 | -8 | 5 | |
20
|
Kochi United
|
10 | 1 | 2 | 7 | 4:23 | -19 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ehime FC
|
10 | 7 | 2 | 1 | 24:10 | 14 | 23 | |
2
|
Kagoshima United
|
10 | 7 | 2 | 1 | 19:11 | 8 | 23 | |
3
|
Renofa Yamaguchi
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:7 | 7 | 20 | |
4
|
Nara Club
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:16 | 5 | 20 | |
5
|
Sagamihara
|
10 | 5 | 3 | 2 | 18:12 | 6 | 18 | |
6
|
Osaka
|
10 | 4 | 5 | 1 | 18:9 | 9 | 17 | |
7
|
Kanazawa
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:14 | 3 | 14 | |
8
|
Roasso Kumamoto
|
10 | 3 | 5 | 2 | 7:6 | 1 | 14 | |
9
|
Biwako Shiga
|
10 | 4 | 2 | 4 | 16:16 | 0 | 14 | |
10
|
Parceiro Nagano
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:14 | 0 | 14 | |
11
|
FC Gifu
|
9 | 4 | 1 | 4 | 19:10 | 9 | 13 | |
12
|
Gainare Tottori
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:18 | -6 | 13 | |
13
|
Matsumoto Yamaga
|
10 | 2 | 5 | 3 | 9:11 | -2 | 11 | |
14
|
FC Ryukyu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:14 | -3 | 11 | |
15
|
Tochigi SC
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:15 | -4 | 10 | |
16
|
Kitakyushu
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:18 | -6 | 10 | |
17
|
Thespakusatsu Gunma
|
10 | 3 | 0 | 7 | 10:19 | -9 | 9 | |
18
|
Fukushima United
|
10 | 2 | 2 | 6 | 20:25 | -5 | 8 | |
19
|
Kamatamare Sanuki
|
10 | 1 | 2 | 7 | 12:20 | -8 | 5 | |
20
|
Kochi United
|
10 | 1 | 2 | 7 | 4:23 | -19 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ehime FC
|
5 | 5 | 0 | 0 | 17:5 | 12 | 15 | |
| 2 |
Kagoshima United
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 13 | |
| 3 |
Nara Club
|
5 | 4 | 0 | 1 | 12:6 | 6 | 12 | |
| 4 |
Sagamihara
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 11 | |
| 5 |
Osaka
|
5 | 3 | 2 | 0 | 13:7 | 6 | 11 | |
| 6 |
FC Ryukyu
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 10 | |
| 7 |
Renofa Yamaguchi
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 8 | |
| 8 |
Parceiro Nagano
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 9 |
Tochigi SC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 10 |
Kanazawa
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 11 |
FC Gifu
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:4 | 7 | 6 | |
| 12 |
Kitakyushu
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 13 |
Thespakusatsu Gunma
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 14 |
Matsumoto Yamaga
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 15 |
Fukushima United
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:11 | -1 | 5 | |
| 16 |
Kochi United
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:11 | -7 | 5 | |
| 17 |
Biwako Shiga
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 18 |
Gainare Tottori
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 19 |
Roasso Kumamoto
|
5 | 0 | 3 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 20 |
Kamatamare Sanuki
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Renofa Yamaguchi
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 2 |
Roasso Kumamoto
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
| 3 |
Kagoshima United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 4 |
Biwako Shiga
|
5 | 3 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 10 | |
| 5 |
Gainare Tottori
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:10 | -3 | 9 | |
| 6 |
Ehime FC
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 7 |
Nara Club
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:10 | -1 | 8 | |
| 8 |
Kanazawa
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 8 | |
| 9 |
Sagamihara
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 7 | |
| 10 |
Parceiro Nagano
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 11 |
FC Gifu
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:6 | 2 | 7 | |
| 12 |
Osaka
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 13 |
Matsumoto Yamaga
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 14 |
Kitakyushu
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:12 | -6 | 4 | |
| 15 |
Kamatamare Sanuki
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 16 |
Tochigi SC
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:8 | -5 | 3 | |
| 17 |
Thespakusatsu Gunma
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 18 |
Fukushima United
|
5 | 1 | 0 | 4 | 10:14 | -4 | 3 | |
| 19 |
FC Ryukyu
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 1 | |
| 20 |
Kochi United
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:12 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Kagoshima United w tabeli J3 League?
Kagoshima United zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli J3 League z dorobkiem 23 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Kagoshima United w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Kagoshima United na tle ligi w sezonie 2026.
Kagoshima United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,2
- Strzały celne / mecz 4,5
- Asysty / mecz 1,50
- Udane dryblingi / mecz 4,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,10
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 9,3
- Przechwyty / mecz 8,0
- Wybicia / mecz 23,0
- Zablokowane strzały / mecz 1,5
Strzelcy Kagoshima United
Rozkład bramek w czasie
Bramki Kagoshima United i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kagoshima United to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Kagoshima United i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 6-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 1-0-0 |
Gdy Kagoshima United otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Kagoshima United
84% bramek Kagoshima United pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kagoshima United zdobywa w sezonie średnio 2,30 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,30.
Aktualne serie Kagoshima United
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Kagoshima United, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Kagoshima United
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 10%
W 60% meczów Kagoshima United padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Kagoshima United – faule i karne
- Faule / mecz 10,0
- Faule rywali / mecz 12,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Kagoshima United fauluje średnio 10,0 razy na mecz, a wymusza 12,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kagoshima United, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kagoshima United zdobywa 2,60 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Kagoshima United ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Kagoshima United, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Kagoshima United – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 7,7
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,4
Kagoshima United oddaje 12,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,4 strzału.
Kagoshima United – posiadanie piłki
- U siebie 42,4%
- Na wyjeździe 49,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Kagoshima United utrzymuje przy piłce 45,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Kagoshima United – podania
- Kluczowe / mecz 10,3
- Dośrodkowania / mecz 21,0
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 60
- Celność długich podań 32%
Kagoshima United wymienia średnio 281 podań na mecz przy celności 68%, z czego 10,3 to podania kluczowe.
Kagoshima United – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,10
- Bez straty do przerwy 80%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Kagoshima United to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Kagoshima United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
Kagoshima United wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Kagoshima United – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 20%
Kagoshima United ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Kagoshima United – 1,5.
Kagoshima United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 3,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,00 | 0,75 |
| Dołu tabeli (15–20) | 5 | 4-1-0 | 2,60 | 2,40 | 1,40 |
Najwięcej punktów na mecz Kagoshima United zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Kagoshima United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 1,60 | 3,40 1,40 | 1,00 1,00 |
|
2.
|
2,60 2,00 | 1,80 2,00 | 0,80 1,40 |
|
3.
|
2,00 2,00 | 1,25 1,50 | 0,50 0,83 |
|
4.
|
2,40 1,60 | 2,40 1,80 | 1,20 2,00 |
|
5.
|
1,83 1,75 | 1,33 2,50 | 1,00 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Kagoshima United
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kagoshima United w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Nara Club - Kagoshima United 1:3 J3 League (Japonia), 16.08.2026
- Najwyższa porażka Matsumoto Yamaga - Kagoshima United 1:0 J3 League (Japonia), 11.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Kamatamare Sanuki - Kagoshima United 3:4, J3 League (Japonia), 29.08.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Suzuki, Kagoshima United - Tochigi SC 3:1, J3 League (Japonia), 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Saga, Kamatamare Sanuki - Kagoshima United 3:4, J3 League (Japonia), 29.08.2026
Jakie statystyki ma Kagoshima United w tym sezonie?
Bilans Kagoshima United w tym sezonie to 10 meczów i wynik 7-2-1 przy 19 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 12,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kagoshima United – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kagoshima United w sezonie 2026.
Przewidywany skład Kagoshima United 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra Kagoshima United
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 55 |
|
22 | Japonia | – | – | 3 | 30% | 1 | 0 | 120' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
27 | Japonia | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 4 | 4 | 248' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
27 | Japonia | 0 € | – | 10 | 100% | 2 | 1 | 245' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
20 | Japonia | – | – | 10 | 100% | 2 | 2 | 150' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
26 | Japonia | 0 € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 26' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
|
35 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 7 | 70% | 2 | 0 | 20' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
21 | Japonia | 0 € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
23 | Japonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
33 | Japonia | 0 € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 341' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Japonia | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 3 | 1 | 240' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Japonia | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 0 | 255' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
33 | Japonia | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 350' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
26 | Japonia | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 248' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
25 | Japonia | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 2 | 79' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Brazylia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
22 | Japonia | – | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 73 |
![]() |
24 | Korea Południowa | 50 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
34 | Japonia | 0 € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 360' | 2 | 0 | |||||||
| 44 |
|
28 | Japonia | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 3 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
26 | Japonia | 0 € | – | 10 | 100% | 1 | 1 | 322' | 1 | 0 | |||||||
| 36 |
|
30 | Japonia | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
24 | Japonia | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 26' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
29 | Japonia | 400 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 25' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | Japonia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
25 | Japonia | 200 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
26 | Japonia | 0 € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 21 |
![]() |
25 | Japonia | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
32 | Japonia | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 73 |
![]() |
24 | Japonia | – | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Kagoshima United
2,2 mln €
śr. 74 tys. € / zawodnika
Ile Kagoshima United wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Japonia (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Kagoshima United w sezonie 2026
Kagoshima United wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Kagoshima United
Jak wygląda skład Kagoshima United?
W wyjściowym ustawieniu Kagoshima United między słupkami staje D. Sakata, a linię obrony najczęściej tworzą G. Egawa, K. Hirose, J. Ikeda oraz Y. Aoki. W środku pola grają W. Tanaka, K. Yoshio, K. Fujimura oraz R. Saga, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Kawamura, R. Arita. Trener Hiromasa Suguri ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J3 League (Japonia) i pucharach.
Kagoshima United – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Kagoshima United w sezonie 2026.
Kagoshima United transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 20 |
|
wypożyczenie |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kagoshima United w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Kagoshima United trafiło 19 zawodników, a klub opuściło 20 piłkarzy.