Forma w lidze
Kolos Kovalivka II w tabeli
12. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 4. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
7:7 bramki
1,17 gola/mecz
3 pkt
5:13 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Kolos Kovalivka II
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Ukraina | 29 | napastnik | 11 | 200 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 986 minut | Ukraina | 32 | obrońca | 11 | 150 tys. € |
Kolos Kovalivka II w tabeli Ukraińska Persha Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viktoriya Mykolaivka
|
11 | 6 | 3 | 2 | 14:8 | 21 |
2
|
Kulykiv
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:13 | 20 |
| ··· | |||||||
11
|
Inhułeć Petrowe
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:12 | 14 |
12
|
Kolos Kovalivka II
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:20 | 12 |
13
|
Chernihiv
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:14 | 10 |
Wyniki Kolos Kovalivka II
Terminarz Kolos Kovalivka II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 11:00
|
Kolos Kovalivka II
UCSA
Ukraińska Persha Liga, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Inhułeć Petrowe
Kolos Kovalivka II
Ukraińska Persha Liga, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 18:00
|
Kolos Kovalivka II
Metal Kharkiv
Ukraińska Persha Liga, 14. kolejka
|
Kolos Kovalivka II to klub piłkarski z Ukrainy występujący w Ukraińska Persha Liga. Swoim domowym obiektem jest Stadion Yuvilejnyj, który może pomieścić 5 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Kolos Kovalivka II w tabeli Ukraińska Persha Liga?
Kolos Kovalivka II zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Ukraińska Persha Liga z dorobkiem 12 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Viktoriya Mykolaivka wynosi 9 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy Kolos Kovalivka II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kolos Kovalivka II to spotkanie z UCSA, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 11:00 na obiekcie Stadion Yuvilejnyj w ramach Ukraińska Persha Liga (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kolos Kovalivka II?
Ostatni mecz Kolos Kovalivka II to porażka z Nyva Ternopil 3:1 w Ukraińska Persha Liga, 11 października 2026. Bramki zdobyli Rezepov, Gabelok, Taranukha oraz Kasarda. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kolos Kovalivka II w tym sezonie?
Bilans Kolos Kovalivka II w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-0-7 przy 12 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 7,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kolos Kovalivka II w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Kolos Kovalivka II w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Kolos Kovalivka II
Kolos Kovalivka II terminarz
Kiedy Kolos Kovalivka II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kolos Kovalivka II to spotkanie z UCSA, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 11:00 na obiekcie Stadion Yuvilejnyj w ramach Ukraińska Persha Liga (12. kolejka).
Wyniki Kolos Kovalivka II w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Kolos Kovalivka II w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Kolos Kovalivka II w ostatnich 12 meczach
zdobyte stracone
Kolos Kovalivka II wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kolos Kovalivka II?
Ostatni mecz Kolos Kovalivka II to porażka z Nyva Ternopil 3:1 w Ukraińska Persha Liga, 11 października 2026. Bramki zdobyli Rezepov, Gabelok, Taranukha oraz Kasarda. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kolos Kovalivka II – tabela Ukraińska Persha Liga
Jakie miejsce w tabeli Ukraińska Persha Liga zajmuje Kolos Kovalivka II w sezonie 2026/2027.
Miejsce Kolos Kovalivka II w tabeli Ukraińska Persha Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viktoriya Mykolaivka
|
11 | 6 | 3 | 2 | 14:8 | 6 | 21 | |
2
|
Kulykiv
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:13 | 11 | 20 | |
3
|
Ahrobiznes Volochysk
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 20 | |
4
|
FK Ołeksandrija
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:10 | 6 | 19 | |
5
|
SK Poltava
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:10 | 8 | 18 | |
6
|
Yarud Mariupol'
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 18 | |
7
|
Lokomotiv Kyiv
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
8
|
Prykarpattia
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:10 | 2 | 15 | |
9
|
Metal Kharkiv
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:13 | 0 | 15 | |
10
|
Nyva Ternopil
|
11 | 3 | 5 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
11
|
Inhułeć Petrowe
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:12 | -2 | 14 | |
12
|
Kolos Kovalivka II
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:20 | -8 | 12 | |
13
|
Chernihiv
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 10 | |
14
|
UCSA
|
11 | 2 | 4 | 5 | 15:19 | -4 | 10 | |
15
|
Probiy Horodenka
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:29 | -18 | 8 | |
16
|
Polissya II
|
11 | 1 | 4 | 6 | 16:24 | -8 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viktoriya Mykolaivka
|
11 | 6 | 3 | 2 | 14:8 | 6 | 21 | |
2
|
Kulykiv
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:13 | 11 | 20 | |
3
|
Ahrobiznes Volochysk
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 20 | |
4
|
FK Ołeksandrija
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:10 | 6 | 19 | |
5
|
SK Poltava
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:10 | 8 | 18 | |
6
|
Yarud Mariupol'
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 18 | |
7
|
Lokomotiv Kyiv
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
8
|
Prykarpattia
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:10 | 2 | 15 | |
9
|
Metal Kharkiv
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:13 | 0 | 15 | |
10
|
Nyva Ternopil
|
11 | 3 | 5 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
11
|
Inhułeć Petrowe
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:12 | -2 | 14 | |
12
|
Kolos Kovalivka II
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:20 | -8 | 12 | |
13
|
Chernihiv
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 10 | |
14
|
UCSA
|
11 | 2 | 4 | 5 | 15:19 | -4 | 10 | |
15
|
Probiy Horodenka
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:29 | -18 | 8 | |
16
|
Polissya II
|
11 | 1 | 4 | 6 | 16:24 | -8 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kulykiv
|
6 | 5 | 0 | 1 | 17:6 | 11 | 15 | |
| 2 |
Ahrobiznes Volochysk
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 3 |
FK Ołeksandrija
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 11 | |
| 4 |
Metal Kharkiv
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 11 | |
| 5 |
Viktoriya Mykolaivka
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 6 |
SK Poltava
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Prykarpattia
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 8 |
Inhułeć Petrowe
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 9 |
Kolos Kovalivka II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
| 10 |
Yarud Mariupol'
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 11 |
Lokomotiv Kyiv
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 8 | |
| 12 |
UCSA
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 13 |
Chernihiv
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 14 |
Probiy Horodenka
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:12 | -6 | 5 | |
| 15 |
Nyva Ternopil
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 16 |
Polissya II
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Viktoriya Mykolaivka
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 11 | |
| 2 |
Yarud Mariupol'
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 3 |
Nyva Ternopil
|
8 | 2 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
| 4 |
SK Poltava
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 5 |
FK Ołeksandrija
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 6 |
Lokomotiv Kyiv
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 7 |
Ahrobiznes Volochysk
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 8 |
Prykarpattia
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 9 |
Kulykiv
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 10 |
Inhułeć Petrowe
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 5 | |
| 11 |
Chernihiv
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 12 |
Metal Kharkiv
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:6 | -4 | 4 | |
| 13 |
Kolos Kovalivka II
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 14 |
Probiy Horodenka
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:17 | -12 | 3 | |
| 15 |
Polissya II
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:10 | -2 | 3 | |
| 16 |
UCSA
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:9 | -4 | 2 |
Które miejsce zajmuje Kolos Kovalivka II w tabeli Ukraińska Persha Liga?
Kolos Kovalivka II zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Ukraińska Persha Liga z dorobkiem 12 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Viktoriya Mykolaivka wynosi 9 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Kolos Kovalivka II w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Kolos Kovalivka II na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Kolos Kovalivka II na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,0
- Strzały celne / mecz 4,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,82
- Czyste konta 27%
Strzelcy Kolos Kovalivka II
-
Rostyslav Taranukha 4
-
Artem Nedolya 3
-
Danylo Kolesnyk 3
-
Ivan Melnychenko 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Kolos Kovalivka II i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kolos Kovalivka II to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Kolos Kovalivka II i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 0-0-7 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Kolos Kovalivka II otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Kolos Kovalivka II
100% bramek Kolos Kovalivka II pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kolos Kovalivka II zdobywa w sezonie średnio 1,09 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Kolos Kovalivka II
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Kolos Kovalivka II, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Kolos Kovalivka II
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 36%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 9%
W 55% meczów Kolos Kovalivka II padają co najmniej trzy bramki, a w 36% spotkań trafiają obie drużyny.
Kolos Kovalivka II – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kolos Kovalivka II, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kolos Kovalivka II zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 0,60 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Kolos Kovalivka II ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 83% goli Kolos Kovalivka II, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 11 meczów.
Kolos Kovalivka II – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 2,8
- Celność strzałów 61%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 8,0
Kolos Kovalivka II oddaje 7,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 61% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Kolos Kovalivka II – posiadanie piłki
- U siebie 49,3%
- Na wyjeździe 49,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 8
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 8 meczów. Średnio Kolos Kovalivka II utrzymuje przy piłce 49,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Kolos Kovalivka II – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,82
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 64%
Czyste konto Kolos Kovalivka II to 27% meczów sezonu (3 z 11), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
Kolos Kovalivka II – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 88%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Kolos Kovalivka II wykonuje średnio 3,5 rzutów rożnych na mecz wobec 7,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 88% spotkań.
Kolos Kovalivka II – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 13%
Kolos Kovalivka II ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Kolos Kovalivka II – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Kolos Kovalivka II według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 0-0-5 | 0,00 | 0,20 | 2,40 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 1,00 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 3,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Kolos Kovalivka II zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Kolos Kovalivka II na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,33 1,25 | 1,33 1,00 | 1,00 0,88 |
|
11.
|
1,80 1,00 | 1,20 0,80 | 1,00 1,40 |
|
12.
|
1,50 0,60 | 1,17 1,00 | 1,17 2,60 |
|
13.
|
1,67 0,71 | 1,33 1,00 | 1,00 1,57 |
|
14.
|
1,33 0,40 | 1,67 1,00 | 1,67 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Kolos Kovalivka II
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kolos Kovalivka II w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Polissya II - Kolos Kovalivka II 0:3 Ukraińska Persha Liga, 28.09.2026
- Najwyższa porażka Kulykiv - Kolos Kovalivka II 5:0 Ukraińska Persha Liga, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Kolos Kovalivka II - Probiy Horodenka 4:2, Ukraińska Persha Liga, 19.09.2026
- Najszybsza bramka 19. minuta Kolesnyk, Polissya II - Kolos Kovalivka II 0:3, Ukraińska Persha Liga, 28.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Melnychenko, Polissya II - Kolos Kovalivka II 0:3, Ukraińska Persha Liga, 28.09.2026
Jakie statystyki ma Kolos Kovalivka II w tym sezonie?
Bilans Kolos Kovalivka II w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-0-7 przy 12 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 7,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kolos Kovalivka II – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kolos Kovalivka II w sezonie 2026/2027.
Kadra Kolos Kovalivka II
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
25 | Ukraina | 100 tys. € | – | 7 | 64% | 3 | 0 | 446' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
41 | – | – | 3 | 27% | 0 | 0 | 56' | 1 | 0 | ||||||||
| 10 |
![]() |
26 | – | – | 6 | 55% | 0 | 0 | 347' | 1 | 0 | ||||||||
| 14 |
![]() |
37 | – | – | 6 | 55% | 0 | 0 | 441' | 0 | 0 | ||||||||
| 33 |
![]() |
21 | – | – | 4 | 36% | 0 | 0 | 189' | 0 | 0 | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
39 | – | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 3 |
![]() |
31 | – | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 314' | 0 | 0 | ||||||||
| 4 |
![]() |
39 | Ukraina | 0 € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
26 | Ukraina | 125 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 421' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Kolos Kovalivka II
225 tys. €
śr. 25 tys. € / zawodnika
Ile Kolos Kovalivka II wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Ukraina (3 zawodników)