Forma w lidze
UCSA w tabeli
14. miejsce / 10 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do bezpiecznego 12. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
4 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
10:10 bramki
1,67 gola/mecz
2 pkt
5:9 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy UCSA
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Ukraina | 32 | napastnik | 10 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 836 minut | Ukraina | 32 | napastnik | 10 | 250 tys. € |
UCSA w tabeli Ukraińska Persha Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viktoriya Mykolaivka
|
11 | 6 | 3 | 2 | 14:8 | 21 |
2
|
Kulykiv
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:13 | 20 |
| ··· | |||||||
13
|
Chernihiv
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:14 | 10 |
14
|
UCSA
|
11 | 2 | 4 | 5 | 15:19 | 10 |
15
|
Probiy Horodenka
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:29 | 8 |
Wyniki UCSA
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
UCSA
1
Yarud Mariupol'
2
Ukraińska Persha Liga, 11. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Ahrobiznes Volochysk
3
UCSA
2
Ukraińska Persha Liga, 10. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
UCSA
0
Viktoriya Mykolaivka
0
Ukraińska Persha Liga, 9. kolejka
|
Terminarz UCSA
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 11:00
|
Kolos Kovalivka II
UCSA
Ukraińska Persha Liga, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
UCSA
![]()
Lokomotiv Kyiv
Ukraińska Persha Liga, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 18:00
|
![]()
Kulykiv
UCSA
Ukraińska Persha Liga, 14. kolejka
|
UCSA to klub piłkarski z Ukrainy występujący w Ukraińska Persha Liga. Swoim domowym obiektem jest Stadion NTK im. B. M. Bannikova, który może pomieścić 1 945 widzów. Zespół prowadzi Anderson Mendes Ribeiro.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje UCSA w tabeli Ukraińska Persha Liga?
UCSA zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Ukraińska Persha Liga z dorobkiem 10 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Viktoriya Mykolaivka wynosi 11 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy UCSA gra następny mecz?
Najbliższy mecz UCSA to spotkanie z Kolos Kovalivka II, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 11:00 na obiekcie Stadion Yuvilejnyj w ramach Ukraińska Persha Liga (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz UCSA?
Ostatni mecz UCSA to porażka z Yarud Mariupol' 1:2 w Ukraińska Persha Liga, 11 października 2026. Bramki zdobyli Castro, Synytsya oraz Remenyak. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma UCSA w tym sezonie?
Bilans UCSA w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-4-5 przy 15 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz UCSA w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra UCSA w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań UCSA


UCSA terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 11:00
|
Ukraińska Persha Liga, 12. kolejka
|
Stadion Yuvilejnyj Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 18:00
|
![]() Ukraińska Persha Liga, 13. kolejka
|
Stadion NTK im. B. M. Bannikova U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 18:00
|
![]() Ukraińska Persha Liga, 14. kolejka
|
Arena Kulykiv Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 18:00
|
Ukraińska Persha Liga, 15. kolejka
|
Stadion NTK im. B. M. Bannikova U siebie | Łatwy | |
|
14 Lis 18:00
|
Ukraińska Persha Liga, 16. kolejka
|
Stadion NTK im. B. M. Bannikova U siebie | Łatwy | |
|
21 Lis 18:00
|
Ukraińska Persha Liga, 17. kolejka
|
CSC Nika Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lis 18:00
|
Ukraińska Persha Liga, 18. kolejka
|
Ternopilskyi miskyi stadion im. Romana Shukhevycha Wyjazd | Umiarkowany | |
|
20 Mar 18:00
|
Ukraińska Persha Liga, 19. kolejka
|
Stadion NTK im. B. M. Bannikova U siebie | Trudny | |
|
27 Mar 18:00
|
Ukraińska Persha Liga, 20. kolejka
|
Stadion Inhulets Wyjazd | Umiarkowany | |
|
03 Kwi 18:00
|
Ukraińska Persha Liga, 21. kolejka
|
Stadion NTK im. B. M. Bannikova U siebie | Umiarkowany |
Kiedy UCSA gra następny mecz?
Najbliższy mecz UCSA to spotkanie z Kolos Kovalivka II, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 11:00 na obiekcie Stadion Yuvilejnyj w ramach Ukraińska Persha Liga (12. kolejka).
Wyniki UCSA w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub UCSA w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki UCSA w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
UCSA wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 11. kolejka
|
1:2 | – | 3/7 | 1/2 | |
|
04 Paź Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 10. kolejka
|
3:2 | – | 5/14 | 2/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 9. kolejka
|
0:0 | – | 6/16 | 2/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 8. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
11 Wrz Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 7. kolejka
|
3:2 | – | 0/4 | 3/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 6. kolejka
|
3:1 | – | 4/10 | 3/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 5. kolejka
|
1:2 | – | 5/14 | 4/7 | |
|
22 Sie Koniec
|
Puchar Ukrainy, 1/32 finału
|
3:0 | – | 7/15 | 2/5 | |
|
15 Sie Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 4. kolejka
|
0:0 | – | 4/15 | 1/2 | |
|
07 Sie Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 3. kolejka
|
1:0 | – | 4/10 | 3/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz UCSA?
Ostatni mecz UCSA to porażka z Yarud Mariupol' 1:2 w Ukraińska Persha Liga, 11 października 2026. Bramki zdobyli Castro, Synytsya oraz Remenyak. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
UCSA – tabela Ukraińska Persha Liga
Jakie miejsce w tabeli Ukraińska Persha Liga zajmuje UCSA w sezonie 2026/2027.
Miejsce UCSA w tabeli Ukraińska Persha Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viktoriya Mykolaivka
|
11 | 6 | 3 | 2 | 14:8 | 6 | 21 | |
2
|
Kulykiv
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:13 | 11 | 20 | |
3
|
Ahrobiznes Volochysk
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 20 | |
4
|
FK Ołeksandrija
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:10 | 6 | 19 | |
5
|
SK Poltava
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:10 | 8 | 18 | |
6
|
Yarud Mariupol'
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 18 | |
7
|
Lokomotiv Kyiv
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
8
|
Prykarpattia
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:10 | 2 | 15 | |
9
|
Metal Kharkiv
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:13 | 0 | 15 | |
10
|
Nyva Ternopil
|
11 | 3 | 5 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
11
|
Inhułeć Petrowe
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:12 | -2 | 14 | |
12
|
Kolos Kovalivka II
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:20 | -8 | 12 | |
13
|
Chernihiv
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 10 | |
14
|
UCSA
|
11 | 2 | 4 | 5 | 15:19 | -4 | 10 | |
15
|
Probiy Horodenka
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:29 | -18 | 8 | |
16
|
Polissya II
|
11 | 1 | 4 | 6 | 16:24 | -8 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viktoriya Mykolaivka
|
11 | 6 | 3 | 2 | 14:8 | 6 | 21 | |
2
|
Kulykiv
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:13 | 11 | 20 | |
3
|
Ahrobiznes Volochysk
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 20 | |
4
|
FK Ołeksandrija
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:10 | 6 | 19 | |
5
|
SK Poltava
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:10 | 8 | 18 | |
6
|
Yarud Mariupol'
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 18 | |
7
|
Lokomotiv Kyiv
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
8
|
Prykarpattia
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:10 | 2 | 15 | |
9
|
Metal Kharkiv
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:13 | 0 | 15 | |
10
|
Nyva Ternopil
|
11 | 3 | 5 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
11
|
Inhułeć Petrowe
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:12 | -2 | 14 | |
12
|
Kolos Kovalivka II
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:20 | -8 | 12 | |
13
|
Chernihiv
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 10 | |
14
|
UCSA
|
11 | 2 | 4 | 5 | 15:19 | -4 | 10 | |
15
|
Probiy Horodenka
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:29 | -18 | 8 | |
16
|
Polissya II
|
11 | 1 | 4 | 6 | 16:24 | -8 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kulykiv
|
6 | 5 | 0 | 1 | 17:6 | 11 | 15 | |
| 2 |
Ahrobiznes Volochysk
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 3 |
FK Ołeksandrija
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 11 | |
| 4 |
Metal Kharkiv
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 11 | |
| 5 |
Viktoriya Mykolaivka
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 6 |
SK Poltava
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Prykarpattia
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 8 |
Inhułeć Petrowe
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 9 |
Kolos Kovalivka II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
| 10 |
Yarud Mariupol'
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 11 |
Lokomotiv Kyiv
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 8 | |
| 12 |
UCSA
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 13 |
Chernihiv
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 14 |
Probiy Horodenka
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:12 | -6 | 5 | |
| 15 |
Nyva Ternopil
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 16 |
Polissya II
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Viktoriya Mykolaivka
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 11 | |
| 2 |
Yarud Mariupol'
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 3 |
Nyva Ternopil
|
8 | 2 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
| 4 |
SK Poltava
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 5 |
FK Ołeksandrija
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 6 |
Lokomotiv Kyiv
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 7 |
Ahrobiznes Volochysk
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 8 |
Prykarpattia
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 9 |
Kulykiv
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 10 |
Inhułeć Petrowe
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 5 | |
| 11 |
Chernihiv
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 12 |
Metal Kharkiv
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:6 | -4 | 4 | |
| 13 |
Kolos Kovalivka II
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 14 |
Probiy Horodenka
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:17 | -12 | 3 | |
| 15 |
Polissya II
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:10 | -2 | 3 | |
| 16 |
UCSA
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:9 | -4 | 2 |
Które miejsce zajmuje UCSA w tabeli Ukraińska Persha Liga?
UCSA zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Ukraińska Persha Liga z dorobkiem 10 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Viktoriya Mykolaivka wynosi 11 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki UCSA w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki UCSA na tle ligi w sezonie 2026/2027.
UCSA na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,4
- Strzały celne / mecz 3,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,73
- Czyste konta 27%
Strzelcy UCSA
-
Oleksiy Khoblenko 3
-
Mykyta Sytnykov 1
-
Vladislav Voytsekhovskiy 1
-
Mikailo Shershen 1
-
P. Castro 1

-
Maksym Andrushchenko 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki UCSA i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres UCSA to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu UCSA i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 2-1-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-3-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy UCSA otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla UCSA
87% bramek UCSA pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
UCSA zdobywa w sezonie średnio 0,91 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie UCSA
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów UCSA, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach UCSA
- Powyżej 0,5 82%
- Powyżej 1,5 64%
- Powyżej 2,5 64%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 27%
- Powyżej 5,5 9%
W 64% meczów UCSA padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
UCSA – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla UCSA, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie UCSA zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 0,40 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach UCSA ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli UCSA, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 11 meczów.
UCSA – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,3
UCSA oddaje 9,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,3 strzału.
UCSA – posiadanie piłki
- U siebie 49,7%
- Na wyjeździe 46,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio UCSA utrzymuje przy piłce 48,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
UCSA – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,73
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 64%
Czyste konto UCSA to 27% meczów sezonu (3 z 11), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
UCSA – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 3,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
UCSA wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 6,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
UCSA – kartki
- Żółte kartki 26
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 0%
UCSA ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale UCSA – 1,9.
UCSA według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 0-3-1 | 0,75 | 1,50 | 1,75 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 1-0-4 | 0,60 | 0,80 | 1,60 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,50 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz UCSA zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
UCSA na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,50 0,60 | 1,17 1,00 | 1,17 2,60 |
|
13.
|
1,67 0,71 | 1,33 1,00 | 1,00 1,57 |
|
14.
|
1,33 0,40 | 1,67 1,00 | 1,67 1,80 |
|
15.
|
0,83 0,60 | 1,00 1,00 | 2,00 3,40 |
|
16.
|
0,67 0,60 | 1,33 1,60 | 2,33 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach UCSA
Skrajne wyniki i osiągnięcia UCSA w tym sezonie
- Najwyższa wygrana UCSA - Nyva Ternopil 1:0 Ukraińska Persha Liga, 7.08.2026
- Najwyższa porażka Metal Kharkiv - UCSA 3:1 Ukraińska Persha Liga, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek UCSA - FK Ołeksandrija 4:4, Ukraińska Persha Liga, 31.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 15. minuta Khoblenko, UCSA - Chernihiv 3:2, Ukraińska Persha Liga, 11.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Yuvkhymets, UCSA - Chernihiv 3:2, Ukraińska Persha Liga, 11.09.2026
Jakie statystyki ma UCSA w tym sezonie?
Bilans UCSA w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-4-5 przy 15 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
UCSA – zawodnicy
Jak wygląda kadra UCSA w sezonie 2026/2027.
Kadra UCSA
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 19 |
![]() |
– | – | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 77 |
![]() |
25 | Ukraina | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 78 |
|
22 | Brazylia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 98 |
![]() |
28 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
25 | Ukraina | 25 tys. € | – | 3 | 27% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 20 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 22 |
![]() |
23 | Ukraina | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
23 | – | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 512' | 2 | 0 | ||||||||
| 41 |
![]() |
20 | – | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 44' | 0 | 0 | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 4 |
![]() |
21 | Ukraina | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
– | – | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 180' | 1 | 0 | ||||||||
| 16 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 27 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 36 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 81 |
|
22 | Ukraina | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
![]() |
– | – | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 99 |
![]() |
18 | – | – | 3 | 27% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | ||||||||
Wartość całej kadry UCSA
375 tys. €
śr. 19 tys. € / zawodnika
Ile UCSA wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Ukraina (5 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy UCSA w sezonie 2026/2027
UCSA wycena zawodników
