Forma w lidze
Yarud Mariupol' w tabeli
6. miejsce / 18 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
Strata do 4. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
6:7 bramki
1,00 gola/mecz
10 pkt
8:5 bramki
1,60 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Yarud Mariupol'
Wartość drużyny: 1,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Ukraina | 27 | pomocnik | 9 | 25 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 990 minut | Ukraina | 22 | obrońca | 11 | 75 tys. € |
Przewidywany skład Yarud Mariupol' 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Yarud Mariupol' w tabeli Ukraińska Persha Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viktoriya Mykolaivka
|
11 | 6 | 3 | 2 | 14:8 | 21 |
2
|
Kulykiv
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:13 | 20 |
| ··· | |||||||
5
|
SK Poltava
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:10 | 18 |
6
|
Yarud Mariupol'
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:12 | 18 |
7
|
Lokomotiv Kyiv
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:13 | 16 |
Wyniki Yarud Mariupol'
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
UCSA
1
Yarud Mariupol'
2
Ukraińska Persha Liga, 11. kolejka
|
|
|
05 Paź Koniec
|
Yarud Mariupol'
0
Nyva Ternopil
0
Ukraińska Persha Liga, 10. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
FK Ołeksandrija
1
Yarud Mariupol'
1
Ukraińska Persha Liga, 9. kolejka
|
Terminarz Yarud Mariupol'
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 12:00
|
Yarud Mariupol'
Inhułeć Petrowe
Ukraińska Persha Liga, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Metal Kharkiv
Yarud Mariupol'
Ukraińska Persha Liga, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 18:00
|
Chernihiv
Yarud Mariupol'
Ukraińska Persha Liga, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Yarud Mariupol'
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Ukraina |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Ukraina |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Ukraina |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Ukraina |
![]() |
za darmo |
Yarud Mariupol' to klub piłkarski z Ukrainy występujący w Ukraińska Persha Liga. Swoim domowym obiektem jest Stadion SKIF, który może pomieścić 3 742 widzów. Zespół prowadzi Bogdan Blavatskyi. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Yarud Mariupol' w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Yarud Mariupol' trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Yarud Mariupol' w tabeli Ukraińska Persha Liga?
Yarud Mariupol' zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Ukraińska Persha Liga z dorobkiem 18 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Viktoriya Mykolaivka wynosi 3 punkty, a przewaga nad 7. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Kiedy Yarud Mariupol' gra następny mecz?
Najbliższy mecz Yarud Mariupol' to spotkanie z Inhulciem Petrowym, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Stadion SKIF w ramach Ukraińska Persha Liga (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Yarud Mariupol'?
Ostatni mecz Yarud Mariupol' to wygrana z UCSA 1:2 w Ukraińska Persha Liga, 11 października 2026. Bramki zdobyli Castro, Synytsya oraz Remenyak. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Yarud Mariupol' w tym sezonie?
Bilans Yarud Mariupol' w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-3-3 przy 14 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Yarud Mariupol' w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Yarud Mariupol' w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Yarud Mariupol'
Yarud Mariupol' terminarz
Kiedy Yarud Mariupol' gra następny mecz?
Najbliższy mecz Yarud Mariupol' to spotkanie z Inhulciem Petrowym, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Stadion SKIF w ramach Ukraińska Persha Liga (12. kolejka).
Wyniki Yarud Mariupol' w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Yarud Mariupol' w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Yarud Mariupol' w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Yarud Mariupol' wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 11. kolejka
|
1:2 | – | 4/7 | 1/2 | |
|
05 Paź Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 10. kolejka
|
0:0 | – | 7/12 | 1/3 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 9. kolejka
|
1:1 | – | 8/17 | 0/1 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 8. kolejka
|
2:1 | – | – | – | |
|
13 Wrz Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 7. kolejka
|
0:2 | – | 5/8 | 0/2 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Puchar Ukrainy, 1/16 finału
|
0:2 | 4-1-4-1 | 1/6 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
![]() Ukraińska Persha Liga, 6. kolejka
|
1:1 | – | 4/10 | 2/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
![]() Ukraińska Persha Liga, 5. kolejka
|
1:3 | – | 2/2 | 2/5 | |
|
20 Sie Koniec
|
Puchar Ukrainy, 1/32 finału
|
0:6 | – | 2/4 | 0/1 | |
|
16 Sie Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 4. kolejka
|
3:1 | – | 7/9 | 2/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Yarud Mariupol'?
Ostatni mecz Yarud Mariupol' to wygrana z UCSA 1:2 w Ukraińska Persha Liga, 11 października 2026. Bramki zdobyli Castro, Synytsya oraz Remenyak. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Yarud Mariupol' – tabela Ukraińska Persha Liga
Jakie miejsce w tabeli Ukraińska Persha Liga zajmuje Yarud Mariupol' w sezonie 2026/2027.
Miejsce Yarud Mariupol' w tabeli Ukraińska Persha Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viktoriya Mykolaivka
|
11 | 6 | 3 | 2 | 14:8 | 6 | 21 | |
2
|
Kulykiv
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:13 | 11 | 20 | |
3
|
Ahrobiznes Volochysk
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 20 | |
4
|
FK Ołeksandrija
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:10 | 6 | 19 | |
5
|
SK Poltava
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:10 | 8 | 18 | |
6
|
Yarud Mariupol'
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 18 | |
7
|
Lokomotiv Kyiv
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
8
|
Prykarpattia
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:10 | 2 | 15 | |
9
|
Metal Kharkiv
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:13 | 0 | 15 | |
10
|
Nyva Ternopil
|
11 | 3 | 5 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
11
|
Inhułeć Petrowe
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:12 | -2 | 14 | |
12
|
Kolos Kovalivka II
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:20 | -8 | 12 | |
13
|
Chernihiv
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 10 | |
14
|
UCSA
|
11 | 2 | 4 | 5 | 15:19 | -4 | 10 | |
15
|
Probiy Horodenka
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:29 | -18 | 8 | |
16
|
Polissya II
|
11 | 1 | 4 | 6 | 16:24 | -8 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viktoriya Mykolaivka
|
11 | 6 | 3 | 2 | 14:8 | 6 | 21 | |
2
|
Kulykiv
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:13 | 11 | 20 | |
3
|
Ahrobiznes Volochysk
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 20 | |
4
|
FK Ołeksandrija
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:10 | 6 | 19 | |
5
|
SK Poltava
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:10 | 8 | 18 | |
6
|
Yarud Mariupol'
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 18 | |
7
|
Lokomotiv Kyiv
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
8
|
Prykarpattia
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:10 | 2 | 15 | |
9
|
Metal Kharkiv
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:13 | 0 | 15 | |
10
|
Nyva Ternopil
|
11 | 3 | 5 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
11
|
Inhułeć Petrowe
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:12 | -2 | 14 | |
12
|
Kolos Kovalivka II
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:20 | -8 | 12 | |
13
|
Chernihiv
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 10 | |
14
|
UCSA
|
11 | 2 | 4 | 5 | 15:19 | -4 | 10 | |
15
|
Probiy Horodenka
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:29 | -18 | 8 | |
16
|
Polissya II
|
11 | 1 | 4 | 6 | 16:24 | -8 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kulykiv
|
6 | 5 | 0 | 1 | 17:6 | 11 | 15 | |
| 2 |
Ahrobiznes Volochysk
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 3 |
FK Ołeksandrija
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 11 | |
| 4 |
Metal Kharkiv
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 11 | |
| 5 |
Viktoriya Mykolaivka
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 6 |
SK Poltava
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Prykarpattia
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 8 |
Inhułeć Petrowe
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 9 |
Kolos Kovalivka II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
| 10 |
Yarud Mariupol'
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 11 |
Lokomotiv Kyiv
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 8 | |
| 12 |
UCSA
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 13 |
Chernihiv
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 14 |
Probiy Horodenka
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:12 | -6 | 5 | |
| 15 |
Nyva Ternopil
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 16 |
Polissya II
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Viktoriya Mykolaivka
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 11 | |
| 2 |
Yarud Mariupol'
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 3 |
Nyva Ternopil
|
8 | 2 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
| 4 |
SK Poltava
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 5 |
FK Ołeksandrija
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 6 |
Lokomotiv Kyiv
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 7 |
Ahrobiznes Volochysk
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 8 |
Prykarpattia
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 9 |
Kulykiv
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 10 |
Inhułeć Petrowe
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 5 | |
| 11 |
Chernihiv
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 12 |
Metal Kharkiv
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:6 | -4 | 4 | |
| 13 |
Kolos Kovalivka II
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 14 |
Probiy Horodenka
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:17 | -12 | 3 | |
| 15 |
Polissya II
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:10 | -2 | 3 | |
| 16 |
UCSA
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:9 | -4 | 2 |
Które miejsce zajmuje Yarud Mariupol' w tabeli Ukraińska Persha Liga?
Yarud Mariupol' zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Ukraińska Persha Liga z dorobkiem 18 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Viktoriya Mykolaivka wynosi 3 punkty, a przewaga nad 7. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Yarud Mariupol' w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Yarud Mariupol' na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Yarud Mariupol' na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,8
- Strzały celne / mecz 6,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,09
- Czyste konta 18%
Strzelcy Yarud Mariupol'
-
Nazar Grytsak 3

-
Artur Remenyak 2
-
Sergey Kislenko 2
-
Oleg Synytsya 2
-
Valeriy Kucherov 1
-
Vladyslav Sydorenko 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Yarud Mariupol' i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Yarud Mariupol' to 46–60 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Yarud Mariupol' i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 2-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 2-1-2 |
Gdy Yarud Mariupol' otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Yarud Mariupol'
100% bramek Yarud Mariupol' pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Yarud Mariupol' zdobywa w sezonie średnio 1,64 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Yarud Mariupol'
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Yarud Mariupol', najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Yarud Mariupol'
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 45%
- Powyżej 3,5 18%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 45% meczów Yarud Mariupol' padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Yarud Mariupol' – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Yarud Mariupol', 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Yarud Mariupol' zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Yarud Mariupol' ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 71% goli Yarud Mariupol', a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 11 meczów.
Yarud Mariupol' – strzały
- Celne / mecz 6,2
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 57%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,0
Yarud Mariupol' oddaje 10,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 57% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,0 strzału.
Yarud Mariupol' – posiadanie piłki
- U siebie 46,4%
- Na wyjeździe 50,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 10
- Najniższe w sezonie 28%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 10 meczów. Średnio Yarud Mariupol' utrzymuje przy piłce 48,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 28%.
Yarud Mariupol' – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,09
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 18%
Czyste konto Yarud Mariupol' to 18% meczów sezonu (2 z 11), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Yarud Mariupol' – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Yarud Mariupol' wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Yarud Mariupol' – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 20%
Yarud Mariupol' ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Yarud Mariupol' – 1,7.
Yarud Mariupol' według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 0-2-3 | 0,40 | 0,40 | 1,60 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,50 | 0,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 2,25 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Yarud Mariupol' zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Yarud Mariupol' na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,83 1,60 | 1,33 1,60 | 0,83 1,00 |
|
5.
|
1,80 1,50 | 1,40 1,83 | 0,60 1,17 |
|
6.
|
1,33 2,00 | 1,00 1,60 | 1,17 1,00 |
7.
![]() |
1,33 1,60 | 1,33 1,40 | 1,50 0,80 |
|
8.
|
1,50 1,20 | 1,00 1,20 | 0,50 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Yarud Mariupol'
Skrajne wyniki i osiągnięcia Yarud Mariupol' w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Yarud Mariupol' - Kolos Kovalivka II 3:1 Ukraińska Persha Liga, 16.08.2026
- Najwyższa porażka Yarud Mariupol' - SK Poltava 0:3 Ukraińska Persha Liga, 9.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Yarud Mariupol' - Kolos Kovalivka II 3:1, Ukraińska Persha Liga, 16.08.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Yarud Mariupol' - Kolos Kovalivka II 3:1, Ukraińska Persha Liga, 16.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Grytsak, Yarud Mariupol' - Polissya II 2:1, Ukraińska Persha Liga, 20.09.2026
Jakie statystyki ma Yarud Mariupol' w tym sezonie?
Bilans Yarud Mariupol' w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-3-3 przy 14 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Yarud Mariupol' – zawodnicy
Jak wygląda kadra Yarud Mariupol' w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Yarud Mariupol' 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Yarud Mariupol'
-
Ivan Mamrosenko Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 185 dniopuszczone: 17 meczów
Kadra Yarud Mariupol'
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Ukraina | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Ukraina | 300 tys. € | – | 9 | 82% | 2 | 0 | 555' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Ukraina | 150 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 659' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
26 | Ukraina | 250 tys. € | – | 9 | 82% | 2 | 0 | 637' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Ukraina | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
31 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
26 | Ukraina | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Ukraina | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
27 | Ukraina | 250 tys. € | 41 tys. € | 7 | 64% | 0 | 0 | 262' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Ukraina | 150 tys. € | – | 6 | 55% | 0 | 0 | 324' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
28 | Ukraina | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
30 | Ukraina | 400 tys. € | 20 tys. € | 9 | 82% | 0 | 0 | 764' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
33 | Ukraina | 175 tys. € | – | 11 | 100% | 1 | 0 | 958' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
27 | Ukraina | 25 tys. € | – | 9 | 82% | 3 | 0 | 75' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
22 | Ukraina | 50 tys. € | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 156' | 1 | 0 | |||||||
| 90 |
|
36 | Ukraina | 100 tys. € | 20 tys. € | 3 | 27% | 0 | 0 | 134' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
27 | Ukraina | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Ukraina | 25 tys. € | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
33 | Ukraina | 75 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 893' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
33 | Ukraina | 125 tys. € | 31 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 946' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
22 | Ukraina | 75 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 990' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Ukraina | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
26 | Ukraina | 75 tys. € | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
![]() |
27 | Ukraina | 25 tys. € | 20 tys. € | 2 | 18% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Yarud Mariupol'
2,7 mln €
śr. 109 tys. € / zawodnika
Ile Yarud Mariupol' wydaje na pensje
133 tys. € rocznie
śr. 5 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Ukraina (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Yarud Mariupol' w sezonie 2026/2027
Yarud Mariupol' wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Yarud Mariupol'
Yarud Mariupol' – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Yarud Mariupol' w sezonie 2026/2027.
Yarud Mariupol' transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Ukraina | 21 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Ukraina | 29 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Ukraina | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Ukraina | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Ukraina | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Ukraina | 29 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Ukraina | 22 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Ukraina | 22 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Ukraina | 30 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Ukraina | 36 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Yarud Mariupol' w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Yarud Mariupol' trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.