Forma w lidze
FK Ołeksandrija w tabeli
4. miejsce / 19 punktów Play-offy
Strata do lidera: 2 punkty
Przewaga nad 5. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
8:5 bramki
1,33 gola/mecz
8 pkt
8:5 bramki
1,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy FK Ołeksandrii
Wartość drużyny: 7,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Mauritania | 26 | napastnik | 5 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 970 minut | Ukraina | 30 | napastnik | 11 | 250 tys. € |
Przewidywany skład FK Ołeksandrii 4-5-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




FK Ołeksandrija w tabeli Ukraińska Persha Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viktoriya Mykolaivka
|
11 | 6 | 3 | 2 | 14:8 | 21 |
2
|
Kulykiv
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:13 | 20 |
3
|
Ahrobiznes Volochysk
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:14 | 20 |
4
|
FK Ołeksandrija
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:10 | 19 |
5
|
SK Poltava
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:10 | 18 |
Wyniki FK Ołeksandrii
Terminarz FK Ołeksandrii
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 12:00
|
![]()
Kulykiv
FK Ołeksandrija
Ukraińska Persha Liga, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
FK Ołeksandrija
Probiy Horodenka
Ukraińska Persha Liga, 13. kolejka
|
|
|
28 Paź 14:00
|
Karpaty Lwów
FK Ołeksandrija
Puchar Ukrainy, 1/8 finału
|
Ostatnie transfery FK Ołeksandrii
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Francja | – | za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Ukraina |
|
400 tys. € | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Ukraina |
|
200 tys. € | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Mauritania |
|
wypożyczenie |
FK Ołeksandrija to klub piłkarski z Ukrainy występujący w Ukraińska Persha Liga. Swoim domowym obiektem jest CSC Nika, który może pomieścić 7 000 widzów. Zespół prowadzi Volodymyr Sharan. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 7,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Ukrainy.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez FK Ołeksandriję?
Klub piłkarski FK Ołeksandrija zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Ukrainy.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FK Ołeksandrija w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FK Ołeksandrii trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 600 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Nazar Makarenko do Polissii Żytomierza za 400 tys. €.
Które miejsce zajmuje FK Ołeksandrija w tabeli Ukraińska Persha Liga?
FK Ołeksandrija zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Ukraińska Persha Liga z dorobkiem 19 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Viktoriya Mykolaivka wynosi 2 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Kiedy FK Ołeksandrija gra następny mecz?
Najbliższy mecz FK Ołeksandrii to spotkanie z Kulykiv, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Arena Kulykiv w ramach Ukraińska Persha Liga (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FK Ołeksandrii?
Ostatni mecz FK Ołeksandrii to porażka z Lokomotiv Kyiv 1:3 w Ukraińska Persha Liga, 11 października 2026. Bramki zdobyli Sakhnenko, Sakhnenko, Dykhtyaruk oraz Savchuk. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FK Ołeksandrija w tym sezonie?
Bilans FK Ołeksandrii w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-4-2 przy 16 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FK Ołeksandrii w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra FK Ołeksandrija w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań FK Ołeksandrii

FK Ołeksandrija terminarz
Kiedy FK Ołeksandrija gra następny mecz?
Najbliższy mecz FK Ołeksandrii to spotkanie z Kulykiv, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Arena Kulykiv w ramach Ukraińska Persha Liga (12. kolejka).
Wyniki FK Ołeksandrii w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub FK Ołeksandrija w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki FK Ołeksandrii w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FK Ołeksandrija wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
![]() Ukraińska Persha Liga, 11. kolejka
|
1:3 | – | 7/11 | 1/2 | |
|
04 Paź Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 10. kolejka
|
0:2 | – | 5/9 | 2/7 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 9. kolejka
|
1:1 | – | 9/17 | 1/1 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 8. kolejka
|
1:0 | – | 6/13 | 4/6 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 7. kolejka
|
1:0 | – | 4/8 | 1/1 | |
|
09 Wrz Karne
|
Puchar Ukrainy, 1/16 finału
|
1:1 | 4-5-1 | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 6. kolejka
|
0:0 | – | 5/9 | 1/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 5. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
21 Sie Koniec
|
Puchar Ukrainy, 1/32 finału
|
0:2 | – | – | – | |
|
15 Sie Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 4. kolejka
|
0:2 | – | 7/12 | 1/2 |
FK Ołeksandrija ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 1,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FK Ołeksandrii?
Ostatni mecz FK Ołeksandrii to porażka z Lokomotiv Kyiv 1:3 w Ukraińska Persha Liga, 11 października 2026. Bramki zdobyli Sakhnenko, Sakhnenko, Dykhtyaruk oraz Savchuk. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FK Ołeksandrija – tabela Ukraińska Persha Liga
Jakie miejsce w tabeli Ukraińska Persha Liga zajmuje FK Ołeksandrija w sezonie 2026/2027.
Miejsce FK Ołeksandrii w tabeli Ukraińska Persha Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viktoriya Mykolaivka
|
11 | 6 | 3 | 2 | 14:8 | 6 | 21 | |
2
|
Kulykiv
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:13 | 11 | 20 | |
3
|
Ahrobiznes Volochysk
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 20 | |
4
|
FK Ołeksandrija
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:10 | 6 | 19 | |
5
|
SK Poltava
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:10 | 8 | 18 | |
6
|
Yarud Mariupol'
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 18 | |
7
|
Lokomotiv Kyiv
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
8
|
Prykarpattia
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:10 | 2 | 15 | |
9
|
Metal Kharkiv
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:13 | 0 | 15 | |
10
|
Nyva Ternopil
|
11 | 3 | 5 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
11
|
Inhułeć Petrowe
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:12 | -2 | 14 | |
12
|
Kolos Kovalivka II
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:20 | -8 | 12 | |
13
|
Chernihiv
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 10 | |
14
|
UCSA
|
11 | 2 | 4 | 5 | 15:19 | -4 | 10 | |
15
|
Probiy Horodenka
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:29 | -18 | 8 | |
16
|
Polissya II
|
11 | 1 | 4 | 6 | 16:24 | -8 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viktoriya Mykolaivka
|
11 | 6 | 3 | 2 | 14:8 | 6 | 21 | |
2
|
Kulykiv
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:13 | 11 | 20 | |
3
|
Ahrobiznes Volochysk
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 20 | |
4
|
FK Ołeksandrija
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:10 | 6 | 19 | |
5
|
SK Poltava
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:10 | 8 | 18 | |
6
|
Yarud Mariupol'
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 18 | |
7
|
Lokomotiv Kyiv
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
8
|
Prykarpattia
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:10 | 2 | 15 | |
9
|
Metal Kharkiv
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:13 | 0 | 15 | |
10
|
Nyva Ternopil
|
11 | 3 | 5 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
11
|
Inhułeć Petrowe
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:12 | -2 | 14 | |
12
|
Kolos Kovalivka II
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:20 | -8 | 12 | |
13
|
Chernihiv
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 10 | |
14
|
UCSA
|
11 | 2 | 4 | 5 | 15:19 | -4 | 10 | |
15
|
Probiy Horodenka
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:29 | -18 | 8 | |
16
|
Polissya II
|
11 | 1 | 4 | 6 | 16:24 | -8 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kulykiv
|
6 | 5 | 0 | 1 | 17:6 | 11 | 15 | |
| 2 |
Ahrobiznes Volochysk
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 3 |
FK Ołeksandrija
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 11 | |
| 4 |
Metal Kharkiv
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 11 | |
| 5 |
Viktoriya Mykolaivka
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 6 |
SK Poltava
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Prykarpattia
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 8 |
Inhułeć Petrowe
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 9 |
Kolos Kovalivka II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
| 10 |
Yarud Mariupol'
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 11 |
Lokomotiv Kyiv
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 8 | |
| 12 |
UCSA
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 13 |
Chernihiv
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 14 |
Probiy Horodenka
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:12 | -6 | 5 | |
| 15 |
Nyva Ternopil
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 16 |
Polissya II
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Viktoriya Mykolaivka
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 11 | |
| 2 |
Yarud Mariupol'
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 3 |
Nyva Ternopil
|
8 | 2 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
| 4 |
SK Poltava
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 5 |
FK Ołeksandrija
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 6 |
Lokomotiv Kyiv
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 7 |
Ahrobiznes Volochysk
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 8 |
Prykarpattia
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 9 |
Kulykiv
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 10 |
Inhułeć Petrowe
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 5 | |
| 11 |
Chernihiv
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 12 |
Metal Kharkiv
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:6 | -4 | 4 | |
| 13 |
Kolos Kovalivka II
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 14 |
Probiy Horodenka
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:17 | -12 | 3 | |
| 15 |
Polissya II
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:10 | -2 | 3 | |
| 16 |
UCSA
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:9 | -4 | 2 |
Które miejsce zajmuje FK Ołeksandrija w tabeli Ukraińska Persha Liga?
FK Ołeksandrija zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Ukraińska Persha Liga z dorobkiem 19 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Viktoriya Mykolaivka wynosi 2 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki FK Ołeksandrii w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki FK Ołeksandrii na tle ligi w sezonie 2026/2027.
FK Ołeksandrija na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,4
- Strzały celne / mecz 3,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,91
- Czyste konta 55%
Strzelcy FK Ołeksandrii
-
Papa Ndiaga Yade 3
-
Maksym Tretyakov 2
-
Oleksandr Dykhtiaruk 2

-
Alexander Dikhtyaruk 2

-
Vladimirovich Alexander Dikhtyaruk 2

-
Roman Tolochko 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki FK Ołeksandrii i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FK Ołeksandrii to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu FK Ołeksandrii i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 5-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 3-2-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 2-2-2 |
Gdy FK Ołeksandrija otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla FK Ołeksandrii
81% bramek FK Ołeksandrii pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FK Ołeksandrija zdobywa w sezonie średnio 1,73 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie FK Ołeksandrii
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów FK Ołeksandrii, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach FK Ołeksandrii
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 64%
- Powyżej 2,5 27%
- Powyżej 3,5 18%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 9%
W 27% meczów FK Ołeksandrii padają co najmniej trzy bramki, a w 36% spotkań trafiają obie drużyny.
FK Ołeksandrija – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FK Ołeksandrii, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FK Ołeksandrija zdobywa 1,83 punktu na mecz wobec 1,60 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach FK Ołeksandrii ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli FK Ołeksandrii, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 11 meczów.
FK Ołeksandrija – strzały
- Celne / mecz 3,0
- Niecelne / mecz 6,4
- Celność strzałów 32%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,1
FK Ołeksandrija oddaje 9,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 32% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,1 strzału.
FK Ołeksandrija – posiadanie piłki
- U siebie 50,8%
- Na wyjeździe 50,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 9
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 9 meczów. Średnio FK Ołeksandrija utrzymuje przy piłce 50,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
FK Ołeksandrija – czyste konta
- U siebie 3 z 6
- Na wyjeździe 3 z 5
- Stracone / mecz 0,91
- Bez straty do przerwy 91%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 18%
Czyste konto FK Ołeksandrii to 55% meczów sezonu (6 z 11), z czego 3 w 6 meczach u siebie.
FK Ołeksandrija – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 78%
- Pow. 10,5 w meczu 44%
- Rożne u siebie / mecz 6,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
FK Ołeksandrija wykonuje średnio 6,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 78% spotkań.
FK Ołeksandrija – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
FK Ołeksandrija ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale FK Ołeksandrii – 2,0.
FK Ołeksandrija według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 0,50 | 0,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 6 | 2-3-1 | 1,50 | 1,33 | 0,83 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,33 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz FK Ołeksandrija zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
FK Ołeksandrija na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
2.
![]() |
2,50 1,00 | 2,83 1,40 | 1,00 1,40 |
|
3.
|
2,17 1,40 | 2,00 1,20 | 0,83 1,80 |
|
4.
|
1,83 1,60 | 1,33 1,60 | 0,83 1,00 |
|
5.
|
1,80 1,50 | 1,40 1,83 | 0,60 1,17 |
|
6.
|
1,33 2,00 | 1,00 1,60 | 1,17 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach FK Ołeksandrii
Skrajne wyniki i osiągnięcia FK Ołeksandrii w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FK Ołeksandrija - Inhułeć Petrowe 3:0 Ukraińska Persha Liga, 8.08.2026
- Najwyższa porażka FK Ołeksandrija - Lokomotiv Kyiv 1:3 Ukraińska Persha Liga, 11.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek UCSA - FK Ołeksandrija 4:4, Ukraińska Persha Liga, 31.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 5 meczów z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 28. minuta Malysh, FK Ołeksandrija - Inhułeć Petrowe 3:0, Ukraińska Persha Liga, 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Kuzmin, UCSA - FK Ołeksandrija 4:4, Ukraińska Persha Liga, 31.07.2026
Jakie statystyki ma FK Ołeksandrija w tym sezonie?
Bilans FK Ołeksandrii w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-4-2 przy 16 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FK Ołeksandrija – zawodnicy
Jak wygląda kadra FK Ołeksandrii w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład FK Ołeksandrii 4-5-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra FK Ołeksandrii
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | Ukraina | 400 tys. € | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Ukraina | 300 tys. € | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 90' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Ukraina | 250 tys. € | – | 11 | 100% | 2 | 0 | 970' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
20 | Ukraina | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
25 | Brazylia | 600 tys. € | 80 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
32 | Ukraina | 300 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 454' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Ukraina | 500 tys. € | 273 tys. € | 11 | 100% | 1 | 0 | 789' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
26 | Ukraina | 600 tys. € | 20 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 262' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
27 | Ukraina | 300 tys. € | 20 tys. € | 11 | 100% | 1 | 0 | 872' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
32 | Ukraina | 250 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 670' | 1 | 0 | |||||||
| 40 |
|
22 | Ukraina | 50 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
21 | Brazylia | 150 tys. € | – | 11 | 100% | 1 | 0 | 446' | 1 | 0 | |||||||
| 97 |
![]() |
21 | Ukraina | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Ukraina | 25 tys. € | – | 5 | 45% | 0 | 0 | 95' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
26 | Ukraina | 250 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 551' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
35 | Ukraina | 200 tys. € | 102 tys. € | 8 | 73% | 1 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
25 | Ukraina | 50 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 748' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Ukraina | 500 tys. € | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 185' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
30 | Ukraina | 400 tys. € | – | 6 | 55% | 0 | 0 | 243' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
22 | Ukraina | 400 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
34 | Ukraina | 150 tys. € | 20 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry FK Ołeksandrii
5,8 mln €
śr. 275 tys. € / zawodnika
Ile FK Ołeksandrija wydaje na pensje
517 tys. € rocznie
śr. 25 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Ukraina (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FK Ołeksandrii w sezonie 2026/2027
FK Ołeksandrija wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry FK Ołeksandrii
FK Ołeksandrija – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FK Ołeksandrija w sezonie 2026/2027.
FK Ołeksandrija transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Francja | 25 | – | za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Ukraina | 19 |
|
400 tys. € | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Ukraina | 21 |
|
200 tys. € | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Mauritania | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Ukraina | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Wenezuela | 25 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Ukraina | 23 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Ukraina | 25 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Ukraina | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery FK Ołeksandrii
FK Ołeksandrija bilans transferowy
- +1 mln € 2026
- +3,2 mln € 2025
- +120 tys. € 2024
- +1,3 mln € 2023
- -150 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii FK Ołeksandrii
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FK Ołeksandrija w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FK Ołeksandrii trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 600 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Nazar Makarenko do Polissii Żytomierza za 400 tys. €.
FK Ołeksandrija – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski FK Ołeksandrija? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez FK Ołeksandriję?
Klub piłkarski FK Ołeksandrija zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Ukrainy.