Forma w lidze
Polissya II w tabeli
16. miejsce / 7 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do bezpiecznego 12. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
8:14 bramki
1,33 gola/mecz
3 pkt
8:10 bramki
1,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Polissya II
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Ukraina | 22 | – | 9 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 896 minut | Ukraina | 20 | pomocnik | 10 | 300 tys. € |
Polissya II w tabeli Ukraińska Persha Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viktoriya Mykolaivka
|
11 | 6 | 3 | 2 | 14:8 | 21 |
2
|
Kulykiv
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:13 | 20 |
| ··· | |||||||
15
|
Probiy Horodenka
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:29 | 8 |
16
|
Polissya II
|
11 | 1 | 4 | 6 | 16:24 | 7 |
Wyniki Polissya II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Polissya II
2
![]()
Kulykiv
4
Ukraińska Persha Liga, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
![]()
Lokomotiv Kyiv
3
Polissya II
3
Ukraińska Persha Liga, 10. kolejka
|
|
|
28 Wrz Koniec
|
Polissya II
0
Kolos Kovalivka II
3
Ukraińska Persha Liga, 9. kolejka
|
Terminarz Polissya II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Probiy Horodenka
Polissya II
Ukraińska Persha Liga, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Polissya II
SK Poltava
Ukraińska Persha Liga, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 18:00
|
Polissya II
FK Ołeksandrija
Ukraińska Persha Liga, 14. kolejka
|
Polissya II to klub piłkarski z Ukrainy występujący w Ukraińska Persha Liga. Swoim domowym obiektem jest SOB FK Polissya 1, który może pomieścić 1 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Polissya II w tabeli Ukraińska Persha Liga?
Polissya II zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Ukraińska Persha Liga z dorobkiem 7 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Viktoriya Mykolaivka wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy Polissya II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Polissya II to spotkanie z Probiy Horodenka, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Probiy-Arena w ramach Ukraińska Persha Liga (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Polissya II?
Ostatni mecz Polissya II to porażka z Kulykiv 2:4 w Ukraińska Persha Liga, 12 października 2026. Bramki zdobyli Kramar, Patuliak, Galadey, Patuliak oraz Ivanovych. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Polissya II w tym sezonie?
Bilans Polissya II w tym sezonie to 11 meczów i wynik 1-4-6 przy 16 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 11,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Polissya II w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Polissya II w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Polissya II
Polissya II terminarz
Kiedy Polissya II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Polissya II to spotkanie z Probiy Horodenka, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Probiy-Arena w ramach Ukraińska Persha Liga (12. kolejka).
Wyniki Polissya II w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Polissya II w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Polissya II w ostatnich 11 meczach
zdobyte stracone
Polissya II wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
![]() Ukraińska Persha Liga, 11. kolejka
|
2:4 | – | 8/13 | 3/4 | |
|
03 Paź Koniec
|
![]() Ukraińska Persha Liga, 10. kolejka
|
3:3 | – | 4/7 | 0/2 | |
|
28 Wrz Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 9. kolejka
|
0:3 | – | 9/15 | 2/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 8. kolejka
|
2:1 | – | – | – | |
|
14 Wrz Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 7. kolejka
|
3:2 | – | 2/6 | 3/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 6. kolejka
|
1:1 | – | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 5. kolejka
|
1:2 | – | – | – | |
|
15 Sie Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 4. kolejka
|
2:2 | – | – | – | |
|
09 Sie Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 3. kolejka
|
0:1 | – | 7/10 | 4/8 | |
|
03 Sie Koniec
|
Ukraińska Persha Liga, 2. kolejka
|
2:1 | – | 5/11 | 3/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Polissya II?
Ostatni mecz Polissya II to porażka z Kulykiv 2:4 w Ukraińska Persha Liga, 12 października 2026. Bramki zdobyli Kramar, Patuliak, Galadey, Patuliak oraz Ivanovych. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Polissya II – tabela Ukraińska Persha Liga
Jakie miejsce w tabeli Ukraińska Persha Liga zajmuje Polissya II w sezonie 2026/2027.
Miejsce Polissya II w tabeli Ukraińska Persha Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viktoriya Mykolaivka
|
11 | 6 | 3 | 2 | 14:8 | 6 | 21 | |
2
|
Kulykiv
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:13 | 11 | 20 | |
3
|
Ahrobiznes Volochysk
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 20 | |
4
|
FK Ołeksandrija
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:10 | 6 | 19 | |
5
|
SK Poltava
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:10 | 8 | 18 | |
6
|
Yarud Mariupol'
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 18 | |
7
|
Lokomotiv Kyiv
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
8
|
Prykarpattia
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:10 | 2 | 15 | |
9
|
Metal Kharkiv
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:13 | 0 | 15 | |
10
|
Nyva Ternopil
|
11 | 3 | 5 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
11
|
Inhułeć Petrowe
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:12 | -2 | 14 | |
12
|
Kolos Kovalivka II
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:20 | -8 | 12 | |
13
|
Chernihiv
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 10 | |
14
|
UCSA
|
11 | 2 | 4 | 5 | 15:19 | -4 | 10 | |
15
|
Probiy Horodenka
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:29 | -18 | 8 | |
16
|
Polissya II
|
11 | 1 | 4 | 6 | 16:24 | -8 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viktoriya Mykolaivka
|
11 | 6 | 3 | 2 | 14:8 | 6 | 21 | |
2
|
Kulykiv
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:13 | 11 | 20 | |
3
|
Ahrobiznes Volochysk
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 20 | |
4
|
FK Ołeksandrija
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:10 | 6 | 19 | |
5
|
SK Poltava
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:10 | 8 | 18 | |
6
|
Yarud Mariupol'
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 18 | |
7
|
Lokomotiv Kyiv
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
8
|
Prykarpattia
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:10 | 2 | 15 | |
9
|
Metal Kharkiv
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:13 | 0 | 15 | |
10
|
Nyva Ternopil
|
11 | 3 | 5 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
11
|
Inhułeć Petrowe
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:12 | -2 | 14 | |
12
|
Kolos Kovalivka II
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:20 | -8 | 12 | |
13
|
Chernihiv
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 10 | |
14
|
UCSA
|
11 | 2 | 4 | 5 | 15:19 | -4 | 10 | |
15
|
Probiy Horodenka
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:29 | -18 | 8 | |
16
|
Polissya II
|
11 | 1 | 4 | 6 | 16:24 | -8 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kulykiv
|
6 | 5 | 0 | 1 | 17:6 | 11 | 15 | |
| 2 |
Ahrobiznes Volochysk
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 3 |
FK Ołeksandrija
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 11 | |
| 4 |
Metal Kharkiv
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 11 | |
| 5 |
Viktoriya Mykolaivka
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 6 |
SK Poltava
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Prykarpattia
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 8 |
Inhułeć Petrowe
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 9 |
Kolos Kovalivka II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
| 10 |
Yarud Mariupol'
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 11 |
Lokomotiv Kyiv
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 8 | |
| 12 |
UCSA
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 13 |
Chernihiv
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 14 |
Probiy Horodenka
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:12 | -6 | 5 | |
| 15 |
Nyva Ternopil
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 16 |
Polissya II
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Viktoriya Mykolaivka
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 11 | |
| 2 |
Yarud Mariupol'
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 3 |
Nyva Ternopil
|
8 | 2 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
| 4 |
SK Poltava
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 5 |
FK Ołeksandrija
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 6 |
Lokomotiv Kyiv
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 7 |
Ahrobiznes Volochysk
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 8 |
Prykarpattia
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 9 |
Kulykiv
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 10 |
Inhułeć Petrowe
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 5 | |
| 11 |
Chernihiv
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 12 |
Metal Kharkiv
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:6 | -4 | 4 | |
| 13 |
Kolos Kovalivka II
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 14 |
Probiy Horodenka
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:17 | -12 | 3 | |
| 15 |
Polissya II
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:10 | -2 | 3 | |
| 16 |
UCSA
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:9 | -4 | 2 |
Które miejsce zajmuje Polissya II w tabeli Ukraińska Persha Liga?
Polissya II zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Ukraińska Persha Liga z dorobkiem 7 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Viktoriya Mykolaivka wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Polissya II w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Polissya II na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Polissya II na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,3
- Strzały celne / mecz 4,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,18
- Czyste konta 0%
Strzelcy Polissya II
-
Oleksii Avramenko 2
-
Maksym Hryshchenko 2

-
Yaroslav Karaman 1
-
Beni Makouana 1
-
V. Kramar 1
-
R. Ivanovych 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Polissya II i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Polissya II to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Polissya II i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 1-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-2-3 |
Gdy Polissya II otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Polissya II
94% bramek Polissya II pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Polissya II zdobywa w sezonie średnio 0,64 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,60.
Aktualne serie Polissya II
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Polissya II, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Polissya II
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 82%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 27%
- Powyżej 5,5 18%
W 82% meczów Polissya II padają co najmniej trzy bramki, a w 82% spotkań trafiają obie drużyny.
Polissya II – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Polissya II, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Polissya II zdobywa 0,67 punktu na mecz wobec 0,60 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Polissya II ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Polissya II, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 11 meczów.
Polissya II – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 6,7
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,2
Polissya II oddaje 11,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,2 strzału.
Polissya II – posiadanie piłki
- U siebie 56,0%
- Na wyjeździe 55,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 7
- Najniższe w sezonie 46%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 7 meczów. Średnio Polissya II utrzymuje przy piłce 55,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 46%.
Polissya II – czyste konta
- U siebie 0 z 6
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 2,18
- Bez straty do przerwy 18%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 82%
Czyste konto Polissya II to 0% meczów sezonu (0 z 11), z czego 0 w 6 meczach u siebie.
Polissya II – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Polissya II wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
Polissya II – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 86%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 71%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 14%
Polissya II ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Polissya II – 2,6.
Polissya II według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 2,00 | 2,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 0-1-4 | 0,20 | 1,20 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,33 | 2,33 |
Najwięcej punktów na mecz Polissya II zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Polissya II na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,50 0,60 | 1,17 1,00 | 1,17 2,60 |
|
13.
|
1,67 0,71 | 1,33 1,00 | 1,00 1,57 |
|
14.
|
1,33 0,40 | 1,67 1,00 | 1,67 1,80 |
|
15.
|
0,83 0,60 | 1,00 1,00 | 2,00 3,40 |
|
16.
|
0,67 0,60 | 1,33 1,60 | 2,33 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Polissya II
Skrajne wyniki i osiągnięcia Polissya II w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Polissya II - Ahrobiznes Volochysk 3:2 Ukraińska Persha Liga, 14.09.2026
- Najwyższa porażka Polissya II - Kolos Kovalivka II 0:3 Ukraińska Persha Liga, 28.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Lokomotiv Kyiv - Polissya II 3:3, Ukraińska Persha Liga, 3.10.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Kramar, Polissya II - Kulykiv 2:4, Ukraińska Persha Liga, 12.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Panchyshyn, Polissya II - Prykarpattia 1:2, Ukraińska Persha Liga, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Polissya II w tym sezonie?
Bilans Polissya II w tym sezonie to 11 meczów i wynik 1-4-6 przy 16 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 11,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Polissya II – zawodnicy
Jak wygląda kadra Polissya II w sezonie 2026/2027.
Kadra Polissya II
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
![]() |
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 24 |
![]() |
20 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
|
23 | Portugalia | 600 tys. € | 68 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
22 | Brazylia | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
23 | Ukraina | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
20 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 80 |
|
28 | Ukraina | 450 tys. € | 133 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
20 | – | – | 7 | 64% | 2 | 0 | 415' | 0 | 0 | ||||||||
| – |
![]() |
22 | Ukraina | – | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| – |
![]() |
– | – | – | 5 | 45% | 0 | 0 | 139' | 1 | 0 | ||||||||
| – |
![]() |
20 | DR Konga | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
19 | – | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 44' | 0 | 0 | ||||||||
| – |
|
21 | Ukraina | – | – | 3 | 27% | 0 | 0 | 51' | 0 | 0 | |||||||
| – |
|
– | – | – | 7 | 64% | 1 | 0 | 105' | 0 | 0 | ||||||||
| – |
|
25 | Azerbejdżan | 325 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
20 | Ukraina | – | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 72' | 1 | 0 | |||||||
| – |
|
21 | Ukraina | 50 tys. € | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| – |
|
30 | Ukraina | 350 tys. € | 20 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 29 |
|
23 | Ukraina | 1,5 mln € | 492 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
22 | Ukraina | – | – | 9 | 82% | 2 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| – |
|
24 | DR Konga | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
– | – | – | 3 | 27% | 0 | 0 | 223' | 0 | 0 | ||||||||
| – |
![]() |
28 | – | – | 3 | 27% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | ||||||||
| – |
|
23 | Gambia | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
27 | Albania | 275 tys. € | – | 3 | 27% | 0 | 0 | 160' | 2 | 0 | |||||||
| – |
|
24 | Gruzja | 800 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
31 | Brazylia | 175 tys. € | 163 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| – |
|
22 | Nigeria | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
28 | Ukraina | 0 € | 20 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
– | – | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | ||||||||
| – |
![]() |
18 | Ukraina | – | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| – |
|
21 | Ukraina | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Polissya II
6,1 mln €
śr. 190 tys. € / zawodnika
Ile Polissya II wydaje na pensje
897 tys. € rocznie
śr. 28 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Ukraina (12 zawodników)