Forma w lidze
Krywbas Krzywy Róg w tabeli
15. miejsce / 5 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do bezpiecznego 12. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
4:7 bramki
1,33 gola/mecz
3 pkt
3:3 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Krywbasu Krzywego Rogu
Wartość drużyny: 4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Izrael | 22 | pomocnik | 6 | 500 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Panama | 21 | pomocnik | 6 | 0 € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,45 średnia ocena | Izrael | 22 | pomocnik | 6 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Ukraina | 22 | obrońca | 6 | 1,8 mln € |
Przewidywany skład Krywbasu Krzywego Rogu 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Krywbas Krzywy Róg w tabeli Premier-liha (Ukraina)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Szachtar Donieck
|
8 | 7 | 0 | 1 | 18:4 | 21 |
2
|
Polissia Żytomierz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:7 | 19 |
| ··· | |||||||
14
|
Czornomoreć Odessa
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:9 | 5 |
15
|
Krywbas Krzywy Róg
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
16
|
Kudrivka
|
8 | 0 | 2 | 6 | 6:20 | 2 |
Wyniki Krywbasu Krzywego Rogu
Terminarz Krywbasu Krzywego Rogu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 12:00
|
Krywbas Krzywy Róg
FC LNZ Cherkasy
Premier-liha (Ukraina), 9. kolejka
|
|
|
25 Paź 14:30
|
Bukovyna
Krywbas Krzywy Róg
Premier-liha (Ukraina), 10. kolejka
|
|
|
28 Paź 14:00
|
Zoria Ługańsk
Krywbas Krzywy Róg
Puchar Ukrainy, 1/8 finału
|
Ostatnie transfery Krywbasu Krzywego Rogu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04 Wrz 2026 |
|
Chorwacja |
|
250 tys. € | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Tanzania |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Ukraina |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Ukraina |
|
wypożyczenie |
Krywbas Krzywy Róg to klub piłkarski z Ukrainy występujący w Premier-liha (Ukraina). Swoim domowym obiektem jest Stadion Hirnyk, który może pomieścić 3 219 widzów. Zespół prowadzi Patrick van Leeuwen. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4 miliony euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Ukrainy.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Krywbas Krzywy Róg?
Klub piłkarski Krywbas Krzywy Róg zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Ukrainy.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Krywbas Krzywy Róg w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Krywbasu Krzywego Rogu trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy, co przyniosło 2,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Andrusw Araujo do Polissii Żytomierza za 2 mln €.
Które miejsce zajmuje Krywbas Krzywy Róg w tabeli Premier-liha (Ukraina)?
Krywbas Krzywy Róg zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Premier-liha (Ukraina) z dorobkiem 5 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Szachtara Doniecka wynosi 16 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Krywbasu Krzywego Rogu?
W wyjściowym ustawieniu Krywbasu Krzywego Rogu między słupkami staje O. Kemkin, a linię obrony najczęściej tworzą J. Machado, V. Vilivald, J. Jones oraz T. Borges. W środku pola grają A. Seck, D. Pidgurskyi, Roy Ben Navi, Y. Shevchenko oraz Y. Rivas, a za skuteczność w ataku odpowiadają V. Mulyk. Trener Patrick van Leeuwen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier-liha (Ukraina) i pucharach.
Kiedy Krywbas Krzywy Róg gra następny mecz?
Najbliższy mecz Krywbasu Krzywego Rogu to spotkanie z FC LNZ Cherkasami, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Stadion Hirnyk w ramach Premier-liha (Ukraina) (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Krywbasu Krzywego Rogu?
Ostatni mecz Krywbasu Krzywego Rogu to porażka z Polissią Żytomierzem 1:0 w Premier-liha, 18 września 2026. Bramkę zdobył Krasnopir. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Krywbas Krzywy Róg w tym sezonie?
Bilans Krywbasu Krzywego Rogu w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-2-3 przy 7 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 5,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Krywbasu Krzywego Rogu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Krywbas Krzywy Róg w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Krywbasu Krzywego Rogu
Krywbas Krzywy Róg terminarz
Kiedy Krywbas Krzywy Róg gra następny mecz?
Najbliższy mecz Krywbasu Krzywego Rogu to spotkanie z FC LNZ Cherkasami, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Stadion Hirnyk w ramach Premier-liha (Ukraina) (9. kolejka).
Wyniki Krywbasu Krzywego Rogu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Krywbas Krzywy Róg w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Krywbasu Krzywego Rogu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Krywbas Krzywy Róg wyniki
Krywbas Krzywy Róg ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 6 z 6 meczów, ze średnią 0,83 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Krywbasu Krzywego Rogu?
Ostatni mecz Krywbasu Krzywego Rogu to porażka z Polissią Żytomierzem 1:0 w Premier-liha, 18 września 2026. Bramkę zdobył Krasnopir. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Krywbas Krzywy Róg – tabela Premier-liha (Ukraina)
Jakie miejsce w tabeli Premier-liha (Ukraina) zajmuje Krywbas Krzywy Róg w sezonie 2026/2027.
Miejsce Krywbasu Krzywego Rogu w tabeli Premier-liha (Ukraina)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Szachtar Donieck
|
8 | 7 | 0 | 1 | 18:4 | 14 | 21 | |
2
|
Polissia Żytomierz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:7 | 10 | 19 | |
3
|
Dynamo Kijów
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 16 | |
4
|
Metalist 1925 Charków
|
7 | 5 | 0 | 2 | 14:5 | 9 | 15 | |
5
|
Karpaty Lwów
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
6
|
Zoria Ługańsk
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
7
|
FC LNZ Cherkasy
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 11 | |
8
|
NK Veres Równe
|
9 | 2 | 3 | 4 | 6:11 | -5 | 9 | |
9
|
Kołos Kowaliwka
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
10
|
Bukovyna
|
8 | 1 | 5 | 2 | 6:8 | -2 | 8 | |
11
|
Epicentr Kamieniec Podolski
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:10 | -3 | 8 | |
12
|
Liwyj Bereh Kijów
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
13
|
Obołoń Kijów
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:12 | -8 | 7 | |
14
|
Czornomoreć Odessa
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
Krywbas Krzywy Róg
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 5 | |
16
|
Kudrivka
|
8 | 0 | 2 | 6 | 6:20 | -14 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Szachtar Donieck
|
8 | 7 | 0 | 1 | 18:4 | 14 | 21 | |
2
|
Polissia Żytomierz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:7 | 10 | 19 | |
3
|
Dynamo Kijów
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 16 | |
4
|
Metalist 1925 Charków
|
7 | 5 | 0 | 2 | 14:5 | 9 | 15 | |
5
|
Karpaty Lwów
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
6
|
Zoria Ługańsk
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
7
|
FC LNZ Cherkasy
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 11 | |
8
|
NK Veres Równe
|
9 | 2 | 3 | 4 | 6:11 | -5 | 9 | |
9
|
Kołos Kowaliwka
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
10
|
Bukovyna
|
8 | 1 | 5 | 2 | 6:8 | -2 | 8 | |
11
|
Epicentr Kamieniec Podolski
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:10 | -3 | 8 | |
12
|
Liwyj Bereh Kijów
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
13
|
Obołoń Kijów
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:12 | -8 | 7 | |
14
|
Czornomoreć Odessa
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
Krywbas Krzywy Róg
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 5 | |
16
|
Kudrivka
|
8 | 0 | 2 | 6 | 6:20 | -14 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Polissia Żytomierz
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 12 | |
| 2 |
Dynamo Kijów
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 3 |
Szachtar Donieck
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 4 |
Metalist 1925 Charków
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 5 |
FC LNZ Cherkasy
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 6 |
Karpaty Lwów
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 7 |
Bukovyna
|
5 | 1 | 4 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 8 |
Epicentr Kamieniec Podolski
|
5 | 1 | 2 | 2 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 9 |
Czornomoreć Odessa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 10 |
NK Veres Równe
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 11 |
Kołos Kowaliwka
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
Zoria Ługańsk
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 | |
| 13 |
Obołoń Kijów
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 14 |
Liwyj Bereh Kijów
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 15 |
Krywbas Krzywy Róg
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 16 |
Kudrivka
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Szachtar Donieck
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 12 | |
| 2 |
Zoria Ługańsk
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 3 |
Polissia Żytomierz
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
Karpaty Lwów
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 5 |
Dynamo Kijów
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 6 |
Metalist 1925 Charków
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 7 |
NK Veres Równe
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 5 | |
| 8 |
Liwyj Bereh Kijów
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 9 |
Kołos Kowaliwka
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 10 |
Obołoń Kijów
|
7 | 0 | 4 | 3 | 2:12 | -10 | 4 | |
| 11 |
Epicentr Kamieniec Podolski
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 12 |
Krywbas Krzywy Róg
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 13 |
FC LNZ Cherkasy
|
4 | 0 | 2 | 2 | 0:6 | -6 | 2 | |
| 14 |
Bukovyna
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:5 | -5 | 1 | |
| 15 |
Kudrivka
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:14 | -10 | 1 | |
| 16 |
Czornomoreć Odessa
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje Krywbas Krzywy Róg w tabeli Premier-liha (Ukraina)?
Krywbas Krzywy Róg zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Premier-liha (Ukraina) z dorobkiem 5 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Szachtara Doniecka wynosi 16 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Krywbasu Krzywego Rogu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Krywbasu Krzywego Rogu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Krywbas Krzywy Róg na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 5,8
- Strzały celne / mecz 2,3
- Asysty / mecz 0,83
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Krywbasu Krzywego Rogu
-
Roy Ben Navi 1
-
Dilan Herbert 1

-
Yaroslav Shevchenko 1
-
Volodymyr Vilivald 1
-
Assane Seck 1

-
Yackson Stiven Rivas 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Krywbasu Krzywego Rogu i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Krywbasu Krzywego Rogu to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Krywbas Krzywy Róg - FC LNZ Cherkasy Po przerwie pada 57% bramek Krywbasu Krzywego Rogu.Przebieg meczu Krywbasu Krzywego Rogu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 0-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 1-0-1 |
Krywbas Krzywy Róg nie wygrał żadnego z 3 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla Krywbasu Krzywego Rogu
86% bramek Krywbasu Krzywego Rogu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Krywbas Krzywy Róg zdobywa w sezonie średnio 0,83 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,83.
Aktualne serie Krywbasu Krzywego Rogu
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Krywbasu Krzywego Rogu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Krywbas Krzywy Róg wygra mecz Krywbas Krzywy Róg - FC LNZ Cherkasy Krywbas Krzywy Róg przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Krywbasu Krzywego Rogu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Krywbasu Krzywego Rogu padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Krywbas Krzywy Róg - FC LNZ Cherkasy Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Krywbasu Krzywego Rogu.Krywbas Krzywy Róg – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Krywbas Krzywy Róg fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Krywbasu Krzywego Rogu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Krywbas Krzywy Róg zdobywa 0,67 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Krywbas Krzywy Róg wygra mecz Krywbas Krzywy Róg - FC LNZ Cherkasy Krywbas Krzywy Róg zdobywa u siebie 22% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Krywbasu Krzywego Rogu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Krywbasu Krzywego Rogu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Krywbas Krzywy Róg wygra drugą połowę meczu Krywbas Krzywy Róg - FC LNZ Cherkasy Drugą połowę Krywbas Krzywy Róg wygrywał w 1 z 6 meczów.Krywbas Krzywy Róg – strzały
- Celne / mecz 2,3
- Niecelne / mecz 3,5
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 5,0
Krywbas Krzywy Róg oddaje 5,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Krywbas Krzywy Róg - FC LNZ Cherkasy Krywbas Krzywy Róg oddaje 5,8 strzałów na mecz.Krywbas Krzywy Róg – posiadanie piłki
- U siebie 50,7%
- Na wyjeździe 40,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 6
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 6 meczów. Średnio Krywbas Krzywy Róg utrzymuje przy piłce 45,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Krywbas Krzywy Róg wygra mecz Krywbas Krzywy Róg - FC LNZ Cherkasy Krywbas Krzywy Róg utrzymuje średnio 45,7% posiadania piłki.Krywbas Krzywy Róg – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Krywbas Krzywy Róg wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Krywbas Krzywy Róg – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Krywbasu Krzywego Rogu to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Krywbas Krzywy Róg - FC LNZ Cherkasy Czyste konto Krywbas Krzywy Róg zachowuje w 0% meczów.Krywbas Krzywy Róg – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,7
Krywbas Krzywy Róg wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Krywbas Krzywy Róg – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 0%
Krywbas Krzywy Róg ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Krywbasu Krzywego Rogu – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Krywbas Krzywy Róg według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 2,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,50 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Krywbas Krzywy Róg zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Krywbas Krzywy Róg na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,67 1,25 | 0,67 0,75 | 1,33 0,50 |
|
13.
|
3,00 0,57 | 2,00 0,29 | 0,00 1,71 |
|
14.
|
1,00 0,00 | 0,80 0,00 | 1,00 2,00 |
|
15.
|
0,67 1,00 | 1,33 1,00 | 2,33 1,00 |
|
16.
|
0,33 0,20 | 0,67 0,80 | 2,00 2,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Krywbasu Krzywego Rogu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Krywbasu Krzywego Rogu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Zoria Ługańsk - Krywbas Krzywy Róg 1:3 Premier-liha (Ukraina), 9.08.2026
- Najwyższa porażka Krywbas Krzywy Róg - Karpaty Lwów 1:4 Premier-liha (Ukraina), 1.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Krywbas Krzywy Róg - Karpaty Lwów 1:4, Premier-liha (Ukraina), 1.08.2026
- Najszybsza bramka 18. minuta Rivas, Krywbas Krzywy Róg - Liwyj Bereh Kijów 1:1, Premier-liha (Ukraina), 15.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 66. minuta Vilivald, Krywbas Krzywy Róg - Kołos Kowaliwka 2:2, Premier-liha (Ukraina), 5.09.2026
Jakie statystyki ma Krywbas Krzywy Róg w tym sezonie?
Bilans Krywbasu Krzywego Rogu w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-2-3 przy 7 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 5,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Krywbas Krzywy Róg – zawodnicy
Jak wygląda kadra Krywbasu Krzywego Rogu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Krywbasu Krzywego Rogu 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Krywbasu Krzywego Rogu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
22 | Izrael | 1 mln € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Wenezuela | 550 tys. € | – | 4 | 67% | 1 | 0 | 307' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
22 | Jamajka | 200 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 136' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
20 | Ukraina | 400 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 350' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
22 | Senegal | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 350' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
– | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | ||||||||
| 11 |
|
21 | Tanzania | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
19 | Ukraina | 50 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
22 | Izrael | 500 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 1 | 532' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
20 | Ukraina | 800 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 1 | 514' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | Ukraina | 500 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 198' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
19 | Ukraina | 400 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 256' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
21 | Ukraina | 250 tys. € | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
21 | Panama | 700 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
21 | Boliwia | 400 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
22 | Ukraina | 1,8 mln € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
21 | Brazylia | 500 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 346' | 2 | 2 | |||||||
| 15 |
|
21 | Panama | 600 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 338' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
24 | Portugalia | 200 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 16' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
21 | Boliwia | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
22 | Ukraina | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
22 | Ukraina | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
21 | Portugalia | 300 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 304' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
24 | Ukraina | 1,2 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
23 | Ukraina | 100 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Krywbasu Krzywego Rogu
11,4 mln €
śr. 456 tys. € / zawodnika
Ile Krywbas Krzywy Róg wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Ukraina (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Krywbasu Krzywego Rogu w sezonie 2026/2027
Krywbas Krzywy Róg wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Krywbasu Krzywego Rogu
Jak wygląda skład Krywbasu Krzywego Rogu?
W wyjściowym ustawieniu Krywbasu Krzywego Rogu między słupkami staje O. Kemkin, a linię obrony najczęściej tworzą J. Machado, V. Vilivald, J. Jones oraz T. Borges. W środku pola grają A. Seck, D. Pidgurskyi, Roy Ben Navi, Y. Shevchenko oraz Y. Rivas, a za skuteczność w ataku odpowiadają V. Mulyk. Trener Patrick van Leeuwen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier-liha (Ukraina) i pucharach.
Krywbas Krzywy Róg – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Krywbas Krzywy Róg w sezonie 2026/2027.
Krywbas Krzywy Róg transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04 Wrz 2026 |
|
Chorwacja | 25 |
|
250 tys. € | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Tanzania | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Ukraina | 21 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Ukraina | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Chorwacja | 24 |
|
250 tys. € | |
| 17 Sie 2026 |
|
Boliwia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Sie 2026 |
|
Wenezuela | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
|
Ukraina | 23 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Portugalia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Jamajka | 22 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Krywbasu Krzywego Rogu
Krywbas Krzywy Róg bilans transferowy
- +6,7 mln € 2026
- +3,6 mln € 2025
- +320 tys. € 2024
- +410 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Krywbasu Krzywego Rogu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Krywbas Krzywy Róg w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Krywbasu Krzywego Rogu trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy, co przyniosło 2,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Andrusw Araujo do Polissii Żytomierza za 2 mln €.
Krywbas Krzywy Róg – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Krywbas Krzywy Róg? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Krywbas Krzywy Róg?
Klub piłkarski Krywbas Krzywy Róg zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Ukrainy.