Forma w lidze
Kołos Kowaliwka w tabeli
9. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do 1. miejsca: 14 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
3 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
3:3 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
6:8 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Kołosu Kowaliwki
Wartość drużyny: 1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Ukraina | 30 | pomocnik | 7 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Ukraina | 24 | napastnik | 7 | 600 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 5,69 średnia ocena | Kosowo | 24 | napastnik | 7 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 582 minut | Ukraina | 24 | napastnik | 7 | 600 tys. € |
Przewidywany skład Kołosu Kowaliwki 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kołos Kowaliwka w tabeli Premier-liha (Ukraina)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polissia Żytomierz
|
9 | 7 | 1 | 1 | 18:7 | 22 |
2
|
Szachtar Donieck
|
8 | 7 | 0 | 1 | 18:4 | 21 |
| ··· | |||||||
8
|
NK Veres Równe
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | 9 |
9
|
Kołos Kowaliwka
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | 8 |
10
|
Bukovyna
|
8 | 1 | 5 | 2 | 6:8 | 8 |
Wyniki Kołosu Kowaliwki
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Kołos Kowaliwka
3
Epicentr Kamieniec Podolski
1
Premier-liha (Ukraina), 8. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Kudrivka
2
Kołos Kowaliwka
3
Premier-liha (Ukraina), 7. kolejka
|
|
|
16 Wrz Koniec
|
Kołos Kowaliwka
2
Karpaty Lwów
3
Puchar Ukrainy, 1/16 finału
|
Terminarz Kołosu Kowaliwki
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 17:00
|
Szachtar Donieck
Kołos Kowaliwka
Premier-liha (Ukraina), 9. kolejka
|
|
|
23 Paź 14:30
|
NK Veres Równe
Kołos Kowaliwka
Premier-liha (Ukraina), 10. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Kołos Kowaliwka
Polissia Żytomierz
Premier-liha (Ukraina), 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Kołosu Kowaliwki
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Sie 2026 |
|
Ukraina |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Ukraina |
![]() |
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
|
Ukraina |
![]() |
wypożyczenie | |
| 23 Lip 2026 |
|
Ukraina |
|
za darmo |
Kołos Kowaliwka to klub piłkarski z Ukrainy występujący w Premier-liha (Ukraina). Swoim domowym obiektem jest Stadion Kolos, który może pomieścić 5 050 widzów. Zespół prowadzi Ruslan Kostyshyn. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1 milion euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kołos Kowaliwka w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kołosu Kowaliwki trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Kołos Kowaliwka w tabeli Premier-liha (Ukraina)?
Kołos Kowaliwka zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Premier-liha (Ukraina) z dorobkiem 8 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Polissii Żytomierza wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Kołosu Kowaliwki?
W wyjściowym ustawieniu Kołosu Kowaliwki między słupkami staje I. Pakholyuk, a linię obrony najczęściej tworzą O. Savchuk, M. Burda, R. Goncharenko oraz A. Tsurikov. W środku pola grają I. Kane, O. Demchenko, Elias, A. Rrapaj oraz A. Salabay, a za skuteczność w ataku odpowiadają Denys Ndukve. Trener Ruslan Kostyshyn ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier-liha (Ukraina) i pucharach.
Kiedy Kołos Kowaliwka gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kołosu Kowaliwki to spotkanie z Szachtarem Donieckiem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Arena Lviv w ramach Premier-liha (Ukraina) (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kołosu Kowaliwki?
Ostatni mecz Kołosu Kowaliwki to wygrana z Epicentrem Kamieńcem Podolskim 3:1 w Premier-liha, 10 października 2026. Bramki zdobyli Ndukwe Obieze, Kozak, Demchenko oraz Ndukwe Obieze. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kołos Kowaliwka w tym sezonie?
Bilans Kołosu Kowaliwki w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-2-3 przy 9 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kołosu Kowaliwki w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Kołos Kowaliwka w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Kołosu Kowaliwki
Kołos Kowaliwka terminarz
Kiedy Kołos Kowaliwka gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kołosu Kowaliwki to spotkanie z Szachtarem Donieckiem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Arena Lviv w ramach Premier-liha (Ukraina) (9. kolejka).
Wyniki Kołosu Kowaliwki w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Kołos Kowaliwka w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Kołosu Kowaliwki w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Kołos Kowaliwka wyniki
Kołos Kowaliwka ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 7 z 7 meczów, ze średnią 1,14 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kołosu Kowaliwki?
Ostatni mecz Kołosu Kowaliwki to wygrana z Epicentrem Kamieńcem Podolskim 3:1 w Premier-liha, 10 października 2026. Bramki zdobyli Ndukwe Obieze, Kozak, Demchenko oraz Ndukwe Obieze. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kołos Kowaliwka – tabela Premier-liha (Ukraina)
Jakie miejsce w tabeli Premier-liha (Ukraina) zajmuje Kołos Kowaliwka w sezonie 2026/2027.
Miejsce Kołosu Kowaliwki w tabeli Premier-liha (Ukraina)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polissia Żytomierz
|
9 | 7 | 1 | 1 | 18:7 | 11 | 22 | |
2
|
Szachtar Donieck
|
8 | 7 | 0 | 1 | 18:4 | 14 | 21 | |
3
|
Dynamo Kijów
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 16 | |
4
|
Metalist 1925 Charków
|
7 | 5 | 0 | 2 | 14:5 | 9 | 15 | |
5
|
Karpaty Lwów
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
6
|
Zoria Ługańsk
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
7
|
FC LNZ Cherkasy
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 11 | |
8
|
NK Veres Równe
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | -3 | 9 | |
9
|
Kołos Kowaliwka
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
10
|
Bukovyna
|
8 | 1 | 5 | 2 | 6:8 | -2 | 8 | |
11
|
Epicentr Kamieniec Podolski
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:10 | -3 | 8 | |
12
|
Liwyj Bereh Kijów
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
13
|
Czornomoreć Odessa
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 5 | |
14
|
Krywbas Krzywy Róg
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 5 | |
15
|
Obołoń Kijów
|
7 | 0 | 4 | 3 | 2:12 | -10 | 4 | |
16
|
Kudrivka
|
8 | 0 | 2 | 6 | 6:20 | -14 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polissia Żytomierz
|
9 | 7 | 1 | 1 | 18:7 | 11 | 22 | |
2
|
Szachtar Donieck
|
8 | 7 | 0 | 1 | 18:4 | 14 | 21 | |
3
|
Dynamo Kijów
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 16 | |
4
|
Metalist 1925 Charków
|
7 | 5 | 0 | 2 | 14:5 | 9 | 15 | |
5
|
Karpaty Lwów
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
6
|
Zoria Ługańsk
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
7
|
FC LNZ Cherkasy
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 11 | |
8
|
NK Veres Równe
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | -3 | 9 | |
9
|
Kołos Kowaliwka
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
10
|
Bukovyna
|
8 | 1 | 5 | 2 | 6:8 | -2 | 8 | |
11
|
Epicentr Kamieniec Podolski
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:10 | -3 | 8 | |
12
|
Liwyj Bereh Kijów
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
13
|
Czornomoreć Odessa
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 5 | |
14
|
Krywbas Krzywy Róg
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 5 | |
15
|
Obołoń Kijów
|
7 | 0 | 4 | 3 | 2:12 | -10 | 4 | |
16
|
Kudrivka
|
8 | 0 | 2 | 6 | 6:20 | -14 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Polissia Żytomierz
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 12 | |
| 2 |
Dynamo Kijów
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 3 |
Szachtar Donieck
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 4 |
Metalist 1925 Charków
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 5 |
FC LNZ Cherkasy
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 6 |
Karpaty Lwów
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 7 |
Bukovyna
|
5 | 1 | 4 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 8 |
Epicentr Kamieniec Podolski
|
5 | 1 | 2 | 2 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 9 |
Czornomoreć Odessa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 10 |
NK Veres Równe
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 11 |
Kołos Kowaliwka
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
Zoria Ługańsk
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 | |
| 13 |
Liwyj Bereh Kijów
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 14 |
Krywbas Krzywy Róg
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 15 |
Kudrivka
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 16 |
Obołoń Kijów
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
U siebie
?
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Szachtar Donieck
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 12 | |
| 2 |
Polissia Żytomierz
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 3 |
Zoria Ługańsk
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 4 |
Karpaty Lwów
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 5 |
Dynamo Kijów
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 6 |
Metalist 1925 Charków
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 7 |
NK Veres Równe
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 8 |
Liwyj Bereh Kijów
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 9 |
Kołos Kowaliwka
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 10 |
Obołoń Kijów
|
7 | 0 | 4 | 3 | 2:12 | -10 | 4 | |
| 11 |
Epicentr Kamieniec Podolski
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 12 |
Krywbas Krzywy Róg
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 13 |
FC LNZ Cherkasy
|
4 | 0 | 2 | 2 | 0:6 | -6 | 2 | |
| 14 |
Bukovyna
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:5 | -5 | 1 | |
| 15 |
Kudrivka
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:14 | -10 | 1 | |
| 16 |
Czornomoreć Odessa
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje Kołos Kowaliwka w tabeli Premier-liha (Ukraina)?
Kołos Kowaliwka zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Premier-liha (Ukraina) z dorobkiem 8 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Polissii Żytomierza wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Kołosu Kowaliwki w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Kołosu Kowaliwki na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Kołos Kowaliwka na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,7
- Strzały celne / mecz 3,6
- Asysty / mecz 1,14
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,57
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Kołosu Kowaliwki
Rozkład bramek w czasie
Bramki Kołosu Kowaliwki i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kołosu Kowaliwki to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Kołosu Kowaliwki i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Kołos Kowaliwka otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Kołosu Kowaliwki
89% bramek Kołosu Kowaliwki pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kołos Kowaliwka zdobywa w sezonie średnio 1,14 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,14.
Aktualne serie Kołosu Kowaliwki
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Kołosu Kowaliwki, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Kołos Kowaliwka wygra mecz Szachtar Donieck - Kołos Kowaliwka Kołos Kowaliwka nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Kołosu Kowaliwki
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 57%
- Powyżej 3,5 43%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 0%
W 57% meczów Kołosu Kowaliwki padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Kołos Kowaliwka – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Kołos Kowaliwka fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kołosu Kowaliwki, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kołos Kowaliwka zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Kołos Kowaliwka wygra mecz Szachtar Donieck - Kołos Kowaliwka Kołos Kowaliwka zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Kołosu Kowaliwki ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 44% goli Kołosu Kowaliwki, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 7 meczów.
Kołos Kowaliwka – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,8
Kołos Kowaliwka oddaje 8,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,8 strzału.
Kołos Kowaliwka – posiadanie piłki
- U siebie 52,0%
- Na wyjeździe 44,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 7
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 7 meczów. Średnio Kołos Kowaliwka utrzymuje przy piłce 47,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Kołos Kowaliwka wygra mecz Szachtar Donieck - Kołos Kowaliwka Kołos Kowaliwka utrzymuje średnio 47,7% posiadania piłki.Kołos Kowaliwka – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Kołos Kowaliwka wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Kołos Kowaliwka – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,57
- Bez straty do przerwy 29%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 71%
Czyste konto Kołosu Kowaliwki to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Kołos Kowaliwka – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 43%
- Pow. 8,5 w meczu 29%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 3,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Kołos Kowaliwka wykonuje średnio 3,3 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 29% spotkań.
Kołos Kowaliwka – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 86%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 57%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 0%
Kołos Kowaliwka ogląda średnio 3,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Kołosu Kowaliwki – 2,6. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Kołos Kowaliwka według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,67 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Kołos Kowaliwka zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Kołos Kowaliwka na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
2,25 0,50 | 1,75 0,00 | 0,75 1,50 |
|
8.
|
1,00 1,25 | 1,00 0,50 | 1,75 0,50 |
|
9.
|
1,33 1,00 | 1,00 1,50 | 1,00 2,00 |
|
10.
|
1,40 0,33 | 1,20 0,00 | 0,60 1,67 |
|
11.
|
1,00 1,00 | 0,60 1,33 | 0,80 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Kołosu Kowaliwki
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kołosu Kowaliwki w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Kołos Kowaliwka - Epicentr Kamieniec Podolski 3:1 Premier-liha (Ukraina), 10.10.2026
- Najwyższa porażka Zoria Ługańsk - Kołos Kowaliwka 2:0 Premier-liha (Ukraina), 31.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Kudrivka - Kołos Kowaliwka 2:3, Premier-liha (Ukraina), 20.09.2026
- Najszybsza bramka 21. minuta Demchenko, Dynamo Kijów - Kołos Kowaliwka 2:1, Premier-liha (Ukraina), 16.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Ndukwe Obieze, Kołos Kowaliwka - Epicentr Kamieniec Podolski 3:1, Premier-liha (Ukraina), 10.10.2026
Jakie statystyki ma Kołos Kowaliwka w tym sezonie?
Bilans Kołosu Kowaliwki w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-2-3 przy 9 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kołos Kowaliwka – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kołosu Kowaliwki w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Kołosu Kowaliwki 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Kołosu Kowaliwki
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
![]() |
24 | Kosowo | 300 tys. € | 101 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 136' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | Ukraina | 600 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 2 | 582' | 2 | 0 | |||||||
| 70 |
|
29 | Ukraina | 600 tys. € | – | 6 | 86% | 1 | 1 | 347' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
29 | Ukraina | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
30 | Ukraina | 500 tys. € | – | 7 | 100% | 3 | 1 | 570' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
26 | Ukraina | 500 tys. € | – | 7 | 100% | 3 | 0 | 304' | 2 | 0 | |||||||
| 99 |
|
25 | Albania | 700 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 2 | 457' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
20 | Ukraina | 700 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
|
28 | Brazylia | 750 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 362' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Mali | 600 tys. € | 31 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 429' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Gruzja | 800 tys. € | 50 tys. € | 2 | 29% | 0 | 0 | 75' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
|
20 | Ukraina | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 41' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
24 | Macedonia | 300 tys. € | 90 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 50' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
![]() |
20 | Ukraina | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 77 |
|
29 | Ukraina | 700 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 315' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
|
22 | Ukraina | 350 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 1 | 417' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
32 | Ukraina | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 529' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
34 | Ukraina | 200 tys. € | 153 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Ukraina | 400 tys. € | 654 tys. € | 3 | 43% | 0 | 1 | 188' | 2 | 1 | |||||||
| 0 |
|
21 | Ukraina | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 225' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
23 | Gruzja | 300 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 259' | 3 | 2 | |||||||
| 44 |
|
20 | Ukraina | 50 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 81 |
|
22 | Ukraina | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 31 |
|
22 | Ukraina | 1 mln € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 51 |
|
25 | Ukraina | 400 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
26 | Ukraina | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Kołosu Kowaliwki
10,9 mln €
śr. 417 tys. € / zawodnika
Ile Kołos Kowaliwka wydaje na pensje
1,1 mln € rocznie
śr. 41 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Ukraina (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Kołosu Kowaliwki w sezonie 2026/2027
Kołos Kowaliwka wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Kołosu Kowaliwki
Jak wygląda skład Kołosu Kowaliwki?
W wyjściowym ustawieniu Kołosu Kowaliwki między słupkami staje I. Pakholyuk, a linię obrony najczęściej tworzą O. Savchuk, M. Burda, R. Goncharenko oraz A. Tsurikov. W środku pola grają I. Kane, O. Demchenko, Elias, A. Rrapaj oraz A. Salabay, a za skuteczność w ataku odpowiadają Denys Ndukve. Trener Ruslan Kostyshyn ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier-liha (Ukraina) i pucharach.
Kołos Kowaliwka – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Kołos Kowaliwka w sezonie 2026/2027.
Kołos Kowaliwka transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Sie 2026 |
|
Ukraina | 26 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Ukraina | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
|
Ukraina | 25 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 23 Lip 2026 |
|
Ukraina | 25 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Kosowo | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Ukraina | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Ukraina | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Ukraina | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Ukraina | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Ukraina | 37 |
![]() |
koniec kariery |
Kluczowe transfery Kołosu Kowaliwki
Kołos Kowaliwka bilans transferowy
- +1,4 mln € 2026
- -370 tys. € 2025
- +760 tys. € 2024
- +470 tys. € 2023
- +500 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Kołosu Kowaliwki
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kołos Kowaliwka w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kołosu Kowaliwki trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
