Forma w lidze
Zoria Ługańsk w tabeli
6. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do 1. miejsca: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
3:8 bramki
0,75 gola/mecz
8 pkt
7:4 bramki
1,75 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Zorii Ługańska
Wartość drużyny: 3,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Ukraina | 23 | pomocnik | 8 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Brazylia | 27 | obrońca | 8 | 1 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 5,69 średnia ocena | Ukraina | 34 | napastnik | 8 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Brazylia | 27 | obrońca | 8 | 1 mln € |
Przewidywany skład Zorii Ługańska 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Zoria Ługańsk w tabeli Premier-liha (Ukraina)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Szachtar Donieck
|
8 | 7 | 0 | 1 | 18:4 | 21 |
2
|
Polissia Żytomierz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:7 | 19 |
| ··· | |||||||
5
|
Karpaty Lwów
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:6 | 14 |
6
|
Zoria Ługańsk
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:12 | 11 |
7
|
FC LNZ Cherkasy
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:9 | 11 |
Wyniki Zorii Ługańska
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Liwyj Bereh Kijów
1
Zoria Ługańsk
3
Premier-liha (Ukraina), 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Zoria Ługańsk
0
Dynamo Kijów
2
Premier-liha (Ukraina), 7. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Bukovyna
1
Zoria Ługańsk
1
Premier-liha (Ukraina), 6. kolejka
|
Terminarz Zorii Ługańska
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 12:00
|
Zoria Ługańsk
Czornomoreć Odessa
Premier-liha (Ukraina), 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Szachtar Donieck
Zoria Ługańsk
Premier-liha (Ukraina), 10. kolejka
|
|
|
28 Paź 14:00
|
Zoria Ługańsk
Krywbas Krzywy Róg
Puchar Ukrainy, 1/8 finału
|
Ostatnie transfery Zorii Ługańska
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Luksemburg |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Ukraina |
![]() |
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Ukraina |
|
80 tys. € | |
| 06 Sie 2026 |
|
Ukraina |
|
za darmo |
Zoria Ługańsk to klub piłkarski z Ukrainy występujący w Premier-liha (Ukraina). Swoim domowym obiektem jest Stadion Dynamo im. Valeriy Lobanovskyi, który może pomieścić 16 873 widzów. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Ukrainy.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Zorię Ługańsk?
Klub piłkarski Zoria Ługańsk zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Ukrainy oraz Mistrzostwo 3. ligi Ukrainy. Ponadto triumfował w Mistrzostwo ZSRR.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Zoria Ługańsk w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Zorii Ługańska trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 80 tys. €, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 200 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Maksym Boyko z Viktoriya Mykolaivka za 80 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Zan Trontelj do Dunajska Streda za 200 tys. €.
Które miejsce zajmuje Zoria Ługańsk w tabeli Premier-liha (Ukraina)?
Zoria Ługańsk zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Premier-liha (Ukraina) z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Szachtara Doniecka wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Zorii Ługańska?
W wyjściowym ustawieniu Zorii Ługańska między słupkami staje O. Saputin, a linię obrony najczęściej tworzą I. Perduta, Jordan, A. Janjić oraz A. Machelyuk. W środku pola grają A. Slesar, B. Kushnirenko, I. Nesterenko, D. Popara oraz D. Jelavić, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Budkivskyi.
Kiedy Zoria Ługańsk gra następny mecz?
Najbliższy mecz Zorii Ługańska to spotkanie z Czornomorcem Odessą, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Stadion Dynamo im. Valeriy Lobanovskyi w ramach Premier-liha (Ukraina) (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Zorii Ługańska?
Ostatni mecz Zorii Ługańska to wygrana z Liwym Berehem Kijowem 1:3 w Premier-liha, 12 października 2026. Bramki zdobyli Nesterenko, Machelyuk, Gorbach oraz . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Zoria Ługańsk w tym sezonie?
Bilans Zorii Ługańska w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 10 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Zorii Ługańska w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Zoria Ługańsk w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Zorii Ługańska
Zoria Ługańsk terminarz
Kiedy Zoria Ługańsk gra następny mecz?
Najbliższy mecz Zorii Ługańska to spotkanie z Czornomorcem Odessą, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Stadion Dynamo im. Valeriy Lobanovskyi w ramach Premier-liha (Ukraina) (9. kolejka).
Wyniki Zorii Ługańska w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Zoria Ługańsk w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Zorii Ługańska w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Zoria Ługańsk wyniki
Zoria Ługańsk ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 3 z 8 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Zoria Ługańsk zdobywa 1,40 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Zorii Ługańska?
Ostatni mecz Zorii Ługańska to wygrana z Liwym Berehem Kijowem 1:3 w Premier-liha, 12 października 2026. Bramki zdobyli Nesterenko, Machelyuk, Gorbach oraz . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Zoria Ługańsk – tabela Premier-liha (Ukraina)
Jakie miejsce w tabeli Premier-liha (Ukraina) zajmuje Zoria Ługańsk w sezonie 2026/2027.
Miejsce Zorii Ługańska w tabeli Premier-liha (Ukraina)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Szachtar Donieck
|
8 | 7 | 0 | 1 | 18:4 | 14 | 21 | |
2
|
Polissia Żytomierz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:7 | 10 | 19 | |
3
|
Dynamo Kijów
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 16 | |
4
|
Metalist 1925 Charków
|
7 | 5 | 0 | 2 | 14:5 | 9 | 15 | |
5
|
Karpaty Lwów
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
6
|
Zoria Ługańsk
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
7
|
FC LNZ Cherkasy
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 11 | |
8
|
NK Veres Równe
|
9 | 2 | 3 | 4 | 6:11 | -5 | 9 | |
9
|
Kołos Kowaliwka
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
10
|
Bukovyna
|
8 | 1 | 5 | 2 | 6:8 | -2 | 8 | |
11
|
Epicentr Kamieniec Podolski
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:10 | -3 | 8 | |
12
|
Liwyj Bereh Kijów
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
13
|
Obołoń Kijów
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:12 | -8 | 7 | |
14
|
Czornomoreć Odessa
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
Krywbas Krzywy Róg
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 5 | |
16
|
Kudrivka
|
8 | 0 | 2 | 6 | 6:20 | -14 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Szachtar Donieck
|
8 | 7 | 0 | 1 | 18:4 | 14 | 21 | |
2
|
Polissia Żytomierz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:7 | 10 | 19 | |
3
|
Dynamo Kijów
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 16 | |
4
|
Metalist 1925 Charków
|
7 | 5 | 0 | 2 | 14:5 | 9 | 15 | |
5
|
Karpaty Lwów
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
6
|
Zoria Ługańsk
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
7
|
FC LNZ Cherkasy
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 11 | |
8
|
NK Veres Równe
|
9 | 2 | 3 | 4 | 6:11 | -5 | 9 | |
9
|
Kołos Kowaliwka
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
10
|
Bukovyna
|
8 | 1 | 5 | 2 | 6:8 | -2 | 8 | |
11
|
Epicentr Kamieniec Podolski
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:10 | -3 | 8 | |
12
|
Liwyj Bereh Kijów
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
13
|
Obołoń Kijów
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:12 | -8 | 7 | |
14
|
Czornomoreć Odessa
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
Krywbas Krzywy Róg
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 5 | |
16
|
Kudrivka
|
8 | 0 | 2 | 6 | 6:20 | -14 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Polissia Żytomierz
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 12 | |
| 2 |
Dynamo Kijów
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 3 |
Szachtar Donieck
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 4 |
Metalist 1925 Charków
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 5 |
FC LNZ Cherkasy
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 6 |
Karpaty Lwów
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 7 |
Bukovyna
|
5 | 1 | 4 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 8 |
Epicentr Kamieniec Podolski
|
5 | 1 | 2 | 2 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 9 |
Czornomoreć Odessa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 10 |
NK Veres Równe
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 11 |
Kołos Kowaliwka
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
Zoria Ługańsk
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 | |
| 13 |
Obołoń Kijów
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 14 |
Liwyj Bereh Kijów
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 15 |
Krywbas Krzywy Róg
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 16 |
Kudrivka
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Szachtar Donieck
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 12 | |
| 2 |
Zoria Ługańsk
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 3 |
Polissia Żytomierz
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
Karpaty Lwów
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 5 |
Dynamo Kijów
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 6 |
Metalist 1925 Charków
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 7 |
NK Veres Równe
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 5 | |
| 8 |
Liwyj Bereh Kijów
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 9 |
Kołos Kowaliwka
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 10 |
Obołoń Kijów
|
7 | 0 | 4 | 3 | 2:12 | -10 | 4 | |
| 11 |
Epicentr Kamieniec Podolski
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 12 |
Krywbas Krzywy Róg
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 13 |
FC LNZ Cherkasy
|
4 | 0 | 2 | 2 | 0:6 | -6 | 2 | |
| 14 |
Bukovyna
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:5 | -5 | 1 | |
| 15 |
Kudrivka
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:14 | -10 | 1 | |
| 16 |
Czornomoreć Odessa
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje Zoria Ługańsk w tabeli Premier-liha (Ukraina)?
Zoria Ługańsk zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Premier-liha (Ukraina) z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Szachtara Doniecka wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Zorii Ługańska w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Zorii Ługańska na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Zoria Ługańsk na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,9
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 0,75
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,50
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Zorii Ługańska
-
Ivan Nesterenko 2
-
Pylyp Budkivskyi 1
-
Igor Perduta 1
-
Artem Machelyuk 1

-
Domagoj Jelavic 1
-
Igor Gorbach 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Zorii Ługańska i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Zorii Ługańska to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Zoria Ługańsk - Czornomoreć Odessa Po przerwie pada 50% bramek Zorii Ługańska.Przebieg meczu Zorii Ługańska i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 1-0-1 |
Gdy Zoria Ługańsk otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Zorii Ługańska
90% bramek Zorii Ługańska pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Zoria Ługańsk zdobywa w sezonie średnio 1,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,38.
Aktualne serie Zorii Ługańska
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Zorii Ługańska, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Zoria Ługańsk wygra mecz Zoria Ługańsk - Czornomoreć Odessa Zoria Ługańsk nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Zorii Ługańska
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Zorii Ługańska padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Zoria Ługańsk - Czornomoreć Odessa Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Zorii Ługańska.Zoria Ługańsk – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Zoria Ługańsk fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Zorii Ługańska, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Zoria Ługańsk zdobywa 0,75 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Zoria Ługańsk wygra mecz Zoria Ługańsk - Czornomoreć Odessa Zoria Ługańsk zdobywa u siebie 25% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Zorii Ługańska ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Zorii Ługańska, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Zoria Ługańsk wygra drugą połowę meczu Zoria Ługańsk - Czornomoreć Odessa Drugą połowę Zoria Ługańsk wygrywał w 2 z 8 meczów.Zoria Ługańsk – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 52%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,1
Zoria Ługańsk oddaje 8,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 52% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Zoria Ługańsk - Czornomoreć Odessa Zoria Ługańsk oddaje 8,9 strzałów na mecz.Zoria Ługańsk – posiadanie piłki
- U siebie 56,0%
- Na wyjeździe 48,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 8
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 8 meczów. Średnio Zoria Ługańsk utrzymuje przy piłce 52,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Zoria Ługańsk wygra mecz Zoria Ługańsk - Czornomoreć Odessa Zoria Ługańsk utrzymuje średnio 52,0% posiadania piłki.Zoria Ługańsk – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Zoria Ługańsk wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Zoria Ługańsk – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,50
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Zorii Ługańska to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Zoria Ługańsk - Czornomoreć Odessa Czyste konto Zoria Ługańsk zachowuje w 13% meczów.Zoria Ługańsk – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Zoria Ługańsk wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Zoria Ługańsk – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 13%
Zoria Ługańsk ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Zorii Ługańska – 1,6.
Zoria Ługańsk według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 0,67 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,33 | 0,67 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Zoria Ługańsk zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Zoria Ługańsk na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
2,25 2,00 | 2,00 2,00 | 0,25 1,33 |
|
5.
|
1,75 1,75 | 2,00 1,75 | 0,75 0,75 |
|
6.
|
0,75 2,00 | 0,75 1,75 | 2,00 1,00 |
|
7.
|
2,25 0,50 | 1,75 0,00 | 0,75 1,50 |
|
8.
|
1,00 1,00 | 1,00 0,40 | 1,75 0,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Zorii Ługańska
Skrajne wyniki i osiągnięcia Zorii Ługańska w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Zoria Ługańsk - Kołos Kowaliwka 2:0 Premier-liha (Ukraina), 31.07.2026
- Najwyższa porażka Zoria Ługańsk - Metalist 1925 Charków 0:3 Premier-liha (Ukraina), 31.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Zoria Ługańsk - Krywbas Krzywy Róg 1:3, Premier-liha (Ukraina), 9.08.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta Perduta, Bukovyna - Zoria Ługańsk 1:1, Premier-liha (Ukraina), 13.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 82. minuta Zoria Ługańsk - Kołos Kowaliwka 2:0, Premier-liha (Ukraina), 31.07.2026
Jakie statystyki ma Zoria Ługańsk w tym sezonie?
Bilans Zorii Ługańska w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 10 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Zoria Ługańsk – zawodnicy
Jak wygląda kadra Zorii Ługańska w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Zorii Ługańska 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Zorii Ługańska
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
34 | Ukraina | 250 tys. € | 102 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 587' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
22 | Ukraina | 500 tys. € | – | 7 | 88% | 1 | 1 | 290' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Chorwacja | 600 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 566' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | Ukraina | 600 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 97' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Luksemburg | 300 tys. € | 483 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 34' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
20 | Ukraina | 50 tys. € | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
23 | Ukraina | 600 tys. € | – | 8 | 100% | 2 | 0 | 700' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | Bośnia | 800 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 1 | 460' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
29 | Chorwacja | 700 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 359' | 2 | 0 | |||||||
| 77 |
|
30 | Ukraina | 500 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 359' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
21 | Ukraina | 800 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 447' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Ukraina | 400 tys. € | 30 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 113' | 1 | 0 | |||||||
| 80 |
|
32 | Ukraina | 400 tys. € | 152 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 55' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Ukraina | 250 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 153' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
23 | Ukraina | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
26 | Ukraina | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
|
26 | Brazylia | 500 tys. € | 222 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 88 |
|
20 | Sierra Leone | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 97 |
|
24 | Ukraina | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 55 |
|
27 | Brazylia | 1 mln € | 18 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 720' | 3 | 0 | |||||||
| 44 |
|
35 | Ukraina | 100 tys. € | 81 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 664' | 1 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
27 | Ukraina | 600 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 550' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
24 | Bośnia | 800 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Brazylia | 600 tys. € | 27 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 95' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
29 | Ukraina | 400 tys. € | 244 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 222' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
23 | Austria | 500 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 92' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
25 | Ukraina | 500 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 321' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
22 | Ukraina | 900 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Ukraina | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
21 | Ukraina | – | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Zorii Ługańska
14 mln €
śr. 465 tys. € / zawodnika
Ile Zoria Ługańsk wydaje na pensje
1,4 mln € rocznie
śr. 45 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Ukraina (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Zorii Ługańska w sezonie 2026/2027
Zoria Ługańsk wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Zorii Ługańska
Jak wygląda skład Zorii Ługańska?
W wyjściowym ustawieniu Zorii Ługańska między słupkami staje O. Saputin, a linię obrony najczęściej tworzą I. Perduta, Jordan, A. Janjić oraz A. Machelyuk. W środku pola grają A. Slesar, B. Kushnirenko, I. Nesterenko, D. Popara oraz D. Jelavić, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Budkivskyi.
Zoria Ługańsk – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Zoria Ługańsk w sezonie 2026/2027.
Zoria Ługańsk transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Luksemburg | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Ukraina | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Ukraina | 22 |
|
80 tys. € | |
| 06 Sie 2026 |
|
Ukraina | 20 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Ukraina | 32 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Ukraina | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Ukraina | 27 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Ukraina | 25 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Słowenia | 26 |
|
200 tys. € | |
| 15 Lip 2026 |
|
Serbia | 28 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Zorii Ługańska
Zoria Ługańsk bilans transferowy
- +120 tys. € 2026
- -680 tys. € 2025
- +3,5 mln € 2024
- +1,8 mln € 2023
- +1,2 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Zorii Ługańska
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Zoria Ługańsk w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Zorii Ługańska trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 80 tys. €, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 200 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Maksym Boyko z Viktoriya Mykolaivka za 80 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Zan Trontelj do Dunajska Streda za 200 tys. €.
Zoria Ługańsk – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Zoria Ługańsk? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Zorię Ługańsk?
Klub piłkarski Zoria Ługańsk zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Ukrainy oraz Mistrzostwo 3. ligi Ukrainy. Ponadto triumfował w Mistrzostwo ZSRR.