Forma w lidze
Mallorca B w tabeli
13. miejsce / 6 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Strata do 5. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
0:1 bramki
0,00 gola/mecz
5 pkt
4:5 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Mallorca B
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 540 minut | Hiszpania | 25 | bramkarz | 6 | 150 tys. € |
Mallorca B w tabeli Segunda Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ucam Murcia
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:6 | 12 |
2
|
Castellon B
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 12 |
| ··· | |||||||
12
|
Orihuela
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:14 | 7 |
13
|
Mallorca B
|
6 | 1 | 3 | 2 | 4:6 | 6 |
14
|
Atlético Baleares
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:11 | 6 |
Wyniki Mallorca B
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Atlético Baleares
2
![]()
Mallorca B
2
Segunda Division RFEF, 6. kolejka grupy 3
|
|
|
04 Paź Koniec
|
![]()
Mallorca B
0
Alcoyano
1
Segunda Division RFEF, 5. kolejka grupy 3
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
La Nucía
2
![]()
Mallorca B
0
Segunda Division RFEF, 4. kolejka grupy 3
|
Terminarz Mallorca B
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 12:00
|
![]()
Mallorca B
Orihuela
Segunda Division RFEF, 7. kolejka grupy 3
|
|
|
25 Paź 13:00
|
![]()
Mallorca B
Elche B
Segunda Division RFEF, 8. kolejka grupy 3
|
|
|
01 Lis 12:00
|
Ucam Murcia
![]()
Mallorca B
Segunda Division RFEF, 9. kolejka grupy 3
|
Mallorca B to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w Segunda Division RFEF.
Które miejsce zajmuje Mallorca B w tabeli Segunda Division RFEF?
Mallorca B zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Segunda Division RFEF z dorobkiem 6 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Ucam Murcia wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Kiedy Mallorca B gra następny mecz?
Najbliższy mecz Mallorca B to spotkanie z Orihuelą, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:00 w ramach Segunda Division RFEF (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Mallorca B?
Ostatni mecz Mallorca B to remis z Atlético Baleares 2:2 w Segunda Division RFEF, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Mallorca B w tym sezonie?
Bilans Mallorca B w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-3-2 przy 4 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 11,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Mallorca B w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Mallorca B w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Mallorca B
Mallorca B terminarz
Kiedy Mallorca B gra następny mecz?
Najbliższy mecz Mallorca B to spotkanie z Orihuelą, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:00 w ramach Segunda Division RFEF (7. kolejka).
Wyniki Mallorca B w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Mallorca B w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Mallorca B w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone



Mallorca B wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
![]() Segunda Division RFEF, 6. kolejka grupy 3
|
2:2 | – | 7/11 | 1/3 | |
|
04 Paź Koniec
|
![]() Segunda Division RFEF, 5. kolejka grupy 3
|
0:1 | – | 5/6 | 3/7 | |
|
27 Wrz Koniec
|
![]() Segunda Division RFEF, 4. kolejka grupy 3
|
2:0 | – | 4/8 | 0/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
![]() Segunda Division RFEF, 3. kolejka grupy 3
|
0:1 | – | 1/8 | 3/9 | |
|
13 Wrz Koniec
|
![]() Segunda Division RFEF, 2. kolejka grupy 3
|
0:0 | – | 3/7 | 1/2 | |
|
06 Wrz Koniec
|
![]() Segunda Division RFEF, 1. kolejka grupy 3
|
1:1 | – | 2/8 | 2/5 | |
|
04 Maj Koniec
|
![]() Segunda Division RFEF
|
5:0 | – | – | – | |
|
27 Kwi Koniec
|
![]() Segunda Division RFEF
|
0:3 | – | – | – | |
|
20 Kwi Koniec
|
![]() Segunda Division RFEF
|
2:0 | – | – | – | |
|
13 Kwi Koniec
|
![]() ![]() Segunda Division RFEF
|
0:3 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Mallorca B?
Ostatni mecz Mallorca B to remis z Atlético Baleares 2:2 w Segunda Division RFEF, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Mallorca B – tabela Segunda Division RFEF
Jakie miejsce w tabeli Segunda Division RFEF zajmuje Mallorca B w sezonie 2026/2027.
Miejsce Mallorca B w tabeli Segunda Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ucam Murcia
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:6 | 8 | 12 | |
2
|
Castellon B
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 12 | |
3
|
Castellonense
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
4
|
La Nucía
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
5
|
Cieza
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 6 | 11 | |
6
|
Deportiva Minera
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 11 | |
7
|
Alcoyano
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 10 | |
8
|
Yeclano
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 9 | |
9
|
Intercity
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:8 | 0 | 9 | |
10
|
Lorca Deportiva
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:5 | 1 | 8 | |
11
|
Elche B
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
12
|
Orihuela
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:14 | -7 | 7 | |
13
|
Mallorca B
|
6 | 1 | 3 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
14
|
Atlético Baleares
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:11 | -3 | 6 | |
15
|
Poblense
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:8 | -3 | 6 | |
16
|
Peña Deportiva
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:9 | -3 | 4 | |
17
|
Valencia B
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 4 | |
18
|
Real Murcia II
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:12 | -7 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ucam Murcia
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:6 | 8 | 12 | |
2
|
Castellon B
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 12 | |
3
|
Castellonense
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
4
|
La Nucía
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
5
|
Cieza
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 6 | 11 | |
6
|
Deportiva Minera
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 11 | |
7
|
Alcoyano
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 10 | |
8
|
Yeclano
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 9 | |
9
|
Intercity
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:8 | 0 | 9 | |
10
|
Lorca Deportiva
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:5 | 1 | 8 | |
11
|
Elche B
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
12
|
Orihuela
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:14 | -7 | 7 | |
13
|
Mallorca B
|
6 | 1 | 3 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
14
|
Atlético Baleares
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:11 | -3 | 6 | |
15
|
Poblense
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:8 | -3 | 6 | |
16
|
Peña Deportiva
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:9 | -3 | 4 | |
17
|
Valencia B
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 4 | |
18
|
Real Murcia II
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:12 | -7 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Deportiva Minera
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 2 |
Castellonense
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 3 |
La Nucía
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 9 | |
| 4 |
Cieza
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Alcoyano
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 6 |
Ucam Murcia
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 7 |
Castellon B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 8 |
Yeclano
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 9 |
Elche B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 10 |
Poblense
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 11 |
Lorca Deportiva
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 12 |
Atlético Baleares
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 13 |
Peña Deportiva
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 14 |
Valencia B
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 15 |
Orihuela
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:8 | -6 | 3 | |
| 16 |
Intercity
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 17 |
Mallorca B
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | |
| 18 |
Real Murcia II
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Intercity
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 2 |
Ucam Murcia
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 6 | |
| 3 |
Castellon B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 4 |
Mallorca B
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 5 |
Cieza
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 6 |
Orihuela
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 7 |
Castellonense
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 8 |
La Nucía
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 9 |
Alcoyano
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 3 | |
| 10 |
Yeclano
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 11 |
Lorca Deportiva
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 12 |
Real Murcia II
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | -5 | 3 | |
| 13 |
Atlético Baleares
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 14 |
Deportiva Minera
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
| 15 |
Elche B
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 16 |
Poblense
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 | 0 | |
| 17 |
Peña Deportiva
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 18 |
Valencia B
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Mallorca B w tabeli Segunda Division RFEF?
Mallorca B zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Segunda Division RFEF z dorobkiem 6 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Ucam Murcia wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Mallorca B w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Mallorca B na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Mallorca B na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,5
- Strzały celne / mecz 3,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 33%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Mallorca B i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Mallorca B to 46–60 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Mallorca B i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-2-1 |
Gdy Mallorca B otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Mallorca B
75% bramek Mallorca B pada z gry. Z karnych odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Mallorca B zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Mallorca B
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Mallorca B, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Mallorca B
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 17%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 17% meczów Mallorca B padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Mallorca B – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Mallorca B, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Mallorca B zdobywa 0,50 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Mallorca B ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 100% goli Mallorca B, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 6 meczów.
Mallorca B – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 8,0
- Celność strzałów 30%
- Skuteczność (gole / strzały) 6%
- Strzałów na gola 17,3
Mallorca B oddaje 11,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 30% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 17,3 strzału.
Mallorca B – posiadanie piłki
- U siebie 60,5%
- Na wyjeździe 55,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 6
- Najniższe w sezonie 49%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 6 meczów. Średnio Mallorca B utrzymuje przy piłce 56,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 49%.
Mallorca B – czyste konta
- U siebie 1 z 2
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Mallorca B to 33% meczów sezonu (2 z 6), z czego 1 w 2 meczach u siebie.
Mallorca B – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 17%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Mallorca B wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 17% spotkań.
Mallorca B – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 3,3
- Mecze bez kartki 17%
Mallorca B ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Mallorca B – 3,3.
Mallorca B według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,33 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Mallorca B zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Mallorca B na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
2,00 0,33 | 2,00 0,33 | 2,00 1,00 |
|
12.
|
1,00 1,33 | 0,67 1,67 | 2,67 2,00 |
13.
![]() |
0,50 1,25 | 0,00 1,00 | 0,50 1,25 |
|
14.
|
1,33 0,67 | 1,67 1,00 | 2,33 1,33 |
|
15.
|
2,00 0,00 | 1,33 0,33 | 1,00 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Mallorca B
Skrajne wyniki i osiągnięcia Mallorca B w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Real Murcia II - Mallorca B 0:1 Segunda Division RFEF, 20.09.2026
- Najwyższa porażka La Nucía - Mallorca B 2:0 Segunda Division RFEF, 27.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Atlético Baleares - Mallorca B 2:2, Segunda Division RFEF, 11.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 53. minuta Valencia B - Mallorca B 1:1, Segunda Division RFEF, 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 85. minuta Atlético Baleares - Mallorca B 2:2, Segunda Division RFEF, 11.10.2026
Jakie statystyki ma Mallorca B w tym sezonie?
Bilans Mallorca B w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-3-2 przy 4 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 11,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Mallorca B – zawodnicy
Jak wygląda kadra Mallorca B w sezonie 2026/2027.