6. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
2 zwycięstwa z rzędu
6 meczów bez porażki
6 meczów ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
9 pkt
5:0 bramki
1,67 gola/mecz
4 pkt
2:1 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy MC Alger
Wartość drużyny: 10,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Algeria | 30 | obrońca | 5 | 550 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Algeria | 30 | obrońca | 5 | 550 tys. € |
Przewidywany skład MC Alger 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CR Belouizdad
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:7 | 17 |
2
|
JS Kabylie
|
7 | 5 | 1 | 1 | 11:3 | 16 |
| ··· | |||||||
5
|
MB Rouisset
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:5 | 14 |
6
|
MC Alger
|
5 | 4 | 1 | 0 | 7:1 | 13 |
7
|
Oued Akbou
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:6 | 11 |
Wyniki MC Alger
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
MC Alger
2
Khenchela
0
Ligue 1 (Algieria), 8. kolejka
|
|
|
27 Paź
Koniec
|
US Biskra
0
MC Alger
1
Ligue 1 (Algieria), 7. kolejka
|
|
|
13 Paź
Koniec
|
ASO Chlef
1
MC Alger
1
Ligue 1 (Algieria), 5. kolejka
|
Terminarz MC Alger
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
04 Lis
17:00
|
MC Alger
MC Oran
Ligue 1 (Algieria), 1. kolejka
|
|
|
21 Lis
17:00
|
MC Alger
JS Saoura
Ligue 1 (Algieria), 12. kolejka
|
|
|
28 Lis
17:00
|
Ben Aknoun
MC Alger
Ligue 1 (Algieria), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery MC Alger
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Algeria |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Jordania |
![]() |
wypożyczenie | |
| 21 Sie 2026 |
|
Algeria |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Algeria |
![]() |
za darmo |
MC Alger to klub piłkarski z Algierii występujący w Ligue 1 (Algieria). Swoim domowym obiektem jest Stade Ali-la-Pointe, który może pomieścić 40 000 widzów. Zespół prowadzi Khaled Ben Yahia. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 10,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski MC Alger w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do MC Alger trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy, co przyniosło 266 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Alexis Guendouz do JS Kabylie za 266 tys. €.
Które miejsce zajmuje MC Alger w tabeli Ligue 1 (Algieria)?
MC Alger zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Ligue 1 (Algieria) z dorobkiem 13 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego CR Belouizdad wynosi 4 punkty, a przewaga nad 7. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:1, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład MC Alger?
W wyjściowym ustawieniu MC Alger między słupkami staje A. Ramdane, a linię obrony najczęściej tworzą M. Khelif, A. Abdellaoui, R. Halaimia oraz A. Ghezala. W środku pola grają C. Boukholda, K. Zunon, O. Benhaoua oraz M. Zoungrana, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Menezla, Z. Ferhat. Trener Khaled Ben Yahia ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 1 (Algieria) i pucharach.
Kiedy MC Alger gra następny mecz?
Najbliższy mecz MC Alger to spotkanie z MC Oran, które odbędzie się 4 listopada 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stade Ali-la-Pointe w ramach Ligue 1 (Algieria) (1. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz MC Alger?
Ostatni mecz MC Alger to wygrana z Khenchela 2:0 w Ligue 1 (Algieria), 31 października 2026. Bramki zdobyli Ghezala, Bayazid. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma MC Alger w tym sezonie?
Bilans MC Alger w tym sezonie to 5 meczów i wynik 4-1-0 przy 7 zdobytych bramkach i 1 straconej. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz MC Alger w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra MC Alger w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań MC Alger
Kiedy MC Alger gra następny mecz?
Najbliższy mecz MC Alger to spotkanie z MC Oran, które odbędzie się 4 listopada 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stade Ali-la-Pointe w ramach Ligue 1 (Algieria) (1. kolejka).
Wyniki MC Alger w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub MC Alger w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki MC Alger w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Algieria), 8. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 4/5 | 0/0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Algieria), 7. kolejka
|
0:1 | – | 1/6 | 3/4 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Algieria), 5. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 1/4 | 4/7 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Algieria), 4. kolejka
|
1:0 | – | 12/13 | 2/4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 1 (Algieria), 3. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 3/6 | 3/6 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Ligue 1 (Algieria), 30. kolejka
|
2:0 | 4-3-3 | 3/3 | 1/2 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Ligue 1 (Algieria), 29. kolejka
|
1:0 | – | 7/10 | 2/6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Ligue 1 (Algieria), 28. kolejka
|
1:1 | – | 6/8 | 1/3 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Ligue 1 (Algieria), 19. kolejka
|
2:1 | – | 3/7 | 3/6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Ligue 1 (Algieria), 18. kolejka
|
2:3 | 4-3-3 | 12/14 | 2/5 |
MC Alger ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 3 z 3 meczów, ze średnią 2,33 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz MC Alger?
Ostatni mecz MC Alger to wygrana z Khenchela 2:0 w Ligue 1 (Algieria), 31 października 2026. Bramki zdobyli Ghezala, Bayazid. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
MC Alger – tabela Ligue 1 (Algieria)
Jakie miejsce w tabeli Ligue 1 (Algieria) zajmuje MC Alger w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CR Belouizdad
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:7 | 5 | 17 | |
2
|
JS Kabylie
|
7 | 5 | 1 | 1 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
MC Oran
|
7 | 4 | 3 | 0 | 5:0 | 5 | 15 | |
4
|
USM Alger
|
7 | 4 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 14 | |
5
|
MB Rouisset
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 14 | |
6
|
MC Alger
|
5 | 4 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 13 | |
7
|
Oued Akbou
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:6 | 3 | 11 | |
8
|
Témouchent
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | -3 | 9 | |
9
|
ES Setif
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:7 | 2 | 8 | |
10
|
JS El Biar
|
8 | 2 | 2 | 4 | 12:12 | 0 | 8 | |
11
|
Ben Aknoun
|
7 | 1 | 5 | 1 | 8:8 | 0 | 8 | |
12
|
CS Constantine
|
8 | 2 | 1 | 5 | 11:17 | -6 | 7 | |
13
|
Khenchela
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:8 | -5 | 5 | |
14
|
ASO Chlef
|
8 | 0 | 4 | 4 | 7:13 | -6 | 4 | |
15
|
JS Saoura
|
7 | 0 | 3 | 4 | 0:7 | -7 | 3 | |
16
|
US Biskra
|
8 | 0 | 3 | 5 | 4:14 | -10 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CR Belouizdad
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:7 | 5 | 17 | |
2
|
JS Kabylie
|
7 | 5 | 1 | 1 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
MC Oran
|
7 | 4 | 3 | 0 | 5:0 | 5 | 15 | |
4
|
USM Alger
|
7 | 4 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 14 | |
5
|
MB Rouisset
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 14 | |
6
|
MC Alger
|
5 | 4 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 13 | |
7
|
Oued Akbou
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:6 | 3 | 11 | |
8
|
Témouchent
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | -3 | 9 | |
9
|
ES Setif
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:7 | 2 | 8 | |
10
|
JS El Biar
|
8 | 2 | 2 | 4 | 12:12 | 0 | 8 | |
11
|
Ben Aknoun
|
7 | 1 | 5 | 1 | 8:8 | 0 | 8 | |
12
|
CS Constantine
|
8 | 2 | 1 | 5 | 11:17 | -6 | 7 | |
13
|
Khenchela
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:8 | -5 | 5 | |
14
|
ASO Chlef
|
8 | 0 | 4 | 4 | 7:13 | -6 | 4 | |
15
|
JS Saoura
|
7 | 0 | 3 | 4 | 0:7 | -7 | 3 | |
16
|
US Biskra
|
8 | 0 | 3 | 5 | 4:14 | -10 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
JS Kabylie
|
4 | 4 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 12 | |
| 2 |
MB Rouisset
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 10 | |
| 3 |
CR Belouizdad
|
3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 9 | |
| 4 |
MC Alger
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 9 | |
| 5 |
MC Oran
|
4 | 2 | 2 | 0 | 3:0 | 3 | 8 | |
| 6 |
USM Alger
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 7 |
Oued Akbou
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 8 |
Témouchent
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 9 |
CS Constantine
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 6 | |
| 10 |
Khenchela
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 11 |
ES Setif
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 12 |
JS El Biar
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 4 | |
| 13 |
ASO Chlef
|
5 | 0 | 3 | 2 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 14 |
Ben Aknoun
|
2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 0 | 2 | |
| 15 |
JS Saoura
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | |
| 16 |
US Biskra
|
4 | 0 | 1 | 3 | 0:3 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CR Belouizdad
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:7 | 2 | 8 | |
| 2 |
MC Oran
|
3 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | 2 | 7 | |
| 3 |
USM Alger
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 4 |
Ben Aknoun
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 5 |
Oued Akbou
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 6 |
JS Kabylie
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 7 |
MB Rouisset
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 8 |
MC Alger
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 9 |
ES Setif
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 10 |
JS El Biar
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 11 |
Témouchent
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 12 |
US Biskra
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:11 | -7 | 2 | |
| 13 |
CS Constantine
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 | |
| 14 |
ASO Chlef
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 15 |
JS Saoura
|
5 | 0 | 1 | 4 | 0:7 | -7 | 1 | |
| 16 |
Khenchela
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje MC Alger w tabeli Ligue 1 (Algieria)?
MC Alger zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Ligue 1 (Algieria) z dorobkiem 13 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego CR Belouizdad wynosi 4 punkty, a przewaga nad 7. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:1, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki MC Alger w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki MC Alger na tle ligi w sezonie 2026/2027.
MC Alger na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,6
- Strzały celne / mecz 5,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,20
- Czyste konta 80%
Strzelcy MC Alger
-
Ayoub Ghezala 1
-
Chahreddine Boukholda 1
-
Soufiane Bayazid 1
-
Mossi Nduwumwe 1

-
Zinedine Ferhat 1
-
Mohamed Kohili 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki MC Alger i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres MC Alger to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu MC Alger - MC Oran Po przerwie pada 57% bramek MC Alger.Przebieg meczu MC Alger i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 2-0-0 |
Gdy MC Alger otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla MC Alger
100% bramek MC Alger pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
MC Alger zdobywa w sezonie średnio 2,60 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 2,60.
Aktualne serie MC Alger
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 5 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów MC Alger, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
MC Alger wygra mecz MC Alger - MC Oran MC Alger nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach MC Alger
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 60%
- Powyżej 2,5 0%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 0% meczów MC Alger padają co najmniej trzy bramki, a w 20% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu MC Alger - MC Oran Powyżej 2,5 bramki padło w 0% meczów MC Alger.MC Alger – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla MC Alger, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie MC Alger zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
MC Alger wygra mecz MC Alger - MC Oran MC Alger zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach MC Alger ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli MC Alger, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 5 meczów.
MC Alger wygra drugą połowę meczu MC Alger - MC Oran Drugą połowę MC Alger wygrywał w 4 z 5 meczów.MC Alger – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 52%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,9
MC Alger oddaje 9,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 52% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu MC Alger - MC Oran MC Alger oddaje 9,6 strzałów na mecz.MC Alger – posiadanie piłki
- U siebie 60,7%
- Na wyjeździe 49,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 5
- Najniższe w sezonie 48%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 5 meczów. Średnio MC Alger utrzymuje przy piłce 56,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 48%.
MC Alger wygra mecz MC Alger - MC Oran MC Alger utrzymuje średnio 56,2% posiadania piłki.MC Alger – czyste konta
- U siebie 3 z 3
- Na wyjeździe 1 z 2
- Stracone / mecz 0,20
- Bez straty do przerwy 100%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 0%
Czyste konto MC Alger to 80% meczów sezonu (4 z 5), z czego 3 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu MC Alger - MC Oran Czyste konto MC Alger zachowuje w 80% meczów.MC Alger – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 20%
- Pow. 8,5 w meczu 20%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 1,0
MC Alger wykonuje średnio 4,2 rzutów rożnych na mecz wobec 2,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 20% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu MC Alger - MC Oran Powyżej 8,5 rożnego padło w 20% meczów MC Alger.MC Alger – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 20%
MC Alger ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale MC Alger – 1,6.
MC Alger według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,33 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz MC Alger zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
MC Alger na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
2,33 1,75 | 1,67 1,25 | 0,67 0,75 |
|
5.
|
2,50 1,00 | 1,25 0,75 | 0,25 1,00 |
|
6.
|
3,00 2,00 | 1,67 1,00 | 0,00 0,50 |
|
7.
|
2,00 1,25 | 2,33 0,50 | 1,33 0,50 |
|
8.
|
1,20 1,00 | 0,80 0,67 | 1,00 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach MC Alger
Skrajne wyniki i osiągnięcia MC Alger w tym sezonie
- Najwyższa wygrana MC Alger - MB Rouisset 2:0 Ligue 1 (Algieria), 18.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 2 bramek MC Alger - MB Rouisset 2:0, Ligue 1 (Algieria), 18.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Ghezala, MC Alger - Khenchela 2:0, Ligue 1 (Algieria), 31.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 77. minuta Kohili, MC Alger - Témouchent 1:0, Ligue 1 (Algieria), 9.10.2026
Jakie statystyki ma MC Alger w tym sezonie?
Bilans MC Alger w tym sezonie to 5 meczów i wynik 4-1-0 przy 7 zdobytych bramkach i 1 straconej. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
MC Alger – zawodnicy
Jak wygląda kadra MC Alger w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład MC Alger 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra MC Alger
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
24 | Burundi | – | – | 4 | 80% | 1 | 0 | 140' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Algeria | 400 tys. € | – | 4 | 80% | 1 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
33 | Algeria | 800 tys. € | 1,3 mln € | 3 | 60% | 1 | 0 | 232' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
22 | Jordania | 325 tys. € | 360 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 155' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
21 | Algeria | – | – | 3 | 60% | 1 | 0 | 102' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
24 | Algeria | 125 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
34 | Algeria | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
31 | Algeria | 900 tys. € | 270 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 86' | 1 | 1 | |||||||
| 25 |
![]() |
22 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
33 | Algeria | 350 tys. € | 53 tys. € | 2 | 40% | 0 | 0 | 90' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | Burkina-Faso | 1,2 mln € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 242' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Algeria | 400 tys. € | 70 tys. € | 4 | 80% | 1 | 0 | 350' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
27 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
24 | Algeria | 2,5 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
25 | Algeria | 300 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 291' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
24 | Algeria | 500 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
21 | Algeria | 0 € | 96 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
21 | Algeria | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
26 | Algeria | 450 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 151' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
– | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
33 | Algeria | 275 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 159' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 19 |
|
30 | Algeria | 550 tys. € | – | 5 | 100% | 1 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
30 | Algeria | 850 tys. € | 103 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 431' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
29 | Algeria | 400 tys. € | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
25 | Algeria | 400 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 30 |
|
– | Algeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
19 | Algeria | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
11,6 mln €
śr. 399 tys. € / zawodnika
2,3 mln € rocznie
śr. 79 tys. € / zawodnika
5
najliczniej: Algeria (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy MC Alger w sezonie 2026/2027
MC Alger wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry MC Alger
Jak wygląda skład MC Alger?
W wyjściowym ustawieniu MC Alger między słupkami staje A. Ramdane, a linię obrony najczęściej tworzą M. Khelif, A. Abdellaoui, R. Halaimia oraz A. Ghezala. W środku pola grają C. Boukholda, K. Zunon, O. Benhaoua oraz M. Zoungrana, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Menezla, Z. Ferhat. Trener Khaled Ben Yahia ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue 1 (Algieria) i pucharach.
MC Alger – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub MC Alger w sezonie 2026/2027.
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Algeria | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Jordania | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 21 Sie 2026 |
|
Algeria | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Algeria | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Algeria | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Algeria | 30 |
|
266 tys. € | |
| 07 Sie 2026 |
![]() |
Algeria | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Burundi | 24 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 06 Lip 2026 |
|
Algeria | 21 |
|
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 27 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery MC Alger
MC Alger bilans transferowy
- -64 tys. € 2026
- -300 tys. € 2025
- +302 tys. € 2024
- -634 tys. € 2023
- -100 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii MC Alger
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski MC Alger w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do MC Alger trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy, co przyniosło 266 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Alexis Guendouz do JS Kabylie za 266 tys. €.