Forma w lidze
Mika w tabeli
7. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
9:8 bramki
2,25 gola/mecz
4 pkt
7:10 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Mika w tabeli Armeńskiej First League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Andranik
|
10 | 7 | 1 | 2 | 26:10 | 22 |
2
|
Olympia Yerevan
|
8 | 7 | 1 | 0 | 22:7 | 22 |
| ··· | |||||||
6
|
Lernayin Artsakh
|
8 | 4 | 0 | 4 | 17:16 | 12 |
7
|
Mika
|
9 | 3 | 2 | 4 | 16:18 | 11 |
8
|
Pyunik II
|
9 | 3 | 2 | 4 | 14:16 | 11 |
Wyniki Mika
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Andranik
2
Mika
1
Armeńska First League, 10. kolejka
|
|
|
08 Paź Koniec
|
Mika
3
Sardarapat 2
2
Armeńska First League, 9. kolejka
|
|
|
22 Wrz Koniec
|
![]()
Bentonit Ijevan
2
Mika
1
Armeńska First League, 8. kolejka
|
Terminarz Mika
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
20 Paź 13:30
|
Mika
Araks Ararat
Armeńska First League, 11. kolejka
|
|
|
25 Paź 10:00
|
Mika
Araks Ararat
Puchar Armenii, 1/8 finału
|
|
|
01 Lis 15:00
|
Mika
Shirak II
Armeńska First League, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Mika
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 Wrz 2026 |
![]() |
Armenia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
|
Armenia |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Armenia |
![]() |
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Łotwa |
![]() |
za darmo |
Mika to klub piłkarski z Armenii występujący w Armeńska First League. Swoim domowym obiektem jest Mika, który może pomieścić 7 140 widzów. Zespół prowadzi Hakob Mkryan. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 160 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Armenii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Mika w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Mika trafiło 5 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Mika w tabeli Armeńskiej First League?
Mika zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Armeńskiej First League z dorobkiem 11 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Andranik wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Kiedy Mika gra następny mecz?
Najbliższy mecz Mika to spotkanie z Araks Ararat, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie Mika w ramach Armeńskiej First League (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Mika?
Ostatni mecz Mika to porażka z Andranik 2:1 w Armeńskiej First League, 12 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Mika w tym sezonie?
Bilans Mika w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-2-4 przy 16 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Mika w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Mika w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Mika

Mika terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
20 Paź 13:30
|
Armeńska First League, 11. kolejka
|
Mika U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 10:00
|
Puchar Armenii, 1/8 finału
|
Mika U siebie | Trudny | |
|
01 Lis 15:00
|
Armeńska First League, 13. kolejka
|
Mika U siebie | Umiarkowany | |
|
02 Lis 12:00
|
Armeńska First League, 12. kolejka
|
Sports Complex Dzoraghbyur Wyjazd | Umiarkowany | |
|
19 Lis 15:00
|
![]() Armeńska First League, 15. kolejka
|
Mika U siebie | Trudny | |
|
24 Lis 15:00
|
Armeńska First League, 16. kolejka
|
Mika U siebie | Umiarkowany | |
|
30 Lis 15:00
|
Armeńska First League, 17. kolejka
|
Pyunik Training Centre Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Gru 15:00
|
Armeńska First League, 18. kolejka
|
Mika U siebie | Trudny | |
|
02 Mar 15:00
|
Armeńska First League, 19. kolejka
|
Vayk Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
08 Mar 15:00
|
Armeńska First League, 20. kolejka
|
Mika U siebie | Łatwy |
Kiedy Mika gra następny mecz?
Najbliższy mecz Mika to spotkanie z Araks Ararat, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie Mika w ramach Armeńskiej First League (11. kolejka).
Wyniki Mika w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Mika w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Mika w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Mika wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Armeńska First League, 10. kolejka
|
2:1 | – | – | – | |
|
08 Paź Koniec
|
Armeńska First League, 9. kolejka
|
3:2 | – | – | – | |
|
22 Wrz Koniec
|
![]() Armeńska First League, 8. kolejka
|
2:1 | – | – | – | |
|
15 Wrz Koniec
|
Armeńska First League, 7. kolejka
|
1:1 | – | – | – | |
|
01 Wrz Koniec
|
Armeńska First League, 5. kolejka
|
1:1 | – | – | – | |
|
26 Sie Karne
|
![]() Puchar Armenii, 1/16 finału
|
3:3 | – | 6/9 | 5/9 | |
|
18 Sie Koniec
|
Armeńska First League, 4. kolejka
|
3:1 | – | – | – | |
|
14 Sie Koniec
|
Armeńska First League, 3. kolejka
|
3:1 | – | 0/0 | 0/0 | |
|
10 Sie Koniec
|
Armeńska First League, 2. kolejka
|
2:4 | – | – | – | |
|
04 Sie Koniec
|
Armeńska First League, 1. kolejka
|
2:3 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Mika?
Ostatni mecz Mika to porażka z Andranik 2:1 w Armeńskiej First League, 12 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Mika – tabela Armeńska First League
Jakie miejsce w tabeli Armeńska First League zajmuje Mika w sezonie 2026/2027.
Miejsce Mika w tabeli Armeńskiej First League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Andranik
|
10 | 7 | 1 | 2 | 26:10 | 16 | 22 | |
2
|
Olympia Yerevan
|
8 | 7 | 1 | 0 | 22:7 | 15 | 22 | |
3
|
BKMA II
|
8 | 5 | 1 | 2 | 18:8 | 10 | 16 | |
4
|
Bentonit Ijevan
|
8 | 4 | 3 | 1 | 25:16 | 9 | 15 | |
5
|
Araks Ararat
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:7 | 6 | 15 | |
6
|
Lernayin Artsakh
|
8 | 4 | 0 | 4 | 17:16 | 1 | 12 | |
7
|
Mika
|
9 | 3 | 2 | 4 | 16:18 | -2 | 11 | |
8
|
Pyunik II
|
9 | 3 | 2 | 4 | 14:16 | -2 | 11 | |
9
|
Shirak II
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:12 | -5 | 10 | |
10
|
Ararat II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 11:11 | 0 | 9 | |
11
|
Urartu II
|
8 | 1 | 5 | 2 | 11:17 | -6 | 8 | |
12
|
Noah II
|
9 | 1 | 3 | 5 | 10:24 | -14 | 6 | |
13
|
Ararat-Armenia II
|
9 | 1 | 2 | 6 | 9:19 | -10 | 5 | |
14
|
Sardarapat 2
|
8 | 1 | 0 | 7 | 6:18 | -12 | 3 | |
15
|
Hayq
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Andranik
|
10 | 7 | 1 | 2 | 26:10 | 16 | 22 | |
2
|
Olympia Yerevan
|
8 | 7 | 1 | 0 | 22:7 | 15 | 22 | |
3
|
BKMA II
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:8 | 10 | 17 | |
4
|
Bentonit Ijevan
|
8 | 4 | 3 | 1 | 25:16 | 9 | 15 | |
5
|
Araks Ararat
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:7 | 6 | 15 | |
6
|
Lernayin Artsakh
|
9 | 4 | 1 | 4 | 18:17 | 1 | 13 | |
7
|
Mika
|
9 | 3 | 2 | 4 | 16:18 | -2 | 11 | |
8
|
Pyunik II
|
9 | 3 | 2 | 4 | 14:16 | -2 | 11 | |
9
|
Shirak II
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:12 | -5 | 11 | |
10
|
Ararat II
|
8 | 3 | 1 | 4 | 12:12 | 0 | 10 | |
11
|
Urartu II
|
8 | 1 | 5 | 2 | 11:17 | -6 | 8 | |
12
|
Noah II
|
9 | 1 | 3 | 5 | 10:24 | -14 | 6 | |
13
|
Ararat-Armenia II
|
9 | 1 | 2 | 6 | 9:19 | -10 | 5 | |
14
|
Sardarapat 2
|
8 | 1 | 0 | 7 | 6:18 | -12 | 3 | |
15
|
Hayq
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Olympia Yerevan
|
5 | 5 | 0 | 0 | 14:3 | 11 | 15 | |
| 2 |
Andranik
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:8 | 3 | 9 | |
| 3 |
BKMA II
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:5 | 5 | 9 | |
| 4 |
Lernayin Artsakh
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 9 | |
| 5 |
Bentonit Ijevan
|
4 | 2 | 2 | 0 | 12:10 | 2 | 8 | |
| 6 |
Araks Ararat
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 7 |
Mika
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 8 |
Pyunik II
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
| 9 |
Urartu II
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 10 |
Shirak II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Ararat II
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 | |
| 12 |
Noah II
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:14 | -12 | 1 | |
| 13 |
Ararat-Armenia II
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 14 |
Sardarapat 2
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 | |
| 15 |
Hayq
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Andranik
|
5 | 4 | 1 | 0 | 15:2 | 13 | 13 | |
| 2 |
Olympia Yerevan
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 7 | |
| 3 |
BKMA II
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 4 |
Bentonit Ijevan
|
4 | 2 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 7 | |
| 5 |
Araks Ararat
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 6 |
Shirak II
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:9 | -5 | 6 | |
| 7 |
Ararat II
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 6 | |
| 8 |
Noah II
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:10 | -2 | 5 | |
| 9 |
Mika
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 10 |
Pyunik II
|
4 | 1 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 4 | |
| 11 |
Ararat-Armenia II
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 12 |
Lernayin Artsakh
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:12 | -6 | 3 | |
| 13 |
Sardarapat 2
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 14 |
Urartu II
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:10 | -7 | 2 | |
| 15 |
Hayq
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
?
|
Które miejsce zajmuje Mika w tabeli Armeńskiej First League?
Mika zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Armeńskiej First League z dorobkiem 11 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Andranik wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Mika w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Mika na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Mika na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 0,0
- Strzały celne / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 0%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Mika i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Mika to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Mika i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 2-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 2-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-1-1 |
Mika nie wygrał żadnego z 2 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla Mika
100% bramek Mika pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Mika zdobywa w sezonie średnio 1,22 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,22.
Aktualne serie Mika
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 9 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 9 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 9 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Mika, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Mika
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 78%
- Powyżej 3,5 56%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 11%
W 78% meczów Mika padają co najmniej trzy bramki, a w 100% spotkań trafiają obie drużyny.
Mika – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Mika, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Mika zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 0,80 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Mika ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Mika, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
Mika – strzały
- Celne / mecz 0,0
- Niecelne / mecz 0,0
- Strzałów na gola 0,0
Mika oddaje 0,0 strzału na mecz.
Mika – posiadanie piłki
- Na wyjeździe 50,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 1
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 1
- Najniższe w sezonie 50%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 1 meczu. Średnio Mika utrzymuje przy piłce 50,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 50%.
Mika – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 67%
Czyste konto Mika to 0% meczów sezonu (0 z 9), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Mika – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 0%
- Pow. 8,5 w meczu 0%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne na wyjeździe / mecz 0,0
Mika wykonuje średnio 0,0 rzutów rożnych na mecz wobec 0,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 0% spotkań.
Mika – kartki
- Żółte kartki 0
- Pow. 3,5 kartki w meczu 0%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 0,0
- Mecze bez kartki 100%
Mika ogląda średnio 0,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Mika – 0,0.
Mika według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,00 | 2,33 |
| Środka tabeli (6–10) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,50 | 2,50 |
| Dołu tabeli (11–15) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 2,00 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Mika zdobywa z drużynami z dołu tabeli (11–15), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Mika na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,00 1,75 | 1,75 1,50 | 0,75 1,00 |
|
6.
|
2,25 0,75 | 2,75 1,50 | 1,00 3,00 |
|
7.
|
1,75 0,80 | 2,25 1,40 | 2,00 2,00 |
|
8.
|
1,40 1,00 | 1,00 2,25 | 1,20 2,50 |
|
9.
|
1,33 1,50 | 1,00 1,00 | 1,00 2,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Mika
Skrajne wyniki i osiągnięcia Mika w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Mika - Lernayin Artsakh 3:1 Armeńska First League, 18.08.2026
- Najwyższa porażka Mika - Pyunik II 2:4 Armeńska First League, 10.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Mika - Pyunik II 2:4, Armeńska First League, 10.08.2026
- Najszybsza bramka 22. minuta Bentonit Ijevan - Mika 2:1, Armeńska First League, 22.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 86. minuta Mika - Pyunik II 2:4, Armeńska First League, 10.08.2026
Jakie statystyki ma Mika w tym sezonie?
Bilans Mika w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-2-4 przy 16 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Mika – zawodnicy
Jak wygląda kadra Mika w sezonie 2026/2027.
Kadra Mika
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
29 | Armenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
– | Armenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
29 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
– | Armenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
21 | Armenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
33 | Armenia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
20 | Nigeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
– | Armenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
20 | Armenia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
20 | Armenia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
22 | Armenia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
22 | Armenia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
25 | Armenia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
24 | Armenia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
22 | Armenia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
23 | Armenia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
21 | Armenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
20 | Łotwa | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
19 | Armenia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
– | Armenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
27 | Kolumbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
– | Armenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
23 | Armenia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
25 | Kamerun | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
– | Armenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
26 | Wenezuela | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Armenia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
24 | Japonia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
– | Armenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
19 | Armenia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
– | Armenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Mika
240 tys. €
śr. 8 tys. € / zawodnika
Ile Mika wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Armenia (24 zawodników)
Mika wycena zawodników



Struktura wieku i wartości kadry Mika
Mika – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Mika w sezonie 2026/2027.
Mika transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 Wrz 2026 |
![]() |
Armenia | 23 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
|
Armenia | 28 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Armenia | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Łotwa | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Armenia | 21 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Armenia | 21 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Nigeria | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Armenia | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Armenia | 21 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Armenia | 19 | – | za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Mika w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Mika trafiło 5 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.