Forma w lidze
Mosta w tabeli
4. miejsce / 12 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 5 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
4 mecze bez zwycięstwa
9 meczów ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
6:6 bramki
1,50 gola/mecz
5 pkt
4:2 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Mosta
Wartość drużyny: 1,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Brazylia | 26 | napastnik | 5 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Brazylia | 33 | obrońca | 7 | 100 tys. € |
Mosta w tabeli maltańskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Marsaxlokk
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:10 | 17 |
2
|
Valletta FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 17:6 | 16 |
3
|
Floriana
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:8 | 14 |
4
|
Mosta
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:8 | 12 |
5
|
Hamrun Spartans
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:8 | 11 |
Wyniki Mosta
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
14 Paź Koniec
|
Gzira United
1
Mosta
1
Maltańska Premier League, 6. kolejka
|
|
|
09 Paź Koniec
|
Mosta
2
Birzebbuga
2
Maltańska Premier League, 7. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Mosta
1
Sliema Wanderers
3
Maltańska Premier League, 5. kolejka
|
Terminarz Mosta
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 18:00
|
Floriana
Mosta
Maltańska Premier League, 8. kolejka
|
|
|
21 Paź 20:30
|
Mosta
Valletta FC
Maltańska Premier League, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Mosta
Hibernians
Maltańska Premier League, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Mosta
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
|
Malta |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Nigeria | – | za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Portugalia |
![]() |
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Nigeria |
|
za darmo |
Mosta to klub piłkarski z Malty występujący w Maltańska Premier League. Swoim domowym obiektem jest Charles Abela Memorial Stadium, który może pomieścić 600 widzów. Zespół prowadzi Joe Grech. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Mosta w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Mosta trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Mosta w tabeli maltańskiej Premier League?
Mosta zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli maltańskiej Premier League z dorobkiem 12 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Marsaxlokk wynosi 5 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Mosta?
W wyjściowym ustawieniu Mosta między słupkami staje A. Udoh, a linię obrony najczęściej tworzą K. Zammit, Thiaguinho, B. Farrugia oraz Joao Victor de Souza Teixeira. W środku pola grają G. Acheampong, N. Frendo oraz S. Zibo, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Cross, E. Agyiri oraz A. Kozić. Trener Joe Grech ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Maltańska Premier League i pucharach.
Kiedy Mosta gra następny mecz?
Najbliższy mecz Mosta to spotkanie z Floriana, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Independence Ground w ramach maltańskiej Premier League (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Mosta?
Ostatni mecz Mosta to remis z Gzira United 1:1 w maltańskiej Premier League, 14 października 2026. Bramkę zdobył Mentz. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Mosta w tym sezonie?
Bilans Mosta w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-3-1 przy 10 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Mosta w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Mosta w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Mosta
Mosta terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 18:00
|
Maltańska Premier League, 8. kolejka
|
Independence Ground Wyjazd | Trudny | |
|
21 Paź 20:30
|
Maltańska Premier League, 9. kolejka
|
Charles Abela Memorial Stadium U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 18:00
|
Maltańska Premier League, 10. kolejka
|
Charles Abela Memorial Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 18:00
|
Maltańska Premier League, 11. kolejka
|
St. Patrick Football Complex Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Mosta gra następny mecz?
Najbliższy mecz Mosta to spotkanie z Floriana, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Independence Ground w ramach maltańskiej Premier League (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Mosta w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Mosta w sezonie 2026.
Forma i bramki Mosta w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Mosta wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
14 Paź Koniec
|
Maltańska Premier League, 6. kolejka
|
1:1 | – | 5/7 | 3/8 | |
|
09 Paź Koniec
|
Maltańska Premier League, 7. kolejka
|
2:2 | – | 4/7 | 4/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Maltańska Premier League, 5. kolejka
|
1:3 | – | 2/7 | 0/1 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Maltańska Premier League, 4. kolejka
|
1:1 | – | 1/8 | 1/3 | |
|
30 Sie Koniec
|
Maltańska Premier League, 3. kolejka
|
1:0 | – | 2/9 | 3/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Maltańska Premier League, 2. kolejka
|
2:1 | – | 5/10 | 2/3 | |
|
17 Sie Koniec
|
Maltańska Premier League, 1. kolejka
|
0:2 | – | 3/12 | 3/3 | |
|
10 Maj Koniec
|
Maltańska Premier League, finał
|
0:1 | – | 4/9 | 5/7 | |
|
30 Kwi Koniec
|
Maltańska Premier League, 32. kolejka
|
1:1 | – | 0/4 | 0/0 | |
|
24 Kwi Koniec
|
Maltańska Premier League, 31. kolejka
|
2:0 | – | 3/8 | 2/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Mosta?
Ostatni mecz Mosta to remis z Gzira United 1:1 w maltańskiej Premier League, 14 października 2026. Bramkę zdobył Mentz. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Mosta – tabela Maltańska Premier League
Jakie miejsce w tabeli Maltańska Premier League zajmuje Mosta w sezonie 2026.
Miejsce Mosta w tabeli maltańskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Marsaxlokk
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:10 | 5 | 17 | |
2
|
Valletta FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 17:6 | 11 | 16 | |
3
|
Floriana
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 14 | |
4
|
Mosta
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:8 | 2 | 12 | |
5
|
Hamrun Spartans
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:8 | 3 | 11 | |
6
|
Sliema Wanderers
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
7
|
Balzan FC
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
8
|
Birkirkara
|
8 | 3 | 1 | 4 | 9:8 | 1 | 10 | |
9
|
Hibernians
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 6 | |
10
|
Zabbar St. Patrick
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:11 | -5 | 5 | |
11
|
Gzira United
|
7 | 0 | 3 | 4 | 4:15 | -11 | 3 | |
12
|
Birzebbuga
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:16 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Marsaxlokk
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:10 | 5 | 17 | |
2
|
Valletta FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 17:6 | 11 | 16 | |
3
|
Floriana
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 14 | |
4
|
Mosta
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:8 | 2 | 12 | |
5
|
Hamrun Spartans
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:8 | 3 | 11 | |
6
|
Sliema Wanderers
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
7
|
Balzan FC
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
8
|
Birkirkara
|
8 | 3 | 1 | 4 | 9:8 | 1 | 10 | |
9
|
Hibernians
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 6 | |
10
|
Zabbar St. Patrick
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:11 | -5 | 5 | |
11
|
Gzira United
|
7 | 0 | 3 | 4 | 4:15 | -11 | 3 | |
12
|
Birzebbuga
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:16 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Marsaxlokk
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 10 | |
| 2 |
Balzan FC
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 3 |
Floriana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 4 |
Mosta
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 5 |
Birkirkara
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 6 |
Hamrun Spartans
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 7 |
Valletta FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 8 |
Sliema Wanderers
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 9 |
Zabbar St. Patrick
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 10 |
Gzira United
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 11 |
Hibernians
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 12 |
Birzebbuga
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:10 | -9 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Valletta FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:0 | 10 | 12 | |
| 2 |
Marsaxlokk
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 3 |
Floriana
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
| 4 |
Sliema Wanderers
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 5 |
Hamrun Spartans
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 6 |
Mosta
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
| 7 |
Hibernians
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 8 |
Birkirkara
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 9 |
Balzan FC
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 10 |
Zabbar St. Patrick
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 11 |
Gzira United
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 1 | |
| 12 |
Birzebbuga
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Mosta w tabeli maltańskiej Premier League?
Mosta zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli maltańskiej Premier League z dorobkiem 12 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Marsaxlokk wynosi 5 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Mosta w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Mosta na tle ligi w sezonie 2026.
Mosta na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,9
- Strzały celne / mecz 3,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,14
- Czyste konta 29%
Strzelcy Mosta
-
Giancarlo 4
-
Thiaguinho 1
-
Ernest Agyiri 1
-
Nevin Portelli 1
-
Pedro Augusto Cacho 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Mosta i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Mosta to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Floriana - Mosta Po przerwie pada 50% bramek Mosta.Przebieg meczu Mosta i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Mosta otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Mosta
90% bramek Mosta pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Mosta zdobywa w sezonie średnio 1,71 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,71.
Aktualne serie Mosta
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Mosta, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Mosta wygra mecz Floriana - Mosta Mosta nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Mosta
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 43% meczów Mosta padają co najmniej trzy bramki, a w 71% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Floriana - Mosta Powyżej 2,5 bramki padło w 43% meczów Mosta.Mosta – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Mosta, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Mosta zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 1,67 na wyjeździe.
Mosta wygra mecz Floriana - Mosta Mosta zdobywa u siebie 58% możliwych punktów, na wyjeździe 56%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Mosta ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Mosta, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 7 meczów.
Mosta wygra drugą połowę meczu Floriana - Mosta Drugą połowę Mosta wygrywał w 2 z 7 meczów.Mosta – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 4,1
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,5
Mosta oddaje 7,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Floriana - Mosta Mosta oddaje 7,9 strzałów na mecz.Mosta – posiadanie piłki
- U siebie 47,8%
- Na wyjeździe 45,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 7
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 7 meczów. Średnio Mosta utrzymuje przy piłce 46,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Mosta wygra mecz Floriana - Mosta Mosta utrzymuje średnio 46,6% posiadania piłki.Mosta – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,14
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Mosta to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Floriana - Mosta Czyste konto Mosta zachowuje w 29% meczów.Mosta – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 43%
- Pow. 10,5 w meczu 14%
- Rożne u siebie / mecz 3,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Mosta wykonuje średnio 3,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 43% spotkań.
Mosta – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 29%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 29%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 14%
Mosta ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Mosta – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Mosta według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 1,50 | 1,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 1,50 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Mosta zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z dołu tabeli (9–12).
Mosta na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
1,33 3,00 | 2,33 2,50 | 2,00 0,00 |
|
3.
|
1,75 2,33 | 2,25 2,67 | 1,75 0,33 |
|
4.
|
1,75 1,67 | 1,50 1,33 | 1,50 0,67 |
|
5.
|
1,25 2,00 | 1,75 1,33 | 1,50 0,67 |
|
6.
|
1,33 1,75 | 1,00 1,25 | 1,33 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Mosta
Skrajne wyniki i osiągnięcia Mosta w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hamrun Spartans - Mosta 0:2 Maltańska Premier League, 17.08.2026
- Najwyższa porażka Mosta - Sliema Wanderers 1:3 Maltańska Premier League, 13.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Mosta - Sliema Wanderers 1:3, Maltańska Premier League, 13.09.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Espindola de Paula, Hamrun Spartans - Mosta 0:2, Maltańska Premier League, 17.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 82. minuta Portelli, Mosta - Birzebbuga 2:2, Maltańska Premier League, 9.10.2026
Jakie statystyki ma Mosta w tym sezonie?
Bilans Mosta w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-3-1 przy 10 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Mosta – zawodnicy
Jak wygląda kadra Mosta w sezonie 2026.
Kadra Mosta
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Nigeria | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
21 | Nigeria | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
21 | Ghana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
25 | Bośnia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
22 | Ghana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
22 | Malta | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 621' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
28 | Malta | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
24 | Nigeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Nigeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
– | Malta | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
20 | Ghana | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
27 | Malta | 250 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 292' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 14 |
|
28 | Ghana | 200 tys. € | 240 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 286' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Malta | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
20 | Malta | – | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
![]() |
28 | Ghana | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 66 |
|
29 | Ghana | 300 tys. € | 171 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 391' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
30 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Malta | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
27 | Brazylia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Malta | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Malta | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 4 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
21 | Malta | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
22 | Malta | 50 tys. € | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
30 | Portugalia | 100 tys. € | 74 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
23 | Malta | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Malta | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
29 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 93 |
|
33 | Brazylia | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
25 | Malta | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
27 | Uganda | 300 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Mosta
2,7 mln €
śr. 77 tys. € / zawodnika
Ile Mosta wydaje na pensje
484 tys. € rocznie
śr. 14 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Malta (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Mosta w sezonie 2026
Mosta wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Mosta
Jak wygląda skład Mosta?
W wyjściowym ustawieniu Mosta między słupkami staje A. Udoh, a linię obrony najczęściej tworzą K. Zammit, Thiaguinho, B. Farrugia oraz Joao Victor de Souza Teixeira. W środku pola grają G. Acheampong, N. Frendo oraz S. Zibo, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Cross, E. Agyiri oraz A. Kozić. Trener Joe Grech ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Maltańska Premier League i pucharach.
Mosta – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Mosta w sezonie 2026.
Mosta transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
|
Malta | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Nigeria | 25 | – | za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Portugalia | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Nigeria | 21 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Ghana | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 04 Sie 2026 |
|
Senegal | 25 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Malta | 22 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Malta | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Nigeria | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Ghana | 29 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Mosta

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Mosta w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Mosta trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.