Forma w lidze
Gzira United w tabeli
11. miejsce / 2 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
10 meczów bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
0:3 bramki
0,00 gola/mecz
1 pkt
3:11 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Gzira United
Wartość drużyny: 1,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | Kosowo | 26 | obrońca | 6 | 175 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 535 minut | Malta | 22 | obrońca | 6 | 250 tys. € |
Gzira United w tabeli maltańskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Valletta FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 17:6 | 16 |
2
|
Floriana
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:8 | 14 |
| ··· | |||||||
10
|
Zabbar St. Patrick
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:11 | 5 |
11
|
Gzira United
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:14 | 2 |
12
|
Birzebbuga
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:16 | 1 |
Wyniki Gzira United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Sliema Wanderers
1
Gzira United
1
Maltańska Premier League, 7. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Gzira United
0
Zabbar St. Patrick
0
Maltańska Premier League, 5. kolejka
|
|
|
02 Wrz Koniec
|
Floriana
4
Gzira United
1
Maltańska Premier League, 4. kolejka
|
Terminarz Gzira United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
Gzira United
Mosta
Maltańska Premier League, 6. kolejka
|
|
|
18 Paź 11:00
|
Gzira United
Hamrun Spartans
Maltańska Premier League, 8. kolejka
|
|
|
20 Paź 18:00
|
Hibernians
Gzira United
Maltańska Premier League, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Gzira United
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Holandia |
![]() |
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Kostaryka |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Kolumbia |
![]() |
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Kanada |
|
za darmo |
Gzira United to klub piłkarski z Malty występujący w Maltańska Premier League. Swoim domowym obiektem jest MFA Centenary Stadium, który może pomieścić 2 000 widzów. Zespół prowadzi Darren Abdilla. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gzira United w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Gzira United trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Gzira United w tabeli maltańskiej Premier League?
Gzira United zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli maltańskiej Premier League z dorobkiem 2 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Valletta FC wynosi 14 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Gzira United?
W wyjściowym ustawieniu Gzira United między słupkami staje E. Colombo, a linię obrony najczęściej tworzą D. Abela, G. Mentz, A. Pllana oraz F. Maio. W środku pola grają D. Xuereb, A. Borg, L. Riascos, Antiago Flavia de oraz J. Bonilla, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Borg. Trener Darren Abdilla ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Maltańska Premier League i pucharach.
Kiedy Gzira United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gzira United to spotkanie z Mosta, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie MFA Centenary Stadium w ramach maltańskiej Premier League (6. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gzira United?
Ostatni mecz Gzira United to remis z Sliema Wanderers 1:1 w maltańskiej Premier League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Limbombe, Pllana. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Gzira United w tym sezonie?
Bilans Gzira United w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-2-4 przy 3 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Gzira United w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Gzira United w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Gzira United
Gzira United terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
Maltańska Premier League, 6. kolejka
|
MFA Centenary Stadium U siebie | Trudny | |
|
18 Paź 11:00
|
Maltańska Premier League, 8. kolejka
|
MFA Centenary Stadium U siebie | Trudny | |
|
20 Paź 18:00
|
Maltańska Premier League, 9. kolejka
|
Tony Bezzina Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 18:00
|
Maltańska Premier League, 10. kolejka
|
MFA Centenary Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 18:00
|
Maltańska Premier League, 11. kolejka
|
MFA Centenary Stadium U siebie | Trudny |
Kiedy Gzira United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gzira United to spotkanie z Mosta, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie MFA Centenary Stadium w ramach maltańskiej Premier League (6. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Gzira United w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Gzira United w sezonie 2026.
Forma i bramki Gzira United w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Gzira United wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Maltańska Premier League, 7. kolejka
|
1:1 | – | 2/8 | 6/8 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Maltańska Premier League, 5. kolejka
|
0:0 | – | 4/8 | 1/5 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Maltańska Premier League, 4. kolejka
|
4:1 | – | 0/3 | 2/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Maltańska Premier League, 3. kolejka
|
2:1 | – | 6/10 | 2/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
Maltańska Premier League, 2. kolejka
|
0:3 | – | 4/6 | 2/4 | |
|
17 Sie Koniec
|
Maltańska Premier League, 1. kolejka
|
4:0 | – | 3/9 | 3/6 | |
|
23 Maj Koniec
|
Puchar Malty, finał
|
2:1 | – | 3/8 | 4/5 | |
|
30 Kwi Koniec
|
Maltańska Premier League, 32. kolejka
|
0:1 | – | 6/11 | 0/1 | |
|
26 Kwi Koniec
|
Maltańska Premier League, 31. kolejka
|
0:0 | – | 4/10 | 1/4 | |
|
19 Kwi Koniec
|
Maltańska Premier League, 30. kolejka
|
2:1 | – | 0/4 | 3/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gzira United?
Ostatni mecz Gzira United to remis z Sliema Wanderers 1:1 w maltańskiej Premier League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Limbombe, Pllana. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Gzira United – tabela Maltańska Premier League
Jakie miejsce w tabeli Maltańska Premier League zajmuje Gzira United w sezonie 2026.
Miejsce Gzira United w tabeli maltańskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Valletta FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 17:6 | 11 | 16 | |
2
|
Floriana
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 14 | |
3
|
Marsaxlokk
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 14 | |
4
|
Hamrun Spartans
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:8 | 3 | 11 | |
5
|
Mosta
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 11 | |
6
|
Sliema Wanderers
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
7
|
Balzan FC
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
8
|
Birkirkara
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:6 | 3 | 10 | |
9
|
Hibernians
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 6 | |
10
|
Zabbar St. Patrick
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:11 | -5 | 5 | |
11
|
Gzira United
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:14 | -11 | 2 | |
12
|
Birzebbuga
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:16 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Valletta FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 17:6 | 11 | 16 | |
2
|
Floriana
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 14 | |
3
|
Marsaxlokk
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 14 | |
4
|
Hamrun Spartans
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:8 | 3 | 11 | |
5
|
Mosta
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 11 | |
6
|
Sliema Wanderers
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
7
|
Balzan FC
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
8
|
Birkirkara
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:6 | 3 | 10 | |
9
|
Hibernians
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 6 | |
10
|
Zabbar St. Patrick
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:11 | -5 | 5 | |
11
|
Gzira United
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:14 | -11 | 2 | |
12
|
Birzebbuga
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:16 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Balzan FC
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 2 |
Floriana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 3 |
Marsaxlokk
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 4 |
Mosta
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 5 |
Birkirkara
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 6 |
Hamrun Spartans
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 7 |
Valletta FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 8 |
Sliema Wanderers
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 9 |
Zabbar St. Patrick
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 10 |
Hibernians
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 11 |
Gzira United
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | |
| 12 |
Birzebbuga
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:10 | -9 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Valletta FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:0 | 10 | 12 | |
| 2 |
Floriana
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
| 3 |
Marsaxlokk
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 4 |
Sliema Wanderers
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 5 |
Hamrun Spartans
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 6 |
Hibernians
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 7 |
Mosta
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
| 8 |
Birkirkara
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 9 |
Balzan FC
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 10 |
Zabbar St. Patrick
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 11 |
Gzira United
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 1 | |
| 12 |
Birzebbuga
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Gzira United w tabeli maltańskiej Premier League?
Gzira United zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli maltańskiej Premier League z dorobkiem 2 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Valletta FC wynosi 14 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Gzira United w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Gzira United na tle ligi w sezonie 2026.
Gzira United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 2,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,33
- Czyste konta 17%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Gzira United i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Gzira United to 0–15 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Gzira United - Mosta Po przerwie pada 67% bramek Gzira United.Przebieg meczu Gzira United i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Remis do przerwy | 5 | 0-2-3 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gzira United nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Gzira United
67% bramek Gzira United pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 33% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Gzira United zdobywa w sezonie średnio 0,33 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,33.
Aktualne serie Gzira United
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Gzira United, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Gzira United wygra mecz Gzira United - Mosta Gzira United nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Gzira United
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 67% meczów Gzira United padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Gzira United - Mosta Powyżej 2,5 bramki padło w 67% meczów Gzira United.Gzira United – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Gzira United, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Gzira United zdobywa 0,50 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
Gzira United wygra mecz Gzira United - Mosta Gzira United zdobywa u siebie 17% możliwych punktów, na wyjeździe 8%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Gzira United ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Gzira United, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 6 meczów.
Gzira United wygra drugą połowę meczu Gzira United - Mosta Drugą połowę Gzira United wygrywał w 0 z 6 meczów.Gzira United – strzały
- Celne / mecz 2,2
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 26%
- Skuteczność (gole / strzały) 6%
- Strzałów na gola 16,7
Gzira United oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 26% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 16,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Gzira United - Mosta Gzira United oddaje 8,3 strzałów na mecz.Gzira United – posiadanie piłki
- U siebie 42,5%
- Na wyjeździe 41,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 6
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 6 meczów. Średnio Gzira United utrzymuje przy piłce 41,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Gzira United wygra mecz Gzira United - Mosta Gzira United utrzymuje średnio 41,7% posiadania piłki.Gzira United – czyste konta
- U siebie 1 z 2
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 2,33
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 67%
Czyste konto Gzira United to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 1 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Gzira United - Mosta Czyste konto Gzira United zachowuje w 17% meczów.Gzira United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,8
Gzira United wykonuje średnio 3,2 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Gzira United – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 0%
Gzira United ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Gzira United – 2,7.
Gzira United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 3,50 |
| Środka tabeli (5–8) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 2,33 |
| Dołu tabeli (9–12) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Gzira United zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Gzira United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,75 1,00 | 1,50 1,00 | 0,75 1,00 |
|
9.
|
0,33 1,25 | 0,33 1,25 | 2,33 1,00 |
|
10.
|
1,00 0,50 | 0,67 1,00 | 1,33 1,75 |
|
11.
|
0,50 0,25 | 0,00 0,75 | 1,50 2,75 |
|
12.
|
0,00 0,33 | 0,25 0,67 | 2,50 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Gzira United
Skrajne wyniki i osiągnięcia Gzira United w tym sezonie
- Najwyższa porażka Birkirkara - Gzira United 4:0 Maltańska Premier League, 17.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Floriana - Gzira United 4:1, Maltańska Premier League, 2.09.2026
- Najszybsza bramka 11. minuta Pllana, Sliema Wanderers - Gzira United 1:1, Maltańska Premier League, 11.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 61. minuta Arab, Balzan FC - Gzira United 2:1, Maltańska Premier League, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Gzira United w tym sezonie?
Bilans Gzira United w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-2-4 przy 3 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Gzira United – zawodnicy
Jak wygląda kadra Gzira United w sezonie 2026.
Kadra Gzira United
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
25 | Nigeria | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
32 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
23 | Malta | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
![]() |
22 | Malta | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Malta | 10 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
22 | Malta | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
22 | Malta | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 419' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
22 | Malta | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 452' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Kolumbia | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 30 |
![]() |
28 | Malta | 100 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 510' | 0 | 0 | |||||||
| 57 |
|
30 | Kostaryka | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 98 |
|
28 | Kolumbia | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
34 | Malta | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
26 | Kosowo | 175 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 497' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
28 | Malta | 350 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
22 | Malta | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 535' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Holandia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
24 | Malta | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
27 | Portugalia | 125 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 376' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 33 |
|
25 | San Marino | 350 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Gzira United
2,9 mln €
śr. 120 tys. € / zawodnika
Ile Gzira United wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Malta (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Gzira United w sezonie 2026
Gzira United wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Gzira United
Jak wygląda skład Gzira United?
W wyjściowym ustawieniu Gzira United między słupkami staje E. Colombo, a linię obrony najczęściej tworzą D. Abela, G. Mentz, A. Pllana oraz F. Maio. W środku pola grają D. Xuereb, A. Borg, L. Riascos, Antiago Flavia de oraz J. Bonilla, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Borg. Trener Darren Abdilla ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Maltańska Premier League i pucharach.
Gzira United – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Gzira United w sezonie 2026.
Gzira United transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Holandia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Kostaryka | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Kanada | 27 |
|
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
![]() |
Kosowo | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 28 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Portugalia | 37 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Portugalia | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Malta | 40 |
![]() |
koniec kariery | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Bośnia | 24 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Gzira United


Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gzira United w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Gzira United trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.