Forma w lidze
Valletta FC w tabeli
1. miejsce / 16 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 2 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
5 meczów bez porażki
8 meczów ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
7:6 bramki
2,33 gola/mecz
12 pkt
10:0 bramki
2,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Valletta FC
Wartość drużyny: 2,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 4 bramek | Malta | 23 | napastnik | 6 | 150 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 540 minut | Niemcy | 30 | obrońca | 6 | 350 tys. € |
Przewidywany skład Valletta FC 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Valletta FC w tabeli maltańskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Valletta FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 17:6 | 16 |
2
|
Floriana
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:8 | 14 |
3
|
Marsaxlokk
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:10 | 14 |
4
|
Hamrun Spartans
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:8 | 11 |
5
|
Mosta
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
Wyniki Valletta FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Birkirkara
0
Valletta FC
2
Maltańska Premier League, 7. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Birzebbuga
0
Valletta FC
3
Maltańska Premier League, 6. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Valletta FC
2
Balzan FC
2
Maltańska Premier League, 5. kolejka
|
Terminarz Valletta FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Sliema Wanderers
Valletta FC
Maltańska Premier League, 8. kolejka
|
|
|
20 Paź 18:00
|
Mosta
Valletta FC
Maltańska Premier League, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Valletta FC
Hamrun Spartans
Maltańska Premier League, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Valletta FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04 Wrz 2026 |
|
Francja | – | za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Kolumbia |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
USA |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Brazylia |
![]() |
za darmo |
Valletta FC to klub piłkarski z Malty występujący w Maltańska Premier League. Swoim domowym obiektem jest MFA Centenary Stadium, który może pomieścić 2 000 widzów. Zespół prowadzi Thane Micallef. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,3 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Superpuchar Malty.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Valletta FC?
Klub piłkarski Valletta FC zdobył w swojej historii 52 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Malty oraz Puchar Malty. Ponadto triumfował w Superpuchar Malty, Puchar Jubileuszowy oraz Mistrzostwo 2. ligi Malty.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Valletta FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Valletta FC trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Valletta FC w tabeli maltańskiej Premier League?
Valletta FC zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli maltańskiej Premier League z dorobkiem 16 punktów po 7 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Valletta FC?
W wyjściowym ustawieniu Valletta FC między słupkami staje J. Archibald, a linię obrony najczęściej tworzą S. Radic, E. Mbende, E. Bicakcić oraz N. Micallef. W środku pola grają P. Sekulović, B. Paiber, R. Prsa oraz J. Azzopardi, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Zammit, D. Tavares. Trener Thane Micallef ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Maltańska Premier League i pucharach.
Kiedy Valletta FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Valletta FC to spotkanie z Sliema Wanderers, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Tony Bezzina Stadium w ramach maltańskiej Premier League (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Valletta FC?
Ostatni mecz Valletta FC to wygrana z Birkirkara 0:2 w maltańskiej Premier League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Zammit, Sekulović. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Valletta FC w tym sezonie?
Bilans Valletta FC w tym sezonie to 7 meczów i wynik 5-1-1 przy 17 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Valletta FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Valletta FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Valletta FC
Valletta FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Maltańska Premier League, 8. kolejka
|
Tony Bezzina Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
20 Paź 18:00
|
Maltańska Premier League, 9. kolejka
|
Charles Abela Memorial Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 18:00
|
Maltańska Premier League, 10. kolejka
|
MFA Centenary Stadium U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 18:00
|
Maltańska Premier League, 11. kolejka
|
Independence Ground Wyjazd | Trudny |
Kiedy Valletta FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Valletta FC to spotkanie z Sliema Wanderers, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Tony Bezzina Stadium w ramach maltańskiej Premier League (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Valletta FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Valletta FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Valletta FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Valletta FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Maltańska Premier League, 7. kolejka
|
0:2 | – | 3/12 | 5/9 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Maltańska Premier League, 6. kolejka
|
0:3 | – | 6/6 | 0/1 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Maltańska Premier League, 5. kolejka
|
2:2 | – | 10/14 | 4/10 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Superpuchar Malty
|
0:2 | – | – | – | |
|
02 Wrz Koniec
|
Maltańska Premier League, 4. kolejka
|
0:2 | – | 0/0 | 1/2 | |
|
28 Sie Koniec
|
Maltańska Premier League, 3. kolejka
|
1:2 | – | 7/13 | 3/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
Maltańska Premier League, 2. kolejka
|
0:3 | – | 2/6 | 2/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
Maltańska Premier League, 1. kolejka
|
4:2 | – | 7/8 | 3/8 | |
|
30 Lip Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
0:4 | 4-4-2 | 0/3 | 4/5 | |
|
23 Lip Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
3:1 | 4-3-3 | 3/8 | 1/2 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Valletta FC?
Ostatni mecz Valletta FC to wygrana z Birkirkara 0:2 w maltańskiej Premier League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Zammit, Sekulović. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Valletta FC – tabela Maltańska Premier League
Jakie miejsce w tabeli Maltańska Premier League zajmuje Valletta FC w sezonie 2026.
Miejsce Valletta FC w tabeli maltańskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Valletta FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 17:6 | 11 | 16 | |
2
|
Floriana
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 14 | |
3
|
Marsaxlokk
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 14 | |
4
|
Hamrun Spartans
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:8 | 3 | 11 | |
5
|
Mosta
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 11 | |
6
|
Sliema Wanderers
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
7
|
Balzan FC
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
8
|
Birkirkara
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:6 | 3 | 10 | |
9
|
Hibernians
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 6 | |
10
|
Zabbar St. Patrick
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:11 | -5 | 5 | |
11
|
Gzira United
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:14 | -11 | 2 | |
12
|
Birzebbuga
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:16 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Valletta FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 17:6 | 11 | 16 | |
2
|
Floriana
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 14 | |
3
|
Marsaxlokk
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 14 | |
4
|
Hamrun Spartans
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:8 | 3 | 11 | |
5
|
Mosta
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 11 | |
6
|
Sliema Wanderers
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
7
|
Balzan FC
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
8
|
Birkirkara
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:6 | 3 | 10 | |
9
|
Hibernians
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 6 | |
10
|
Zabbar St. Patrick
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:11 | -5 | 5 | |
11
|
Gzira United
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:14 | -11 | 2 | |
12
|
Birzebbuga
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:16 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Balzan FC
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 2 |
Floriana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 3 |
Marsaxlokk
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 4 |
Mosta
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 5 |
Birkirkara
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 6 |
Hamrun Spartans
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 7 |
Valletta FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 8 |
Sliema Wanderers
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 9 |
Zabbar St. Patrick
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 10 |
Hibernians
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 11 |
Gzira United
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | |
| 12 |
Birzebbuga
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:10 | -9 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Valletta FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:0 | 10 | 12 | |
| 2 |
Floriana
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
| 3 |
Marsaxlokk
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 4 |
Sliema Wanderers
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 5 |
Hamrun Spartans
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 6 |
Hibernians
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 7 |
Mosta
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
| 8 |
Birkirkara
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 9 |
Balzan FC
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 10 |
Zabbar St. Patrick
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 11 |
Gzira United
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 1 | |
| 12 |
Birzebbuga
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Valletta FC w tabeli maltańskiej Premier League?
Valletta FC zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli maltańskiej Premier League z dorobkiem 16 punktów po 7 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Valletta FC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Valletta FC na tle ligi w sezonie 2026.
Valletta FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,0
- Strzały celne / mecz 4,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,86
- Czyste konta 57%
Strzelcy Valletta FC
-
Andrea Zammit 4

-
Roko Prsa 3
-
Bruno Gomes 3
-
Diogo Tavares 1

-
N. Micallef 1

-
Alex de Aguiar Gomes 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Valletta FC i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Valletta FC to 61–75 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Valletta FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 2-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-1-1 |
Gdy Valletta FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Valletta FC
87% bramek Valletta FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Valletta FC zdobywa w sezonie średnio 2,29 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 2,29.
Aktualne serie Valletta FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Valletta FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Valletta FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 71%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 14%
W 71% meczów Valletta FC padają co najmniej trzy bramki, a w 43% spotkań trafiają obie drużyny.
Valletta FC – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Valletta FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Valletta FC zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 3,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Valletta FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 71% goli Valletta FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 7 meczów.
Valletta FC – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 27%
- Strzałów na gola 3,7
Valletta FC oddaje 9,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 3,7 strzału.
Valletta FC – posiadanie piłki
- U siebie 58,3%
- Na wyjeździe 48,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 7
- Najniższe w sezonie 46%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 7 meczów. Średnio Valletta FC utrzymuje przy piłce 52,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 46%.
Valletta FC – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 4 z 4
- Stracone / mecz 0,86
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 43%
Czyste konto Valletta FC to 57% meczów sezonu (4 z 7), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Valletta FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 57%
- Pow. 8,5 w meczu 43%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 8,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,8
Valletta FC wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 3,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 43% spotkań.
Valletta FC – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 57%
- Kartki rywali / mecz 3,0
- Mecze bez kartki 14%
Valletta FC ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Valletta FC – 3,0.
Valletta FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 3,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Valletta FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Valletta FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,33 3,00 | 2,33 2,50 | 2,00 0,00 |
|
2.
|
1,75 2,33 | 2,25 2,67 | 1,75 0,33 |
|
3.
|
2,33 1,75 | 1,33 2,25 | 0,67 2,00 |
|
4.
|
1,25 2,00 | 1,75 1,33 | 1,50 0,67 |
|
5.
|
1,75 2,00 | 1,50 1,50 | 1,50 0,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Valletta FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Valletta FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gzira United - Valletta FC 0:3 Maltańska Premier League, 23.08.2026
- Najwyższa porażka Valletta FC - Marsaxlokk 1:2 Maltańska Premier League, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Valletta FC - Zabbar St. Patrick 4:2, Maltańska Premier League, 16.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Gomes, Birzebbuga - Valletta FC 0:3, Maltańska Premier League, 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Lubanzadio, Gzira United - Valletta FC 0:3, Maltańska Premier League, 23.08.2026
Jakie statystyki ma Valletta FC w tym sezonie?
Bilans Valletta FC w tym sezonie to 7 meczów i wynik 5-1-1 przy 17 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Valletta FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Valletta FC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Valletta FC 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Kadra Valletta FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
23 | Malta | 150 tys. € | – | 6 | 86% | 4 | 0 | 377' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Brazylia | – | – | 6 | 86% | 3 | 0 | 276' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
28 | Portugalia | 150 tys. € | – | 6 | 86% | 1 | 0 | 424' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
23 | Malta | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 93 |
|
32 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
34 | Argentyna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
31 | Malta | 350 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 355' | 2 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
20 | Malta | 250 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 501' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Guyana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
18 | Malta | – | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
28 | Malta | 350 tys. € | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
21 | Malta | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
30 | Chorwacja | 300 tys. € | – | 6 | 86% | 3 | 0 | 312' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
28 | Czarnogóra | 200 tys. € | – | 6 | 86% | 1 | 0 | 295' | 4 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
34 | Malta | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
19 | Malta | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
|
32 | Francja | 125 tys. € | 154 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 37' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
27 | Malta | 225 tys. € | – | 6 | 86% | 1 | 0 | 126' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
![]() |
19 | Malta | 50 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 160' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
20 | Malta | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Portugalia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
35 | Kolumbia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
36 | Bośnia | 200 tys. € | 708 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 302' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Malta | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
20 | Malta | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
30 | Niemcy | 350 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 55 |
![]() |
28 | Serbia | 350 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 496' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
24 | Malta | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
35 | Saint Kitts i Nevis | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
20 | Malta | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Valletta FC
3,2 mln €
śr. 108 tys. € / zawodnika
Ile Valletta FC wydaje na pensje
862 tys. € rocznie
śr. 29 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Malta (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Valletta FC w sezonie 2026
Valletta FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Valletta FC
Jak wygląda skład Valletta FC?
W wyjściowym ustawieniu Valletta FC między słupkami staje J. Archibald, a linię obrony najczęściej tworzą S. Radic, E. Mbende, E. Bicakcić oraz N. Micallef. W środku pola grają P. Sekulović, B. Paiber, R. Prsa oraz J. Azzopardi, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Zammit, D. Tavares. Trener Thane Micallef ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Maltańska Premier League i pucharach.
Valletta FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Valletta FC w sezonie 2026.
Valletta FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04 Wrz 2026 |
|
Francja | 32 | – | za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Kolumbia | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
USA | 26 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Brazylia | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Bośnia | 36 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
![]() |
Malta | 21 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Czarnogóra | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Brazylia | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Chorwacja | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Malta | 38 |
![]() |
koniec kariery |
Valletta FC bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +84 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Valletta FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Valletta FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Valletta FC trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Valletta FC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Valletta FC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Valletta FC?
Klub piłkarski Valletta FC zdobył w swojej historii 52 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Malty oraz Puchar Malty. Ponadto triumfował w Superpuchar Malty, Puchar Jubileuszowy oraz Mistrzostwo 2. ligi Malty.