Forma w lidze
Marsaxlokk w tabeli
3. miejsce / 14 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 2 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
7 meczów ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
4:2 bramki
1,33 gola/mecz
7 pkt
9:8 bramki
2,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Marsaxlokk
Wartość drużyny: 2,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Argentyna | 30 | pomocnik | 6 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Argentyna | 37 | obrońca | 6 | 50 tys. € |
Przewidywany skład Marsaxlokk 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Marsaxlokk w tabeli maltańskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Valletta FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 17:6 | 16 |
2
|
Floriana
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:8 | 14 |
3
|
Marsaxlokk
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:10 | 14 |
4
|
Hamrun Spartans
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:8 | 11 |
5
|
Mosta
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
Wyniki Marsaxlokk
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Marsaxlokk
2
Zabbar St. Patrick
1
Maltańska Premier League, 7. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Hamrun Spartans
4
Marsaxlokk
1
Maltańska Premier League, 6. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Floriana
2
Marsaxlokk
5
Maltańska Premier League, 5. kolejka
|
Terminarz Marsaxlokk
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:00
|
Marsaxlokk
Birkirkara
Maltańska Premier League, 8. kolejka
|
|
|
20 Paź 18:00
|
Marsaxlokk
Birzebbuga
Maltańska Premier League, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Marsaxlokk
Sliema Wanderers
Maltańska Premier League, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Marsaxlokk
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 Sie 2026 |
|
Bośnia |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Malta |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
|
Malta |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Ukraina |
|
za darmo |
Marsaxlokk to klub piłkarski z Malty występujący w Maltańska Premier League. Swoim domowym obiektem jest Marsaxlokk Ground, który może pomieścić 150 widzów. Zespół prowadzi Vincenzo Potenza. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,7 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Marsaxlokk w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Marsaxlokk trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Marsaxlokk w tabeli maltańskiej Premier League?
Marsaxlokk zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli maltańskiej Premier League z dorobkiem 14 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Valletta FC wynosi 2 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Marsaxlokk?
W wyjściowym ustawieniu Marsaxlokk między słupkami staje C. Mafoumbi, a linię obrony najczęściej tworzą O. Bykov, E. Pepe oraz L. Aguirre. W środku pola grają N. Muscat, D. Simkus, M. Garcia, J. Minala oraz J. Corbalan, a za skuteczność w ataku odpowiadają Rasmus Dupont Linden, R. Mihana. Trener Vincenzo Potenza ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Maltańska Premier League i pucharach.
Kiedy Marsaxlokk gra następny mecz?
Najbliższy mecz Marsaxlokk to spotkanie z Birkirkara, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Marsaxlokk Ground w ramach maltańskiej Premier League (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Marsaxlokk?
Ostatni mecz Marsaxlokk to wygrana z Zabbar St. Patrick 2:1 w maltańskiej Premier League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Minala, Dos Santos Soares oraz Fontanella. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Marsaxlokk w tym sezonie?
Bilans Marsaxlokk w tym sezonie to 7 meczów i wynik 4-2-1 przy 13 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Marsaxlokk w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Marsaxlokk w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Marsaxlokk
Marsaxlokk terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:00
|
Maltańska Premier League, 8. kolejka
|
Marsaxlokk Ground U siebie | Umiarkowany | |
|
20 Paź 18:00
|
Maltańska Premier League, 9. kolejka
|
Marsaxlokk Ground U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 18:00
|
Maltańska Premier League, 10. kolejka
|
Marsaxlokk Ground U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 18:00
|
Maltańska Premier League, 11. kolejka
|
MFA Centenary Stadium Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Marsaxlokk gra następny mecz?
Najbliższy mecz Marsaxlokk to spotkanie z Birkirkara, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Marsaxlokk Ground w ramach maltańskiej Premier League (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Marsaxlokk w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Marsaxlokk w sezonie 2026.
Forma i bramki Marsaxlokk w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Marsaxlokk wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Maltańska Premier League, 7. kolejka
|
2:1 | – | 9/14 | 1/3 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Maltańska Premier League, 6. kolejka
|
4:1 | – | 7/8 | 3/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Maltańska Premier League, 5. kolejka
|
2:5 | – | 3/9 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Maltańska Premier League, 4. kolejka
|
1:1 | – | 7/8 | 2/3 | |
|
28 Sie Koniec
|
Maltańska Premier League, 3. kolejka
|
1:2 | – | 6/13 | 3/6 | |
|
21 Sie Koniec
|
Maltańska Premier League, 2. kolejka
|
1:0 | – | 10/13 | 0/2 | |
|
14 Sie Koniec
|
Maltańska Premier League, 1. kolejka
|
1:1 | – | 11/13 | 2/3 | |
|
16 Lip Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
1:0 | 4-4-2 | 4/14 | 4/6 | |
|
09 Lip Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
0:3 | 3-5-2 | 4/8 | 2/2 | |
|
16 Maj Koniec
|
Maltańska Premier League, finał
|
2:1 | – | 2/6 | 3/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Marsaxlokk?
Ostatni mecz Marsaxlokk to wygrana z Zabbar St. Patrick 2:1 w maltańskiej Premier League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Minala, Dos Santos Soares oraz Fontanella. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Marsaxlokk – tabela Maltańska Premier League
Jakie miejsce w tabeli Maltańska Premier League zajmuje Marsaxlokk w sezonie 2026.
Miejsce Marsaxlokk w tabeli maltańskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Valletta FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 17:6 | 11 | 16 | |
2
|
Floriana
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 14 | |
3
|
Marsaxlokk
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 14 | |
4
|
Hamrun Spartans
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:8 | 3 | 11 | |
5
|
Mosta
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 11 | |
6
|
Sliema Wanderers
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
7
|
Balzan FC
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
8
|
Birkirkara
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:6 | 3 | 10 | |
9
|
Hibernians
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 6 | |
10
|
Zabbar St. Patrick
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:11 | -5 | 5 | |
11
|
Gzira United
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:14 | -11 | 2 | |
12
|
Birzebbuga
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:16 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Valletta FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 17:6 | 11 | 16 | |
2
|
Floriana
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 14 | |
3
|
Marsaxlokk
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 14 | |
4
|
Hamrun Spartans
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:8 | 3 | 11 | |
5
|
Mosta
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 11 | |
6
|
Sliema Wanderers
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
7
|
Balzan FC
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
8
|
Birkirkara
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:6 | 3 | 10 | |
9
|
Hibernians
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 6 | |
10
|
Zabbar St. Patrick
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:11 | -5 | 5 | |
11
|
Gzira United
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:14 | -11 | 2 | |
12
|
Birzebbuga
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:16 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Balzan FC
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 2 |
Floriana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 3 |
Marsaxlokk
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 4 |
Mosta
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 5 |
Birkirkara
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 6 |
Hamrun Spartans
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 7 |
Valletta FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 8 |
Sliema Wanderers
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 9 |
Zabbar St. Patrick
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 10 |
Hibernians
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 11 |
Gzira United
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | |
| 12 |
Birzebbuga
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:10 | -9 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Valletta FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:0 | 10 | 12 | |
| 2 |
Floriana
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
| 3 |
Marsaxlokk
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 4 |
Sliema Wanderers
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 5 |
Hamrun Spartans
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 6 |
Hibernians
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 7 |
Mosta
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
| 8 |
Birkirkara
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 9 |
Balzan FC
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 10 |
Zabbar St. Patrick
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 11 |
Gzira United
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 1 | |
| 12 |
Birzebbuga
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Marsaxlokk w tabeli maltańskiej Premier League?
Marsaxlokk zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli maltańskiej Premier League z dorobkiem 14 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Valletta FC wynosi 2 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Marsaxlokk w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Marsaxlokk na tle ligi w sezonie 2026.
Marsaxlokk na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,7
- Strzały celne / mecz 4,9
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,43
- Czyste konta 14%
Strzelcy Marsaxlokk
-
Ulises Arias 3
-
Rasmus Dupont Linden 3

-
Joseph Minala 2
-
Ailton Jorge dos Santos Soares 1
-
O. El Hasni 1
-
Semir Smajlagić 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Marsaxlokk i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Marsaxlokk to 31–45+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Marsaxlokk i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-2-1 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Marsaxlokk otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Marsaxlokk
85% bramek Marsaxlokk pada z gry. Z karnych odpowiadają za 15% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Marsaxlokk zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Marsaxlokk
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Marsaxlokk, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Marsaxlokk
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 57%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 29%
- Powyżej 5,5 14%
W 57% meczów Marsaxlokk padają co najmniej trzy bramki, a w 86% spotkań trafiają obie drużyny.
Marsaxlokk – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Marsaxlokk, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Marsaxlokk zdobywa 2,33 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Marsaxlokk ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 15% goli Marsaxlokk, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 7 meczów.
Marsaxlokk – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,8
Marsaxlokk oddaje 10,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,8 strzału.
Marsaxlokk – posiadanie piłki
- U siebie 53,3%
- Na wyjeździe 49,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 7
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 7 meczów. Średnio Marsaxlokk utrzymuje przy piłce 51,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Marsaxlokk – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,43
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Marsaxlokk to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Marsaxlokk – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 57%
- Rożne u siebie / mecz 8,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,8
Marsaxlokk wykonuje średnio 7,6 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Marsaxlokk – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 29%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 29%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 14%
Marsaxlokk ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Marsaxlokk – 1,9.
Marsaxlokk według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,67 | 2,33 |
| Środka tabeli (5–8) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Marsaxlokk zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Marsaxlokk na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,33 3,00 | 2,33 2,50 | 2,00 0,00 |
|
2.
|
1,75 2,33 | 2,25 2,67 | 1,75 0,33 |
|
3.
|
2,33 1,75 | 1,33 2,25 | 0,67 2,00 |
|
4.
|
1,25 2,00 | 1,75 1,33 | 1,50 0,67 |
|
5.
|
1,75 2,00 | 1,50 1,50 | 1,50 0,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Marsaxlokk
Skrajne wyniki i osiągnięcia Marsaxlokk w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Floriana - Marsaxlokk 2:5 Maltańska Premier League, 12.09.2026
- Najwyższa porażka Hamrun Spartans - Marsaxlokk 4:1 Maltańska Premier League, 18.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Floriana - Marsaxlokk 2:5, Maltańska Premier League, 12.09.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Dupont Linden, Floriana - Marsaxlokk 2:5, Maltańska Premier League, 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 84. minuta Smajlagić, Floriana - Marsaxlokk 2:5, Maltańska Premier League, 12.09.2026
Jakie statystyki ma Marsaxlokk w tym sezonie?
Bilans Marsaxlokk w tym sezonie to 7 meczów i wynik 4-2-1 przy 13 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Marsaxlokk – zawodnicy
Jak wygląda kadra Marsaxlokk w sezonie 2026.
Przewidywany skład Marsaxlokk 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Marsaxlokk
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
29 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Bośnia | 200 tys. € | – | 5 | 71% | 1 | 0 | 100' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
22 | Dania | 50 tys. € | – | 6 | 86% | 3 | 0 | 430' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
– | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
29 | Malta | – | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 444' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
– | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
27 | Albania | 250 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 127' | 0 | 0 | |||||||
| 96 |
|
30 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
32 | Brazylia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
22 | Malta | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
30 | Malta | 350 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 518' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
27 | Malta | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
28 | Walia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
25 | Malta | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
30 | Malta | 350 tys. € | – | 5 | 71% | 1 | 0 | 315' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
35 | Malta | 50 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
21 | Malta | 250 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 51' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
30 | Kamerun | 350 tys. € | 783 tys. € | 6 | 86% | 2 | 0 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
29 | Serbia | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
33 | Malta | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
30 | Litwa | 350 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 201' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
28 | Ukraina | 0 € | 41 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
– | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
30 | Malta | 300 tys. € | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
36 | Malta | 75 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 538' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
37 | Argentyna | 50 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
32 | Malta | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
33 | Malta | 50 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
21 | Mołdawia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
32 | DR Konga | 250 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Marsaxlokk
3,7 mln €
śr. 120 tys. € / zawodnika
Ile Marsaxlokk wydaje na pensje
824 tys. € rocznie
śr. 27 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Malta (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Marsaxlokk w sezonie 2026
Marsaxlokk wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Marsaxlokk
Jak wygląda skład Marsaxlokk?
W wyjściowym ustawieniu Marsaxlokk między słupkami staje C. Mafoumbi, a linię obrony najczęściej tworzą O. Bykov, E. Pepe oraz L. Aguirre. W środku pola grają N. Muscat, D. Simkus, M. Garcia, J. Minala oraz J. Corbalan, a za skuteczność w ataku odpowiadają Rasmus Dupont Linden, R. Mihana. Trener Vincenzo Potenza ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Maltańska Premier League i pucharach.
Marsaxlokk – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Marsaxlokk w sezonie 2026.
Marsaxlokk transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 Sie 2026 |
|
Bośnia | 28 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Malta | 30 |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
|
Malta | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Ukraina | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Brazylia | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Malta | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Malta | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Malta | 27 |
|
koniec wypożyczenia |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Marsaxlokk w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Marsaxlokk trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.