Forma w lidze
Hibernians w tabeli
9. miejsce / 6 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez zwycięstwa
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
1:7 bramki
0,33 gola/mecz
5 pkt
5:4 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Hibernians
Wartość drużyny: 3,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Niemcy | 25 | obrońca | 5 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Malta | 27 | obrońca | 5 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Hibernians 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Hibernians w tabeli maltańskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Valletta FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 17:6 | 16 |
2
|
Floriana
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:8 | 14 |
| ··· | |||||||
8
|
Birkirkara
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:6 | 10 |
9
|
Hibernians
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:11 | 6 |
10
|
Zabbar St. Patrick
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:11 | 5 |
Wyniki Hibernians
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Hamrun Spartans
2
Hibernians
2
Maltańska Premier League, 7. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Hibernians
0
Floriana
4
Maltańska Premier League, 6. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Birkirkara
1
Hibernians
1
Maltańska Premier League, 5. kolejka
|
Terminarz Hibernians
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:30
|
Hibernians
Birzebbuga
Maltańska Premier League, 8. kolejka
|
|
|
20 Paź 18:00
|
Hibernians
Gzira United
Maltańska Premier League, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Mosta
Hibernians
Maltańska Premier League, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Hibernians
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Brazylia | – | za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Rumunia |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Belgia |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia |
![]() |
za darmo |
Hibernians to klub piłkarski z Malty występujący w Maltańska Premier League. Swoim domowym obiektem jest Tony Bezzina Stadium, który może pomieścić 8 000 widzów. Zespół prowadzi Tugberk Tanrivermis. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,3 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Superpuchar Malty.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Hibernians?
Klub piłkarski Hibernians zdobył w swojej historii 29 trofeów — 29 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Malty oraz Puchar Malty. Ponadto triumfował w Superpuchar Malty.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hibernians w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Hibernians trafiło 21 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Hibernians w tabeli maltańskiej Premier League?
Hibernians zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli maltańskiej Premier League z dorobkiem 6 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Valletta FC wynosi 10 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Hibernians?
W wyjściowym ustawieniu Hibernians między słupkami staje M. Cardinali, a linię obrony najczęściej tworzą M. Romling, L. Lacunza, D. Xuereb oraz K. Shaw. W środku pola grają B. Kristensen, Mouad El Fanis oraz N. Agius, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Mbong, A. Sobczyk oraz B. Druga. Trener Tugberk Tanrivermis ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Maltańska Premier League i pucharach.
Kiedy Hibernians gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hibernians to spotkanie z Birzebbuga, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Tony Bezzina Stadium w ramach maltańskiej Premier League (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hibernians?
Ostatni mecz Hibernians to remis z Hamrun Spartans 2:2 w maltańskiej Premier League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Grech, Romling oraz Trotta. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hibernians w tym sezonie?
Bilans Hibernians w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-3-3 przy 6 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 7,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hibernians w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Hibernians w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Hibernians
Hibernians terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 15:30
|
Maltańska Premier League, 8. kolejka
|
Tony Bezzina Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
20 Paź 18:00
|
Maltańska Premier League, 9. kolejka
|
Tony Bezzina Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 18:00
|
Maltańska Premier League, 10. kolejka
|
Charles Abela Memorial Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 18:00
|
Maltańska Premier League, 11. kolejka
|
Victor Tedesco Stadium Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Hibernians gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hibernians to spotkanie z Birzebbuga, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Tony Bezzina Stadium w ramach maltańskiej Premier League (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Hibernians w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Hibernians w sezonie 2026.
Forma i bramki Hibernians w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Hibernians wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Maltańska Premier League, 7. kolejka
|
2:2 | – | 1/5 | 2/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Maltańska Premier League, 6. kolejka
|
0:4 | – | 2/10 | 1/1 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Maltańska Premier League, 5. kolejka
|
1:1 | – | 4/13 | 4/6 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Maltańska Premier League, 4. kolejka
|
0:2 | – | 0/0 | 1/2 | |
|
28 Sie Koniec
|
Maltańska Premier League, 3. kolejka
|
1:1 | – | 4/9 | 3/6 | |
|
21 Sie Koniec
|
Maltańska Premier League, 2. kolejka
|
1:0 | – | 3/13 | 2/2 | |
|
16 Sie Koniec
|
Maltańska Premier League, 1. kolejka
|
0:2 | – | 5/8 | 4/6 | |
|
30 Kwi Koniec
|
Maltańska Premier League, 32. kolejka
|
3:0 | – | 14/19 | 1/1 | |
|
24 Kwi Koniec
|
Maltańska Premier League, 31. kolejka
|
2:0 | – | 5/8 | 3/5 | |
|
18 Kwi Koniec
|
Maltańska Premier League, 30. kolejka
|
0:0 | – | 2/5 | 2/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hibernians?
Ostatni mecz Hibernians to remis z Hamrun Spartans 2:2 w maltańskiej Premier League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Grech, Romling oraz Trotta. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hibernians – tabela Maltańska Premier League
Jakie miejsce w tabeli Maltańska Premier League zajmuje Hibernians w sezonie 2026.
Miejsce Hibernians w tabeli maltańskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Valletta FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 17:6 | 11 | 16 | |
2
|
Floriana
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 14 | |
3
|
Marsaxlokk
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 14 | |
4
|
Hamrun Spartans
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:8 | 3 | 11 | |
5
|
Mosta
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 11 | |
6
|
Sliema Wanderers
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
7
|
Balzan FC
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
8
|
Birkirkara
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:6 | 3 | 10 | |
9
|
Hibernians
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 6 | |
10
|
Zabbar St. Patrick
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:11 | -5 | 5 | |
11
|
Gzira United
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:14 | -11 | 2 | |
12
|
Birzebbuga
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:16 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Valletta FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 17:6 | 11 | 16 | |
2
|
Floriana
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 14 | |
3
|
Marsaxlokk
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 14 | |
4
|
Hamrun Spartans
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:8 | 3 | 11 | |
5
|
Mosta
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 11 | |
6
|
Sliema Wanderers
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
7
|
Balzan FC
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
8
|
Birkirkara
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:6 | 3 | 10 | |
9
|
Hibernians
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 6 | |
10
|
Zabbar St. Patrick
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:11 | -5 | 5 | |
11
|
Gzira United
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:14 | -11 | 2 | |
12
|
Birzebbuga
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:16 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Balzan FC
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 2 |
Floriana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 3 |
Marsaxlokk
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 4 |
Mosta
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 5 |
Birkirkara
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 6 |
Hamrun Spartans
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 7 |
Valletta FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 8 |
Sliema Wanderers
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 9 |
Zabbar St. Patrick
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 10 |
Hibernians
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 11 |
Gzira United
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | |
| 12 |
Birzebbuga
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:10 | -9 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Valletta FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:0 | 10 | 12 | |
| 2 |
Floriana
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
| 3 |
Marsaxlokk
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 4 |
Sliema Wanderers
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 5 |
Hamrun Spartans
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 6 |
Hibernians
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 7 |
Mosta
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
| 8 |
Birkirkara
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 9 |
Balzan FC
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 10 |
Zabbar St. Patrick
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 11 |
Gzira United
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 1 | |
| 12 |
Birzebbuga
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Hibernians w tabeli maltańskiej Premier League?
Hibernians zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli maltańskiej Premier League z dorobkiem 6 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Valletta FC wynosi 10 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Hibernians w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Hibernians na tle ligi w sezonie 2026.
Hibernians na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,0
- Strzały celne / mecz 3,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,57
- Czyste konta 14%
Strzelcy Hibernians
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hibernians i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hibernians to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Hibernians i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 1-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Hibernians otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Hibernians
100% bramek Hibernians pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hibernians zdobywa w sezonie średnio 0,86 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 0,86.
Aktualne serie Hibernians
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Hibernians, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Hibernians
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 29%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 29% meczów Hibernians padają co najmniej trzy bramki, a w 43% spotkań trafiają obie drużyny.
Hibernians – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hibernians, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hibernians zdobywa 0,33 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Hibernians ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 33% goli Hibernians, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 7 meczów.
Hibernians – strzały
- Celne / mecz 3,0
- Niecelne / mecz 4,0
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,2
Hibernians oddaje 7,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,2 strzału.
Hibernians – posiadanie piłki
- U siebie 44,0%
- Na wyjeździe 42,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 7
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 7 meczów. Średnio Hibernians utrzymuje przy piłce 43,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Hibernians – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,57
- Bez straty do przerwy 43%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 43%
Czyste konto Hibernians to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Hibernians – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 71%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 2,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Hibernians wykonuje średnio 2,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
Hibernians – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 57%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 0%
Hibernians ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Hibernians – 1,6.
Hibernians według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,50 | 2,25 |
| Środka tabeli (5–8) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,50 | 0,50 |
| Dołu tabeli (9–12) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Hibernians zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Hibernians na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
2,00 0,67 | 1,50 1,33 | 0,50 1,67 |
|
8.
|
1,75 1,00 | 1,50 1,00 | 0,75 1,00 |
|
9.
|
0,33 1,25 | 0,33 1,25 | 2,33 1,00 |
|
10.
|
1,00 0,50 | 0,67 1,00 | 1,33 1,75 |
|
11.
|
0,50 0,25 | 0,00 0,75 | 1,50 2,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Hibernians
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hibernians w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sliema Wanderers - Hibernians 0:2 Maltańska Premier League, 16.08.2026
- Najwyższa porażka Hibernians - Floriana 0:4 Maltańska Premier League, 20.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Hibernians - Floriana 0:4, Maltańska Premier League, 20.09.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Hibernians - Zabbar St. Patrick 1:1, Maltańska Premier League, 28.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Hamrun Spartans - Hibernians 2:2, Maltańska Premier League, 11.10.2026
Jakie statystyki ma Hibernians w tym sezonie?
Bilans Hibernians w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-3-3 przy 6 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 7,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hibernians – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hibernians w sezonie 2026.
Przewidywany skład Hibernians 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Hibernians
-
Khevin Fraga Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 265 dni
Kadra Hibernians
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
33 | Brazylia | 75 tys. € | 861 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Rwanda | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
30 | Malta | 250 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 71' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
24 | Kosowo | 300 tys. € | 101 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
33 | Brazylia | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
29 | Austria | 150 tys. € | – | 3 | 43% | 1 | 0 | 194' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
24 | Słowacja | 150 tys. € | – | 4 | 57% | 1 | 0 | 235' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
29 | Malta | 400 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 439' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Brazylia | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
33 | Malta | 200 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 322' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Malta | – | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
![]() |
22 | Belgia | 150 tys. € | – | 2 | 29% | 0 | 0 | 173' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
27 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
25 | Niemcy | 250 tys. € | 116 tys. € | 5 | 71% | 1 | 0 | 442' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
|
27 | Malta | 300 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
21 | Austria | – | – | 5 | 71% | 1 | 0 | 283' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Malta | 350 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 100' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
25 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 200 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 356' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Malta | 50 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 76' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
31 | Australia | 200 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
29 | Argentyna | 350 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 338' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
26 | Brazylia | 350 tys. € | 36 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 96 |
|
30 | Brazylia | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
30 | Anglia | 50 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
25 | Włochy | 75 tys. € | 90 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 435' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Hibernians
4,7 mln €
śr. 188 tys. € / zawodnika
Ile Hibernians wydaje na pensje
1,2 mln € rocznie
śr. 48 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Malta (7 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Hibernians w sezonie 2026
Hibernians wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Hibernians
Jak wygląda skład Hibernians?
W wyjściowym ustawieniu Hibernians między słupkami staje M. Cardinali, a linię obrony najczęściej tworzą M. Romling, L. Lacunza, D. Xuereb oraz K. Shaw. W środku pola grają B. Kristensen, Mouad El Fanis oraz N. Agius, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Mbong, A. Sobczyk oraz B. Druga. Trener Tugberk Tanrivermis ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Maltańska Premier League i pucharach.
Hibernians – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Hibernians w sezonie 2026.
Hibernians transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 29 | – | za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Rumunia | 32 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Belgia | 22 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Austria | 29 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Rwanda | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
![]() |
Malta | 24 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Malta | 25 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Brazylia | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
![]() |
Słowacja | 24 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Hibernians
Hibernians bilans transferowy
- 0 € 2026
- +20 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Hibernians
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hibernians w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Hibernians trafiło 21 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy.
Hibernians – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Hibernians? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Hibernians?
Klub piłkarski Hibernians zdobył w swojej historii 29 trofeów — 29 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Malty oraz Puchar Malty. Ponadto triumfował w Superpuchar Malty.