Kurt Shaw jest piłkarzem występującym obecnie w Hibernians. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Kurt Shaw
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Paź
18:00
|
Malta
1
Andora
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | |||
| Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy D | |||||||
|
01 Paź
20:45
|
Malta
1
Gibraltar
1
|
88' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy D | |||||||
|
24 Wrz
18:00
|
Andora
1
Malta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy D | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Kurt Shaw w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kurt Shaw wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Kurt Shaw oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kurt Shaw w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Kurt Shaw rozegrał w barwach Hibernians w maltańskiej Premier League 10 meczów, a w barwach Floriana w maltańskiej Premier League 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Malty. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 213 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Czy Kurt Shaw ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Kurt Shaw nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kurt Shaw to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 242 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Kurt Shaw?
Kurt Shaw ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Kurt Shaw?
Kurt Shaw najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Kurt Shaw?
Wycena 27-letniego Kurt Shaw według stanu na maj 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kurt Shaw?
Kurt Shaw urodził się 1 kwietnia 1999 na Malcie. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Kurt Shaw - statystyki
Szczegółowe statystyki Kurt Shaw w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Hibernians oraz reprezentacja Malty. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Kurt Shaw
Kurt Shaw vs. inni
Atak
Obrona
Podania Kurt Shaw
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Kurt Shaw w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kurt Shaw wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Kurt Shaw oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Kurt Shaw - transfery
W trakcie kariery Kurt Shaw zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Hibernians 2026 – obecnie
-
Sorrento F.C. 2025 – 2026

-
Hibernians 2022 – 2025
-
Sliema Wanderers 2018 – 2022
-
Sliema Wanderers U19 do 2018

Kurt Shaw - forma
W ostatnich 5 meczach Kurt Shaw zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,77. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Kurt Shaw 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.44, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Kurt Shaw 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.44, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Kurt Shaw?
Kurt Shaw jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.77. Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Kurt Shaw w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Kurt Shaw rozegrał w barwach Hibernians w maltańskiej Premier League 10 meczów, a w barwach Floriana w maltańskiej Premier League 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Malty. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 213 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Kurt Shaw - kontuzje
W trakcie kariery Kurt Shaw zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 24 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kurt Shaw
-
Uraz
20.02.22 – 19.10.22 (242 dni)
Sliema Wanderers opuszczone: 24 mecze
Czy Kurt Shaw ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Kurt Shaw nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kurt Shaw to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 242 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kurt Shaw - trofea
W trakcie kariery Kurt Shaw zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Kurt Shaw?
Kurt Shaw zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Hibernians — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Malty — 1 raz.
Kurt Shaw - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kurt Shaw wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kurt Shaw na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Kurt Shaw?
Wycena Kurt Shaw wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Kurt Shaw wyceniano na 350 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.