Forma w lidze
Paços de Ferreira w tabeli
Brak drużyny w aktualnej tabeli
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
0:0 bramki
0,00 gola/mecz
0 pkt
0:0 bramki
0,00 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Paços de Ferreira
Wartość drużyny: 1,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Brazylia | 35 | napastnik | 6 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Portugalia | 25 | pomocnik | 6 | 275 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Portugalia | 34 | pomocnik | 6 | 75 tys. € |
Przewidywany skład Paços de Ferreira 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Wyniki Paços de Ferreira
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Guimaraes B
0
Paços de Ferreira
1
Liga 3 (Portugalia), 6. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Paços de Ferreira
1
São João Ver
1
Liga 3 (Portugalia), 5. kolejka
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Vianense
2
Paços de Ferreira
2
Liga 3 (Portugalia), 4. kolejka
|
Terminarz Paços de Ferreira
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
23 Paź 21:30
|
Paços de Ferreira
Leça
Liga 3 (Portugalia), 7. kolejka
|
|
|
30 Paź 21:00
|
Fafe
Paços de Ferreira
Liga 3 (Portugalia), 8. kolejka
|
|
|
08 Lis 21:00
|
Paços de Ferreira
Trofense
Liga 3 (Portugalia), 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Paços de Ferreira
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Portugalia |
![]() |
za darmo |
Paços de Ferreira to klub piłkarski z Portugalii występujący w Liga 3 (Portugalia). Swoim domowym obiektem jest Estádio da Capital do Móvel, który może pomieścić 9 146 widzów. Zespół prowadzi Vitor Paneira. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,6 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Portugalii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Paços de Ferreira?
Klub piłkarski Paços de Ferreira zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Portugalii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Paços de Ferreira w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Paços de Ferreira trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 285 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ronaldo Lumungo do Radomiaka Radom za 250 tys. €.
Jak wygląda skład Paços de Ferreira?
W wyjściowym ustawieniu Paços de Ferreira między słupkami staje Pedro Rafael Silva Oliveira, a linię obrony najczęściej tworzą T. Mesquita, T. Cerveira, R. Vieira oraz Leandro Filipe Rodrigues Dias. W środku pola grają T. Podstawski, N. Cunha, Vitinho, Rafael Caio oraz F. Ramos, a za skuteczność w ataku odpowiadają Miguel Maria Mariano Fale. Trener Vitor Paneira ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga 3 (Portugalia) i pucharach.
Kiedy Paços de Ferreira gra następny mecz?
Najbliższy mecz Paços de Ferreira to spotkanie z Leça, które odbędzie się 23 października 2026 o godzinie 21:30 na obiekcie Estádio da Capital do Móvel w ramach Liga 3 (Portugalia) (7. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Paços de Ferreira?
Ostatni mecz Paços de Ferreira to wygrana z Guimaraes B 0:1 w Liga 3 (Portugalia), 11 października 2026. Bramkę zdobył Castro. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Paços de Ferreira w tym sezonie?
Bilans Paços de Ferreira w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-2-3 przy 6 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 13,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Paços de Ferreira w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Paços de Ferreira w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Paços de Ferreira
Paços de Ferreira terminarz
Kiedy Paços de Ferreira gra następny mecz?
Najbliższy mecz Paços de Ferreira to spotkanie z Leça, które odbędzie się 23 października 2026 o godzinie 21:30 na obiekcie Estádio da Capital do Móvel w ramach Liga 3 (Portugalia) (7. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Paços de Ferreira w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Paços de Ferreira w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Paços de Ferreira w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Paços de Ferreira wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Liga 3 (Portugalia), 6. kolejka
|
0:1 | 4-1-2-3 | 4/10 | 4/7 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Liga 3 (Portugalia), 5. kolejka
|
1:1 | 4-1-2-3 | 10/19 | 3/8 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Liga 3 (Portugalia), 4. kolejka
|
2:2 | – | – | – | |
|
29 Sie Dogryw.
|
Puchar Portugalii
|
0:1 | – | 3/12 | 2/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Liga 3 (Portugalia), 3. kolejka
|
1:4 | 4-1-2-3 | 4/8 | 3/5 | |
|
15 Sie Koniec
|
Liga 3 (Portugalia), 2. kolejka
|
0:1 | – | – | – | |
|
09 Sie Koniec
|
Liga 3 (Portugalia), 1. kolejka
|
2:1 | – | – | – | |
|
17 Maj Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 34. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 5/12 | 3/7 | |
|
09 Maj Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 33. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 9/15 | 3/8 | |
|
03 Maj Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 32. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 15/21 | 3/11 |
Paços de Ferreira ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-2-3 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-2-3 – w 3 z 3 meczów, ze średnią 1,33 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Paços de Ferreira?
Ostatni mecz Paços de Ferreira to wygrana z Guimaraes B 0:1 w Liga 3 (Portugalia), 11 października 2026. Bramkę zdobył Castro. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Paços de Ferreira – tabela Liga 3 (Portugalia)
Jakie miejsce w tabeli Liga 3 (Portugalia) zajmuje Paços de Ferreira w sezonie 2026/2027.
Statystyki Paços de Ferreira w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Paços de Ferreira na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Paços de Ferreira na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,7
- Strzały celne / mecz 3,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 17%
Strzelcy Paços de Ferreira
-
Higor Platiny 2
-
Nuno Cunha 1
-
Tomas Castro 1
-
Joao Pedro da Cruz Oliveira 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Paços de Ferreira i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Paços de Ferreira to 0–15 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Paços de Ferreira i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-2-2 |
Gdy Paços de Ferreira otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Paços de Ferreira
67% bramek Paços de Ferreira pada z gry. Z karnych odpowiadają za 33% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Paços de Ferreira zdobywa w sezonie średnio 0,83 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,83.
Aktualne serie Paços de Ferreira
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Paços de Ferreira, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Paços de Ferreira
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Paços de Ferreira padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Paços de Ferreira – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Paços de Ferreira, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Paços de Ferreira zdobywa 0,33 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Paços de Ferreira ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Paços de Ferreira, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 6 meczów.
Paços de Ferreira – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 10,0
- Celność strzałów 27%
- Skuteczność (gole / strzały) 7%
- Strzałów na gola 13,7
Paços de Ferreira oddaje 13,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 27% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 13,7 strzału.
Paços de Ferreira – posiadanie piłki
- U siebie 54,0%
- Na wyjeździe 42,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 3
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 3
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 3 meczów. Średnio Paços de Ferreira utrzymuje przy piłce 50,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Paços de Ferreira – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Paços de Ferreira to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Paços de Ferreira – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 7,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Paços de Ferreira wykonuje średnio 6,0 rzutów rożnych na mecz wobec 6,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Paços de Ferreira – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 100%
- Kartki rywali / mecz 3,0
- Mecze bez kartki 0%
Paços de Ferreira ogląda średnio 3,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Paços de Ferreira – 3,0.
Ciekawe rekordy w meczach Paços de Ferreira
Skrajne wyniki i osiągnięcia Paços de Ferreira w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Guimaraes B - Paços de Ferreira 0:1 Liga 3 (Portugalia), 11.10.2026
- Najwyższa porażka Paços de Ferreira - Varzim 1:4 Liga 3 (Portugalia), 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Paços de Ferreira - Varzim 1:4, Liga 3 (Portugalia), 22.08.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Castro, Guimaraes B - Paços de Ferreira 0:1, Liga 3 (Portugalia), 11.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 82. minuta Da Cruz Oliveira, Paços de Ferreira - São João Ver 1:1, Liga 3 (Portugalia), 13.09.2026
Jakie statystyki ma Paços de Ferreira w tym sezonie?
Bilans Paços de Ferreira w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-2-3 przy 6 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 13,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Paços de Ferreira – zawodnicy
Jak wygląda kadra Paços de Ferreira w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Paços de Ferreira 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Paços de Ferreira
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
22 | Portugalia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
24 | Brazylia | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
23 | Brazylia | 400 tys. € | 80 tys. € | 2 | – | 1 | 0 | 164' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
28 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
|
17 | Portugalia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 96 |
|
22 | Portugalia | 300 tys. € | 150 tys. € | 4 | – | 0 | 0 | 351' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
|
35 | Brazylia | 0 € | – | 6 | – | 2 | 0 | 513' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
22 | Brazylia | 0 € | – | 6 | – | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Portugalia | – | – | 3 | – | 0 | 0 | 136' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Portugalia | 275 tys. € | – | 6 | – | 1 | 1 | 403' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
23 | Brazylia | 0 € | – | 3 | – | 0 | 1 | 200' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
29 | Portugalia | 0 € | 70 tys. € | 1 | – | 0 | 0 | 44' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
34 | Portugalia | 75 tys. € | – | 6 | – | 0 | 0 | 540' | 3 | 0 | |||||||
| 36 |
|
20 | Gwinea Bissau | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
![]() |
22 | Brazylia | – | – | 2 | – | 0 | 0 | 89' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
|
31 | Portugalia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | Brazylia | 0 € | 224 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
35 | Portugalia | 100 tys. € | 60 tys. € | 5 | – | 0 | 0 | 213' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
23 | Brazylia | 250 tys. € | – | 4 | – | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Portugalia | – | – | 6 | – | 0 | 1 | 368' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
24 | Gwinea Bissau | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
34 | Portugalia | 0 € | – | 6 | – | 0 | 0 | 266' | 1 | 0 | |||||||
| 50 |
|
25 | Portugalia | 400 tys. € | 40 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
23 | Portugalia | 0 € | 87 tys. € | 6 | – | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
24 | Portugalia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
35 | Portugalia | 25 tys. € | 60 tys. € | 6 | – | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Paços de Ferreira
2,4 mln €
śr. 90 tys. € / zawodnika
Ile Paços de Ferreira wydaje na pensje
771 tys. € rocznie
śr. 30 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Portugalia (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Paços de Ferreira w sezonie 2026/2027
Paços de Ferreira wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Paços de Ferreira
Jak wygląda skład Paços de Ferreira?
W wyjściowym ustawieniu Paços de Ferreira między słupkami staje Pedro Rafael Silva Oliveira, a linię obrony najczęściej tworzą T. Mesquita, T. Cerveira, R. Vieira oraz Leandro Filipe Rodrigues Dias. W środku pola grają T. Podstawski, N. Cunha, Vitinho, Rafael Caio oraz F. Ramos, a za skuteczność w ataku odpowiadają Miguel Maria Mariano Fale. Trener Vitor Paneira ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga 3 (Portugalia) i pucharach.
Paços de Ferreira – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Paços de Ferreira w sezonie 2026/2027.
Paços de Ferreira transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 29 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Brazylia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 22 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Portugalia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | – |
![]() |
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Brazylia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Portugalia | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Portugalia | 28 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Portugalia | 24 |
![]() |
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Paços de Ferreira
Paços de Ferreira bilans transferowy
- +385 tys. € 2026
- +250 tys. € 2025
- +300 tys. € 2024
- +1,2 mln € 2023
- +5,5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Paços de Ferreira
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Paços de Ferreira w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Paços de Ferreira trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 285 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ronaldo Lumungo do Radomiaka Radom za 250 tys. €.
Paços de Ferreira – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Paços de Ferreira? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Paços de Ferreira?
Klub piłkarski Paços de Ferreira zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Portugalii.