Forma w lidze
Viktoria Žižkov w tabeli
12. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do 3. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
6:5 bramki
1,50 gola/mecz
6 pkt
4:12 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Viktoria Žižkov
Wartość drużyny: 900 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | 22 | napastnik | 10 | – | |||
![]() |
Najwięcej minut 893 minut | Ekwador | 36 | napastnik | 10 | 50 tys. € |
Przewidywany skład Viktoria Žižkov 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Viktoria Žižkov w tabeli Chance Národní Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karvina
|
11 | 8 | 0 | 3 | 23:12 | 24 |
2
|
Dukla Praga
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:18 | 20 |
| ··· | |||||||
11
|
Opava
|
11 | 3 | 4 | 4 | 17:20 | 13 |
12
|
Viktoria Žižkov
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:17 | 13 |
13
|
Prostějov
|
11 | 1 | 7 | 3 | 15:16 | 10 |
Wyniki Viktoria Žižkov
Terminarz Viktoria Žižkov
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 10:15
|
Viktoria Žižkov
Táborsko
Chance Národní Liga (Czechy), 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:30
|
Hanácká
Viktoria Žižkov
Chance Národní Liga (Czechy), 12. kolejka
|
|
|
01 Lis 10:15
|
Viktoria Žižkov
Dukla Praga
Chance Národní Liga (Czechy), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Viktoria Žižkov
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 22 Wrz 2026 |
|
Czechy |
![]() |
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Czechy |
![]() |
koniec kariery | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Czechy |
![]() |
wypożyczenie | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Czechy |
|
wypożyczenie |
Viktoria Žižkov to klub piłkarski z Czech występujący w Chance Národní Liga (Czechy). Swoim domowym obiektem jest eFotbal aréna, który może pomieścić 5 600 widzów. Zespół prowadzi Radek Krondak. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 900 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Viktoria Žižkov?
Klub piłkarski Viktoria Žižkov zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Czech oraz Mistrzostwo 2. ligi Czech. Ponadto triumfował w Puchar Czechosłowacji oraz Mistrzostwo Czechosłowacji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Viktoria Žižkov w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Viktoria Žižkov trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Viktoria Žižkov w tabeli Chance Národní Ligi?
Viktoria Žižkov zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Chance Národní Ligi z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Karvina wynosi 11 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Viktoria Žižkov?
W wyjściowym ustawieniu Viktoria Žižkov między słupkami staje J. Sirotnik, a linię obrony najczęściej tworzą M. Zaboj, D. Hasek, D. Holasek oraz P. Mares. W środku pola grają F. Novotný, R. Reiter, R. Hrubý, M. Zitný oraz F. Papousek, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Batioja. Trener Radek Krondak ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chance Národní Liga (Czechy) i pucharach.
Kiedy Viktoria Žižkov gra następny mecz?
Najbliższy mecz Viktoria Žižkov to spotkanie z Táborsko, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 10:15 na obiekcie eFotbal aréna w ramach Chance Národní Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Viktoria Žižkov?
Ostatni mecz Viktoria Žižkov to wygrana z Arsenal Česká Lípa 1:2 w Chance Národní Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Kaza, Huf oraz Batioja. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Viktoria Žižkov w tym sezonie?
Bilans Viktoria Žižkov w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-1-5 przy 10 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Viktoria Žižkov w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Viktoria Žižkov w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Viktoria Žižkov
Viktoria Žižkov terminarz
Kiedy Viktoria Žižkov gra następny mecz?
Najbliższy mecz Viktoria Žižkov to spotkanie z Táborsko, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 10:15 na obiekcie eFotbal aréna w ramach Chance Národní Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki Viktoria Žižkov w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Viktoria Žižkov w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Viktoria Žižkov w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Viktoria Žižkov wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Viktoria Žižkov?
Ostatni mecz Viktoria Žižkov to wygrana z Arsenal Česká Lípa 1:2 w Chance Národní Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Kaza, Huf oraz Batioja. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Viktoria Žižkov – tabela Chance Národní Liga (Czechy)
Jakie miejsce w tabeli Chance Národní Liga (Czechy) zajmuje Viktoria Žižkov w sezonie 2026/2027.
Miejsce Viktoria Žižkov w tabeli Chance Národní Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karvina
|
11 | 8 | 0 | 3 | 23:12 | 11 | 24 | |
2
|
Dukla Praga
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:18 | 3 | 20 | |
3
|
Vysočina Jihlava
|
11 | 6 | 2 | 3 | 19:12 | 7 | 20 | |
4
|
Ústí nad Labem
|
11 | 5 | 4 | 2 | 19:13 | 6 | 19 | |
5
|
Vlašim
|
11 | 5 | 3 | 3 | 20:14 | 6 | 18 | |
6
|
Příbram
|
10 | 4 | 5 | 1 | 18:15 | 3 | 17 | |
7
|
Baník Ostrava II
|
11 | 4 | 2 | 5 | 19:16 | 3 | 14 | |
8
|
Slavia Praha II
|
11 | 3 | 4 | 4 | 20:19 | 1 | 13 | |
9
|
Kladno
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
10
|
Táborsko
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:13 | 0 | 13 | |
11
|
Opava
|
11 | 3 | 4 | 4 | 17:20 | -3 | 13 | |
12
|
Viktoria Žižkov
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:17 | -7 | 13 | |
13
|
Prostějov
|
11 | 1 | 7 | 3 | 15:16 | -1 | 10 | |
14
|
Arsenal Česká Lípa
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | |
15
|
Třinec
|
10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | -8 | 7 | |
16
|
Hanácká
|
11 | 1 | 3 | 7 | 9:23 | -14 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karvina
|
11 | 8 | 0 | 3 | 23:12 | 11 | 24 | |
2
|
Dukla Praga
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:18 | 3 | 20 | |
3
|
Vysočina Jihlava
|
11 | 6 | 2 | 3 | 19:12 | 7 | 20 | |
4
|
Ústí nad Labem
|
11 | 5 | 4 | 2 | 19:13 | 6 | 19 | |
5
|
Vlašim
|
11 | 5 | 3 | 3 | 20:14 | 6 | 18 | |
6
|
Příbram
|
10 | 4 | 5 | 1 | 18:15 | 3 | 17 | |
7
|
Baník Ostrava II
|
11 | 4 | 2 | 5 | 19:16 | 3 | 14 | |
8
|
Slavia Praha II
|
11 | 3 | 4 | 4 | 20:19 | 1 | 13 | |
9
|
Kladno
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
10
|
Táborsko
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:13 | 0 | 13 | |
11
|
Opava
|
11 | 3 | 4 | 4 | 17:20 | -3 | 13 | |
12
|
Viktoria Žižkov
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:17 | -7 | 13 | |
13
|
Prostějov
|
11 | 1 | 7 | 3 | 15:16 | -1 | 10 | |
14
|
Arsenal Česká Lípa
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | |
15
|
Třinec
|
10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | -8 | 7 | |
16
|
Hanácká
|
11 | 1 | 3 | 7 | 9:23 | -14 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Karvina
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 15 | |
| 2 |
Dukla Praga
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:7 | 7 | 15 | |
| 3 |
Vlašim
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:5 | 8 | 13 | |
| 4 |
Vysočina Jihlava
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
| 5 |
Ústí nad Labem
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:11 | 1 | 8 | |
| 6 |
Slavia Praha II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:11 | 1 | 8 | |
| 7 |
Kladno
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 8 |
Opava
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:9 | 0 | 8 | |
| 9 |
Příbram
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 10 |
Viktoria Žižkov
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 11 |
Prostějov
|
6 | 1 | 4 | 1 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 12 |
Baník Ostrava II
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 13 |
Táborsko
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 5 | |
| 14 |
Arsenal Česká Lípa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 15 |
Třinec
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 5 | |
| 16 |
Hanácká
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:12 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ústí nad Labem
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 11 | |
| 2 |
Vysočina Jihlava
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 3 |
Příbram
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:9 | 3 | 10 | |
| 4 |
Karvina
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 9 | |
| 5 |
Baník Ostrava II
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 9 | |
| 6 |
Táborsko
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 8 | |
| 7 |
Viktoria Žižkov
|
6 | 2 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 6 | |
| 8 |
Dukla Praga
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 9 |
Vlašim
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 10 |
Slavia Praha II
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 11 |
Kladno
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 12 |
Opava
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:11 | -3 | 5 | |
| 13 |
Arsenal Česká Lípa
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 14 |
Prostějov
|
5 | 0 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 15 |
Třinec
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 2 | |
| 16 |
Hanácká
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:11 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Viktoria Žižkov w tabeli Chance Národní Ligi?
Viktoria Žižkov zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Chance Národní Ligi z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Karvina wynosi 11 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Viktoria Žižkov w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Viktoria Žižkov na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Viktoria Žižkov na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 4,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,70
- Czyste konta 30%
Strzelcy Viktoria Žižkov
-
Maximilian Baafi 2

-
David Huf 2
-
Michael Honig 1
-
Augusto Batioja 1

-
Vaclav Prosek 1
-
Filip Papousek 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Viktoria Žižkov i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Viktoria Žižkov to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Viktoria Žižkov - Táborsko Po przerwie pada 70% bramek Viktoria Žižkov.Przebieg meczu Viktoria Žižkov i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 1-1-2 |
Gdy Viktoria Žižkov otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Viktoria Žižkov
100% bramek Viktoria Žižkov pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Viktoria Žižkov zdobywa w sezonie średnio 1,30 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Viktoria Žižkov
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Viktoria Žižkov, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Viktoria Žižkov wygra mecz Viktoria Žižkov - Táborsko Viktoria Žižkov nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Viktoria Žižkov
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 0%
W 60% meczów Viktoria Žižkov padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Viktoria Žižkov - Táborsko Powyżej 2,5 bramki padło w 60% meczów Viktoria Žižkov.Viktoria Žižkov – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Viktoria Žižkov, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Viktoria Žižkov zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Viktoria Žižkov wygra mecz Viktoria Žižkov - Táborsko Viktoria Žižkov zdobywa u siebie 58% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Viktoria Žižkov ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 70% goli Viktoria Žižkov, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 10 meczów.
Viktoria Žižkov wygra drugą połowę meczu Viktoria Žižkov - Táborsko Drugą połowę Viktoria Žižkov wygrywał w 5 z 10 meczów.Viktoria Žižkov – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,0
Viktoria Žižkov oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Viktoria Žižkov - Táborsko Viktoria Žižkov oddaje 10,0 strzałów na mecz.Viktoria Žižkov – posiadanie piłki
- U siebie 51,5%
- Na wyjeździe 48,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio Viktoria Žižkov utrzymuje przy piłce 49,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Viktoria Žižkov wygra mecz Viktoria Žižkov - Táborsko Viktoria Žižkov utrzymuje średnio 49,6% posiadania piłki.Viktoria Žižkov – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 1,70
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Viktoria Žižkov to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Viktoria Žižkov - Táborsko Czyste konto Viktoria Žižkov zachowuje w 30% meczów.Viktoria Žižkov – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 6,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,2
Viktoria Žižkov wykonuje średnio 7,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Viktoria Žižkov – kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 0%
Viktoria Žižkov ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Viktoria Žižkov – 2,6. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Viktoria Žižkov według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,33 | 2,67 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 0,75 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Viktoria Žižkov zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Viktoria Žižkov na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,00 1,60 | 1,60 1,00 | 1,40 1,20 |
|
11.
|
1,33 1,00 | 1,50 1,60 | 1,50 2,20 |
|
12.
|
1,75 1,00 | 1,50 0,67 | 1,25 2,00 |
|
13.
|
1,17 0,60 | 1,67 1,00 | 1,50 1,40 |
|
14.
|
1,00 0,80 | 1,20 1,00 | 1,80 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Viktoria Žižkov
Skrajne wyniki i osiągnięcia Viktoria Žižkov w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Viktoria Žižkov - Třinec 3:0 Chance Národní Liga (Czechy), 20.09.2026
- Najwyższa porażka Vlašim - Viktoria Žižkov 4:1 Chance Národní Liga (Czechy), 7.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Vlašim - Viktoria Žižkov 4:1, Chance Národní Liga (Czechy), 7.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 24. minuta Papousek, Viktoria Žižkov - Třinec 3:0, Chance Národní Liga (Czechy), 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 82. minuta Prosek, Slavia Praha II - Viktoria Žižkov 0:1, Chance Národní Liga (Czechy), 13.09.2026
Jakie statystyki ma Viktoria Žižkov w tym sezonie?
Bilans Viktoria Žižkov w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-1-5 przy 10 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Viktoria Žižkov – zawodnicy
Jak wygląda kadra Viktoria Žižkov w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Viktoria Žižkov 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Viktoria Žižkov
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Czechy | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
23 | Czechy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
22 | Czechy | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
20 | Gambia | 100 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 49' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
36 | Ekwador | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 893' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
27 | Czechy | 125 tys. € | – | 3 | 30% | 2 | 0 | 204' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
21 | Czechy | 225 tys. € | – | 5 | 50% | 1 | 0 | 449' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
32 | Czechy | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 516' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
32 | Czechy | 50 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 512' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
34 | Czechy | 75 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 118' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
33 | Czechy | 225 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 249' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Czechy | 225 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 344' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
20 | Czechy | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
31 | Czechy | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 488' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
20 | Czechy | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 693' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
31 | Czechy | 75 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 450' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
28 | Czechy | 125 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 284' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
22 | Czechy | 175 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 120' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
35 | Czechy | 50 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 137' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
22 | Czechy | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 419' | 0 | 1 | |||||||
| 22 |
![]() |
32 | Czechy | 50 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
21 | Czechy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
25 | Czechy | 250 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 152' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
25 | Czechy | 150 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 98 |
|
28 | Czechy | 175 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
24 | Czechy | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Viktoria Žižkov
3 mln €
śr. 114 tys. € / zawodnika
Ile Viktoria Žižkov wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Czechy (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Viktoria Žižkov w sezonie 2026/2027
Viktoria Žižkov wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Viktoria Žižkov
Jak wygląda skład Viktoria Žižkov?
W wyjściowym ustawieniu Viktoria Žižkov między słupkami staje J. Sirotnik, a linię obrony najczęściej tworzą M. Zaboj, D. Hasek, D. Holasek oraz P. Mares. W środku pola grają F. Novotný, R. Reiter, R. Hrubý, M. Zitný oraz F. Papousek, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Batioja. Trener Radek Krondak ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chance Národní Liga (Czechy) i pucharach.
Viktoria Žižkov – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Viktoria Žižkov w sezonie 2026/2027.
Viktoria Žižkov transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 Wrz 2026 |
|
Czechy | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Czechy | 33 |
![]() |
koniec kariery | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Czechy | 32 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Czechy | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Czechy | 27 |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Czechy | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Czechy | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Czechy | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Czechy | 35 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Czechy | 31 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Viktoria Žižkov
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Viktoria Žižkov w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Viktoria Žižkov trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.
Viktoria Žižkov – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Viktoria Žižkov? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Viktoria Žižkov?
Klub piłkarski Viktoria Žižkov zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Czech oraz Mistrzostwo 2. ligi Czech. Ponadto triumfował w Puchar Czechosłowacji oraz Mistrzostwo Czechosłowacji.