Forma w lidze
Ústí nad Labem w tabeli
3. miejsce / 18 punktów Play-offy
Strata do lidera: 3 punkty
Przewaga nad 4. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
12:11 bramki
2,00 gola/mecz
10 pkt
5:0 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Ústí nad Labem
Wartość drużyny: 1,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 4 bramek | Belgia | 24 | napastnik | 9 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Czechy | 43 | bramkarz | 10 | 0 € |
Przewidywany skład Ústí nad Labem 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Ústí nad Labem w tabeli Chance Národní Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karvina
|
10 | 7 | 0 | 3 | 20:12 | 21 |
2
|
Dukla Praga
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:15 | 20 |
3
|
Ústí nad Labem
|
10 | 5 | 3 | 2 | 17:11 | 18 |
4
|
Příbram
|
10 | 4 | 5 | 1 | 18:15 | 17 |
5
|
Vysočina Jihlava
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:11 | 17 |
Wyniki Ústí nad Labem
Terminarz Ústí nad Labem
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 18:00
|
Prostějov
Ústí nad Labem
Chance Národní Liga (Czechy), 11. kolejka
|
|
|
23 Paź 17:30
|
Ústí nad Labem
Karvina
Chance Národní Liga (Czechy), 12. kolejka
|
|
|
30 Paź 17:00
|
Vlašim
Ústí nad Labem
Chance Národní Liga (Czechy), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Ústí nad Labem
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 Sie 2026 |
|
Czechy |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Holandia |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Czechy |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Czechy |
![]() |
za darmo |
Ústí nad Labem to klub piłkarski z Czech występujący w Chance Národní Liga (Czechy). Swoim domowym obiektem jest Městský stadion, który może pomieścić 4 000 widzów. Zespół prowadzi David Oulehla. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ústí nad Labem w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ústí nad Labem trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Ústí nad Labem w tabeli Chance Národní Ligi?
Ústí nad Labem zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Chance Národní Ligi z dorobkiem 18 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Karvina wynosi 3 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Ústí nad Labem?
W wyjściowym ustawieniu Ústí nad Labem między słupkami staje T. Grigar, a linię obrony najczęściej tworzą D. Brezina, N. Piralić. W środku pola grają B. Yameogo, P. Moulis, J. Peterka, D. Richter oraz P. Goj, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Cerný, Alan Do Marcolino oraz F. Idumbo. Trener David Oulehla ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chance Národní Liga (Czechy) i pucharach.
Kiedy Ústí nad Labem gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ústí nad Labem to spotkanie z Prostějov, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stadion 1. HFK Olomouc w ramach Chance Národní Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ústí nad Labem?
Ostatni mecz Ústí nad Labem to porażka z Opava 2:3 w Chance Národní Lidze, 9 października 2026. Bramki zdobyli Stepanek, Juritka, Novak, Bzura oraz Diarra. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ústí nad Labem w tym sezonie?
Bilans Ústí nad Labem w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-3-2 przy 17 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 13,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ústí nad Labem w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Ústí nad Labem w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Ústí nad Labem
Ústí nad Labem terminarz
Kiedy Ústí nad Labem gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ústí nad Labem to spotkanie z Prostějov, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stadion 1. HFK Olomouc w ramach Chance Národní Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki Ústí nad Labem w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Ústí nad Labem w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Ústí nad Labem w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ústí nad Labem wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 10. kolejka
|
2:3 | – | 9/17 | 5/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 9. kolejka
|
0:2 | – | 4/10 | 3/4 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 8. kolejka
|
1:2 | – | 6/11 | 3/5 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 7. kolejka
|
1:1 | – | 10/15 | 2/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 6. kolejka
|
0:1 | – | 3/6 | 1/5 | |
|
25 Sie Karne
|
Puchar Czech, 1/32 finału
|
0:0 | – | – | – | |
|
21 Sie Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 5. kolejka
|
3:1 | 3-5-2 | 5/11 | 2/5 | |
|
17 Sie Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 4. kolejka
|
0:0 | – | 7/11 | 3/5 | |
|
12 Sie Koniec
|
Puchar Czech, 1/64 finału
|
0:3 | – | – | – | |
|
07 Sie Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 3. kolejka
|
3:3 | – | 7/12 | 2/6 |
Ústí nad Labem ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 14 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 3,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ústí nad Labem?
Ostatni mecz Ústí nad Labem to porażka z Opava 2:3 w Chance Národní Lidze, 9 października 2026. Bramki zdobyli Stepanek, Juritka, Novak, Bzura oraz Diarra. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ústí nad Labem – tabela Chance Národní Liga (Czechy)
Jakie miejsce w tabeli Chance Národní Liga (Czechy) zajmuje Ústí nad Labem w sezonie 2026/2027.
Miejsce Ústí nad Labem w tabeli Chance Národní Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karvina
|
10 | 7 | 0 | 3 | 20:12 | 8 | 21 | |
2
|
Dukla Praga
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:15 | 6 | 20 | |
3
|
Ústí nad Labem
|
10 | 5 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 18 | |
4
|
Příbram
|
10 | 4 | 5 | 1 | 18:15 | 3 | 17 | |
5
|
Vysočina Jihlava
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:11 | 5 | 17 | |
6
|
Vlašim
|
10 | 4 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 15 | |
7
|
Slavia Praha II
|
10 | 3 | 4 | 3 | 19:17 | 2 | 13 | |
8
|
Kladno
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
9
|
Táborsko
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Opava
|
10 | 3 | 4 | 3 | 16:17 | -1 | 13 | |
11
|
Viktoria Žižkov
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:17 | -7 | 13 | |
12
|
Baník Ostrava II
|
10 | 3 | 2 | 5 | 17:15 | 2 | 11 | |
13
|
Prostějov
|
10 | 1 | 6 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | |
14
|
Arsenal Česká Lípa
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | |
15
|
Třinec
|
10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | -8 | 7 | |
16
|
Hanácká
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:22 | -13 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karvina
|
10 | 7 | 0 | 3 | 20:12 | 8 | 21 | |
2
|
Dukla Praga
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:15 | 6 | 20 | |
3
|
Ústí nad Labem
|
10 | 5 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 18 | |
4
|
Příbram
|
10 | 4 | 5 | 1 | 18:15 | 3 | 17 | |
5
|
Vysočina Jihlava
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:11 | 5 | 17 | |
6
|
Vlašim
|
10 | 4 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 15 | |
7
|
Slavia Praha II
|
10 | 3 | 4 | 3 | 19:17 | 2 | 13 | |
8
|
Kladno
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
9
|
Táborsko
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Opava
|
10 | 3 | 4 | 3 | 16:17 | -1 | 13 | |
11
|
Viktoria Žižkov
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:17 | -7 | 13 | |
12
|
Baník Ostrava II
|
10 | 3 | 2 | 5 | 17:15 | 2 | 11 | |
13
|
Prostějov
|
10 | 1 | 6 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | |
14
|
Arsenal Česká Lípa
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | |
15
|
Třinec
|
10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | -8 | 7 | |
16
|
Hanácká
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:22 | -13 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dukla Praga
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:7 | 7 | 15 | |
| 2 |
Karvina
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 3 |
Vysočina Jihlava
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
| 4 |
Vlašim
|
4 | 3 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 10 | |
| 5 |
Ústí nad Labem
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:11 | 1 | 8 | |
| 6 |
Slavia Praha II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:11 | 1 | 8 | |
| 7 |
Kladno
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 8 |
Opava
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 9 |
Příbram
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 10 |
Viktoria Žižkov
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 11 |
Prostějov
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 12 |
Táborsko
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 5 | |
| 13 |
Arsenal Česká Lípa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 14 |
Třinec
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 5 | |
| 15 |
Hanácká
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:12 | -7 | 5 | |
| 16 |
Baník Ostrava II
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ústí nad Labem
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:0 | 5 | 10 | |
| 2 |
Příbram
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:9 | 3 | 10 | |
| 3 |
Karvina
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 9 | |
| 4 |
Baník Ostrava II
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 9 | |
| 5 |
Táborsko
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 8 | |
| 6 |
Vysočina Jihlava
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 7 |
Viktoria Žižkov
|
6 | 2 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 6 | |
| 8 |
Dukla Praga
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 9 |
Vlašim
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 10 |
Slavia Praha II
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 11 |
Kladno
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 12 |
Opava
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:11 | -3 | 5 | |
| 13 |
Arsenal Česká Lípa
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 14 |
Prostějov
|
5 | 0 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 15 |
Třinec
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 2 | |
| 16 |
Hanácká
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:10 | -6 | 1 |
Które miejsce zajmuje Ústí nad Labem w tabeli Chance Národní Ligi?
Ústí nad Labem zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Chance Národní Ligi z dorobkiem 18 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Karvina wynosi 3 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Ústí nad Labem w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Ústí nad Labem na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Ústí nad Labem na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,4
- Strzały celne / mecz 5,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,10
- Czyste konta 40%
Strzelcy Ústí nad Labem
-
Franck Idumbo 4

-
Alan Do Marcolino 3
-
David Brezina 2
-
Patrik Goj 2

-
David Cerny 1
-
Pavel Moulis 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ústí nad Labem i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ústí nad Labem to 31–45+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Prostějov - Ústí nad Labem Po przerwie pada 41% bramek Ústí nad Labem.Przebieg meczu Ústí nad Labem i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Ústí nad Labem otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Ústí nad Labem
88% bramek Ústí nad Labem pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 12% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ústí nad Labem zdobywa w sezonie średnio 1,80 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Ústí nad Labem
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Ústí nad Labem, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Ústí nad Labem wygra mecz Prostějov - Ústí nad Labem Ústí nad Labem przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Ústí nad Labem
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 10%
W 50% meczów Ústí nad Labem padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Prostějov - Ústí nad Labem Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Ústí nad Labem.Ústí nad Labem – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ústí nad Labem, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ústí nad Labem zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 2,50 na wyjeździe.
Ústí nad Labem wygra mecz Prostějov - Ústí nad Labem Ústí nad Labem zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 83%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Ústí nad Labem ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 41% goli Ústí nad Labem, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 10 meczów.
Ústí nad Labem wygra drugą połowę meczu Prostějov - Ústí nad Labem Drugą połowę Ústí nad Labem wygrywał w 5 z 10 meczów.Ústí nad Labem – strzały
- Celne / mecz 5,4
- Niecelne / mecz 8,0
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,9
Ústí nad Labem oddaje 13,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Prostějov - Ústí nad Labem Ústí nad Labem oddaje 13,4 strzałów na mecz.Ústí nad Labem – posiadanie piłki
- U siebie 53,0%
- Na wyjeździe 49,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 10
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 10 meczów. Średnio Ústí nad Labem utrzymuje przy piłce 51,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Ústí nad Labem wygra mecz Prostějov - Ústí nad Labem Ústí nad Labem utrzymuje średnio 51,6% posiadania piłki.Ústí nad Labem – czyste konta
- U siebie 0 z 6
- Na wyjeździe 4 z 4
- Stracone / mecz 1,10
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto Ústí nad Labem to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 0 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Prostějov - Ústí nad Labem Czyste konto Ústí nad Labem zachowuje w 40% meczów.Ústí nad Labem – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 60%
- Rożne u siebie / mecz 7,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Ústí nad Labem wykonuje średnio 5,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Ústí nad Labem – kartki
- Żółte kartki 28
- Pow. 3,5 kartki w meczu 90%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 70%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
Ústí nad Labem ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Ústí nad Labem – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Ústí nad Labem według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,50 | 1,25 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 1,75 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Ústí nad Labem zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Ústí nad Labem na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 1,50 | 2,25 1,83 | 0,50 1,67 |
|
2.
|
2,50 1,25 | 2,33 1,75 | 1,17 2,00 |
|
3.
|
1,33 2,50 | 2,00 1,25 | 1,83 0,00 |
|
4.
|
1,75 1,67 | 1,50 2,00 | 1,50 1,50 |
|
5.
|
1,67 1,75 | 1,50 1,75 | 1,17 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Ústí nad Labem
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ústí nad Labem w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hanácká - Ústí nad Labem 0:2 Chance Národní Liga (Czechy), 1.08.2026
- Najwyższa porażka Ústí nad Labem - Vysočina Jihlava 1:2 Chance Národní Liga (Czechy), 11.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Ústí nad Labem - Arsenal Česká Lípa 3:3, Chance Národní Liga (Czechy), 7.08.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Do Marcolino Anguilet, Hanácká - Ústí nad Labem 0:2, Chance Národní Liga (Czechy), 1.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Do Marcolino Anguilet, Ústí nad Labem - Dukla Praga 3:1, Chance Národní Liga (Czechy), 21.08.2026
Jakie statystyki ma Ústí nad Labem w tym sezonie?
Bilans Ústí nad Labem w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-3-2 przy 17 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 13,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ústí nad Labem – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ústí nad Labem w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Ústí nad Labem 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Ústí nad Labem
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
33 | Czechy | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
24 | Gabon | 400 tys. € | 120 tys. € | 10 | 100% | 3 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Czechy | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 618' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
35 | Czechy | 75 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 783' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
24 | Belgia | 225 tys. € | – | 9 | 90% | 4 | 0 | 766' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
21 | Holandia | 200 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 98' | 0 | 0 | |||||||
| 76 |
![]() |
27 | Brazylia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
23 | Nigeria | 200 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 256' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
31 | Czechy | 100 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 620' | 1 | 1 | |||||||
| 8 |
|
36 | Czechy | 75 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 4 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
22 | Burkina-Faso | 225 tys. € | 51 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 810' | 4 | 0 | |||||||
| 16 |
|
28 | Czechy | 150 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 48' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
24 | Czechy | 150 tys. € | – | 9 | 90% | 2 | 0 | 370' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
21 | Czechy | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 144' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
43 | Czechy | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 3 | 0 | |||||||
| 77 |
|
34 | Czechy | 50 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 301' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
29 | Czechy | 125 tys. € | – | 9 | 90% | 2 | 0 | 782' | 3 | 0 | |||||||
| 15 |
|
26 | Czechy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
19 | Czechy | 25 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 20' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
26 | Czechy | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 51 |
|
25 | Serbia | 100 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Ústí nad Labem
2,4 mln €
śr. 115 tys. € / zawodnika
Ile Ústí nad Labem wydaje na pensje
171 tys. € rocznie
śr. 8 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Czechy (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ústí nad Labem w sezonie 2026/2027
Ústí nad Labem wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Ústí nad Labem
Jak wygląda skład Ústí nad Labem?
W wyjściowym ustawieniu Ústí nad Labem między słupkami staje T. Grigar, a linię obrony najczęściej tworzą D. Brezina, N. Piralić. W środku pola grają B. Yameogo, P. Moulis, J. Peterka, D. Richter oraz P. Goj, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Cerný, Alan Do Marcolino oraz F. Idumbo. Trener David Oulehla ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chance Národní Liga (Czechy) i pucharach.
Ústí nad Labem – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ústí nad Labem w sezonie 2026/2027.
Ústí nad Labem transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 Sie 2026 |
|
Czechy | 31 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Holandia | 21 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Czechy | 25 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Czechy | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Czechy | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Czechy | 43 |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Serbia | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
![]() |
Burkina-Faso | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
![]() |
Senegal | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Hiszpania | 23 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Ústí nad Labem
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ústí nad Labem w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ústí nad Labem trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.