Forma w lidze
Karvina w tabeli
1. miejsce / 21 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 1 punkt
Przewaga nad 4. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
9:2 bramki
2,25 gola/mecz
9 pkt
11:10 bramki
1,83 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Karvina
Wartość drużyny: 5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Czechy | 24 | napastnik | 10 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Słowenia | 22 | obrońca | 10 | 350 tys. € |
Przewidywany skład Karvina 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Karvina w tabeli Chance Národní Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karvina
|
10 | 7 | 0 | 3 | 20:12 | 21 |
2
|
Dukla Praga
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:15 | 20 |
3
|
Ústí nad Labem
|
10 | 5 | 3 | 2 | 17:11 | 18 |
4
|
Příbram
|
10 | 4 | 5 | 1 | 18:15 | 17 |
5
|
Vysočina Jihlava
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:11 | 17 |
Wyniki Karvina
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Táborsko
0
Karvina
1
Chance Národní Liga (Czechy), 10. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Karvina
3
Hanácká
2
Chance Národní Liga (Czechy), 9. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Třinec
3
Karvina
2
Chance Národní Liga (Czechy), 8. kolejka
|
Terminarz Karvina
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 17:30
|
Karvina
Dukla Praga
Chance Národní Liga (Czechy), 11. kolejka
|
|
|
23 Paź 17:30
|
Ústí nad Labem
Karvina
Chance Národní Liga (Czechy), 12. kolejka
|
|
|
30 Paź 18:00
|
Karvina
Slavia Praha II
Chance Národní Liga (Czechy), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Karvina
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Czechy |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Norwegia |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Słowenia |
|
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Węgry |
|
wypożyczenie |
Karvina to klub piłkarski z Czech występujący w Chance Národní Liga (Czechy). Swoim domowym obiektem jest Městský Stadión, który może pomieścić 4 838 widzów. Zespół prowadzi Roman West. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Karvina w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Karvina trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 3,2 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Filip Prebsl do Viktoria Pilzno za 1,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Karvina w tabeli Chance Národní Ligi?
Karvina zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Chance Národní Ligi z dorobkiem 21 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Karvina?
W wyjściowym ustawieniu Karvina między słupkami staje J. Lapes, a linię obrony najczęściej tworzą A. Markovic, S. Yakubu, N. Milić oraz J. Fleisman. W środku pola grają S. Misek, A. Cicovský, R. Breite, I. Aldin oraz D. Samko, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Selnar. Trener Roman West ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chance Národní Liga (Czechy) i pucharach.
Kiedy Karvina gra następny mecz?
Najbliższy mecz Karvina to spotkanie z Dukla Praga, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Městský Stadión w ramach Chance Národní Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Karvina?
Ostatni mecz Karvina to wygrana z Táborsko 0:1 w Chance Národní Lidze, 9 października 2026. Bramkę zdobył Kronus. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Karvina w tym sezonie?
Bilans Karvina w tym sezonie to 10 meczów i wynik 7-0-3 przy 20 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 12,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Karvina w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Karvina w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Karvina
Karvina terminarz
Kiedy Karvina gra następny mecz?
Najbliższy mecz Karvina to spotkanie z Dukla Praga, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Městský Stadión w ramach Chance Národní Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki Karvina w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Karvina w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Karvina w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Karvina wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 10. kolejka
|
0:1 | – | 5/13 | 2/5 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 9. kolejka
|
3:2 | – | 3/5 | 4/6 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 8. kolejka
|
3:2 | – | 3/6 | 1/3 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 7. kolejka
|
2:0 | 4-1-4-1 | 8/15 | 1/1 | |
|
29 Sie Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 6. kolejka
|
2:1 | – | 4/6 | 0/6 | |
|
26 Sie Karne
|
Puchar Czech, 1/32 finału
|
1:1 | – | – | – | |
|
21 Sie Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 5. kolejka
|
3:0 | – | 8/18 | 2/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 4. kolejka
|
2:5 | – | 7/9 | 2/3 | |
|
12 Sie Koniec
|
![]() Puchar Czech, 1/64 finału
|
0:4 | – | – | – | |
|
07 Sie Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 3. kolejka
|
1:2 | – | 4/11 | 1/3 |
Karvina ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 1 z 2 meczów, ze średnią 3,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Karvina zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Karvina?
Ostatni mecz Karvina to wygrana z Táborsko 0:1 w Chance Národní Lidze, 9 października 2026. Bramkę zdobył Kronus. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Karvina – tabela Chance Národní Liga (Czechy)
Jakie miejsce w tabeli Chance Národní Liga (Czechy) zajmuje Karvina w sezonie 2026/2027.
Miejsce Karvina w tabeli Chance Národní Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karvina
|
10 | 7 | 0 | 3 | 20:12 | 8 | 21 | |
2
|
Dukla Praga
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:15 | 6 | 20 | |
3
|
Ústí nad Labem
|
10 | 5 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 18 | |
4
|
Příbram
|
10 | 4 | 5 | 1 | 18:15 | 3 | 17 | |
5
|
Vysočina Jihlava
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:11 | 5 | 17 | |
6
|
Vlašim
|
10 | 4 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 15 | |
7
|
Slavia Praha II
|
10 | 3 | 4 | 3 | 19:17 | 2 | 13 | |
8
|
Kladno
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
9
|
Táborsko
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Opava
|
10 | 3 | 4 | 3 | 16:17 | -1 | 13 | |
11
|
Viktoria Žižkov
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:17 | -7 | 13 | |
12
|
Baník Ostrava II
|
10 | 3 | 2 | 5 | 17:15 | 2 | 11 | |
13
|
Prostějov
|
10 | 1 | 6 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | |
14
|
Arsenal Česká Lípa
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | |
15
|
Třinec
|
10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | -8 | 7 | |
16
|
Hanácká
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:22 | -13 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karvina
|
10 | 7 | 0 | 3 | 20:12 | 8 | 21 | |
2
|
Dukla Praga
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:15 | 6 | 20 | |
3
|
Ústí nad Labem
|
10 | 5 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 18 | |
4
|
Příbram
|
10 | 4 | 5 | 1 | 18:15 | 3 | 17 | |
5
|
Vysočina Jihlava
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:11 | 5 | 17 | |
6
|
Vlašim
|
10 | 4 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 15 | |
7
|
Slavia Praha II
|
10 | 3 | 4 | 3 | 19:17 | 2 | 13 | |
8
|
Kladno
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
9
|
Táborsko
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Opava
|
10 | 3 | 4 | 3 | 16:17 | -1 | 13 | |
11
|
Viktoria Žižkov
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:17 | -7 | 13 | |
12
|
Baník Ostrava II
|
10 | 3 | 2 | 5 | 17:15 | 2 | 11 | |
13
|
Prostějov
|
10 | 1 | 6 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | |
14
|
Arsenal Česká Lípa
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | |
15
|
Třinec
|
10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | -8 | 7 | |
16
|
Hanácká
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:22 | -13 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dukla Praga
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:7 | 7 | 15 | |
| 2 |
Karvina
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 3 |
Vysočina Jihlava
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
| 4 |
Vlašim
|
4 | 3 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 10 | |
| 5 |
Ústí nad Labem
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:11 | 1 | 8 | |
| 6 |
Slavia Praha II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:11 | 1 | 8 | |
| 7 |
Kladno
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 8 |
Opava
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 9 |
Příbram
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 10 |
Viktoria Žižkov
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 11 |
Prostějov
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 12 |
Táborsko
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 5 | |
| 13 |
Arsenal Česká Lípa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 14 |
Třinec
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 5 | |
| 15 |
Hanácká
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:12 | -7 | 5 | |
| 16 |
Baník Ostrava II
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ústí nad Labem
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:0 | 5 | 10 | |
| 2 |
Příbram
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:9 | 3 | 10 | |
| 3 |
Karvina
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 9 | |
| 4 |
Baník Ostrava II
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 9 | |
| 5 |
Táborsko
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 8 | |
| 6 |
Vysočina Jihlava
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 7 |
Viktoria Žižkov
|
6 | 2 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 6 | |
| 8 |
Dukla Praga
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 9 |
Vlašim
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 10 |
Slavia Praha II
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 11 |
Kladno
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 12 |
Opava
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:11 | -3 | 5 | |
| 13 |
Arsenal Česká Lípa
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 14 |
Prostějov
|
5 | 0 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 15 |
Třinec
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 2 | |
| 16 |
Hanácká
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:10 | -6 | 1 |
Które miejsce zajmuje Karvina w tabeli Chance Národní Ligi?
Karvina zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Chance Národní Ligi z dorobkiem 21 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Karvina w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Karvina na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Karvina na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,9
- Strzały celne / mecz 4,9
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,20
- Czyste konta 40%
Strzelcy Karvina
-
Adam Kronus 5
-
Jakub Pira 3

-
Jakub Selnar 3
-
Denny Samko 2
-
Ousmane Conde 2

-
Radim Breite 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Karvina i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Karvina to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Karvina - Dukla Praga Po przerwie pada 50% bramek Karvina.Przebieg meczu Karvina i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 7-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Remis do przerwy | 5 | 4-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Karvina otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Karvina
85% bramek Karvina pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Karvina zdobywa w sezonie średnio 2,10 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,10.
Aktualne serie Karvina
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 9 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Karvina, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Karvina wygra mecz Karvina - Dukla Praga Karvina nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Karvina
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 30%
- Powyżej 5,5 10%
W 60% meczów Karvina padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Karvina - Dukla Praga Powyżej 2,5 bramki padło w 60% meczów Karvina.Karvina – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Karvina, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Karvina zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Karvina wygra mecz Karvina - Dukla Praga Karvina zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Karvina ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Karvina, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 10 meczów.
Karvina wygra drugą połowę meczu Karvina - Dukla Praga Drugą połowę Karvina wygrywał w 5 z 10 meczów.Karvina – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 8,0
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,5
Karvina oddaje 12,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Karvina - Dukla Praga Karvina oddaje 12,9 strzałów na mecz.Karvina – posiadanie piłki
- U siebie 54,0%
- Na wyjeździe 51,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 10
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 10 meczów. Średnio Karvina utrzymuje przy piłce 52,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Karvina wygra mecz Karvina - Dukla Praga Karvina utrzymuje średnio 52,2% posiadania piłki.Karvina – czyste konta
- U siebie 3 z 4
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 1,20
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Karvina to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 3 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Karvina - Dukla Praga Czyste konto Karvina zachowuje w 40% meczów.Karvina – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 70%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 60%
- Rożne u siebie / mecz 6,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,2
Karvina wykonuje średnio 5,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Karvina – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 20%
Karvina ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Karvina – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Karvina według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 4-0-1 | 2,40 | 1,40 | 0,40 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 3,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Karvina zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Karvina na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 1,50 | 2,25 1,83 | 0,50 1,67 |
|
2.
|
2,50 1,25 | 2,33 1,75 | 1,17 2,00 |
|
3.
|
1,33 2,50 | 2,00 1,25 | 1,83 0,00 |
|
4.
|
1,75 1,67 | 1,50 2,00 | 1,50 1,50 |
|
5.
|
1,67 1,75 | 1,50 1,75 | 1,17 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Karvina
Skrajne wyniki i osiągnięcia Karvina w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Arsenal Česká Lípa - Karvina 2:5 Chance Národní Liga (Czechy), 15.08.2026
- Najwyższa porażka Opava - Karvina 2:0 Chance Národní Liga (Czechy), 27.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Arsenal Česká Lípa - Karvina 2:5, Chance Národní Liga (Czechy), 15.08.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Selnar, Třinec - Karvina 3:2, Chance Národní Liga (Czechy), 11.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Selnar, Arsenal Česká Lípa - Karvina 2:5, Chance Národní Liga (Czechy), 15.08.2026
Jakie statystyki ma Karvina w tym sezonie?
Bilans Karvina w tym sezonie to 10 meczów i wynik 7-0-3 przy 20 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 12,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Karvina – zawodnicy
Jak wygląda kadra Karvina w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Karvina 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Karvina
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
24 | Czechy | 225 tys. € | – | 10 | 100% | 5 | 0 | 665' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
28 | Czechy | 100 tys. € | – | 8 | 80% | 1 | 0 | 49' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
18 | Słowacja | 750 tys. € | – | 10 | 100% | 3 | 0 | 533' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
22 | Gwinea | 250 tys. € | – | 9 | 90% | 2 | 0 | 741' | 3 | 1 | |||||||
| 72 |
|
21 | Nigeria | 50 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| 93 |
|
20 | Burkina-Faso | 150 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 158' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
37 | Czechy | 50 tys. € | – | 9 | 90% | 2 | 0 | 693' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Czechy | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 3 | 0 | 821' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
24 | Czechy | 50 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Czechy | 600 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 0 | 776' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Niemcy | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 828' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
21 | Czechy | 300 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 72' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Czechy | 700 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
21 | Czechy | 350 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 216' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
20 | Nigeria | 100 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
22 | Słowenia | 350 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
24 | Węgry | 200 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 234' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Czechy | 100 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
22 | Czechy | 300 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 273' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
42 | Czechy | 10 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 753' | 3 | 1 | |||||||
| 32 |
![]() |
20 | Ghana | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 898' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 23 |
![]() |
20 | Czechy | – | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
27 | Czechy | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Karvina
5,6 mln €
śr. 243 tys. € / zawodnika
Ile Karvina wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Czechy (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Karvina w sezonie 2026/2027
Karvina wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Karvina
Jak wygląda skład Karvina?
W wyjściowym ustawieniu Karvina między słupkami staje J. Lapes, a linię obrony najczęściej tworzą A. Markovic, S. Yakubu, N. Milić oraz J. Fleisman. W środku pola grają S. Misek, A. Cicovský, R. Breite, I. Aldin oraz D. Samko, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Selnar. Trener Roman West ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chance Národní Liga (Czechy) i pucharach.
Karvina – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Karvina w sezonie 2026/2027.
Karvina transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Czechy | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Norwegia | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Słowenia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Węgry | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Czechy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Czechy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Czechy | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 04 Sie 2026 |
|
Brazylia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
|
Czechy | 37 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Czechy | 24 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Karvina
Karvina bilans transferowy
- +9,9 mln € 2026
- +750 tys. € 2025
- -90 tys. € 2024
- +800 tys. € 2023
- +1,2 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Karvina
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Karvina w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Karvina trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 3,2 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Filip Prebsl do Viktoria Pilzno za 1,5 mln €.