Forma w lidze
Hanácká w tabeli
16. miejsce / 6 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 15 punktów
Strata do bezpiecznego 14. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
4 mecze bez zwycięstwa
7 meczów ze strzeloną bramką
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
5:12 bramki
0,83 gola/mecz
1 pkt
4:10 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Hanácká
Wartość drużyny: 200 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Czechy | 23 | obrońca | 10 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Słowacja | 36 | pomocnik | 10 | 50 tys. € |
Przewidywany skład Hanácká 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Hanácká w tabeli Chance Národní Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karvina
|
10 | 7 | 0 | 3 | 20:12 | 21 |
2
|
Dukla Praga
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:15 | 20 |
| ··· | |||||||
15
|
Třinec
|
10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | 7 |
16
|
Hanácká
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:22 | 6 |
Wyniki Hanácká
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Hanácká
1
Příbram
3
Chance Národní Liga (Czechy), 10. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Karvina
3
Hanácká
2
Chance Národní Liga (Czechy), 9. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Hanácká
2
Opava
2
Chance Národní Liga (Czechy), 8. kolejka
|
Terminarz Hanácká
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 17:00
|
Vlašim
Hanácká
Chance Národní Liga (Czechy), 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:30
|
Hanácká
Viktoria Žižkov
Chance Národní Liga (Czechy), 12. kolejka
|
|
|
01 Lis 14:00
|
Kladno
Hanácká
Chance Národní Liga (Czechy), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Hanácká
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 Wrz 2026 |
|
Czechy |
![]() |
wypożyczenie | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Czechy |
![]() |
wypożyczenie | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Czechy |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Czechy |
|
wypożyczenie |
Hanácká to klub piłkarski z Czech występujący w Chance Národní Liga (Czechy). Swoim domowym obiektem jest Stadion Jožky Silného, który może pomieścić 4 197 widzów. Zespół prowadzi Jindrich Tichai. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 200 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hanácká w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hanácká trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Hanácká w tabeli Chance Národní Ligi?
Hanácká zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Chance Národní Ligi z dorobkiem 6 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Karvina wynosi 15 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:22, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Hanácká?
W wyjściowym ustawieniu Hanácká między słupkami staje T. Vajner, a linię obrony najczęściej tworzą L. Kubr, P. Kulisek, Z. Toman oraz T. Celustka. W środku pola grają D. Moucka, M. Kudela, M. Hlinka, L. Holik oraz D. Kriz, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Korycan. Trener Jindrich Tichai ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chance Národní Liga (Czechy) i pucharach.
Kiedy Hanácká gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hanácká to spotkanie z Vlašim, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stadion Kollárova ulice w ramach Chance Národní Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hanácká?
Ostatni mecz Hanácká to porażka z Příbram 1:3 w Chance Národní Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Urbanec, Jedlicka, Otrisal oraz Svoboda. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hanácká w tym sezonie?
Bilans Hanácká w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-3-6 przy 9 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hanácká w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Hanácká w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Hanácká
Hanácká terminarz
Kiedy Hanácká gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hanácká to spotkanie z Vlašim, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stadion Kollárova ulice w ramach Chance Národní Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki Hanácká w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Hanácká w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Hanácká w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Hanácká wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 10. kolejka
|
1:3 | – | 8/9 | 4/4 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 9. kolejka
|
3:2 | – | 2/5 | 2/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 8. kolejka
|
2:2 | – | 5/11 | 3/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 7. kolejka
|
1:1 | – | 4/7 | 3/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 6. kolejka
|
2:1 | – | 4/10 | 2/4 | |
|
26 Sie Koniec
|
Puchar Czech, 1/32 finału
|
2:1 | – | – | – | |
|
23 Sie Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 5. kolejka
|
4:1 | 4-1-4-1 | 3/9 | 3/6 | |
|
15 Sie Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 4. kolejka
|
0:4 | – | 3/7 | 2/4 | |
|
12 Sie Koniec
|
![]() Puchar Czech, 1/64 finału
|
0:3 | – | – | – | |
|
07 Sie Koniec
|
Chance Národní Liga (Czechy), 3. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 4/8 | 3/5 |
Hanácká ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 1 z 2 meczów, ze średnią 0,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Hanácká zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hanácká?
Ostatni mecz Hanácká to porażka z Příbram 1:3 w Chance Národní Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Urbanec, Jedlicka, Otrisal oraz Svoboda. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hanácká – tabela Chance Národní Liga (Czechy)
Jakie miejsce w tabeli Chance Národní Liga (Czechy) zajmuje Hanácká w sezonie 2026/2027.
Miejsce Hanácká w tabeli Chance Národní Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karvina
|
10 | 7 | 0 | 3 | 20:12 | 8 | 21 | |
2
|
Dukla Praga
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:15 | 6 | 20 | |
3
|
Ústí nad Labem
|
10 | 5 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 18 | |
4
|
Příbram
|
10 | 4 | 5 | 1 | 18:15 | 3 | 17 | |
5
|
Vysočina Jihlava
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:11 | 5 | 17 | |
6
|
Vlašim
|
10 | 4 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 15 | |
7
|
Slavia Praha II
|
10 | 3 | 4 | 3 | 19:17 | 2 | 13 | |
8
|
Kladno
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
9
|
Táborsko
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Opava
|
10 | 3 | 4 | 3 | 16:17 | -1 | 13 | |
11
|
Viktoria Žižkov
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:17 | -7 | 13 | |
12
|
Baník Ostrava II
|
10 | 3 | 2 | 5 | 17:15 | 2 | 11 | |
13
|
Prostějov
|
10 | 1 | 6 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | |
14
|
Arsenal Česká Lípa
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | |
15
|
Třinec
|
10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | -8 | 7 | |
16
|
Hanácká
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:22 | -13 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karvina
|
10 | 7 | 0 | 3 | 20:12 | 8 | 21 | |
2
|
Dukla Praga
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:15 | 6 | 20 | |
3
|
Ústí nad Labem
|
10 | 5 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 18 | |
4
|
Příbram
|
10 | 4 | 5 | 1 | 18:15 | 3 | 17 | |
5
|
Vysočina Jihlava
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:11 | 5 | 17 | |
6
|
Vlašim
|
10 | 4 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 15 | |
7
|
Slavia Praha II
|
10 | 3 | 4 | 3 | 19:17 | 2 | 13 | |
8
|
Kladno
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
9
|
Táborsko
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Opava
|
10 | 3 | 4 | 3 | 16:17 | -1 | 13 | |
11
|
Viktoria Žižkov
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:17 | -7 | 13 | |
12
|
Baník Ostrava II
|
10 | 3 | 2 | 5 | 17:15 | 2 | 11 | |
13
|
Prostějov
|
10 | 1 | 6 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | |
14
|
Arsenal Česká Lípa
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | |
15
|
Třinec
|
10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | -8 | 7 | |
16
|
Hanácká
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:22 | -13 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dukla Praga
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:7 | 7 | 15 | |
| 2 |
Karvina
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 3 |
Vysočina Jihlava
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
| 4 |
Vlašim
|
4 | 3 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 10 | |
| 5 |
Ústí nad Labem
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:11 | 1 | 8 | |
| 6 |
Slavia Praha II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:11 | 1 | 8 | |
| 7 |
Kladno
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 8 |
Opava
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 9 |
Příbram
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 10 |
Viktoria Žižkov
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 11 |
Prostějov
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 12 |
Táborsko
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 5 | |
| 13 |
Arsenal Česká Lípa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 14 |
Třinec
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 5 | |
| 15 |
Hanácká
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:12 | -7 | 5 | |
| 16 |
Baník Ostrava II
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ústí nad Labem
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:0 | 5 | 10 | |
| 2 |
Příbram
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:9 | 3 | 10 | |
| 3 |
Karvina
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 9 | |
| 4 |
Baník Ostrava II
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 9 | |
| 5 |
Táborsko
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 8 | |
| 6 |
Vysočina Jihlava
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 7 |
Viktoria Žižkov
|
6 | 2 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 6 | |
| 8 |
Dukla Praga
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 9 |
Vlašim
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 10 |
Slavia Praha II
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 11 |
Kladno
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 12 |
Opava
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:11 | -3 | 5 | |
| 13 |
Arsenal Česká Lípa
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 14 |
Prostějov
|
5 | 0 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 15 |
Třinec
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 2 | |
| 16 |
Hanácká
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:10 | -6 | 1 |
Które miejsce zajmuje Hanácká w tabeli Chance Národní Ligi?
Hanácká zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Chance Národní Ligi z dorobkiem 6 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Karvina wynosi 15 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:22, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Hanácká w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Hanácká na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Hanácká na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,1
- Strzały celne / mecz 3,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,20
- Czyste konta 10%
Strzelcy Hanácká
-
Patrik Kulisek 2
-
Jakub Dockal 1

-
Lukas Holik 1
-
Tadeas Korycan 1

-
Martin Kudela 1
-
Zdenek Toman 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Hanácká i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hanácká to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Hanácká i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 1-1-6 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 1-1-6 |
Hanácká nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Hanácká
78% bramek Hanácká pada z gry. Z karnych odpowiadają za 22% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hanácká zdobywa w sezonie średnio 0,60 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,60.
Aktualne serie Hanácká
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 6 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 9 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Hanácká, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Hanácká
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 0%
W 60% meczów Hanácká padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Hanácká – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hanácká, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hanácká zdobywa 0,83 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Hanácká ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 78% goli Hanácká, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Hanácká – strzały
- Celne / mecz 3,4
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,1
Hanácká oddaje 9,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,1 strzału.
Hanácká – posiadanie piłki
- U siebie 51,7%
- Na wyjeździe 48,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio Hanácká utrzymuje przy piłce 50,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Hanácká – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 2,20
- Bez straty do przerwy 10%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 70%
Czyste konto Hanácká to 10% meczów sezonu (1 z 10), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Hanácká – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 10%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Hanácká wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
Hanácká – kartki
- Żółte kartki 25
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
Hanácká ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Hanácká – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Hanácká według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 0-0-5 | 0,00 | 0,60 | 2,80 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Hanácká zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Hanácká na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,40 1,80 | 0,80 2,60 | 1,60 1,40 |
|
13.
|
1,20 0,60 | 1,60 1,00 | 1,40 1,40 |
|
14.
|
1,00 0,80 | 1,20 1,00 | 1,80 1,80 |
|
15.
|
1,00 0,40 | 0,80 1,20 | 1,40 2,20 |
|
16.
|
0,83 0,25 | 0,83 1,00 | 2,00 2,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Hanácká
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hanácká w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hanácká - Prostějov 2:1 Chance Národní Liga (Czechy), 29.08.2026
- Najwyższa porażka Hanácká - Vysočina Jihlava 0:4 Chance Národní Liga (Czechy), 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Slavia Praha II - Hanácká 4:1, Chance Národní Liga (Czechy), 23.08.2026
- Najszybsza bramka 11. minuta Kudela, Baník Ostrava II - Hanácká 1:1, Chance Národní Liga (Czechy), 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Toman, Karvina - Hanácká 3:2, Chance Národní Liga (Czechy), 18.09.2026
Jakie statystyki ma Hanácká w tym sezonie?
Bilans Hanácká w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-3-6 przy 9 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hanácká – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hanácká w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Hanácká 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Hanácká
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
31 | Czechy | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 102' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
20 | Czechy | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
23 | Czechy | 200 tys. € | – | 8 | 80% | 1 | 0 | 445' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | Czechy | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 814' | 2 | 0 | |||||||
| 44 |
|
24 | Czechy | 125 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 270' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Czechy | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 279' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | Czechy | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 745' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
25 | Czechy | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
24 | Czechy | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 620' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
34 | Czechy | 75 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 667' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
22 | Czechy | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 218' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | Czechy | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 428' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
32 | Czechy | 100 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 123' | 1 | 1 | |||||||
| 33 |
|
36 | Słowacja | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 1 | 0 | |||||||
| 80 |
|
27 | Czechy | 150 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 630' | 4 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
19 | Czechy | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 295' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
32 | Czechy | 10 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 2' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
30 | Słowacja | 100 tys. € | – | 2 | 20% | 1 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
21 | Czechy | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
24 | Słowacja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
|
23 | Czechy | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 0 | 660' | 2 | 0 | |||||||
| 77 |
|
22 | Czechy | 175 tys. € | 50 tys. € | 4 | 40% | 0 | 0 | 250' | 0 | 0 | |||||||
| 91 |
|
32 | Czechy | 10 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 92 |
|
35 | Czechy | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 632' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
30 | Czechy | 25 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
34 | Czechy | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 43 |
|
26 | Czechy | 150 tys. € | 103 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Hanácká
2,8 mln €
śr. 102 tys. € / zawodnika
Ile Hanácká wydaje na pensje
153 tys. € rocznie
śr. 6 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Czechy (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Hanácká w sezonie 2026/2027
Hanácká wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Hanácká
Jak wygląda skład Hanácká?
W wyjściowym ustawieniu Hanácká między słupkami staje T. Vajner, a linię obrony najczęściej tworzą L. Kubr, P. Kulisek, Z. Toman oraz T. Celustka. W środku pola grają D. Moucka, M. Kudela, M. Hlinka, L. Holik oraz D. Kriz, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Korycan. Trener Jindrich Tichai ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chance Národní Liga (Czechy) i pucharach.
Hanácká – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Hanácká w sezonie 2026/2027.
Hanácká transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 Wrz 2026 |
|
Czechy | 32 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Czechy | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Czechy | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Czechy | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Czechy | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Czechy | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Słowacja | 24 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Czechy | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Czechy | 24 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Czechy | 24 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hanácká w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hanácká trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.