Forma w lidze
Arsenal Česká Lípa w tabeli
14. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Strata do 3. miejsca: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
4 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
6:9 bramki
1,20 gola/mecz
4 pkt
5:9 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Arsenal Česká Lípa
Wartość drużyny: 250 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Czechy | 23 | pomocnik | 10 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Czechy | 28 | pomocnik | 8 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 851 minut | Czechy | 27 | obrońca | 10 | 175 tys. € |
Przewidywany skład Arsenal Česká Lípa 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Arsenal Česká Lípa w tabeli Chance Národní Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karvina
|
10 | 7 | 0 | 3 | 20:12 | 21 |
2
|
Dukla Praga
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:15 | 20 |
| ··· | |||||||
13
|
Prostějov
|
10 | 1 | 6 | 3 | 13:14 | 9 |
14
|
Arsenal Česká Lípa
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | 9 |
15
|
Třinec
|
10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | 7 |
Wyniki Arsenal Česká Lípa
Terminarz Arsenal Česká Lípa
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:30
|
Kladno
Arsenal Česká Lípa
Chance Národní Liga (Czechy), 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:30
|
Arsenal Česká Lípa
Příbram
Chance Národní Liga (Czechy), 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 18:00
|
Třinec
Arsenal Česká Lípa
Chance Národní Liga (Czechy), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Arsenal Česká Lípa
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Chorwacja | – | za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Bośnia |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Czechy |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Czechy |
|
za darmo |
Arsenal Česká Lípa to klub piłkarski z Czech występujący w Chance Národní Liga (Czechy). Swoim domowym obiektem jest Městský stadion u Ploučnice, który może pomieścić 5 000 widzów. Zespół prowadzi Petr Mathauser. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 250 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Arsenal Česká Lípa w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Arsenal Česká Lípa trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Arsenal Česká Lípa w tabeli Chance Národní Ligi?
Arsenal Česká Lípa zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Chance Národní Ligi z dorobkiem 9 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Karvina wynosi 12 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Arsenal Česká Lípa?
W wyjściowym ustawieniu Arsenal Česká Lípa między słupkami staje R. Novak, a linię obrony najczęściej tworzą D. Masek, M. Kouril, F. Matys oraz P. Haitl. W środku pola grają F. Havelka, J. Vostrel, F. Kaza, A. Ondracek oraz F. Blecha, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Simon. Trener Petr Mathauser ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chance Národní Liga (Czechy) i pucharach.
Kiedy Arsenal Česká Lípa gra następny mecz?
Najbliższy mecz Arsenal Česká Lípa to spotkanie z Kladno, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stadion Františka Kloze w ramach Chance Národní Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Arsenal Česká Lípa?
Ostatni mecz Arsenal Česká Lípa to porażka z Viktoria Žižkov 1:2 w Chance Národní Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Kaza, Huf oraz Batioja. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Arsenal Česká Lípa w tym sezonie?
Bilans Arsenal Česká Lípa w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-3-5 przy 11 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Arsenal Česká Lípa w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Arsenal Česká Lípa w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Arsenal Česká Lípa
Arsenal Česká Lípa terminarz
Kiedy Arsenal Česká Lípa gra następny mecz?
Najbliższy mecz Arsenal Česká Lípa to spotkanie z Kladno, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stadion Františka Kloze w ramach Chance Národní Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki Arsenal Česká Lípa w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Arsenal Česká Lípa w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Arsenal Česká Lípa w ostatnich 17 meczach
zdobyte stracone
Arsenal Česká Lípa wyniki
Arsenal Česká Lípa ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 1 z 2 meczów, ze średnią 0,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Arsenal Česká Lípa zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Arsenal Česká Lípa?
Ostatni mecz Arsenal Česká Lípa to porażka z Viktoria Žižkov 1:2 w Chance Národní Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Kaza, Huf oraz Batioja. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Arsenal Česká Lípa – tabela Chance Národní Liga (Czechy)
Jakie miejsce w tabeli Chance Národní Liga (Czechy) zajmuje Arsenal Česká Lípa w sezonie 2026/2027.
Miejsce Arsenal Česká Lípa w tabeli Chance Národní Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karvina
|
10 | 7 | 0 | 3 | 20:12 | 8 | 21 | |
2
|
Dukla Praga
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:15 | 6 | 20 | |
3
|
Ústí nad Labem
|
10 | 5 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 18 | |
4
|
Příbram
|
10 | 4 | 5 | 1 | 18:15 | 3 | 17 | |
5
|
Vysočina Jihlava
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:11 | 5 | 17 | |
6
|
Vlašim
|
10 | 4 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 15 | |
7
|
Slavia Praha II
|
10 | 3 | 4 | 3 | 19:17 | 2 | 13 | |
8
|
Kladno
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
9
|
Táborsko
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Opava
|
10 | 3 | 4 | 3 | 16:17 | -1 | 13 | |
11
|
Viktoria Žižkov
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:17 | -7 | 13 | |
12
|
Baník Ostrava II
|
10 | 3 | 2 | 5 | 17:15 | 2 | 11 | |
13
|
Prostějov
|
10 | 1 | 6 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | |
14
|
Arsenal Česká Lípa
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | |
15
|
Třinec
|
10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | -8 | 7 | |
16
|
Hanácká
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:22 | -13 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karvina
|
10 | 7 | 0 | 3 | 20:12 | 8 | 21 | |
2
|
Dukla Praga
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:15 | 6 | 20 | |
3
|
Ústí nad Labem
|
10 | 5 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 18 | |
4
|
Příbram
|
10 | 4 | 5 | 1 | 18:15 | 3 | 17 | |
5
|
Vysočina Jihlava
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:11 | 5 | 17 | |
6
|
Vlašim
|
10 | 4 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 15 | |
7
|
Slavia Praha II
|
10 | 3 | 4 | 3 | 19:17 | 2 | 13 | |
8
|
Kladno
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
9
|
Táborsko
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Opava
|
10 | 3 | 4 | 3 | 16:17 | -1 | 13 | |
11
|
Viktoria Žižkov
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:17 | -7 | 13 | |
12
|
Baník Ostrava II
|
10 | 3 | 2 | 5 | 17:15 | 2 | 11 | |
13
|
Prostějov
|
10 | 1 | 6 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | |
14
|
Arsenal Česká Lípa
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | |
15
|
Třinec
|
10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | -8 | 7 | |
16
|
Hanácká
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:22 | -13 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dukla Praga
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:7 | 7 | 15 | |
| 2 |
Karvina
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 3 |
Vysočina Jihlava
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
| 4 |
Vlašim
|
4 | 3 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 10 | |
| 5 |
Ústí nad Labem
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:11 | 1 | 8 | |
| 6 |
Slavia Praha II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:11 | 1 | 8 | |
| 7 |
Kladno
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 8 |
Opava
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 9 |
Příbram
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 10 |
Viktoria Žižkov
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 11 |
Prostějov
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 12 |
Táborsko
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 5 | |
| 13 |
Arsenal Česká Lípa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 14 |
Třinec
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 5 | |
| 15 |
Hanácká
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:12 | -7 | 5 | |
| 16 |
Baník Ostrava II
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ústí nad Labem
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:0 | 5 | 10 | |
| 2 |
Příbram
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:9 | 3 | 10 | |
| 3 |
Karvina
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 9 | |
| 4 |
Baník Ostrava II
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 9 | |
| 5 |
Táborsko
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 8 | |
| 6 |
Vysočina Jihlava
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 7 |
Viktoria Žižkov
|
6 | 2 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 6 | |
| 8 |
Dukla Praga
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 9 |
Vlašim
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 10 |
Slavia Praha II
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 11 |
Kladno
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 12 |
Opava
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:11 | -3 | 5 | |
| 13 |
Arsenal Česká Lípa
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 14 |
Prostějov
|
5 | 0 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 15 |
Třinec
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 2 | |
| 16 |
Hanácká
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:10 | -6 | 1 |
Które miejsce zajmuje Arsenal Česká Lípa w tabeli Chance Národní Ligi?
Arsenal Česká Lípa zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Chance Národní Ligi z dorobkiem 9 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Karvina wynosi 12 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Arsenal Česká Lípa w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Arsenal Česká Lípa na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Arsenal Česká Lípa na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,4
- Strzały celne / mecz 2,9
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,80
- Czyste konta 20%
Strzelcy Arsenal Česká Lípa
-
Jan Vostrel 2

-
Vaclav Dudl 2
-
Dominik Masek 2

-
Filip Kaza 1

-
Ladislav Dufek 1
-
Vaclav Prosek 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Arsenal Česká Lípa i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Arsenal Česká Lípa to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kladno - Arsenal Česká Lípa Po przerwie pada 36% bramek Arsenal Česká Lípa.Przebieg meczu Arsenal Česká Lípa i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Arsenal Česká Lípa otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Arsenal Česká Lípa
91% bramek Arsenal Česká Lípa pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Arsenal Česká Lípa zdobywa w sezonie średnio 0,90 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Arsenal Česká Lípa
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Arsenal Česká Lípa, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Arsenal Česká Lípa wygra mecz Kladno - Arsenal Česká Lípa Arsenal Česká Lípa przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Arsenal Česká Lípa
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 20%
W 50% meczów Arsenal Česká Lípa padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kladno - Arsenal Česká Lípa Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Arsenal Česká Lípa.Arsenal Česká Lípa – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Arsenal Česká Lípa, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Arsenal Česká Lípa zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,80 na wyjeździe.
Arsenal Česká Lípa wygra mecz Kladno - Arsenal Česká Lípa Arsenal Česká Lípa zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 27%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Arsenal Česká Lípa ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 36% goli Arsenal Česká Lípa, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 10 meczów.
Arsenal Česká Lípa wygra drugą połowę meczu Kladno - Arsenal Česká Lípa Drugą połowę Arsenal Česká Lípa wygrywał w 2 z 10 meczów.Arsenal Česká Lípa – strzały
- Celne / mecz 2,9
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 35%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
Arsenal Česká Lípa oddaje 8,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 35% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kladno - Arsenal Česká Lípa Arsenal Česká Lípa oddaje 8,4 strzałów na mecz.Arsenal Česká Lípa – posiadanie piłki
- U siebie 48,2%
- Na wyjeździe 46,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio Arsenal Česká Lípa utrzymuje przy piłce 47,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Arsenal Česká Lípa wygra mecz Kladno - Arsenal Česká Lípa Arsenal Česká Lípa utrzymuje średnio 47,4% posiadania piłki.Arsenal Česká Lípa – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,80
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto Arsenal Česká Lípa to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Kladno - Arsenal Česká Lípa Czyste konto Arsenal Česká Lípa zachowuje w 20% meczów.Arsenal Česká Lípa – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Arsenal Česká Lípa wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 6,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Arsenal Česká Lípa – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 30%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 0%
Arsenal Česká Lípa ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Arsenal Česká Lípa – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Arsenal Česká Lípa według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 1,25 | 3,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,25 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 0,50 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Arsenal Česká Lípa zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Arsenal Česká Lípa na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,40 1,80 | 0,80 2,60 | 1,60 1,40 |
|
13.
|
1,20 0,60 | 1,60 1,00 | 1,40 1,40 |
|
14.
|
1,00 0,80 | 1,20 1,00 | 1,80 1,80 |
|
15.
|
1,00 0,40 | 0,80 1,20 | 1,40 2,20 |
|
16.
|
0,83 0,25 | 0,83 1,00 | 2,00 2,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Arsenal Česká Lípa
Skrajne wyniki i osiągnięcia Arsenal Česká Lípa w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Baník Ostrava II - Arsenal Česká Lípa 0:1 Chance Národní Liga (Czechy), 23.08.2026
- Najwyższa porażka Arsenal Česká Lípa - Karvina 2:5 Chance Národní Liga (Czechy), 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Arsenal Česká Lípa - Karvina 2:5, Chance Národní Liga (Czechy), 15.08.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Masek, Arsenal Česká Lípa - Slavia Praha II 1:1, Chance Národní Liga (Czechy), 2.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Prosek, Arsenal Česká Lípa - Vlašim 2:1, Chance Národní Liga (Czechy), 29.08.2026
Jakie statystyki ma Arsenal Česká Lípa w tym sezonie?
Bilans Arsenal Česká Lípa w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-3-5 przy 11 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Arsenal Česká Lípa – zawodnicy
Jak wygląda kadra Arsenal Česká Lípa w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Arsenal Česká Lípa 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kadra Arsenal Česká Lípa
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
21 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | 70 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
22 | Czechy | 100 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Czechy | 75 tys. € | – | 6 | 60% | 1 | 0 | 280' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
23 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
27 | Czechy | 175 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 303' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
– | Czechy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
|
28 | Czechy | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 356' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
39 | Czechy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
24 | Czechy | 175 tys. € | – | 8 | 80% | 2 | 0 | 635' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
– | Czechy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
27 | Czechy | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
27 | Czechy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
31 | Czechy | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 687' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Czechy | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 113' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
29 | Czechy | 125 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 503' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
21 | Czechy | 100 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 285' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
23 | Czechy | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 0 | 554' | 1 | 0 | |||||||
| 45 |
|
28 | Czechy | – | – | 8 | 80% | 0 | 1 | 633' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Czechy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
21 | Czechy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
24 | Bośnia | 250 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | Czechy | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 672' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
24 | Czechy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
28 | Czechy | 100 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
30 | Czechy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
35 | Czechy | 25 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
26 | Czechy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
24 | Czechy | 150 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
19 | Czechy | 50 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 237' | 2 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
22 | Czechy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
22 | Czechy | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
27 | Czechy | 10 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
34 | Czechy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
28 | Czechy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
|
27 | Belgia | 100 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Arsenal Česká Lípa
2,2 mln €
śr. 62 tys. € / zawodnika
Ile Arsenal Česká Lípa wydaje na pensje
70 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Czechy (31 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Arsenal Česká Lípa w sezonie 2026/2027
Arsenal Česká Lípa wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Arsenal Česká Lípa
Jak wygląda skład Arsenal Česká Lípa?
W wyjściowym ustawieniu Arsenal Česká Lípa między słupkami staje R. Novak, a linię obrony najczęściej tworzą D. Masek, M. Kouril, F. Matys oraz P. Haitl. W środku pola grają F. Havelka, J. Vostrel, F. Kaza, A. Ondracek oraz F. Blecha, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Simon. Trener Petr Mathauser ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chance Národní Liga (Czechy) i pucharach.
Arsenal Česká Lípa – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Arsenal Česká Lípa w sezonie 2026/2027.
Arsenal Česká Lípa transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Chorwacja | 20 | – | za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Bośnia | 24 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Czechy | 22 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Czechy | 24 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Czechy | 28 | – | za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Czechy | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Czechy | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Czechy | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Czechy | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 07 Lip 2026 |
![]() |
Czechy | 24 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Arsenal Česká Lípa w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Arsenal Česká Lípa trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.