Walia U-21
ReprezentacjaForma w lidze
Brak rozegranych meczów ligowych
Walia U-21 w tabeli
Brak drużyny w aktualnej tabeli
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
0:0 bramki
0,00 gola/mecz
0 pkt
0:0 bramki
0,00 gola/mecz
Równy bilans
Wyniki Walii U-21
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
06 Paź
Koniec
|
Walia U-21
1
Austria U-21
7
|
||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje | |||
|
29 Wrz
Koniec
|
Belgia U-21
1
Walia U-21
0
|
||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje | |||
|
31 Mar
Koniec
|
Dania U-21
4
Walia U-21
0
|
||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje | |||
Walia U-21 to reprezentacja narodowa Walii w piłce nożnej. Swoim domowym obiektem jest Principality Stadium, który może pomieścić 74 500 widzów. Zespół prowadzi Matthew Jones. Poza rozgrywkami ligowymi drużyna rywalizuje w Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje.
Przegląd klubu
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Walii U-21?
Ostatni mecz Walii U-21 to porażka z Austrią U-21 1:7 w Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje, 6 października 2026. Bramki zdobyli Weinhandl, Hodl, Agius, Puczka, Adewumi, Noah Dafydd Anyadike (s.), Kojzek (k.) oraz Schuster. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Wyniki Walii U-21 w sezonie 2025/2026
Jakie wyniki osiągnęła reprezentacja Walii U-21 w sezonie 2025/2026.
Forma i bramki Walii U-21 w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Walia U-21 wyniki
| Data | Mecz | Ustawienie | Rożne | Kartki | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Paź
Koniec
|
Walia U-21
1
Austria U-21
7
|
4-1-2-1-2 | 3/16 | 1/2 | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje | ||||||
|
29 Wrz
Koniec
|
Belgia U-21
1
Walia U-21
0
|
5-3-2 | 4/7 | 4/8 | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje | ||||||
|
31 Mar
Koniec
|
Dania U-21
4
Walia U-21
0
|
4-2-3-1 | 2/8 | 1/1 | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje | ||||||
|
27 Mar
Koniec
|
Walia U-21
2
Białoruś U-21
0
|
4-2-3-1 | 4/8 | 2/3 | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje | ||||||
|
14 Lis
Koniec
|
Białoruś U-21
3
Walia U-21
0
|
3-5-1-1 | 0/0 | 3/3 | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje | ||||||
|
14 Paź
Koniec
|
Austria U-21
0
Walia U-21
2
|
5-4-1 | 1/3 | 2/2 | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje | ||||||
|
10 Paź
Koniec
|
Walia U-21
0
Belgia U-21
7
|
4-3-3 | 2/6 | 4/4 | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje | ||||||
|
08 Wrz
Koniec
|
Walia U-21
2
Dania U-21
6
|
4-2-3-1 | 3/10 | 2/2 | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje | ||||||
|
06 Cze
Koniec
|
Norwegia U-21
4
Walia U-21
0
|
– | 0/8 | 1/1 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2025 | ||||||
|
23 Mar
Koniec
|
Walia U-21
1
Szwecja U-21
1
|
– | 0/0 | 0/0 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2025 | ||||||
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Walii U-21?
Ostatni mecz Walii U-21 to porażka z Austrią U-21 1:7 w Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje, 6 października 2026. Bramki zdobyli Weinhandl, Hodl, Agius, Puczka, Adewumi, Noah Dafydd Anyadike (s.), Kojzek (k.) oraz Schuster. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Walia U-21 - zawodnicy
Jak wygląda kadra Walii U-21 w sezonie 2025/2026.
Kontuzje w kadrze Walii U-21
-
Eli King Pomocnik Rana pauzuje od 42 dniopuszczone: 7 meczów

-
Luke Harris Pomocnik Rana pauzuje od 67 dniopuszczone: 12 meczów
Kadra Walii U-21
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
24 | Walia | 125 tys. € | 156 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Walia | 75 tys. € | 47 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 69 |
|
20 | Anglia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
21 | Walia | 100 tys. € | 62 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
21 | Walia | 250 tys. € | 62 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
21 | Anglia | 100 tys. € | 93 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
23 | Walia | 150 tys. € | 93 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
23 | Anglia | 100 tys. € | 62 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
21 | Walia | 900 tys. € | 623 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
22 | Walia | 1,8 mln € | 405 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
21 | Walia | 150 tys. € | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
22 | Walia | 1,5 mln € | 280 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
23 | Walia | 900 tys. € | 312 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
20 | Walia | 150 tys. € | 62 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
22 | Anglia | 1,5 mln € | 156 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
24 | Walia | 2 mln € | 935 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
21 | Walia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
21 | Walia | 100 tys. € | 62 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
20 | Sri Lanka | 175 tys. € | 62 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
23 | Walia | 500 tys. € | 380 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
24 | Walia | 450 tys. € | 218 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
24 | Walia | 200 tys. € | 187 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
21 | Walia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
20 | Walia | 300 tys. € | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
23 | Walia | 300 tys. € | 53 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
22 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
24 | Walia | 300 tys. € | 249 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
20 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
22 | Walia | 450 tys. € | 62 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
21 | Walia | – | 62 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
21 | Walia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
22 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
20 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
20 | Walia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
20 | Walia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
22 | Walia | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
19 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Walii U-21
13,2 mln €
śr. 347 tys. € / zawodnika
Ile Walia U-21 wydaje na pensje
4,9 mln € rocznie
śr. 129 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Walia (33 zawodników)