Forma w lidze
Wellington Phoenix II w tabeli
10. miejsce / 4 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
4:4 bramki
1,33 gola/mecz
0 pkt
1:13 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Wellington Phoenix II
Wartość drużyny: 100 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 360 minut | Nowa Zelandia | 19 | pomocnik | 4 | 125 tys. € |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cashmere Technical
|
6 | 4 | 1 | 1 | 21:3 | 13 |
2
|
Wellington Olympic
|
6 | 4 | 1 | 1 | 16:8 | 13 |
| ··· | |||||||
9
|
Ferrymead Bays
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:11 | 4 |
10
|
Wellington Phoenix II
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:17 | 4 |
11
|
Auckland FC 2
|
6 | 0 | 1 | 5 | 8:19 | 1 |
Wyniki Wellington Phoenix II
Terminarz Wellington Phoenix II
Ostatnie transfery Wellington Phoenix II
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 Paź 2026 |
|
Nowa Zelandia |
|
za darmo | |
| 06 Paź 2026 |
|
Nowa Zelandia |
|
za darmo | |
| 17 Mar 2026 |
![]() |
Nowa Zelandia |
![]() |
za darmo | |
| 09 Mar 2026 |
![]() |
Nowa Zelandia |
![]() |
za darmo |
Wellington Phoenix II to klub piłkarski z Nowej Zelandii występujący w National League (Nowa Zelandia). Swoim domowym obiektem jest Fraser Park, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi Joshua Neff. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 100 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Wellington Phoenix II w sezonie 2026?
W sezonie 2026 klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Wellington Phoenix II w tabeli National League (Nowa Zelandia)?
Wellington Phoenix II zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli National League (Nowa Zelandia) z dorobkiem 4 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Cashmere Technical wynosi 9 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy Wellington Phoenix II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Wellington Phoenix II to spotkanie z Auckland City, które odbędzie się 14 listopada 2026 o godzinie 02:00 na obiekcie Fraser Park w ramach National League (Nowa Zelandia) (play offy). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Wellington Phoenix II?
Ostatni mecz Wellington Phoenix II to wygrana z Auckland FC 2 3:2 w National League (Nowa Zelandia), 31 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Wellington Phoenix II w tym sezonie?
Bilans Wellington Phoenix II w tym sezonie to 5 meczów i wynik 1-1-3 przy 5 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 39%, a oddaje 6,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Wellington Phoenix II w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Wellington Phoenix II w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Wellington Phoenix II
Wellington Phoenix II terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
Przerwa
|
Ferrymead Bays
Wellington Phoenix II
|
Wyjazd Ferrymead Park | Umiarkowany | ||
| National League (Nowa Zelandia), play offy | |||||
|
14 Lis
02:00
|
Wellington Phoenix II
Auckland City
|
U siebie Fraser Park | Trudny | ||
| National League (Nowa Zelandia), play offy | |||||
|
22 Lis
04:00
|
Eastern Suburbs
Wellington Phoenix II
|
Wyjazd Madills Farm | Umiarkowany | ||
| National League (Nowa Zelandia), play offy | |||||
|
28 Lis
02:00
|
Wellington Phoenix II
Wellington Olympic
|
U siebie Fraser Park | Trudny | ||
| National League (Nowa Zelandia), play offy | |||||
|
06 Gru
02:00
|
Miramar
Wellington Phoenix II
|
Wyjazd Parque Palermo | Trudny | ||
| National League (Nowa Zelandia), play offy | |||||
Kiedy Wellington Phoenix II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Wellington Phoenix II to spotkanie z Auckland City, które odbędzie się 14 listopada 2026 o godzinie 02:00 na obiekcie Fraser Park w ramach National League (Nowa Zelandia) (play offy). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Wellington Phoenix II w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Wellington Phoenix II w sezonie 2026.
Forma i bramki Wellington Phoenix II w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Wellington Phoenix II wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Wellington Phoenix II?
Ostatni mecz Wellington Phoenix II to wygrana z Auckland FC 2 3:2 w National League (Nowa Zelandia), 31 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Wellington Phoenix II - tabela National League (Nowa Zelandia)
Jakie miejsce w tabeli National League (Nowa Zelandia) zajmuje Wellington Phoenix II w sezonie 2026.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cashmere Technical
|
6 | 4 | 1 | 1 | 21:3 | 18 | 13 | |
2
|
Wellington Olympic
|
6 | 4 | 1 | 1 | 16:8 | 8 | 13 | |
3
|
Birkenhead United
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:7 | 6 | 13 | |
4
|
Auckland City
|
6 | 3 | 3 | 0 | 14:7 | 7 | 12 | |
5
|
Miramar
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 10 | |
6
|
Auckland United
|
7 | 2 | 2 | 3 | 15:13 | 2 | 8 | |
7
|
Napier City Rovers
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:12 | -5 | 7 | |
8
|
Eastern Suburbs
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
9
|
Ferrymead Bays
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:11 | -8 | 4 | |
10
|
Wellington Phoenix II
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:17 | -12 | 4 | |
11
|
Auckland FC 2
|
6 | 0 | 1 | 5 | 8:19 | -11 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cashmere Technical
|
6 | 4 | 1 | 1 | 21:3 | 18 | 13 | |
2
|
Wellington Olympic
|
6 | 4 | 1 | 1 | 16:8 | 8 | 13 | |
3
|
Birkenhead United
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:7 | 6 | 13 | |
4
|
Auckland City
|
6 | 3 | 3 | 0 | 14:7 | 7 | 12 | |
5
|
Miramar
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 10 | |
6
|
Auckland United
|
7 | 2 | 2 | 3 | 15:13 | 2 | 8 | |
7
|
Napier City Rovers
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:12 | -5 | 7 | |
8
|
Ferrymead Bays
|
7 | 2 | 1 | 4 | 4:11 | -7 | 7 | |
9
|
Eastern Suburbs
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
10
|
Wellington Phoenix II
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:18 | -13 | 4 | |
11
|
Auckland FC 2
|
6 | 0 | 1 | 5 | 8:19 | -11 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cashmere Technical
|
3 | 2 | 1 | 0 | 14:1 | 13 | 7 | |
| 2 |
Napier City Rovers
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 3 |
Wellington Olympic
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 6 | |
| 4 |
Birkenhead United
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 5 |
Auckland United
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 6 | |
| 6 |
Auckland City
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 7 |
Wellington Phoenix II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 8 |
Miramar
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 9 |
Ferrymead Bays
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 10 |
Auckland FC 2
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:11 | -6 | 1 | |
| 11 |
Eastern Suburbs
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Wellington Olympic
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 2 |
Birkenhead United
|
3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 7 | |
| 3 |
Auckland City
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 4 |
Miramar
|
3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 7 | |
| 5 |
Cashmere Technical
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:2 | 5 | 6 | |
| 6 |
Eastern Suburbs
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:5 | -3 | 4 | |
| 7 |
Ferrymead Bays
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 8 |
Auckland United
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:10 | -5 | 2 | |
| 9 |
Napier City Rovers
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | -8 | 0 | |
| 10 |
Wellington Phoenix II
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:13 | -12 | 0 | |
| 11 |
Auckland FC 2
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Wellington Phoenix II w tabeli National League (Nowa Zelandia)?
Wellington Phoenix II zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli National League (Nowa Zelandia) z dorobkiem 4 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Cashmere Technical wynosi 9 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Wellington Phoenix II w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Wellington Phoenix II na tle ligi w sezonie 2026.
Wellington Phoenix II na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,0
- Strzały celne / mecz 3,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 3,40
- Czyste konta 0%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Wellington Phoenix II i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Wellington Phoenix II to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Wellington Phoenix II i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Wellington Phoenix II nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Wellington Phoenix II
100% bramek Wellington Phoenix II pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Wellington Phoenix II zdobywa w sezonie średnio 0,80 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 0,80.
Aktualne serie Wellington Phoenix II
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Wellington Phoenix II, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone - mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Wellington Phoenix II
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 60%
- Powyżej 4,5 40%
- Powyżej 5,5 20%
W 60% meczów Wellington Phoenix II padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Wellington Phoenix II - faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Wellington Phoenix II, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Wellington Phoenix II zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Wellington Phoenix II ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 40% goli Wellington Phoenix II, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 5 meczów.
Wellington Phoenix II - strzały
- Celne / mecz 3,2
- Niecelne / mecz 2,8
- Celność strzałów 53%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 6,0
Wellington Phoenix II oddaje 6,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 53% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,0 strzału.
Wellington Phoenix II - posiadanie piłki
- U siebie 38,7%
- Na wyjeździe 40,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 5
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 5 meczów. Średnio Wellington Phoenix II utrzymuje przy piłce 39,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Wellington Phoenix II - czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 2
- Stracone / mecz 3,40
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto Wellington Phoenix II to 0% meczów sezonu (0 z 5), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Wellington Phoenix II - rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 2,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,5
Wellington Phoenix II wykonuje średnio 2,6 rzutów rożnych na mecz wobec 8,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Wellington Phoenix II - kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 20%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 0%
Wellington Phoenix II ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Wellington Phoenix II - 1,2.
Wellington Phoenix II według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 5,50 |
| Środka tabeli (5–7) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (8–11) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 3,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Wellington Phoenix II zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–11), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Wellington Phoenix II na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
2,33 0,00 | 2,00 0,50 | 1,00 4,50 |
|
8.
|
0,00 1,33 | 1,50 0,67 | 4,00 1,67 |
|
9.
|
0,33 1,00 | 0,33 0,67 | 2,00 1,67 |
|
10.
|
1,33 0,00 | 1,33 0,50 | 1,33 6,50 |
|
11.
|
0,33 0,00 | 1,67 1,00 | 3,67 2,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Wellington Phoenix II
Skrajne wyniki i osiągnięcia Wellington Phoenix II w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Wellington Phoenix II - Auckland FC 2 3:2 National League (Nowa Zelandia), 31.10.2026
- Najwyższa porażka Cashmere Technical - Wellington Phoenix II 10:0 National League (Nowa Zelandia), 4.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 10 bramek Cashmere Technical - Wellington Phoenix II 10:0, National League (Nowa Zelandia), 4.10.2026
- Najszybsza bramka 22. minuta Wellington Phoenix II - Auckland United 1:1, National League (Nowa Zelandia), 26.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 61. minuta Wellington Phoenix II - Auckland FC 2 3:2, National League (Nowa Zelandia), 31.10.2026
Jakie statystyki ma Wellington Phoenix II w tym sezonie?
Bilans Wellington Phoenix II w tym sezonie to 5 meczów i wynik 1-1-3 przy 5 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 39%, a oddaje 6,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Wellington Phoenix II - zawodnicy
Jak wygląda kadra Wellington Phoenix II w sezonie 2026.
Kadra Wellington Phoenix II
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Nowa Zelandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Nowa Zelandia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Wellington Phoenix II
100 tys. €
śr. 50 tys. € / zawodnika
Ile Wellington Phoenix II wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Nowa Zelandia (2 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Wellington Phoenix II w sezonie 2026
Wellington Phoenix II wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Wellington Phoenix II
Wellington Phoenix II - transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Wellington Phoenix II w sezonie 2026.
Wellington Phoenix II transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 Paź 2026 |
|
Nowa Zelandia | 20 |
|
za darmo | |
| 06 Paź 2026 |
|
Nowa Zelandia | 16 |
|
za darmo | |
| 17 Mar 2026 |
![]() |
Nowa Zelandia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Mar 2026 |
![]() |
Nowa Zelandia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lut 2026 |
![]() |
Nowa Zelandia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Lut 2026 |
![]() |
Nowa Zelandia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
|
Nowa Zelandia | 16 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Nowa Zelandia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Nowa Zelandia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Nowa Zelandia | 20 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Wellington Phoenix II w sezonie 2026?
W sezonie 2026 klub opuściło 6 piłkarzy.
