28. kolejka grupy C
4 : 1
Koniec, 02.05.26 18:00

Porównanie kursów Andrézieux - Nimes

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Andrézieux - Nimes dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), liczbę goli, zakład bez remisu (DNB) oraz obie drużyny strzelą (BTTS) z 2 maja 2026 (w ramach 28. kolejki grupy C Championnat National 2). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 5 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Andrézieux po kursie 4,10 w STS, remis po kursie 3,50 w STS oraz wygrana Nimes po kursie 1,83 w Betfan.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Andrézieux wystawia STS - 4,10, w porównaniu do najniższego 4,05 w Betfan. Daje to 5 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
4,10 3,50 1,78
4,05 3,45 1,83
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Andrézieux

kurs 4,10 × 100 zł = 360,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,90 1,36
2,90 1,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,85 1,22 1,27
1,80 1,22 1,27
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
4,75 2,10 2,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
4,15 2,50 2,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,43 1,17 1,58
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,53 1,20 1,43
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
3,00 1,34 1,70 2,05 1,25 3,60
3,00 1,35 1,70 2,05 1,25 3,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Betfan wycenia na 1,92. To o 0% więcej niż najniższy kurs 1,92 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,92 1,78
1,92 1,77
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
8,40 4,70 4,10 6,50 9,10 2,80
8,40 4,70 4,05 6,50 9,20 2,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Andrézieux i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
10,50 5,60 - - - - - -
10,50 5,60 7,30 7,40 4,60 18,00 4,10 31,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,10 4,70 - - - - - -
9,00 4,65 3,95 15,00 3,90 15,00 3,20 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Nimes i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,40 2,25 - - - - - -
6,30 2,25 3,70 2,98 2,32 5,80 1,97 10,50
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Andrézieux - Nimes dostępnych jest 86 kursów od 2 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 2,8% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 1,83 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 1,78 w STS.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Andrézieux - Nimes ma Betfan, który prowadzi w 22 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.