Porównanie kursów Antofagasta - Deportes Santa Cruz

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Deportes Santa Cruz - Antofagasta.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Antofagasta - Deportes Santa Cruz dla 5 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, podwójną szansę oraz zakład bez remisu (DNB) z 24 maja 2026 (w ramach 13. kolejki Primera B (Chile)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 30 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Antofagasta po kursie 1,65 w Betfan, remis po kursie 3,95 w LV BET oraz wygrana Deportes Santa Cruz po kursie 4,35 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Deportes Santa Cruz wystawia LV BET - 4,35, w porównaniu do najniższego 4,20 w Betfan. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
1,65 3,80 4,20
1,60 3,95 4,35
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Santa Cruz

kurs 4,35 × 100 zł = 382,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,28 3,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,18 1,90 1,22
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
4,40 1,15 2,25 1,55 1,50 2,35 - -
4,10 1,16 2,17 1,57 1,45 2,40 1,18 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Tak Nie
1,60 2,15
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Antofagasta - Deportes Santa Cruz dostępnych jest 27 kursów od 2 legalnych bukmacherów na 5 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 7,3% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 4,40 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 4,10 w LV BET.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Antofagasta - Deportes Santa Cruz ma Betfan, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.