29. kolejka grupy B
4 : 1
Koniec, 09.05.26 18:00

Porównanie kursów Blois - Beauvais

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Blois - Beauvais dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), 2. połowę (1X2) oraz zakład bez remisu (DNB) z 9 maja 2026 (w ramach 29. kolejki grupy B Championnat National 2). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 20 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Blois po kursie 3,20 w STS, remis po kursie 3,40 w STS oraz wygrana Beauvais po kursie 2,15 w Betfan.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Blois wystawia STS - 3,20, w porównaniu do najniższego 3,10 w LV BET. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
3,20 3,40 2,10
3,15 3,35 2,15
3,10 3,20 2,10
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Blois

kurs 3,20 × 100 zł = 281,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,25 1,57
2,25 1,57
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,60 1,32 1,30
1,58 1,32 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,90 2,05 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,40 2,45 2,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,35 1,22 1,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,42 1,27 1,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
3,00 1,34 1,68 2,05 1,25 3,60
3,00 1,35 1,68 2,05 1,25 3,60
2,95 1,30 1,67 2,00 1,25 3,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 1,85. To o 1,1% więcej niż najniższy kurs 1,83 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,85 1,85
1,83 1,83
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
6,40 4,40 4,60 5,10 9,10 3,40
6,40 4,45 4,60 5,10 9,20 3,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Blois i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,90 4,10 - - - - - -
9,00 4,15 5,90 5,40 3,70 12,00 3,25 21,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,10 4,40 - - - - - -
9,20 4,40 3,85 14,00 3,80 13,50 3,10 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Beauvais i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,10 2,70 - - - - - -
7,10 2,72 4,30 3,60 2,69 7,20 2,31 13,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Blois - Beauvais dostępnych jest 95 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 6,3% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 3,40 w STS przewyższa najniższą selekcję 3,20 w LV BET.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Blois - Beauvais ma Betfan, który prowadzi w 23 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.