Puchar Ukrainy · 1/16 finału · 16.09.2026
0 : 0
Po karnych (0:3)
Do przerwy 0:0

Porównanie kursów Bukovyna - FC LNZ Cherkasy

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Bukovyna - FC LNZ Cherkasy dla 12 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, obie drużyny strzelą (BTTS), zakład bez remisu (DNB), liczbę goli oraz na handicap z 16 września 2026 (w ramach 1/16 finału Pucharu Ukrainy). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 20 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Bukovyna po kursie 3,20 w STS, remis po kursie 3,10 w STS oraz wygrana FC LNZ Cherkas po kursie 2,30 w LV BET.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Bukovyna wystawia STS - 3,20, w porównaniu do najniższego 3,15 w LV BET. Daje to 5 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
3,20 3,10 2,20
3,15 2,90 2,30
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Bukovyna

kurs 3,20 × 100 zł = 281,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,20 1,60
2,07 1,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,55 1,32 1,34
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 2,50 1,48 1,48 2,45 1,16 4,60 - -
6,00 1,08 2,42 1,47 1,47 2,40 1,15 4,45 1,03 8,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Tak Nie
2,10 1,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
7,60 4,50 5,60 4,60 6,90 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Bukovyna i liczbę goli

-1.5 +1.5
7,60 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5
6,90 4,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC LNZ Cherkas i liczbę goli

-1.5 +1.5
6,10 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Bukovyna - handicap

1:0
1,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

1:0
3,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC LNZ Cherkasy - handicap

1:0
4,80
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Bukovyna - FC LNZ Cherkasy dostępnych jest 46 kursów od 2 legalnych bukmacherów na 12 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 6,9% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 3,10 w STS przewyższa najniższą selekcję 2,90 w LV BET.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Bukovyna - FC LNZ Cherkasy ma STS, który prowadzi w 14 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.