3. kolejka
0 : 1
Koniec, 22.08.26 16:00

Porównanie kursów Central Espanol - Juventud

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Central Espanol - Juventud dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, 1. połowę (1X2), liczbę goli, 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 22 sierpnia 2026 (w ramach 3. kolejki Urugwajskiej Primera Division). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 15 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Central Espanol po kursie 3,25 w Betfan, remis po kursie 3,20 w STS oraz wygrana Juventud po kursie 2,25 w Betfan.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Central Espanol wystawia Betfan - 3,25, w porównaniu do najniższego 3,20 w STS. Daje to 5 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.

1 X 2
3,20 3,20 2,20
3,25 3,05 2,25
3,25 3,05 2,25
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Central Esp.

kurs 3,25 × 100 zł = 286 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 600 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,20 1,60
2,25 1,58
2,27 1,59
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,58 1,33 1,34
1,55 1,30 1,33
1,53 1,30 1,33
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,90 2,05 2,95
3,90 2,05 2,90
3,95 2,06 2,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,45 2,40 2,65
3,50 2,40 2,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,33 1,22 1,60
1,35 1,22 1,62
1,34 1,22 1,62
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,40 1,27 1,47
1,40 1,27 1,47
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
7,60 1,07 2,90 1,36 1,65 2,12 1,23 3,75 1,07 7,00 1,01 10,50
6,80 1,07 2,90 1,37 1,63 2,15 1,23 3,70 1,07 6,90 - -
6,50 1,07 2,85 1,35 1,62 2,10 1,23 3,65 1,07 6,50 1,01 9,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 1,88. To o 1,6% więcej niż najniższy kurs 1,85 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,88 1,82
1,85 1,82
1,85 1,82
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
6,60 4,25 4,90 4,90 7,60 3,50
6,80 4,10 4,85 5,10 8,20 3,50
6,80 4,10 4,80 5,00 8,00 3,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Central Espanol i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,75 4,20 5,75 5,60 3,70 12,50 3,25 23,00
9,00 4,30 6,00 5,70 3,75 13,00 3,30 23,50
9,00 4,30 6,00 5,60 3,75 13,00 3,30 23,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,60 4,25 3,60 13,50 3,60 13,50 2,90 50,00
8,20 4,10 3,50 13,00 3,45 13,00 2,84 50,00
8,00 4,10 3,45 13,00 3,45 13,00 2,80 80,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Juventud i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,10 2,85 4,30 3,80 2,75 7,90 2,35 14,50
7,20 2,85 4,35 3,75 2,75 7,80 2,37 14,50
7,20 2,85 4,30 3,75 2,75 7,60 2,35 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Central Espanol - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0 4:0
7,25 18,00 - 1,58 1,18 1,03 -
- - - 1,57 - - -
7,80 20,00 40,00 1,60 1,18 1,04 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0 4:0
4,60 8,00 - 3,90 6,10 9,90 -
- - - 3,85 - - -
4,90 8,80 13,00 4,00 6,40 11,00 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Juventud - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0 4:0
1,33 1,08 - 4,40 10,50 23,00 -
- - - 4,35 - - -
1,32 1,08 1,01 4,60 11,00 26,00 40,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Central Espanol - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,58 3,00 1,18 7,00
1,60 3,00 - -
1,59 3,05 1,18 6,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Juventud - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,33 2,20 1,08 4,40
1,33 2,20 - -
1,32 2,18 1,08 4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Central Espanol - handicap azjatycki pełny

-1 +1 -2
1,27 - -
1,26 5,40 1,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Juventud - handicap azjatycki pełny

-1 +1 +2
- 3,45 -
1,10 3,35 7,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 1:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 7,90. Najniższa oferta na ten sam wynik to 7,75, więc różnica między bukmacherami sięga 1,9%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
7,10 7,90 6,30 5,10 14,50 9,20 10,50 8,40 13,50 40,00 19,50 29,00 18,50 43,00 34,00 80,00 100,00 55,00 100,00 55,00 100,00 100,00 - - - 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
7,00 7,75 6,25 5,00 14,00 9,00 10,00 8,25 13,00 38,00 19,00 29,00 18,00 43,00 32,00 78,00 100,00 55,00 100,00 53,00 100,00 95,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Central Espanol - Juventud dostępnych jest 304 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 4,9% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 3,20 w STS przewyższa najniższą selekcję 3,05 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Central Espanol - Juventud ma Betfan, który prowadzi w 15 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.