1. kolejka
1 : 1
Koniec, 08.08.26 00:00

Porównanie kursów Cerro Largo - Juventud

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Cerro Largo.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Cerro Largo - Juventud dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), podwójną szansę, obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli oraz na handicap z 8 sierpnia 2026 (w ramach 1. kolejki Urugwajskiej Primera Division). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 10 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Cerro Largo po kursie 2,85 w STS, remis po kursie 3,10 w STS oraz wygrana Juventud po kursie 2,50 w Betfan.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Cerro Largo wystawia STS - 2,85, w porównaniu do najniższego 2,80 w Betfan. Daje to 5 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,85 3,10 2,45
2,80 3,05 2,50
2,80 3,05 2,50
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Cerro Largo

kurs 2,85 × 100 zł = 250,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,95 1,77
1,95 1,75
1,97 1,78
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,48 1,40 1,35
1,45 1,38 1,33
1,44 1,37 1,33
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,60 1,95 3,30
3,60 1,97 3,30
3,65 1,98 3,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,15 2,35 2,90
3,20 2,35 2,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,27 1,24 1,65
1,28 1,25 1,67
1,28 1,25 1,67
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,35 1,30 1,50
1,34 1,30 1,49
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
6,75 1,08 2,65 1,43 1,54 2,30 1,19 4,20 1,05 7,75 1,01 11,50
6,40 1,08 2,65 1,42 1,55 2,30 1,20 4,15 1,05 7,70 - -
6,00 1,08 2,60 1,42 1,53 2,30 1,18 4,10 1,05 7,50 1,01 10,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 1,98. To o 1,5% więcej niż najniższy kurs 1,95 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,98 1,75
1,95 1,73
1,97 1,72
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
6,40 4,40 5,75 4,10 6,75 3,75
6,30 4,35 5,70 4,20 7,50 3,75
6,40 4,30 5,80 4,20 7,40 3,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Cerro Largo i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,40 3,80 4,90 5,25 3,20 12,00 2,85 23,00
7,50 3,80 4,90 5,20 3,20 12,00 2,84 22,50
7,40 3,80 4,80 5,20 3,15 12,00 2,80 23,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,75 4,40 3,40 15,00 3,40 15,00 2,85 50,00
7,50 4,30 3,40 15,00 3,35 15,00 2,83 50,00
7,40 4,30 3,35 15,00 3,30 15,00 2,80 101,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Juventud i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,90 3,40 4,40 4,60 2,90 10,50 2,55 20,00
7,00 3,35 4,45 4,55 2,92 10,00 2,57 19,50
6,80 3,35 4,40 4,60 2,90 10,00 2,55 20,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Cerro Largo - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
6,00 16,00 - - 1,48 1,13 1,02 -
- - - - 1,45 - - -
6,60 18,00 40,00 50,00 1,49 1,13 1,02 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
4,25 7,40 - - 4,00 6,75 10,50 -
- - - - 3,95 - - -
4,40 7,80 13,00 14,00 4,10 7,20 12,00 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Juventud - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
1,40 1,10 - - 5,25 13,50 29,00 -
- - - - 5,30 - - -
1,41 1,10 1,02 1,01 5,60 15,00 35,00 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Cerro Largo - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,48 2,70 1,13 6,00
1,50 2,70 - -
1,48 2,65 1,13 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Juventud - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,40 2,45 1,10 5,25
1,40 2,45 - -
1,40 2,41 1,10 4,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Cerro Largo - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,18 4,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Juventud - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,14 4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 1:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 6,60. Najniższa oferta na ten sam wynik to 6,25, więc różnica między bukmacherami sięga 5,6%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
6,50 6,60 6,20 5,20 11,50 10,00 9,80 9,20 15,00 31,00 25,00 26,50 23,00 44,00 41,00 100,00 100,00 85,00 95,00 75,00 100,00 100,00 - - - 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
6,25 6,25 6,00 5,00 11,00 10,00 9,50 9,00 15,00 30,00 25,00 26,00 22,00 43,00 40,00 100,00 100,00 85,00 95,00 75,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Cerro Largo - Juventud dostępnych jest 303 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 2,8% i dotyczy rynku na podwójną szansę, gdzie kurs 1,48 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,44 w eToto.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Cerro Largo - Juventud ma Betfan, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.