Porównanie kursów CSA Steaua Bucureşti - Cetatea Suceava

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz CSA Steaua Bucureşti.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz CSA Steaua Bucureşti - Cetatea Suceava dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, 2. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), dokładny wynik oraz na handicap z 5 września 2026 (w ramach 6. kolejki rumuńskiej Ligi II). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 138 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo CSA Steaua Bucureşti po kursie 1,83 w Superbet, remis po kursie 4,05 w LV BET oraz wygrana Cetatea Suceava po kursie 3,70 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Cetatea Suceava wystawia STS - 3,70, w porównaniu do najniższego 3,45 w LV BET. Daje to 25 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,83 3,70 3,60
1,80 3,80 3,70
1,81 3,70 3,60
1,80 3,65 3,55
1,80 3,65 3,55
1,80 4,05 3,45
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Cetatea Suc.

kurs 3,70 × 100 zł = 325,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,37 2,65
1,42 2,70
2,75 1,40
1,40 2,70
1,39 2,70
1,40 2,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,23 1,83 1,22
1,25 1,85 1,24
1,23 1,74 1,23
1,23 1,75 1,23
1,23 1,74 1,23
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,37 2,35 4,00
2,36 2,29 4,10
2,34 2,28 4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,20 2,70 3,70
2,17 2,70 3,70
2,16 2,70 3,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,18 1,48 1,49
1,20 1,45 1,48
1,20 1,45 1,48
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,21 1,56 1,37
1,23 1,53 1,36
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
11,00 1,02 4,00 1,20 2,10 1,64 1,42 2,62 1,15 4,65 - -
- - 3,90 1,22 2,05 1,68 1,42 2,65 - - - -
7,80 1,03 3,75 1,20 2,02 1,64 1,40 2,55 1,15 4,35 - -
- - 4,00 1,18 2,10 1,63 1,43 2,55 - - - -
- - - - 2,03 1,65 - - - - - -
9,25 1,02 4,30 1,16 2,25 1,55 1,50 2,35 1,18 3,95 1,06 6,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,15. To o 3,4% więcej niż najniższy kurs 2,08 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,61 2,15
1,65 2,12
1,64 2,13
1,63 2,10
1,61 2,08
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,30 4,35 5,70 3,35 12,00 6,40
3,40 4,50 6,10 3,30 14,00 6,90
3,20 4,30 6,00 3,15 13,00 6,80
3,20 4,30 6,00 3,15 13,00 6,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo CSA Steaua Bucureşti i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,40 2,15 4,60 2,62 2,77 4,20 2,25 6,40
- - 4,70 2,55 - - - -
8,20 2,02 4,50 2,48 2,60 4,20 2,10 6,80
- - 4,50 2,48 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 4,35 4,80 8,50 4,80 8,50 3,70 27,00
- - 4,90 11,00 - - - -
13,00 4,20 4,70 10,00 4,70 10,00 3,45 50,00
- - 4,70 10,00 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Cetatea Suceava i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
10,00 4,35 7,30 5,15 4,70 8,50 4,10 13,00
- - 8,40 5,50 - - - -
12,00 4,20 8,00 5,20 4,60 10,00 3,90 16,00
- - 8,00 5,20 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CSA Steaua Bucureşti - handicap

0:1
3,10
3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1
3,90
3,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Cetatea Suceava - handicap

0:1
1,85
1,87
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CSA Steaua Bucureşti - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,26 1,80 1,06 3,05 5,90
- 1,75 - - -
- 1,78 - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Cetatea Suceava - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,88 3,40 1,32 7,10 1,09
1,82 - - - -
1,86 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
12,00 7,20 11,00 6,00 8,20 19,00 7,00 11,00 11,00 14,00 50,00 12,00 27,00 20,00 30,00 50,00 30,00 100,00 26,00 90,00 45,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3,55 w Fortuna jest wyższy od najniższej oferty 3,35 o 6,0%.

-7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5
3,35 1,27 2,52 1,45 2,00 1,71 1,65 2,10 1,42 2,60
3,55 1,25 2,55 1,45 1,96 1,75 1,65 2,11 1,42 2,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na żółte kartki

-3.5 +3.5
2,12 1,58
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu CSA Steaua Bucureşti - Cetatea Suceava dostępnych jest 285 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 100,7% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,75 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,37 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych CSA Steaua Bucureşti - Cetatea Suceava ma Superbet, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.