Porównanie kursów CSM Reşiţa - Cetatea Suceava

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz CSM Reşiţa - Cetatea Suceava dla 20 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), 2. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 10. kolejki rumuńskiej Ligi II). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 182 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo CSM Reşiţa po kursie 1,71 w Superbet, remis po kursie 3,80 w STS oraz wygrana Cetatea Suceava po kursie 4,55 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Cetatea Suceava wystawia LV BET - 4,55, w porównaniu do najniższego 4,20 w eToto. Daje to 35 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
1,71 3,70 4,20
1,65 3,80 4,30
1,68 3,70 4,20
1,68 3,65 4,20
1,65 3,75 4,55
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Cetatea Suc.

kurs 4,55 × 100 zł = 400,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,28 3,00
1,30 3,10
3,10 1,30
1,30 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,18 1,95 1,22
1,19 1,90 1,23
1,18 1,85 1,22
1,18 1,86 1,22
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,25 2,30 4,55
2,21 2,26 4,60
2,21 2,26 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,10 2,65 4,15
2,05 2,65 4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,14 1,53 1,51
1,17 1,50 1,48
1,17 1,50 1,48
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,17 1,61 1,39
1,19 1,58 1,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
10,00 1,03 3,70 1,23 1,97 1,73 1,37 2,80 1,13 5,00
- - 3,60 1,23 1,95 1,72 1,37 2,75 - -
- - 3,50 1,21 1,91 1,69 1,35 2,66 - -
- - - - 1,94 1,71 - - - -
- - 3,70 1,20 2,00 1,65 1,40 2,60 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,98. To o 1,5% więcej niż najniższy kurs 1,95 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,72 1,97
1,72 1,98
1,70 1,95
1,70 1,95
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na CSM Reşiţa strzeli

Tak Nie
1,14 4,80
1,14 4,60
1,14 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Cetatea Suceava strzeli

Tak Nie
1,46 2,50
1,46 2,45
1,46 2,46
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,35 4,55 6,80 2,95 11,00 6,90
3,10 4,30 7,00 2,70 11,00 7,20
3,20 4,50 7,40 2,75 12,00 7,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo CSM Reşiţa i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,70 2,05 4,10 2,55 2,50 4,20 2,07 6,50
6,80 1,85 3,85 2,31 2,28 3,90 - -
- - 4,00 2,38 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
10,00 4,55 4,60 9,60 4,60 9,60 3,70 32,00
11,00 4,20 4,30 11,00 4,30 11,00 - -
- - 4,50 12,00 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Cetatea Suceava i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
10,00 5,20 7,50 6,20 5,10 11,00 4,55 16,00
12,00 4,90 8,20 6,20 4,80 13,00 - -
- - 8,60 6,60 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CSM Reşiţa - handicap

0:1
2,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1
3,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Cetatea Suceava - handicap

0:1
2,02
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CSM Reşiţa - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5
1,20 1,68 2,82
- 1,64 -
- 1,67 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Cetatea Suceava - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5
2,05 4,00 1,37
1,96 - -
2,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu CSM Reşiţa - Cetatea Suceava dostępnych jest 194 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 20 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 142,2% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 3,10 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,28 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych CSM Reşiţa - Cetatea Suceava ma Superbet, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.