Porównanie kursów CSM Satu Mare - FC Politehnica Timisoara

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz CSM Satu Mare.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz CSM Satu Mare - FC Politehnica Timisoara dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, dokładny wynik, obie drużyny strzelą (BTTS), podwójną szansę oraz na handicap z 6 września 2026 (w ramach 6. kolejki rumuńskiej Ligi II). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 304 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo CSM Satu Mare po kursie 5,90 w STS, remis po kursie 4,20 w STS oraz wygrana FC Politehnica Timisoara po kursie 1,54 w Superbet.

Najwyższy kurs na zwycięstwo CSM Satu Mare wystawia STS - 5,90, w porównaniu do najniższego 5,20 w Betfan. Daje to 70 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
5,20 4,00 1,54
5,90 4,20 1,47
5,20 3,90 1,51
5,20 3,90 1,52
5,25 3,90 1,52
5,50 3,95 1,52
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną CSM Satu Mare

kurs 5,90 × 100 zł = 519,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
3,75 1,17
4,25 1,18
1,21 3,95
3,85 1,20
3,85 1,20
3,80 1,18
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
2,25 1,11 1,20
2,35 1,13 1,20
2,10 1,13 1,20
2,10 1,13 1,20
2,08 1,13 1,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
5,35 2,35 2,05
5,60 2,30 2,04
5,60 2,29 2,02
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
4,90 2,67 1,92
5,00 2,65 1,90
4,90 2,65 1,89
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,63 1,10 1,48
1,58 1,13 1,46
1,59 1,13 1,46
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,73 1,12 1,38
1,67 1,15 1,36
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
9,50 1,03 3,55 1,24 1,90 1,78 1,34 2,95 1,11 5,35 - -
- - 3,50 1,25 1,92 1,80 1,35 2,95 - - - -
7,30 1,03 3,35 1,24 1,86 1,77 1,32 2,88 1,11 5,00 - -
- - 3,60 1,23 1,93 1,75 1,35 2,85 - - - -
- - - - 1,88 1,76 1,42 2,55 - - - -
8,25 1,03 3,50 1,25 1,90 1,75 1,33 2,90 1,11 5,15 1,03 8,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 1,92. To o 3,8% więcej niż najniższy kurs 1,85 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,87 1,82
1,92 1,78
1,90 1,80
1,87 1,80
1,85 1,79
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
8,70 5,00 3,35 8,00 10,00 2,50
11,50 5,25 3,25 10,00 11,50 2,30
10,00 5,00 3,20 8,80 11,00 2,32
9,80 5,00 3,15 8,80 11,00 2,33
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo CSM Satu Mare i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 6,60 8,30 7,80 5,85 15,00 5,40 21,00
15,00 7,90 - - - - - -
13,00 7,00 9,60 9,00 6,00 22,00 5,20 35,00
14,00 6,80 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,50 5,00 4,65 11,00 4,65 11,00 3,90 40,00
11,50 5,25 - - - - - -
11,00 4,90 4,50 15,00 4,50 15,00 3,60 90,00
11,00 4,90 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Politehnica Timisoara i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,10 1,87 3,60 2,37 2,25 3,90 1,85 6,30
6,50 1,72 - - - - - -
6,20 1,74 3,40 2,22 2,07 3,80 1,71 6,60
6,20 1,74 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CSM Satu Mare - handicap

1:0
2,35
2,33
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

1:0
3,60
3,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Politehnica Timisoara - handicap

1:0
2,35
2,46
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CSM Satu Mare - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 -3.5
2,35 4,85 1,48 12,00 1,15 1,05
2,23 - 1,49 - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Politehnica Timisoara - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5 +3.5
1,14 1,52 1,02 2,45 4,55 7,90
- 1,49 - 2,22 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CSM Satu Mare - handicap azjatycki pełny

-1
1,77
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Politehnica Timisoara - handicap azjatycki pełny

+1
1,86
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
9,80 12,00 5,60 6,40 28,00 6,00 15,00 7,00 16,00 100,00 9,20 50,00 11,00 50,00 25,00 90,00 100,00 19,00 100,00 23,00 100,00 50,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 8 rożny. Kurs 2,55 w Fortuna jest wyższy od najniższej oferty 2,52 o 1,2%.

-7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5
3,35 1,27 2,52 1,45 2,00 1,71 1,65 2,10 1,42 2,60
- - 2,55 1,45 1,96 1,75 1,65 2,10 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na żółte kartki

-4.5 +4.5
1,67 2,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu CSM Satu Mare - FC Politehnica Timisoara dostępnych jest 287 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 251,2% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 4,25 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,21 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych CSM Satu Mare - FC Politehnica Timisoara ma Superbet, który prowadzi w 10 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.