Porównanie kursów CSM Satu Mare - Metalul Buzău

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz CSM Satu Mare - Metalul Buzău dla 20 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), liczbę goli, zakład bez remisu (DNB), podwójną szansę oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 10. kolejki rumuńskiej Ligi II). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 120 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo CSM Satu Mare po kursie 3,80 w LV BET, remis po kursie 3,60 w STS oraz wygrana Metalul Buzău po kursie 1,90 w Superbet.

Najwyższy kurs na zwycięstwo CSM Satu Mare wystawia LV BET - 3,80, w porównaniu do najniższego 3,50 w eToto. Daje to 30 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
3,55 3,55 1,90
3,60 3,60 1,85
3,50 3,50 1,88
3,50 3,50 1,86
3,80 3,50 1,85
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną CSM Satu Mare

kurs 3,80 × 100 zł = 334,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,55 1,40
2,60 1,42
1,42 2,60
2,60 1,42
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,77 1,24 1,24
1,72 1,25 1,25
1,69 1,24 1,24
1,69 1,24 1,24
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
4,00 2,25 2,47
4,10 2,19 2,45
4,10 2,19 2,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,70 2,55 2,30
3,60 2,60 2,24
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,44 1,18 1,53
1,42 1,20 1,51
1,42 1,20 1,51
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,51 1,21 1,41
1,49 1,23 1,39
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,50 1,03 3,55 1,24 1,90 1,78 1,34 2,92 1,11 5,30
- - 3,50 1,25 1,90 1,78 1,34 2,90 - -
- - 3,35 1,23 1,86 1,74 1,32 2,78 - -
- - - - 1,88 1,76 - - - -
- - 3,30 1,25 1,85 1,77 1,33 2,95 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,00. To o 1,5% więcej niż najniższy kurs 1,97 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,70 2,00
1,70 2,00
1,68 1,97
1,68 1,97
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na CSM Satu Mare strzeli

Tak Nie
1,40 2,70
1,40 2,65
1,40 2,65
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Metalul Buzău strzeli

Tak Nie
1,18 4,25
1,18 4,10
1,18 4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,90 4,35 3,65 5,85 10,00 3,25
6,00 4,10 3,40 6,00 11,00 3,00
6,20 4,30 3,50 6,20 11,00 3,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo CSM Satu Mare i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,10 4,40 6,60 5,30 4,35 9,20 3,90 14,00
10,00 4,10 7,00 5,20 4,10 11,00 - -
11,00 4,30 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,50 4,35 4,40 9,30 4,40 9,30 3,55 31,00
11,00 4,00 4,10 11,00 4,10 11,00 - -
11,00 4,20 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Metalul Buzău i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,80 2,30 4,30 2,87 2,67 4,85 2,25 7,40
7,20 2,10 4,10 2,60 2,45 4,60 - -
7,40 2,16 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CSM Satu Mare - handicap

1:0
1,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

1:0
3,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Metalul Buzău - handicap

1:0
3,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CSM Satu Mare - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5
1,82 3,35 1,28
1,76 - -
1,79 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Metalul Buzău - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5
1,27 1,87 3,30
- 1,81 -
- 1,85 -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu CSM Satu Mare - Metalul Buzău dostępnych jest 194 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 20 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 85,7% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,60 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,40 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych CSM Satu Mare - Metalul Buzău ma Superbet, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.