Porównanie kursów Deportes Temuco - Deportes Santa Cruz

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Deportes Temuco.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Deportes Temuco - Deportes Santa Cruz dla 16 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, zakład bez remisu (DNB), podwójną szansę, 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 10 października 2026 (w ramach 27. kolejki Primera B (Chile)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 15 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Deportes Temuco po kursie 2,02 w Superbet, remis po kursie 3,45 w Superbet oraz wygrana Deportes Santa Cruz po kursie 3,35 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Deportes Santa Cruz wystawia LV BET - 3,35, w porównaniu do najniższego 3,25 w Betfan. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,02 3,45 3,30
1,97 3,40 3,25
1,92 3,40 3,35
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Santa Cruz

kurs 3,35 × 100 zł = 294,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,47 2,40
1,48 2,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,27 1,68 1,25
1,27 1,62 1,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,60 2,22 3,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,40 2,57 3,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,20 1,40 1,54
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,24 1,47 1,41
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,80 1,03 3,65 1,23 1,92 1,76 1,36 2,87 1,12 5,20
- - 3,70 1,22 1,97 1,72 1,38 2,75 - -
- - 3,55 1,22 1,90 1,72 1,33 2,80 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,07. To o 1,0% więcej niż najniższy kurs 2,05 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,66 2,07
1,65 2,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,70 4,15 5,50 3,55 10,00 5,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Deportes Temuco i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,10 2,42 4,60 3,00 2,82 5,00 2,37 7,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,60 4,15 4,35 8,60 4,35 8,60 3,45 29,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Deportes Santa Cruz i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,00 4,10 6,50 4,90 4,20 8,30 3,70 12,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Deportes Temuco - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,30 1,97 1,08 3,55 7,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Deportes Santa Cruz - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,73 3,15 1,24 6,40 1,06
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

-8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5
3,25 1,29 2,47 1,47 1,97 1,72 1,66 2,07 1,44 2,57
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Deportes Temuco - Deportes Santa Cruz dostępnych jest 107 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 16 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 5,2% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 2,02 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 1,92 w LV BET.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Deportes Temuco - Deportes Santa Cruz ma Superbet, który prowadzi w 20 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.