play offy baraży o utrzymanie
1 : 1
Koniec, 02.05.26 16:30

Porównanie kursów Farul Constanta - FC Botosani

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Farul Constanta - FC Botosani dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), liczbę goli, 2. połowę (1X2) oraz podwójną szansę z 2 maja 2026 (w ramach play offy baraży o utrzymanie rumuńskiej Ligi I). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 98 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Farul Constanta po kursie 2,22 w LV BET, remis po kursie 3,55 w Fortuna oraz wygrana FC Botosani po kursie 3,35 w Fortuna.

Najwyższy kurs na wygraną FC Botosani wystawia Fortuna - 3,35, w porównaniu do najniższego 2,90 w Betclic. Daje to 45 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 525 zł w bonusach.

1 X 2
2,02 3,55 3,35
2,20 3,45 2,90
2,05 3,50 3,30
2,05 3,50 3,30
2,22 3,50 3,00
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną FC Botosani

kurs 3,35 × 100 zł = 294,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 525 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,49 1,52
1,68 2,15
1,52 2,45
1,51 2,44
1,62 2,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,31 1,71 1,29
1,39 1,60 1,24
1,30 1,67 1,28
1,28 1,64 1,26
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,60 2,33 3,90
2,75 2,23 3,37
2,55 2,30 3,80
2,60 2,30 3,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,39 2,70 3,50
2,52 2,62 3,03
2,35 2,70 3,40
2,39 2,70 3,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,26 1,48 1,58
1,30 1,41 1,50
1,23 1,42 1,50
1,23 1,42 1,51
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,31 1,55 1,45
1,30 1,41 1,38
1,27 1,48 1,40
1,27 1,48 1,39
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
8,50 1,03 3,85 1,21 2,03 1,68 1,42 2,66 1,15 4,70 - -
9,25 1,03 3,98 1,21 2,07 1,68 1,43 2,63 1,16 4,60 1,05 7,75
- - 3,95 1,20 2,05 1,68 1,43 2,65 1,15 4,65 - -
8,50 1,03 3,80 1,20 2,00 1,68 1,40 2,65 1,15 4,60 1,04 7,50
9,00 1,03 3,85 1,22 2,00 1,70 1,40 2,70 1,14 4,90 1,04 8,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Fortuna wycenia na 2,25. To o 4,2% więcej niż najniższy kurs 2,16 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,65 2,25
1,59 2,22
1,58 2,20
1,59 2,16
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,55 4,20 5,60 3,65 13,00 6,40
3,98 4,10 5,00 4,35 13,75 5,75
3,65 4,20 5,70 3,80 13,50 6,50
3,55 4,10 5,60 3,65 13,00 6,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Farul Constanta i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,00 2,29 5,00 2,80 2,90 4,90 2,35 8,00
10,00 2,60 5,75 3,22 3,22 5,75 2,65 9,25
9,40 2,35 5,30 2,85 2,95 4,95 2,65 9,20
9,00 2,29 5,00 2,80 2,90 4,90 2,35 8,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
13,00 4,10 4,60 10,00 4,60 10,00 3,40 45,00
13,75 4,10 4,60 10,00 4,60 10,00 3,40 45,00
13,50 4,15 4,65 10,00 4,65 10,00 3,40 44,00
13,00 4,10 4,50 10,00 4,50 10,00 3,35 45,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Botosani i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 3,95 7,80 4,90 4,40 9,60 3,70 15,00
11,50 3,45 7,00 4,25 3,98 8,00 3,33 12,75
12,50 3,95 8,00 4,90 4,50 9,40 3,35 12,50
12,00 3,90 7,60 4,80 4,30 9,40 3,65 15,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Farul Constanta - FC Botosani dostępnych jest 267 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 64,9% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,49 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,51 w eToto.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Farul Constanta - FC Botosani ma Fortuna, który prowadzi w 15 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.