Kenia Premier League · 1. kolejka · 13.10.2026
4 : 2
Koniec
Do przerwy 1:0

Porównanie kursów GOR Mahia - Murang'a SEAL

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz GOR Mahia - Murang'a SEAL dla 17 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), podwójną szansę, liczbę goli, dokładny wynik oraz na handicap z 13 października 2026 (w ramach 1. kolejki Kenia Premier League). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 70 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo GOR Mahia po kursie 1,51 w Superbet, remis po kursie 3,60 w STS oraz wygrana Murang'a SEAL po kursie 6,40 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Murang'a SEAL wystawia STS - 6,40, w porównaniu do najniższego 5,70 w Superbet. Daje to 70 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,51 3,55 5,70
1,50 3,60 6,40
1,50 3,40 6,00
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Murang'a SEAL

kurs 6,40 × 100 zł = 563,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,14 4,20
1,17 4,50
1,15 4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,06 2,17 1,20
1,11 2,25 1,23
1,10 1,98 1,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
2,80 1,33 1,63 2,07 1,20 3,50
2,90 1,36 1,65 2,10 1,24 3,70
- - 1,61 2,04 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 2,20. To o 3,8% więcej niż najniższy kurs 2,12 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,17 1,60
2,20 1,60
2,12 1,57
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na GOR Mahia strzeli

Tak Nie
1,17 4,50
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Murang'a SEAL strzeli

Tak Nie
1,85 1,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,90 5,15 11,00 2,22 7,40 8,00
3,90 5,40 15,00 2,15 8,25 9,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo GOR Mahia i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
5,15 1,95 3,05 2,65 2,02 4,75
- - 3,00 2,55 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
7,40 5,15 4,00 14,00 4,00 14,00
- - 3,90 20,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Murang'a SEAL i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
11,00 8,20 8,30 10,00 6,30 22,00
- - 10,50 13,50 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na GOR Mahia - handicap

0:1
2,50
2,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1
3,40
3,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Murang'a SEAL - handicap

0:1
2,25
2,34
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na GOR Mahia - handicap azjatycki

+0.5
1,49
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Murang'a SEAL - handicap azjatycki

-0.5
2,27
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
7,10 5,00 10,00 6,20 5,60 20,00 7,10 15,00 15,00 8,10 55,00 11,00 39,00 22,00 45,00 55,00 15,00 90,00 19,00 80,00 39,00 85,00 75,00 90,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu GOR Mahia - Murang'a SEAL dostępnych jest 117 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 17 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 13,6% i dotyczy rynku na podwójną szansę, gdzie kurs 2,25 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,98 w eToto.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych GOR Mahia - Murang'a SEAL ma STS, który prowadzi w 15 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.